Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sym Fiddle Türkiye pazarındaki satış oranı Vespayı yakalar mı?

Katılımcı sayısı
314. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

194 61.78%
  • Hayır

124 39.49%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Sym Fiddle II Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    face yok ki bende

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:13 ----------

Evet fiddle ımı bu akşam teslim almış olup ve daha henüz plakası çıkmamış olmasına rağmen bi bjk ye gideyimde motorumuzu bir tanıyalım dedim. Büyük makinalardan inip 125 likbir scooter a binmek biraz yadırgansada kendi içimde gerçekten çok şık albenisi olan yakışıklı kaliteli süper bir motor aldığımı düşünüyorum. İlk izlenim olarak hoşuma giden ve gitmeyen bir takım şeyleri söyliyeyim. Öncelikle motorun tasarımı mükemmel bir çok kişinin farlarını beğenmemesine rağmen ben aydınlatmayı sevdim. Motor gerçekten sağlam bunu sesindrn bile anlayabiliyorsun saat gibi çalışıyor hiç sanmıyorum ki uzun yolda da şehir içinde de seni yolda bıraksın. Koltuğun kontak kapatmadan far anahtarı ile açılıyor olması çok güzel frenler de daha tam oturmamasına rağmen bence yeterli çekişi ve ivmelenmeside güzel ki henüz çeyrek gazdan fazlasını vermedim rodaj muhabbetine arka çanta demiri sağlam baya çanta taktım süper oldu. Marş alması falanda çok güzel ve sadece fiddle lara özgü bişey mi bilmihorum ama motor soğukken jigle koymuşlar ısınana kadar devirli çalışıyor sonra normale dönüyor. Bunlar ilk izlenim olarak olumlu görüşlerim. Gelelim olumsuz gördüklerime. Motorun selesi oturuş pozisyonu veya sürücünün alanı biraz rahatsız gibi geldi bana biraz bel ağrıtacak cinsten. Motor düşük devirlerde çok sarsıntılı vibrasyon var ve taktığım çanta ile birlikte gidonun alt tarafından zangır zangır ses geliyor bunların dışında aynalar sadece göstermelik geldi bana çok iyi değil açıları. 4 lü flaşör bence her türlü motorda olması gereken bir şey ama yok ayriyeten selektör tuşu da öle. Lastikler bence güvenli değil. En rahatsız edici şey ise amortisörleri. Özellikle ön amortisör yok gibi o derece yani yolu çukurları tümsekleri çok hissediyorsun. Şimdilik izlenimlerim bunlardan ibaret. Fotoğraf koyacaktım ama telefondan girdiğim için beceremedim. Herkese kazasız belasız sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    tekrar hayırlı olsun fiddle gerçekten sağlam 10.000 km tecrübe ettim çok sıkıntı çıkarmaz ...

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    Teşekkür ederim evet bencede sorun çıkartacak bir motor değil bunu hissettiriyor . Keyifli bir yaz beni bekliyor

Motosikleti
    2019 Yamaha İron Max 250
    İlk depom 130 km de bitti normal midir arkadaşlar ?

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Arkadaşlar burada yırtık bir hortum var nedir bu?

Blackjet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym fiddle II-Bajaj Pulsar 200 NS
    Sym Fiddle Facebook grubumuzun 1. yılı için hazırladığım klibi facebook kullanmayanlar için buradan da yayınlayalım dedim

Merhaba arkadaşlar adım Alper bnde en kısa zmanda 0 yada 2. el fiddle almayı düşünüyorum. Bazı konularda yardım ve bilgi alabilmem için grup kuran arkadaş benide eklerse gruba çok memnun olurum

Motosikleti
    fiddle 2
    arkadaşlar fiddle2 ile fiddle2 125 s arasında ne fark var? seramik silindir farkı mı?

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Fiddle 2 motor kısmı resmi ekleyeyim dedim.
    Epey toz olmuş.Oraları benzinlikte bulunan 1 liraya hava üfleme aletiyle temizledim.
    Artık bakımlarını kendim yapıcam.

Motosikleti
    fiddle 2

arkadaşlar geçende seleyi çıkartmıştım gevşeyen vidalara bakmak için kırmızıyla işaretlediğim hortum du sanırım o dörtlüden biriydi ve aşağiya doğru sarkık duruyor.ucunda metal bir aparat vardı belki de yanlış işaretlemiş de olabilirim o ise ne hortumu bu?ucundaki metal zımbırtıda bir ayar vidası gibi bişey var ve metal sanki biryere bağlıymış da vidası düşmüş gibi geldi bir delik var çünkü rondela gibi

kurufasulye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200ns
    Herhangi bir şeyin tahliye hortumu olabilir.
    thekurufasulye

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Selamlar,

Uzun bir aradan sonra 2. beyaz fiddle'ımı almış bulunmaktayım.

Faceden'de grubu takip ediyorum.
    Merak ettiğim telefon sabitleyici bir aparat takan var mı fiddle'a sanırım vantuzlu bir ürün bulabilirim fakat ne kadar sağlıklı olur emin olamadım.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

AurorAbeam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kalmadı :(
    Alıntı cece89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar,

Uzun bir aradan sonra 2. beyaz fiddle'ımı almış bulunmaktayım.

Faceden'de grubu takip ediyorum.
    Merak ettiğim telefon sabitleyici bir aparat takan var mı fiddle'a sanırım vantuzlu bir ürün bulabilirim fakat ne kadar sağlıklı olur emin olamadım.
    Aman diyim vantuzlu bir şey almayın. İstediği kadar kaliteli olsun yollarımız dümdüz olmadığı için bir kaç sarsıntı sonra fırlar gider.

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    bır arkadas sormus bu yırtık hortum ne dıye
    o hortum tahlıye hortumu araba yedek paracasından aynı ebatta bır hortum alıp taktım omurluk oldu ordan bılıyorum.
    ben bu aletı ıkı yıl once aldım kaşda kullanmak ıcın.benım anklarada sym gts 250 motorum var 125 lıgı yazlıkta kullanıyorum
    kronik rahatsızlığı amortisör burçları çok tıkırtı yapıyor
    tahlıye hortumu delınıyr
    bırde fren ayarı gerekıyor.bunun dısında bıldıgım denk geldıgım kronık rahatsızlıgı yok aletın
    tazı gıbı ben 95 hanım 55 oglan 45 kg toplam 195kg ıle kaşın o dık yokuslarını gunde dort kere cıkıyoruz
    alet cok saglam
    ancak parca sorunu var kaşda bayısıı yok
    bunun sebebı de sym fabrıkasıın servıs ve bayılerıne karsı cok duyarsız olması
    aynı sorun ankarada da mevcut
    parca sorun oldugu ıcın cok pahalı ve yan sanayı urunlerı ıstanbul ve zımırden temın edebılıyoruz
    kaşa ıkı adet amortısor kecesı getırtemedık arkadas
    sym motorları ne kadar saglam guvenlı ve keyıflı suruse sahıpse ılgılı fırma bır o kadar duyarsız
    sym 125lık almak ısteyenlere tavsıye der mıyım sıddetle ederım cekısı performansı super
    ama parca dedıgım gıbı sıkıntı

Merhaba ben bugün beyaz bir fiddle almış bulunmaktayım �� (ilk scooterim) fakat birşey aklıma takıldı arka freni sıktığımda motor dursammı durmasammı diye düşünüyor yani fren çok sert değil gibi geldi bana sonuna kadar sıkmak gerekiyor daha önceden tecrübem olmadığı için siz değerli abilerim, kardeşlerime sormak istedim.. teşekkürler şimdiden

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    sol arka tarafda hava fılte kapagının altında arka frene gelen bır tel var asagıdakı resımde ısaretledım
    o telın ucunda bır somun var.onu sıkarsan ısın hallolur sanırım

Adem Balkan bunu beğendi.

fiddle almak isteyen arkadaşlara söylüyorum 400 kmdir kullanıyorum gerçekten çok memnunum. Yakıt konusu basarsan çok yakar. Yokuşlarda dip gaz gidip çok yakması içim elimden geleni yaptım 4 litre yaktı sonra bide dip gaz yapmadan ama hızlı kullanımda ise 2.5 litreye kadar düştü bide scooter dengesiz küçük tekerli filen diyolar siz bakmayın onlara alın fiddle paşa paşa gezin. Ama sıfırı 5000 olmuş bence çok fazla ama 2. el ilanlara bakabilirsiniz az km ben öyle yaptım.

gurcan34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ocakta ya fidil ya sym orbit ll dusunuyorum 3.500 butcem olcak arkadaslar ikisinin arasinda tip harici ne gibi farklar var ?gonlum fidildan yana ama orbitte fena durmuyor siyahi kararsiz kaldim:/

jrscout - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Anladığım kadarı ile güzel bir scooter.

captaincenk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250
    ÇOK TEMİZ SYM FIDDLE II GARAJ MOTORU BAYANDAN

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5307838/detay/

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 51314151617 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler