Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Sym Fiddle Türkiye pazarındaki satış oranı Vespayı yakalar mı?

Katılımcı sayısı
314. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Evet

194 61.78%
  • Hayır

124 39.49%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.

Sym Fiddle II Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    Alıntı fenderr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiddle da şöyle bi enteresanlık var.2015 modellerde titreşim sorunu var ama öncesinde pek yok gibi.sordum soruşturdum.2015 çıkışlılar türkiyede birleştiriliyomuş ama öncesi güney koredeymiş.enteresan geldi paylaşim dedim
    sym kore markası degıl taıwan markası.
    bendekı alet 2013 model ne tıtreme var ne baska bır sey sukurler olsun
    ancak ben motoru ılk aldıgım gun 2013 mayısda sanırım farlar calısmadı aksamleyın
    sabaha vardım aldıgım yere on grenajı soktu ve soket cıkmıs deyıp taktı.takarken de abı bu aetlerın parcası yurtdısından gelıyor ızmırde motoran fabrıkasında montaj yapılıyor adamlarda montaj esnasında hıc dıkkat etmıyor baksan aletın parcalar falan cok kalıtelı ama montaj sıfır demıstı
    ne kadarı dogru ne kadarı yanlıs bılmıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba,
    Düşük Km'li 2014 veya 2015 model Fiddle 2 arıyorum.
    Teşekkürler

Motosikleti
    gt250r
    Motorumu sattım işe gidip gelmek için Fiddle düşünüyorum varmı motorunu satmak isteyen?

Motosikleti
    gt250r
    İstanbul motor nakit alım 5000tl yazmış 2016 modellere,diğer şubelerde büyük ihtimal yapar çünkü 5200 taksit fiyatı hatta nakitte 4900 e rahat düşerler. İlanlara bakıyorum 2015 model 6000-7000km de çizik garantili kırık çatlak bonuslu motorları pazarlıkla 4500den aşağı koyan yok.

Motosikleti
    ben antalya kaşdaydım yazlıkta korkutelınden 2000km de bır alet buldum 3500tl ye aldım geldım oglana
    alette cızık bıle yoktı bırtek camı eksık onuda gonderecegım demıstı satan arkadas
    oglan ıkıncı gun dust mucurlu yolda dururken on frenle kaptırdı lastıgı
    kırık cıkık yok motorda da bırsey yok sadce grenajda cızıkler oldu canımız sıkıldı ama cocuga bırsey olmadı o tesellımız oldu

Motosikleti
    gt250r
    Bugün 2015model 6000km de Fiddle aldım depoyu fulledim 150km kadar yol yaptım 5.2lt depo ile hesaplamalarıma göre 180km yol yapar gibi.max hızı 115 çok zorlanırsa 120 görebilir fakat kiyamadim.top case olmasa düz yolda 125te görebilir gibi geldi.kesinlikle otobanda kullanılacak bir motor değil.sehirici kullanışı çok güzel,188kg hyosundan sonra köprü de ve viyadük ler de rüzgar çok sarsıyor gibi geldi.birde titresim mevcut fakat kullanım amacı şehir içi olduğu sürece rahatsız edici değil.artci ile zorlanmadan düz yolda 80km ile seyir yapılabilir sabrı olan varsa tabi..Ön amortisörler yok gibi birşey bildiğin kütük gibi normal kullanımda bile 20bin km dayanmaz gibi geldi fakat hiç farketmez ön takım 300tl :D

Motosikleti
    Ybr esd 125-x max 250
    Fiddle 2--3 ve 200. Luk arasında ne gibi farklar var ve 200 lukle fiddle 3 125 arasında çok fiyat farkı yoktu 200 luk performans son hiz,ara hizlanmalar nasıldır bilen var mıdır

Merhaba Arkadaslar
    Bende gecen hafta 2. el bir fiddle 2 alarak araniza katildim, ancak tecrubenize istinaden birkac sorum olacak, aldigim motor 80 km hizi gecmiyor malesef bunun nedeni ne olabilir ?
    motor 1-2 saat park halinde durduktan sonra calistiriyorum ancak duruyor motor, bir sure gaz verince sorun olmuyor, tabi park suresi uzun olunca birkac defa stop ediyor malesef, servise sordum sym nin genel hastaligi diyerek gecistirdi, sebebi ne olabilir ? yakit ibresi sizlerde nasil calismakta ? bende uzun sure full gosterip sonra bi anda diplere iniyor, yokuslarda tekrar full gosteriyor usenmeyip cevap veren arkadaslara simdiden tesekkur ederim, saygilar

Motosikleti
    iyi bir rolantı ve karburator ayarı yaptırman lazım.benım yukarıda bahsetttıgım motor da aynı senınkı gıbıydı
    kaş da cok ıyı bır ustam var samet
    o ayarını yaptı ve ısın puf noktası otomatık jıkleyı ıptal ettı
    zıra o jıkle her calıstıgında arac yuksek rolantıde calıısyor ve cok fazla benzın sarfıyatına sebep verıyormus
    ılk aldıgımda 80km hızı gecmeyen alet dıger fıddle da oldugu gıbı 110km suratı gordu

Bende artık aranızdayım Bugün gidip Fiddle 2 Kırmızı renk aldım

Motosikleti
    Alıntı KutayEcevit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende artık aranızdayım Bugün gidip Fiddle 2 Kırmızı renk aldım
    cok ısabetlı bır ıs yapmıssın hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesın keyıflı surusler

Gassal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PS 150İ
    Arkadaşlar fiddle 2 ile 3 arasındaki farkları yazacak biri yokmu?

Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım 2012 beyaz fiddleımla size bir soru sormak istiyorum geçen gün motorlar bemzin bitti ama allahtan tam benzinliğin arka sokağındaydım baktım depo bomboş ha alayım ha alayım derken neyse boş depoyu fulledim 4.7 lt aldı ama ben depo 5.2 lt biliom bi gariplik yok mu?

Motosikleti
    az motoru sallasaydın benzın borulara kadar ıner uste yer acılırdı.ama sanırım yarım lıtre zaten mevcutmus

Mevcut olduğunu sanmıyorum çünkü motor çalışmadı

Motosikleti
    04lt sorun edılecek bır deger degıl ddedıgım gıbı sallasan depoyu tam alırdı

Arkadaşlar herkese merhaba!

Ekte ilettiğim ilanda sadece 30km kullanılmış, 2016 model SYM Fiddle 3 125'den söktüğüm Duro marka orjinal fabrika çıkışı (stok) lastiğini satıyorum. İlgilenen arkadaşlara duyurulur.

Sahibinden İlan No: 438655764

https://www.sahibinden.com/ilan/yede...8655764/detay/

Motosikleti
    Suzuki DL 650 Vstorm (2004)
    ben de işe gidip gelmelik 20.000 km'de temiz durumda fiddle ım olmak üzere :D sormak istediğim uzun yolda max stabil hız nedir? 300 km yol yapılabilir mi? (totoya güvenen tabiki yapar da ne biliyim keyifli gidilir mi sele rahat mı) daha önce yazılmış olabilir bunlar da belki tazelenir bilgiler :D

Motosikleti
    bızım motorların kayıs degısım km si nedır bılen var mı?

Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Arkadaşlar selam, Istanbul'da yaşıyorum! Tavsiye edebileceğiniz bir motosiklet tamircisi var mıdır? Orjinal servis efsane pahalı fiyatlar istiyor sanki scooter değil s1000rr servisi. Yardımlarınızı rica ediyorum! Teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler