Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

4-5 Bin Ytl ye Alınacak Motor ( Yardım )

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyundai Mover 125 cc - Jawa Ogar 350 cc
    Arkadaşlar 4-5 bin Ytl ye 2.eL 250 cc yukarsı Alınacak En Güzel makina hangisidir sizce chopper taraftarı değilim racing,Naked veya enduro olabilir Yardımlarınızı Bekliyorum
    ♥---==-♥°° Ñè MuTlu VATANI Sevene°°♥-==---♥

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    celıl ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Ses Dylan (07)
    hyosung gt 250 r
    İKİTEKER hastalığında tedaviyi bünyem kabul etmiyor

Motosikleti
    Alıntı celıl ybr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung gt 250 r
    O Motor Çok hoşuma gidioda bazı pürüzler olduğu için bilindik bi marka almayı düşünüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    bence de gt250r
    chopper tarzı zaten zor.
    race bi o var. başka da çok zor .

Motosikleti
    2000 Model Aşağısı Racing veya Enduro da olabilir 400 cc 500 cc ( Böle cc var mı bilmiom ama )

Motosikleti
    as t1
    o fiyata gt 250 r varmı yaw seneye bende alırım ozaman varsada masraflı motordur aman kardeş dikkat et motordan anlayan birisini al yanına 2. el motor alıcağın zaman umarım en yakın zamanda bulursun istediğin motoru
    Akıllı insanlar yeni fikirleri tartışırlar. Normal insanlar sonuçları tartışırlar. Küçük insanlarsa başka insanları tartışırlar. :bounce:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hyosung u eledikten sonra o paraya 40000 km üstü Race motorlar bulabilirsin.. Ama enduro olarak http://www.sahibinden.com/honda_falc...XQQdisplayitem Tarzında bişi düşünebilirsin.. Veya 96-97 Model BMW endurolarına bakabilirsin

Naked tarzı istersen Her açıdan Suzuki GS 500 derim O fiyata gayet temizini bulabilirsin Her açıdan 10 üzerinden 11 alıyor motor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    kymco ck 125
    250 ustu diyor arkadaşalar sanki

250 ise hyosun gt 250 yada kawaski ninja 250 işini görür arkadaşım

Ulgio - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence sen o paraya 250 lik baksan daha iyi olur

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    4-5 bin lıra verırırm dıye dusunuyorsan senin ilacın Derbi GPR 125R.Sakın 250 cc altı deme cunku bu makınenın performansını forumda ilgilenen herkes bılıyor, cc'ye takılma yanı.Eger performans beklıyorsan makınenden, senı hyodan daha fazla tatmın edecektır kesınlıkle bende hyo dusunuyordum ama GPR aldım gercekten ısabetlı karar verdıgım konusunda içim çok rahat.Sımdı sahıbındene baktım soyledıgın rakamlara paranın karsılgıını misliyle alabılecegın makıneler var.

Motosikleti
    Aslında cc O kadar önemli değil kafamda 0 km honda cbf 150 de var ama çok cılız duruyo

Motosikleti
    Alıntı sanzalise adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında cc O kadar önemli değil kafamda 0 km honda cbf 150 de var ama çok cılız duruyo

Sen estetıkte ıstıyosun dostum o zaman sen kesın gpr bak derım.GPR 125 R kasası Aprillia rs50 ile aynıdır.İtalyan dızaynı yani.

Bak bu makıneler baya ıyı durumda.
    http://www.sahibinden.com/istanbulun...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/hatasiz_ka...XQQdisplayitem

İlk makıneyı(gri olan) bakırkoyde gorme sansım oldu.cok tatlı duruyo gercekten.fotoda oldugu gıbı yanı
    2. makınede bızım gpr grubundan ugur arkadasımızın makınesı bu makınede cok ıyı durumda defalarca gordugum ne oldugunu bıldıgım makınedır.

ıyıce ıncele paranı son kurusuna kadar hakedıcek bır motor al.

Motosikleti
    Aslında Şeytan Dio Biraz Daha Bekle İkinci El yamaha yzf 125 al

Alıntı cihantavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen estetıkte ıstıyosun dostum o zaman sen kesın gpr bak derım.GPR 125 R kasası Aprillia rs50 ile aynıdır.İtalyan dızaynı yani.

Bak bu makıneler baya ıyı durumda.
    http://www.sahibinden.com/istanbulun...XQQdisplayitem
    http://www.sahibinden.com/hatasiz_ka...XQQdisplayitem

İlk makıneyı(gri olan) bakırkoyde gorme sansım oldu.cok tatlı duruyo gercekten.fotoda oldugu gıbı yanı
    2. makınede bızım gpr grubundan ugur arkadasımızın makınesı bu makınede cok ıyı durumda defalarca gordugum ne oldugunu bıldıgım makınedır.

ıyıce ıncele paranı son kurusuna kadar hakedıcek bır motor al.

Kardeş Aslında Güzel Bişeye Benziyo Ama Ses Yok Görüntü Ses Birbiriyle Uyumsuz

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    o paraya SUZUKİ GS 500 al derim
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

Motosikleti

Bence o motor ıcın bıraz fazla fıyatı var ama keyıf meselesı tabi maddi durumlara bakar.O kadar para verdıkten sonrada alternatıfler cogalıyor yalnız.O parayı verecek duruma gelırsen yzfr125 dusunmezsın emın ol.

125-250 alıcaksan kullanan bırı olarak kesınlıkle GPR125R tavsıye ederım.Bu makıne hakkındakı şehir efsanelerine inanma sakın her kafadan bır ses cıkıyor.
    Ben kullanıyorum,memnunum ve sanada tavsıye ederım.ne karar verırsen ver inşallah hayırlısı olsun senin için dostum.. kolay gelsin

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    gs500
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    Alıntı cihantavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence o motor ıcın bıraz fazla fıyatı var ama keyıf meselesı tabi maddi durumlara bakar.O kadar para verdıkten sonrada alternatıfler cogalıyor yalnız.O parayı verecek duruma gelırsen yzfr125 dusunmezsın emın ol.

125-250 alıcaksan kullanan bırı olarak kesınlıkle GPR125R tavsıye ederım.Bu makıne hakkındakı şehir efsanelerine inanma sakın her kafadan bır ses cıkıyor.
    Ben kullanıyorum,memnunum ve sanada tavsıye ederım.ne karar verırsen ver inşallah hayırlısı olsun senin için dostum.. kolay gelsin
    Kardeş Sen Nerelisin Bu motoru izmirde bana bakma kullanma imkanı verecek var mı?

Alıntı playboy_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o paraya SUZUKİ GS 500 al derim
    Kaç Model Bakacam Bunu Aratırken Aslında Benimde Kafama Yattı Ses Durumu Nasıl ve En Önemlisi Yakıt

Motora Bakarken Bunu Buldum Bunun gibi plaka yaptırabilioz mu ufak ve harfler Bitişik

Motosikleti

Kardeş Aslında Güzel Bişeye Benziyo Ama Ses Yok Görüntü Ses Birbiriyle Uyumsuz

Senin yanından GPR gecmemıs heralde.yada exup açık degıldı gectıysede.
    gpr grubu olarak gezı esnasında cektıgımız vıdeolar bunlar bı goz at ses konusunda fıkır edınırsın.sadece 1 makınede egzos var dıgerlerı standart egzos.
    http://www.bikemovies.com/movie/008497/
    http://www.bikemovies.com/movie/008513/

İzmirde motoru sana gosterebılecek bızım gruptan ASTRAL arkadasımız var kendısıne Derbi GPR 125 başlıgından ulasabılırsın.

Motosikleti
    geçmişim 2 silindir geleceğim 4 silindir olacak:))
    Kardeş Sen Nerelisin Bu motoru izmirde bana bakma kullanma imkanı verecek var mı?

Kaç Model Bakacam Bunu Aratırken Aslında Benimde Kafama Yattı Ses Durumu Nasıl ve En Önemlisi Yakıt

Motora Bakarken Bunu Buldum Bunun gibi plaka yaptırabilioz mu ufak ve harfler Bitişik
    GS 500 kullanıcısı hiç olmadım ama duyduğum gördüğüm kadarıyla beklenildiği kadar yakmıyormuş.250cc bir makineden az biraz fazla yakıyormuş diye duymuştum.bunugs 500 kullanıcılarına sorman gerek.sesini birkaç yerde duydum.hiçte fena sesi yoktu.seni tatmin edecektir.tam piyasasını bilmiyorum ama 2000-2004 model araları o fiyatlar sanırım sahibinden.com'a bak bi
    LasTiği YaK, RuhUnU deĞiL:cat:

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Arkadaşım Bi zamanlar onla baslamayı düşünmüştüm.. Harika bir sesi var.. Race sesi bildiğin.. Hele bir de azcık egzoz warsa yıkıyo ortalığı ; Ne geliyo diye bakıyo herkes.. Ve cok az yakıyormus.. Hatta gecenlerde Playboy_77 ile muhabbeti gecti aramızda.. Şiddetle tavsiye ediyorum GS 500 ü

SAYGILAR
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)