Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

S&t Kanuni gt 250 comet hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI
    mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ya beyler boşverin bırakın tartışmayı.jedimaster hocam söz verdiğin fotoğrafları bekliyorum ben kaç gündürÖzellikle de devir saati kısmının resmini ne zaman paylaşacaksın??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı jedimaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung tek egzantrik li demem mi itham. Ve bilgi birikimi mi bu? vay be. Herhangi bir markanın bir teknik özelliğini bilmek bilgi birikimi öyle mi? ve benim insanlara bilgiyi aktarma yetim de yok. Yaşım 35 ama bir hyosung un çift egzantrik li olduğunu bilmiyorum daha.
    Bu konuya artık cevap yazmayacağım .
    Artı şunu söyleyim. Zaten benim motoru aldığım bayi kanuni bayii değil anlatamadım kimseye. yeni s&t kanuni bayi. Motoru imal eden de kanuni değil. benim derdim izlenimlerimi anlatmak sizin derdiniz marka yarışı, marka kötülemek. Umrumda değil isteyen istediğini düşünsün. Motoruna binsin. Herkese büyük bilgi birikimiyle ve motosikletiyle mutluluklar. Benim gibi cahillerin! burda işi yok. Sizi büyük bilgi birikimli! arkadaşla baş başa bırakıyorum.
    Yaw jedimaster kusura bakmada bencede sen ne dedıgını bılmıyorsun kanuniden almadıgın motosikletini s&t kanuniden aldın oylemi iki bayi arasındaki farkı bana solermisin aldıgın bayi kesın sana ben kanuni bayisi deilim demiştir st bayisiyim demiştir degılmi? Once şunu bir ogren Kanuni de S&T Kanunide aynı FİRMA arkadasım gereksiz laf kalabalıgı yapma nolur herkesin adı gibi bildigi kanuninin ne kadar kötu oldugu ve muşterıyı nasıl mal kakaladıklarına birde sende şahit olduk yeni motor alıyorsun devir saati bozuk ve hala yapılmamış .Kusura bakma bu saatten sonra sana geçmiş olsun arkadaşım demek düşer bize...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    Alıntı yalnız_kurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw jedimaster kusura bakmada bencede sen ne dedıgını bılmıyorsun kanuniden almadıgın motosikletini s&t kanuniden aldın oylemi iki bayi arasındaki farkı bana solermisin aldıgın bayi kesın sana ben kanuni bayisi deilim demiştir st bayisiyim demiştir degılmi? Once şunu bir ogren Kanuni de S&T Kanunide aynı FİRMA arkadasım gereksiz laf kalabalıgı yapma nolur herkesin adı gibi bildigi kanuninin ne kadar kötu oldugu ve muşterıyı nasıl mal kakaladıklarına birde sende şahit olduk yeni motor alıyorsun devir saati bozuk ve hala yapılmamış .Kusura bakma bu saatten sonra sana geçmiş olsun arkadaşım demek düşer bize...
    senin altındaki truvanın serviside boldur parçasıda bir sürü ilgili insanlarda vardır motorda taş gibidir.bırakın arkadaşlar bu fesatlığı.kanuni denince nerdeyse çatlıycaksınız

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Kanuni ve St-kanuni adı altında satılan motorlar da,bunların satış yerleri de,servisleri de apayrı yerle anladığım ve gördüğüm kadarıyla.Yerli bir firma iyi işler yapmaya çalışıyor ve bir çok kişi buna destek olmak yerine köstek olmaya çalışıyor.Elin kore mallarına bir ton para ödeyeceğimize paramız ülkemize kalsa daha güzel olmaz mı?
    Satılık Asya125t-Spidi mont

brody - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250 satıldı
    Ankara'da St-kanuni bayisi 1 tane var 4.44 motor. onlarda daha önce motomax bayisi idi Aprilia ve keeway satıyordu. Şimdi St-kanuni bayisi sadece st-kanuni satıyor. Motosiklet bayisinin ne bayisi olduğunu anlamak için adamların sözlerine değil sattıkları motorlara bakmak gerekir. Adamlar kanuni bayisiz deseler inanmam ben çünkü kanuninin motorları yok.

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Alıntı derya_motor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin altındaki truvanın serviside boldur parçasıda bir sürü ilgili insanlarda vardır motorda taş gibidir.bırakın arkadaşlar bu fesatlığı.kanuni denince nerdeyse çatlıycaksınız
    Benim Truvanın serviside garantiside gayet iyi arkadasım yedek parca sorunum yok aynı motor Turkıyede 5 farklı firma tarafından satılıyor ve ewet parca sorunum yok en azından hangısının servısıne gıtsem Kanuni servisleri gibi parca yok deyıp gerı yollamıyorlar bu arada bu zamana kadar sadece marş otomatigine ihtiyacım oldu aldıgımdan beri onuda hanı kanunının mahkemelık oldugu global fırması kı benım truva motorumuda o getırtıp satıyor sadece 2 saatte moto kurye ıle kapıma kadar yolladı.İşte kanuni ile globalin müşterıye yaklaşım farkı burada bir cok kanuni kullanan arkadaşım magdur olurken parca konusunda ben o sorunu yaşamıyorum altımdakı çinli bir motor olmasına ragmen cunku o Kanuni degil...İşte şikayet ettigimiz yada rahatsızlık duydugumuz kanunide olan olay bu yedek parca ve servis adamarda sıfır servıse gırdınmı 2 ayda cıkıyorsun ve adamlar sana acıklama bıle yapmıyor tek soylenen parca gelecek gemıde yolda beklıyoruz demek oluyor...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Bu motor hakkında adam gibi bilgi alabileceğimiz tek kişiyi de kaçırdık el birliğiyle...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    Benim Truvanın serviside garantiside gayet iyi arkadasım yedek parca sorunum yok aynı motor Turkıyede 5 farklı firma tarafından satılıyor ve ewet parca sorunum yok en azından hangısının servısıne gıtsem Kanuni servisleri gibi parca yok deyıp gerı yollamıyorlar bu arada bu zamana kadar sadece marş otomatigine ihtiyacım oldu aldıgımdan beri onuda hanı kanunının mahkemelık oldugu global fırması kı benım truva motorumuda o getırtıp satıyor sadece 2 saatte moto kurye ıle kapıma kadar yolladı.İşte kanuni ile globalin müşterıye yaklaşım farkı burada bir cok kanuni kullanan arkadaşım magdur olurken parca konusunda ben o sorunu yaşamıyorum altımdakı çinli bir motor olmasına ragmen cunku o Kanuni degil...İşte şikayet ettigimiz yada rahatsızlık duydugumuz kanunide olan olay bu yedek parca ve servis adamarda sıfır servıse gırdınmı 2 ayda cıkıyorsun ve adamlar sana acıklama bıle yapmıyor tek soylenen parca gelecek gemıde yolda beklıyoruz demek oluyor...
    tamam işte bende onu diyorum.bizim burdada aynı her yerde truva parçası ve servisi dolu.internetten online parçada alabiliyorsun

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motor hakkında adam gibi bilgi alabileceğimiz tek kişiyi de kaçırdık el birliğiyle...
    +1905
    Adam daha fotoğraf yükleyecekti ama bunca tartışmadan sonra daha uğramaz sanırım

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Sonunda birisinin durumu farketmiş olması güzel

Motosikleti
    S&T Kanuni Gt250 Comet '09
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda birisinin durumu farketmiş olması güzel
    Merak etmeyin arkadaşlar,

eğer kredi başvurumda bir aksilik çıkmaz ise,

Allah'ın izniyle,
    bu hafta içi Siyah-2009 Model- S&T Kanuni Gt 250 Cometi'me kavuşacağım

Rodaj sürecinde ne kadar bilgi verebileceğim şüpheli olsa da,
    yine de birşeyler söyleyebilirim heralde

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tüm umudumuz sensin unikj06 =)))
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    S&T Kanuni Gt250 Comet '09
    Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüm umudumuz sensin unikj06 =)))
    bence,
    sen benden daha fazla yardımcı olabilirsin!

(profilinde göründüğü kadarıyla seninki de bir S&T Kanuni)

mesela ilk olarak,
    rodaj hakkında...

(buarada, "unikj06" değil "unik06" olucak!"

Motosikleti
    mondıal 151rs
    vasco kardeş senınle zevkler aynı senı bi ara cbr 125 topıgınde bolca gordüm bi ara scooter moturla izmirden yalovaya gıttın ki bu ciddi bişeydir.şimdide hyo peşindesin bende 1 aydır bu motoru araştırıom...

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    comet 250 benide cezbediyor şu an alabileciğim en üst model olarak görüyorum tabi daha zamanı var.Yeni alacak arkadaşlardan bilgi paylaşım rica ediyorum.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crazydesng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vasco kardeş senınle zevkler aynı senı bi ara cbr 125 topıgınde bolca gordüm bi ara scooter moturla izmirden yalovaya gıttın ki bu ciddi bişeydir.şimdide hyo peşindesin bende 1 aydır bu motoru araştırıom...
    aynen hocam, izmirden datçaya marmak festivaline gitmiştim mondi ile bir inat uğruna gittim ve geldim hiç bir sorun yaşamadan valla bide çok zevk aldım totalde 700 km,

şuanda st kanuni gt250r kullanıyorum accaayip memnunum anlatılmayacak derecede. özellikle mondialden sonra çok ama çok hızlı geldi bana.. çok dengeli bir motor 100 km hızda bile ellerini rahatça bırakabilirsin. bu arada sanırım motoru satıcam pederin arabayı yenilemek gibi bi düşünceler var ama hayırlısı bindikçe motora aşık oluyorum
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Selam Beyler Ben S&T VS gt 250 kullanıyorum

Merhaba Beyler
    Motosikletimi alalı 6 ay kadar oldu. Şu ana kadar 13000 km yaptım.
    Motosikletin sorunları var. Ama abartmaya gerek yok.
    Evet devir göstergesi sorunlu. Dikkkat ederseniz devir göstergesi sorunlu dedim ama sorun devir göstergesinin değil. Eğer motoru alıpta aynı sorunu yaşıyorsanız ışıkları sürekli açık tutun. Devir göstergesi bu durumda düzgün çalışıyor.(sebebini serviste bulamadı) Devir göstergesi değişti sorun aynen devam.
    Benim zincir çok kötüydü. Muğla'dan Alanya'ya gittim zincir yolda sürekli uzadı. 3 defa yolda germek zorunda kaldım. 25tl ye zincir aldım biraz daha ince mükemmel sorunum yok. İzmire gittim Otobanda 140 km sabit bişi olmadı
    Lastikler çok kötü o kesin.
    İyi tarafları da çok 29 hp mükemmel. Yakıt çok iyi. 100km yi geçmezseniz km de 10 kuruş yakıyo.
    2 kişi Datça'ya gittim 650 cc motosiklet kullanan rkadaşlarım da vardı, yarışmazsan herşey normal.
    Sormak istediğiniz soruları cevaplamaya çalışırım.
    Take care millet

cometGTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T Kanuni GT 250 ydi bi zamanlar...
    Arkadaşlar herkese slmlar.bende geçtiğimiz kasım ayında 2. el bi S&T Kanuni Gt250 comet aldım.bende bahsedilen devir gösterge problemi yok,motorda terlemeden dolayı yağlanma filanda yok,yani şu an motorun bi sorunu yok, gayette memnunum,özellikle motorun gücü mükemmel,duruşu zaten belii, fakat kanuni yazması (firmayla bi sorunum yok fakat sanki motor üzerinde olumsuz bi etki bırakıyo gibi) biraz insanları tereddütte bırakıyor sanki, ben depo üzerindeki markayı söktüm. Zaten motorun hiç bir yerinde HYOSUNG yazmıyo veya silinmiş(Global le Kanuni arasındaki problemden dolayı), zannedersem depoya reklamcıda farklı bi marka yazdıracağım(honda olabilir), motosikletin bi çok parçasını inceledim, malzemeler kaliteli gibi (genelde motor ve enjeksiyonla ilgili kısımlarda kullanılan parçalar BOSCH).
    buda motorum

apacierdal bunu beğendi.

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı jedimaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu yarım enjeksiyon sistemini bilen varsa bi anlatsın lütfen. Euro3 standartlı bir enjeksiyonlu motor nasıl tam enjeksiyon olmuyor ne oluyor bir anlayamadım.
    yarim enjeksiyon sistemi diye bir sey yoktur.teknik olarak 3 cesit enjeksiyon vardir
    1-Emme subabi girisinde bulunan enjektor.
    2-tek nokta enjektor.
    3-cok nokta enjektor.

1-bu en basit ve en eski teknoloji olup silindir kapaginin uzerinde ortadan konumlanmamisdir(2.ci ve 3. maddedekilere gore.)Emme subabi acildigi anda enjektorler puskurtme yapar hava ve yakit beraber silindir icine girer.Az da olsa benzin buharlasmasi vardir.
    2-tek nokta denilen ve en ekonomik enjektor tipidir genellikler econominin onde tutuldugu araclarda kullanilmaktadir.silindir kapaginin ustunde konumlandirilir bujinin yaninda veya cevresinde(marka ve modele gore degisiklik gosterebilir)
    3-cok noktali enjektorler.mercedes amblemi seklinde delikleri olan veyahut ucunda metal bilyeye benzer sekli bulunan tipdir puskurtme aninda semsiye seklinde yakiti silindir icine homojen puskurtur.Genellikle performans istenilen araclarda kulanilir.

Umarim bilgilendirmede yardimci olabilmisimdir....
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    comet GTS arkadaşım,

Motor çok güzel güle güe kullan. İsim konusunda haklısın fakat Honda yazdırman bence daha kötü bir imaj bırakır. Bunu yerine sadece Kanuni'yi sildir yeter. Yoksa S&T gayet güzel duruyor. Kanuni'nin kendi üretmediği bir motor üzerine ismini yazması bana çok saçma geliyor. S&T motors firması Kanuni'nin Türkiyede'ki (Çin motorlarından gelen) imajını bilse eminim motorun üzerine Kanuni yazmasına izin vermezdi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)