Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Windy S

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    hoş gördük.ama ben biraz fazla soru sorarım haberiniz ola

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    Windy ciler nasıl memnun musunz motorunuzdan ???

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    biraz daha az titrese daha da memnun olacaz aslında ama genel olarak iyi. şimdi bana uygun fiyatta windy parçası tedarik edecek biri lazım.varmı tanıdığınız biri ???

Motosikleti
    Kanuni Windy
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG]

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150

Aynasız motor, göğüsleri olmayan kadına benzer. Hiç bir anlam ifade etmiyor... Aynaları olsaydı yapacağım yorum---> Gayet güzel olmuş.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    Kanuni Windy
    Aynaları şuan takılı ama.Fotograflarını çekerken söktüm aynalar hoşuma gitmıor. Köyle ilçe arasına giderken takıorum ş.içi sürerken cıkartıyorum.Aklınızdan bi apachi daha die geçiriyorsunzdur ama hiç özenmedim.Motorumuda orjinal çelik jantlarında az egilmeler oldugundan bu tür jantları tercih ettim. Yine yorumunz için tşkler..(Ş.içi neden aynalar yok derseniz olsada bn arkamı görmeyi başaramıorum niyeyse hep omuzumu görüyorum)

Motosikleti
    Kanuni Windy S125
    Ne zamandır kanuni hep zam koyuyor motorlara peki nezaman fiyatlar düşücek

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

bu arada gerçekten artık kimse windys bölümü ölmüş ya forumun
    En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun.:mrgreen::mrgreen:

Motosikleti
    Kanuni Windy S125
    mustafa motorun çok iyi olmuş apache ye benze ne olur benzemese ne olur bence güzel olmuş daha şekil durmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

abi şu gezi http://www.izlesene.com/video/sazak-...-bolum/4842167 http://www.izlesene.com/video/sazak-...-bolum/4841983 çok güzel olmuş hayatta yaşanması gereken Birşey.

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Valla ya ne bu windys ciler nerelerdesiniz canlanın birazzz

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    Bende anlamadım nerde bu millet Kış geldiğinden olabilir herkes kaçtı
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynasız motor, göğüsleri olmayan kadına benzer. Hiç bir anlam ifade etmiyor... Aynaları olsaydı yapacağım yorum---> Gayet güzel olmuş.
    aynen size katılıyorum hocam

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    burdayız hacı.motordan ınmedıgımızden pek ugrayamıoz pc basına

cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Alıntı Kanuni123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mustafa motorun çok iyi olmuş apache ye benze ne olur benzemese ne olur bence güzel olmuş daha şekil durmuş

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:15 ----------

abi şu gezi http://www.izlesene.com/video/sazak-...-bolum/4842167 http://www.izlesene.com/video/sazak-...-bolum/4841983 çok güzel olmuş hayatta yaşanması gereken Birşey.

Arkadaşım al buda en son ki gezim bu sefer kanuni ile gitmedim yeni motorumla tvs ile gittim bu seferlik kanuni tatil yaptı

https://www.facebook.com/the.best.me...7740711&type=1

Motosikleti
    Kanuni Windy S125
    Windys 150 mi puma 150 i sizde arkadaşlar Pumayı kanuni sipariş veriyomuş çinde bi şirkete ordan geliyolarmış sadece parçalarına kanuni yazıyolarmış diye bi söylenti war doğrumudur.

S.a ArkadasLar bende 3 ay önce kanuni windy s 125lik aldm motordan memnunm ama cok aşırı bezin harcıyo yani hesapladımızda 5 tlik bezinLe 32 km yol yapıyo bunun için ne yapabilirm yada sizdeki windyler nasıl yakıyo km basına yardmcı olabilirsenz sevinirim arkadaslar teşekler.

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    yakıttan bende şikayetcıyım.55e doldurdum depoyu 350 km yol aldım.egsoz patlak onunda etkısının olacagını dusunuyorum.bilgili ve ilgili arkadasların yardım ve onerılerını beklıyoruz

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Kanuni123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Windys 150 mi puma 150 i sizde arkadaşlar Pumayı kanuni sipariş veriyomuş çinde bi şirkete ordan geliyolarmış sadece parçalarına kanuni yazıyolarmış diye bi söylenti war doğrumudur.
    kanuni puma
    11.56 hp = 3 500 tl
    kanuni windy 150
    13 hp = 2 900
    sen hangsi olurdu bilmem ama bence windy derim yani hem ucuz hem güçlü nasılsa hepsi çinli

tesekr ederim kardeşmm

Motosikleti
    Kanuni Windy S125
    Ben forum canlansın diye sordum zaten o soruyu :D şuan kulandığım windys 125 benm değl amcamın ama o kullanmıyo ben kullanıyorum genelde benim gibi bişey oldu bende Windys in 150 liliğini alcam bence kıvrak güzel motor bizim burasıda köy yeri gibi biyer ztn puma güzel ama bizim buraya gitmez windys 55 tl ye 400 km yi geçmiş olması lazımdı bnce bnmki okadar yakmaz egzozunda baya etkisi oluyodur tabi de yaptığın hız kullandıığın yol bujiler hava filtresinin yakıtın temiz olması kalites bv şeyler çok önemli Bakım yapsan biraz daha az yakar çok yakmaz normalinde ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

mondial la kanuni yi çok karşılaştırıyolar kıyaslanaBilsede bence kanuni her türlü alır Szce hangi marka daha iyi dir Kn 150 le windys karşılaştırılıyolar Eski Windy bile kn den iyi diye düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:13 ----------

mondial da neymiş benim bildiğim 1 tek mondi war oda motorsiklet değil mobilya markası

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:25 ----------

Windys 125
    [IMG][/IMG]

windys 150
    [IMG][/IMG]

resimler birbirinden farklı değilmi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:40 ----------

125
    [IMG][/IMG]

150
    [IMG][/IMG]

Motosikleti
    Windy 150 S
    ya arkadaşlar ben geçen ay bi windy 150 s aldım. forumu başından baya okudum millet 125 s ile 120 ler 130 lar yaptıını sölüo benimki düz yolda 105i geçmio. yokuş aşağı tek başıma 120yi bikere gördüm. motor daha 600 km de. acaba bikaç bin km sonra açılırmı yoksa ben hiç düz yolda 100ü geçemicekmiyim yani bi problemmi war? saygılar bu arada herkeşe..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler