Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Kanuni Windy S

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumlarınız takip ediyorum bende bu yaz motoru değiştirecem aklımda kuba 150 12 d vardı arkadaş almış gidişini begenmedim işçilik adi gibi geldi mondial 150 mc var fiyatını yüksek buldum arora 200 tiger arıyorum bayilerde yok şimdide burda vindi 150 lik takip ediyorum gayet güzel görünüyor fiyatıda makul ama ne bilem balansor sistemi yok gibi titreşim olayına takıldım yok deniliyor ama bilemedim işime gelirmi acaba ne dersiniz
    esnaf sattığı malı över bu forumda sordum ama kusura kalmayın
    kardeş kaliteli olsun vibrasyon olmasın az yaksın diyorsan benim motordan almanı tavsiye ederim salcano wolf125 ama senin 125 değilde en aşya 150 lik düşünüyorsanda kanuni puma150 tavsiye ederim titreşim yoktur ikisindede ve az yakarlar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Windy S
    Jant rengi işi bozmuş sport havadan almış klasiğe kaçmış biraz.Sinyaller hoşuma gitti.12 bin devir koymuşlar.Üst gömlekteki yuvarlak çıkıntı nedir bileniniz varmı ?

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Resim yüklemeye çalışıyorum ama imagede sorun var galiba
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resim yüklemeye çalışıyorum ama imagede sorun var galiba
    kardeşim sizin gezi fotoğraflarınızdan sonra "image" kesin çökmüştür Benim PC birkaç saniyede yüklüyordu hepsini ama baya bir kişi fotoğrafların alt tarafını hiç göremedi
    112ciyiz

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim sizin gezi fotoğraflarınızdan sonra "image" kesin çökmüştür Benim PC birkaç saniyede yüklüyordu hepsini ama baya bir kişi fotoğrafların alt tarafını hiç göremedi
    Vallaha kardeş haklısın o kadar fotoğraftan sonra çökmüş olabilir Önceden derdimki hızlı internet ne işe yarayacak açıyor işte filan , ama benim fotoğraflardan sonra neden hızlı olmasın diye düşünmeye başladım
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

kerem182 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    znu 125
    selamlar arkadaşlar,
    ben windy150s almayı düşünüyorum.
    geçen sene mondial zn125 le başladım motosiklet hayatıma
    artık bana zor geliyo scooter kullanmak, yetmiyor.
    biraz daha büyütmek istiyorum.
    cbf150 düşünüyorum ama onun fiyatıda baya bi yüksek geldi, masraflarıyla 4500 tl civarında bi maliyeti oluyor hesaplarıma göre.

bu windy150s i bugün kanuni motorun sitesinde gördüm. ilgimi çekti, trafikte hiç rastlamadım daha.
    kullanan arkadaşlar memnun mu, tavsiye ediyor mu diye bi forumu araştırim dedim ama çok net bilgiler alamadım.
    ben 31 yaşında evli ve yoğun çalışan, 180 boy 85 kilo bi adamım.
    genelde hafta sonları eşimle beni istanbul içi gezdirecek, hafta içi işe gidip gelirken kullana bileceğim, sağlam bi motora ihtiyacım var.
    servis konusunda mondialden daha beter olamaz zaten, bundan eminim. yedek parça sıkıntısıda olacağını sanmam. ama caracal gibi buda 1 sene sonra üretimden kalkar mı diye merak ediyorum.
    cevap veren arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar,
    cbf150 düşünüyorum ama onun fiyatıda baya bi yüksek geldi, masraflarıyla 4500 tl civarında bi maliyeti oluyor hesaplarıma göre.

bu windy150s i bugün kanuni motorun sitesinde gördüm. ilgimi çekti, trafikte hiç rastlamadım daha.
    kullanan arkadaşlar memnun mu, tavsiye ediyor mu diye bi forumu araştırim dedim ama çok net bilgiler alamadım.
    genelde hafta sonları eşimle beni istanbul içi gezdirecek, hafta içi işe gidip gelirken kullana bileceğim, sağlam bi motora ihtiyacım var.
    servis konusunda mondialden daha beter olamaz zaten, bundan eminim. yedek parça sıkıntısıda olacağını sanmam. ama caracal gibi buda 1 sene sonra üretimden kalkar mı diye merak ediyorum.
    Merhaba kardeş , ben windy s 125 sahibiyim. Motorumdan parasına göre memnunum. Windy s 150 yeni çıkan bir model , bizimkilere göre biraz daha güçlü tabi.
    Bu forumda alan 2-3 arkadaş var onlarda ilk etapta memnun olduklarını yazmışlar ve kullandıkça eksilerini ve artılarını burada paylaşacaklarını söylemişlerdi.
    O arkadaşların sana merak ettiğin konularda yardımcı olacaklarını düşünüyorum. Hangi motoru alırsan al memnun olman dileğiyle . Sevgi ve Saygılarımla...

olcaytoshow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    bende istanbuldayım şuanda motor amasyada malesef. babama dün söyledim benim motoru kargoyla yolla diye bakalım sabırsızlıkla beklıyorum

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, Windy S modelinde yağ filtresi mevcut mu? Her yağ değişiminde değiştirmek gerekiyor mu?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Windy S modelinde yağ filtresi mevcut mu? Her yağ değişiminde değiştirmek gerekiyor mu?
    Hayır Dostum , bu tarz küçük cc 'li motorlarda yağ filtresi yerine yağ süzgeci koyuyorlar. Oda taa debriyaj balatalarının oradaymış.
    Ben sormuştum servise temizleyelim diye oda debriyaj balatalarını değiştireceğimiz zaman onuda temizleriz dedi zaten telden yapılmış bir süzgeç. O yüzden vaz geçtim temizletmekten

arkadslar bnde windy s 125 kullanıcısydım motorumu bugun sattım 20bin km olmustum şimdi yeni motor alıcam kanuni pumayı ve tvs rtr 150 arastırıyorum 2 si arasında kaldım

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Alıntı burrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadslar bnde windy s 125 kullanıcısydım motorumu bugun sattım 20bin km olmustum şimdi yeni motor alıcam kanuni pumayı ve tvs rtr 150 arastırıyorum 2 si arasında kaldım
    Hayırlı olsun.Kaça sattınız acaba motoru ? Ayrıca tvs nin yenileri iyi diğorlar onlara bakın bence,forumda sayfaları mevcuttur.

Motosikleti
    Alıntı burrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benca kardeş tvs güzel makine ancak titreşim olayını çözmedilerse pumayı almanı tavsiye ederim :D

Motosikleti
    Windy 150S
    Alıntı kerem182 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar arkadaşlar,

Ben windy s 150 kullanıyorum. Şu an 200 km de. Genel olarak motordan memnunum. Fakat şu an rodajda olduğu için 5000 deviri geçmemeye çalışıyorum. Motorun ne kadar sağlam olduğu şöyle 5000 km den sonra meydana çıkar bence. Ama kullanım kılavuzunda max yük miktarı 160 kg yazıyor. Eşinizle beraber bu yükü aşabilirsiniz. Gerçi bir şey olmazda. Yine de söyleyeyim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:44 ----------

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Windy s 150 nin kullanma klavuzunda yağ filtresinin olduğu ve değiştirilmesi gerektiği yazıyor. Daha yağ değişimi yapmadığımdan gözümle görmedim.

Motosikleti
    Çok yakında...
    Kimse yokmu

130'u_gördüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200 NS & Kanuni Windy S
    ben varım hemde bi sorum da var akü aldım motora motordakinde 7 amper yazıyordu akünün yerine uyan akü 9 apmerdi onu aldım yetkili servisten değil parcacıdan aldım eve geldiğimde fak ettim motorda takılı aküye bağlı ufak ince bi hortum var fazla suyu dışarımı atıyor anlamadım ama aldıgımda o hortumu takma yeri yok acaba taksammı aküyü o hortum olmadan sorun olur mu
    Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti
    Alıntı 130'u_gördüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben varım hemde bi sorum da var akü aldım motora motordakinde 7 amper yazıyordu akünün yerine uyan akü 9 apmerdi onu aldım yetkili servisten değil parcacıdan aldım eve geldiğimde fak ettim motorda takılı aküye bağlı ufak ince bi hortum var fazla suyu dışarımı atıyor anlamadım ama aldıgımda o hortumu takma yeri yok acaba taksammı aküyü o hortum olmadan sorun olur mu
    kardeş anladığıma göre senin aldığın kuru yada jelli aküdür sulu akü almadığın sürece o hortum yeri olmaz aküde

Motosikleti
    olabilir yav gittim aldım ürün resimdekinden acaba sorun olurmu yoksa değiştireyimmi

Ey insan ! Yalnızlıktan şikayet etme sakın ! Öyle bir dostun var ki; şah damarından yakın...

Motosikleti
    motorun konjektörü 9 amperi kaldırıyor sa problem olmaz tak gitsin hem daha iyi olur uzun dayanır

Motosikleti
    amperi değilde o hortum sorun olur mu acaba.

REKLAM ALANI
48. sayfa BirinciBirinci ... 38464748495058 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler