Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Dragstar XVS 650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha nın orjinal rulmanlarına bak hocam, gerçi onları da Japonjların ünlü rulman üreticisi üretiyor.

Fransız SKF taktık hocam o vardı imkan dahilinde. Yalnız fark etmemişim çok kasmış eski rulmanlar. Resmen motor altımda rahat durmuyor öyle hızlandı. Rahatladı hayvan.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Deaggy hocam teşekkür ederim. Orijinal den kastim yani nijekajli parlak şatafatlı değilde sade siyah fabrika dan çıktığı model olandan istiyorum. Senden ricam bana link atarsanız hemen almak istiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:20 ----------

http://www.motoraksesuar.com/Rizoma-...ah,PR-311.html bu model olabilir mi mesela

2000 model 650 dragstar ariza yardimi lutfen..motor soguduktan sonra bujilere elektrik gelmiyor..zorlaya zorlaya uzun muddet marsa baariktan sonra calisiyor sonra bir sorun yok ama sogukken bujilere elektrik gitmiyor

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı gknynr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2000 model 650 dragstar ariza yardimi lutfen..motor soguduktan sonra bujilere elektrik gelmiyor..zorlaya zorlaya uzun muddet marsa baariktan sonra calisiyor sonra bir sorun yok ama sogukken bujilere elektrik gitmiyor
    yeni aküyle denedin mi? yeni aküde de aynı sorun varsa konjektör statör değerlerine bakın..
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 1100A Classic
    Merhaba herkese,
    Benim motorun farları uzun kısa yapan anahtarı bozuldu. Kısaları yanıyor ama uzuna geçmiyor artık, anahtar ölmüş dedi usta. Uzun olarak sis farları bağlı idi. Onun ısısı yüzünden düğme ve kablolar zarar görmüş dediğine göre. O kütüklüğü komple değiştirmeden sadece düğmeyi bulabileceğim bildiğiniz bir yer var mı acaba? Bir saattir nette araştırıyorum hep takım olarak mevcut... Teşekkürler şimdiden.

Rodin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ben bu motoru almak istiyorum ikinci elden. Bütçem 15-16 bin tl. 2017 mart ayında almayı düşünüyorum, kışın fiyatlar düşük oluyor diyorlar. Sizce bu bütçeye güzel bir dragstar 650 bulabilir miyim? Yoksa beni üzer mi?

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı Rodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu motoru almak istiyorum ikinci elden. Bütçem 15-16 bin tl. 2017 mart ayında almayı düşünüyorum, kışın fiyatlar düşük oluyor diyorlar. Sizce bu bütçeye güzel bir dragstar 650 bulabilir miyim? Yoksa beni üzer mi?
    Arkadaşım 14 bin km de tertemiz buldu kışın ama motor sürekli yattığı için baya bir bakım parası harcadı
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım 14 bin km de tertemiz buldu kışın ama motor sürekli yattığı için baya bir bakım parası harcadı
    14 binde iyi bulmus. Benim butcem 15 bin tl oldugu icin genelde en az 50 bin km var, o yuzden merak ettim ikinci el 50 bin km ustu makineye 15 bin verilir mi?

Motosikleti
    Dragstar 650
    50 bin dragstar için hiç bir şey..

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 1100A Classic
    Alıntı marduq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese,
    Benim motorun farları uzun kısa yapan anahtarı bozuldu. Kısaları yanıyor ama uzuna geçmiyor artık, anahtar ölmüş dedi usta. Uzun olarak sis farları bağlı idi. Onun ısısı yüzünden düğme ve kablolar zarar görmüş dediğine göre. O kütüklüğü komple değiştirmeden sadece düğmeyi bulabileceğim bildiğiniz bir yer var mı acaba? Bir saattir nette araştırıyorum hep takım olarak mevcut... Teşekkürler şimdiden.
    Arkadaşlar yok mu bilgisi olan kimse...

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı marduq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yok mu bilgisi olan kimse...
    sadece düğmeyi bulamazsın, ebaydan sol kütük al, içini söküp takarsın seninkine..

erguvenn7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha dragstar650 sport, honda phantom custom 200
    2004 model dragstarımın yagını degiştirdim 10-40 castrol filtreyi yeniledim hava filtresini yeniledim karbüratör ayarı yapıldı ve manifold lastikleri degişti yinede motosikletim 140kmh tan fazlasına çıkamıyor sebebi nedir yardımcı olabilecek varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

yardımcı olurmusun abi

Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı erguvenn7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 model dragstarımın yagını degiştirdim 10-40 castrol filtreyi yeniledim hava filtresini yeniledim karbüratör ayarı yapıldı ve manifold lastikleri degişti yinede motosikletim 140kmh tan fazlasına çıkamıyor sebebi nedir yardımcı olabilecek varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:25 ----------

yardımcı olurmusun abi
    Debriyaj bağırıyor mu son süretinde 140 da iyidir yetmiyor mu hocam ya, 150 üstünde gidonu bile çeviremiyorsun motorda, en fazla 120 iyidir Allah korusun...

Motosikleti
    olsun abi nekadar sürat motoru olmasada daha fazla sürate erişebilecek kapasitesi olan bi motor bide sen ibreyi sona dayadım diyince muhtemelen debriyaj balatası bitiktir dedigin gibi çünkü kalkarkenden bile boş bi bagırma gelmiyo degil motordan teşekkür ettim abi
    draggy bunu beğendi.

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    hız konusuna değinmişken bende 170 gördüm ki daha gidicek gibiydi.musait bir yolda 180i görür diye düşünüyorum.
    fakat makinamın kalkısı belkıde alıstıgım ıcın bılemıyorum yavas gelıyor.
    devrım abı buna sebeb olabılecek mekanık bır durum olabılır mı ?

bu arada yakın bır arkadasıma 2000model sport aldık.onun soyledıgıne gore full depo devırlı kullanımda 350km kadar gıtmıs.bana pek mumkunmus gıbı gelmedı.sehır ıcı devırlı kullanımda 250km yapabılıyorum ben full depo.
    yakıt konusunda uzunyolda benzer performans alabılen oldumu?

Motosikleti
    benim şehir içi ortalama 220de yedege düşüyor uzun yolda tam benzin bitene kadar 320yi gördüm
    Yesiam bunu beğendi.

Arkadaşlar ben bu yakıt konusunda 250 km diyince anlamıyorum, öğrenciyiz haftalık bir depo götürür mü rahatlıkla? 50 liraya bir haftayı kapatabilir miyiz?

Yesiam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD sporster
    Alıntı Rodin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu yakıt konusunda 250 km diyince anlamıyorum, öğrenciyiz haftalık bir depo götürür mü rahatlıkla? 50 liraya bir haftayı kapatabilir miyiz?
    65 lira 250 km bana 1 hafta yetmiyor nekadar bındıgınlede alakalı dostum

raindays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar650A Calssic
    selamlar. dragstar 650 ye 3.1 lt yağ koyulduğunu biliyordum fakat geçenlerde yağ değiştirirken yağ haznesinin üzerinde 2.6 lt yazdığını gördüm ve bu sefer 2.6 lt yağ doldurdum ve öyle kullanıyorum birkaç hahtadır. herhangi bir sorun yaşamadım o konuda. zaten daha öncesinde 3.1 lt yağ dolduruyordum ve motorun altından bayağı yağ aktı zamanla. konu hakkında net bilgisi olan var mı acaba???

Motosikleti
    aynısı bendede olmuştu normalde edigin gibi 2.6lt ama yag filtresini yenilersen biraz daha fazla koyman icab ediyor filtreden dolayı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler