Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-03 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    heytbecom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    Bu motoru alacak kadar gücüm yok ama sürekli takip ettiğim bir konu başlığı. Özellikle alıp - kullanan - tecrübelerini aktaran - eksiklerinide yazan arkadaşların yazılarını okumak gerçekten çok güzel. Öte yandan almamış ama bir resim üzerinden konuşan sanki alıp - kullanmış - beğenmemiş sizlerde almayın diyecek kadar da ileri gidebilen kişilerin yazılarını okumakta o kadar sıkıcı olmakta.

- Hata Beldeyama'da neden düşürürsün fiyatını. Bak ayağa kadar düştü, sonra kalkıp o kmlerde sıfıra yakın motorlar bulunur tabiyki. İnsanımızda bir gariplik var zaten şu hız tutkusu yüzünden. Tork canavarı diyorlar onlar kalkıyor neden maks 150km yapıyor diyor.
    - Naked diyorlar neden yüksek hızlarda rüzgara maruz kalıyor diyorlar.
    Anlamak çok zor. ne istediğini bilip kullananlar kadar bu motordan zevk alan yoktur mutlaka...
    Otomot.NET Kurucusu - Tamindir.com Çalışanı - Siyahinazuma.com sahibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı kingman30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayın diyom ben işte size.Bende satın alan birinde görmeye gittim nasıl memnun musun diye.Adam bana satmaya kalktı 2 aylık motorunu.Hep ikinci elleri de 500-600 km lerde satılığa çıkmış.Memnun olsalar satarlar mı
    motosikletler hakkındaki bu bilgi düzeyi ve bakış açısıyla sizin transalp veya v-storm almaya hazır olmadığınızı görüyorum. biraz zamana ihtiyacınız var.
    [B]çoksa torkun olmasın korkun[/B]

Revilian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Hypermotard 796
    Alıntı heytbecom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru alacak kadar gücüm yok ama sürekli takip ettiğim bir konu başlığı. Özellikle alıp - kullanan - tecrübelerini aktaran - eksiklerinide yazan arkadaşların yazılarını okumak gerçekten çok güzel. Öte yandan almamış ama bir resim üzerinden konuşan sanki alıp - kullanmış - beğenmemiş sizlerde almayın diyecek kadar da ileri gidebilen kişilerin yazılarını okumakta o kadar sıkıcı olmakta.

- Hata Beldeyama'da neden düşürürsün fiyatını. Bak ayağa kadar düştü, sonra kalkıp o kmlerde sıfıra yakın motorlar bulunur tabiyki. İnsanımızda bir gariplik var zaten şu hız tutkusu yüzünden. Tork canavarı diyorlar onlar kalkıyor neden maks 150km yapıyor diyor.
    - Naked diyorlar neden yüksek hızlarda rüzgara maruz kalıyor diyorlar.
    Anlamak çok zor. ne istediğini bilip kullananlar kadar bu motordan zevk alan yoktur mutlaka...
    çok teşekkürler böyleleriyle uğraşmaya değmez diyordum o yüzden yazmamıştım ancak siz benim yazacaklarımı yazmışsınız hemen hemen sağolun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150'yi,CBF250'yi sattım...Şimdi 2009 GT250r
    Alıntı mt-03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletler hakkındaki bu bilgi düzeyi ve bakış açısıyla sizin transalp veya v-storm almaya hazır olmadığınızı görüyorum. biraz zamana ihtiyacınız var.
    Ben onları almaktan vazgeçtim.Şimdiki gözdem honda VFR 800 ABS.Herkese tavsiye ederim.Bugün arabayla giderken yanımdan geçti bi tane MT03.Pat patları duydum.Adam sanki kafası olmayan tek hörgüçlü bir yavru deveye binmiş gidiyodu.Zevk meselesi tabi.Kimseyi kırmak istemem.Herkesin zevki farklı.Ancak MT03 almayı düşünenlerin VFR 800 ü incelemelerini tavsiye ederim.Ya da o kadar para verdikten sonra 600 cc klansmanında bir sürü ikinci el motor var.İyi düşünün derim ben.Hele ki görmeden üstüne oturmadan hiç almayın.

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    EliteXC ile birçok yere bereber gidiyoruz. Beraber geziyoruz, uzun yollara çıkıyoruz. Benim motorumun oturuş pozisyonu onunkinden daha rahat, o her ışıkta viteslerle oynarken ben sadece biraz gazı açıyorum, bir yerde durduğumuz zaman artçımla birlikle bütün korumalarımız bagajıma tıkabilme gibi bir imkanım var, rüzgar namına bişey hissetmiyorum, hatta en son yağmur altında yaptığımız sürüşte o giysileriyle havuza girip çıkmış gibi dururken ben nerdeyse kup kuruydum. kıstas eğer buysa bir burgman mtden çok daha cazip gelebilir ama ben ne zaman mt-03 ile gezsem kendi motorumdan aldığım zevkten daha fazlasını alıyorum. sanırım mt-03 de olan pat patların, gazı açınca ok gibi fırlamasının, rölantide bile çok dik yokuşları çıkabilen motorunun etkisi onudaha cazip yapıyor.
    Bide bana modial mi abi bu diye sorarlarken, ona abi kaçlık bu, kaç yapıyor diye gelen tipler ii ce uyuz ediyor

antalya kaputaş
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    mat siyah da çok güzel olmuş renk olarak o motora
    bencede çok güzel motor kim ne derse desin...
    habe habe

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Mt03 ve Mt01 klasman dışı bir motor bence.Onlara sadece Mt diyebiliriz ne cruiser ne naked ne de başka bir şey.Uzun süredir incelediğim bir motor ve şu an fiyatları çok cazip.Ancak maddi durumumda oluşan sarsıntılardan ötürü MT planlarımı gene başka bir bahara erteleyip YBR ile idare etmek zorundayım.Ama kesinlikle bir gün siyah bir Mt sahibi olacağım...
    Satılık Asya125t-Spidi mont

Motosikleti
    BMW 1200 GS
    Arkadaşlar, Beyaz BAD BOY'uma TOP-CASE, SIDE-CASE görüntüyü bozacak diye taktıramıyorum. Yani lazım olduğunda takayım, çıkardığımda da top case takıldığı belli olmayacak bir çözüm, marka, model önerisi olan, tecrübesini paylaşacak arkadaşlara peşin teşekkürler.

(Aynı rica siperlik için de geçerli)

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    kullanmadığınız zaman bütün demirler orda kalıcak, yoksa sök tak çok uzun iş zor iş, ben öbür türlü bir çanta demiri görmedim...
    habe habe

Motosikleti
    V-Strom DL650 / Burgman AN400
    resimlerdeki orjinal mt-03 çanta taşıma aparatı kesinlikle çok şık duruyor. artçı tutma yerleri sökülüp oraya takılıyor ve tutma yerleri bu demirin üstüne bağlanıyor. böylelikle tutma yerleri 2-3 santim dışa doğru açıldığından hem motorun bence orjinalinde cılız duran arka yapısı daha kaslı bir hal alıyor hemde birçok kez artçı olduğum için iyi biliyorum ki artçıya extra rahatlık kazandırıyor.
    (\__/)
    (='.'=) Never ride faster than your Guardian Angle can fly
    (")_(")*

Motosikleti
    BMW 1200 GS
    EliteXc kardeşim, sattın mı çantayı? Nasıl takılıyor, hangi boy?

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    Alıntı motoperver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EliteXc kardeşim, sattın mı çantayı? Nasıl takılıyor, hangi boy?
    Henüz satılmadı çanta halen bende. Özel mesaj gönderdim size.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu çanta kaçmaz motorun hiçbir görsel güzelliğini bozmuyor aksine güzellik katıyor ve koca bir valiz gibi kocaman bişi =) nasıl anlatılırki
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    BMW R1150GS

MT03 alacaklara tavsiye

Arkadaşlar mt03 ümü alırken
    bayi ile yaşadığım sorunları
    daha öncede burda bahsetmiştim
    ve bayi adını vermek istememiştim...

Fakat olay öyle bir boyuta geldiki
    artık yeni bir başlık açıp orda herkese duyurmak istiyorum!

Burada yeni deneyimler geziler resimler yerine
    halaa mt03 nası bişi olduğu alınırmı alınmazmı bunlar tartışılıyor...

önceki sayfalarda defelarca cevaplanan sorular tekrar tekrar soruluyor
    ne yakar ne yer ne içir kaç BASAR vb...

arkadaşlar uzun lafın kısasıı MT03 güzel alet (bence)

MT03 ü herkese TAVSIYE ederim fakat
    KURUÇEŞME DAYTONA MOTOR dan ALMAMANIZI da ısrarla TAVSiYE ederim...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ZAMANSZ

başından geçen olayı paylaşırsan seviniriz .. hatta yapabileceğimiz bişe varsa yardımcıda olmaya çalışırız ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

mt 03 çüler merhaba size birsorum olucak benimde birmt 03 üm var 1800 km de fakat bir sorunum var 1.2. viteslere atarken tak diye sesgeliyor vitese atarken hadi birinci ikinci viteste olur dedim 3. viteste de yapıyor sizdede böyle bir sorun varmı bu konuda yardımcı olurmusunuz. böyle bir sorun ile karılaştı iseniz neler yaptınız

Arkadaşlar yamaha mt 03 kullananlarveya bilgisi olanlar bana yardım edebilirmi.
    motorum vites attırırken tak diye ses çıkarıyor servise götürdüm azaltamadılar sesini sorun şu ki birinci ve ikinci viteste tamam ama 3 te bazen 4 te de yapıyor mt 03 kullananlar siz de de böyle bir sorun varmı varsa ne yaptınız veya ne yaptırdınız

Motosikleti
    BMW R1150GS
    aynı sorun bnde de var hatta 2 defa yoğun trafikte iken vitese geçmemeye başladı sanırım ısınınca oldu park edip bekledim düzeldi bida olmadı

Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ZAMANSZ

başından geçen olayı paylaşırsan seviniriz .. hatta yapabileceğimiz bişe varsa yardımcıda olmaya çalışırız ..

ilgine teşekkür tr de bazı makamlara ve yer yüzünde yamaha logosu taşıyan her fabrika her bayi her yöneticiye ulaşmak üzere bi yazı yazılıyor şu sıra... bitsin özetini buradan paylaşıcam...

ama mekan DAYTONA dır kahramanları da DAYTONA dan bülent, gökçe ve tarık!

önceden bayi adı bile vermiyordum hatrlarsanız
    ama sürekli yeni bişi çıkıp olay daha da çirkinleşdiği için isim vermek farz oldu
    başkalarınında canı yanmasın...

özeti DAYTONA dan selam bile alıp verseniz imzalı kaşeli yapın bnden sölemesi

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    ZAMANSIZ
    Umarım işler daha fazla büyümeden çözüme ulaşır. Yaşadıkların için üzüldüm.

Alıntı murpesist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt 03 çüler merhaba size birsorum olucak benimde birmt 03 üm var 1800 km de fakat bir sorunum var 1.2. viteslere atarken tak diye sesgeliyor vitese atarken hadi birinci ikinci viteste olur dedim 3. viteste de yapıyor sizdede böyle bir sorun varmı bu konuda yardımcı olurmusunuz. böyle bir sorun ile karılaştı iseniz neler yaptınız

Arkadaşlar yamaha mt 03 kullananlarveya bilgisi olanlar bana yardım edebilirmi.
    motorum vites attırırken tak diye ses çıkarıyor servise götürdüm azaltamadılar sesini sorun şu ki birinci ve ikinci viteste tamam ama 3 te bazen 4 te de yapıyor mt 03 kullananlar siz de de böyle bir sorun varmı varsa ne yaptınız veya ne yaptırdınız

MT'nin vites geçişleri genelde sesli oluyor diğer motosikletlere göre.
    Düşük devirlerde vites geçirirken daha yavaş, yüksek devirlerde ise daha seri olursanız sessiz bir geçiş elde edebiliyosunuz.
    Tabiki herşey yolunda ise mekanik aksamda.
    Vites geçişlerini MT03 haricinde XT660 serisi ve TENERE gibi diğer motosikletlerlede kıyaslayabilirsiniz. Bu motosikletlerde aynı 660 motor ve şanzıman kullanılıyor.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

eric_cartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bi gün benim de olacak
    beldeyama sitesini yenilemiş ve sarı renk mt03 gelmiş bence muhteşem..

Zamansz. ve elitexc verdiğiniz bilgiler için çok teşekkürederim ... Pazartesi tekrar servise götüreceğim baktıracağım baktım onlar sorun yok diyor yaptırdığım işin özetini amblemleri olan bir kağıda yazdırıp kaşelettiricem malumm servislergarantiden yırtmak için elinden geleni yapıyorlar

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)