Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Yamaha MT-03 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    Alıntı cemalkurc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son olarak 1000 bakımı için yağ filtresini kaça aldın..?? diyorum ve hemen iyi günler diliyorum....

not: gazı yavaş kesersek pat pat ları nasıl duyacağız....

Kusura bakmayın biraz geç oldu ama K&N yağ filtersi + 4 litre Castrol Power1 yağ + işcilik=100 YTL verdim.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cemalkurc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125-MT03-Z750 S
    yağ filtresi, ankara kuruçayırlıdan, orijinal yamaha : 29 YTL + kargo bedeli 6 YTL

yağ, istanbul daytona motordan, Mobil 1 Racing 4T : 4*20 YTL + kargo bedeli 10 YTL

işçilik yok (ama yetkili servis, yanlış anlaşılmasın)

toplam 125 YTL

Siirtte olunca böyle oluyo
    Eleştirmek ile saçmalamak arasında çok ince bir çizgi vardır...Dikkat etmek gerekir..!!

Carpe Diem & Smile

Motosikleti
    yağ filtresi, ankara kuruçayırlıdan, orijinal yamaha : 29 YTL + kargo bedeli 6 YTL

yağ, istanbul daytona motordan, Mobil 1 Racing 4T : 4*20 YTL + kargo bedeli 10 YTL

işçilik yok (ama yetkili servis, yanlış anlaşılmasın)

toplam 125 YTL

Siirtte olunca böyle oluyo
    Parçaların normal fiyatlarını hatırlamıyorum ama normalde banada yaklaşık 120-125 gibi bir fiyat çıkarmışlardı. Birazcık indirim yaptılar sadece

Siirt'de olmanın pek bi fark edeceğini zannetmiyorum. Malzeme temini birazcık zaman alır o kadar.

Motosikleti
    YBR125-MT03-Z750 S
    Alıntı EliteXC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Siirt'de olmanın pek bi fark edeceğini zannetmiyorum. Malzeme temini birazcık zaman alır o kadar.
    Siirtte olmanın pek bi fark edeceğini zannetmiyorum mu !!!???

peki....ne diyiim
    Eleştirmek ile saçmalamak arasında çok ince bir çizgi vardır...Dikkat etmek gerekir..!!

Carpe Diem & Smile

Motosikleti
    Siirtte olmanın pek bi fark edeceğini zannetmiyorum mu !!!???

peki....ne diyiim

Çok farkediyosa ben temin konusunda yardımcı olmaya çalışırım.
    Özel mesaj atarsanız gerekli parçaların varolup olmadıkları ve fiyatları hakkında bilgi verebilirim.
    Gerekli parçalarıda kargo ile gönderebilirim.
    Yağ gibi ağır değilde filtre vb. gibi önemli parçalar.

Tam destek MT03

Motosikleti
    Honda CBR1100xx - Kymco Agility 125

[COLOR="Red"][B]Şeytan[/B][/COLOR]cım, [B]Motosiklet[/B]'i icat ettiğin için sana minnettarım... :P

mhyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Bu da benim masaüstümü şenlendiriyor......

herkeze oncelıkle kazasız bol keyıflı surusler dılıyorum...

Benım alıcagım ılk motor olucak bu eger kısmetse we ducatı monster 600 dark ı cok begenmıstım fakat daha oncelerde motortecrubesı olan we suan yamaha r6 kullanan bı dostumun dunku werdıgı tawsıye we bılgı dogrultusunda bu motorun resmen gorunusune asık oldum hem cok yuksek hızlara ulasamayan bır motor wede servıs agının cok fazla yaygın olmasından dolayı cıddı cıddı bu motoru almayı dusunuyorum ama sızlerınde bır fıkrını almak ıstedım ılk motorum olucak we mt3 dusunuyorum sızce dogru bır secımmı olur yoksa baska onerebılıcegınız motor warmı????? yardımcı olursanız cok sewınırım..

Motosikleti
    YBR125-MT03-Z750 S
    Alıntı gural adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkeze oncelıkle kazasız bol keyıflı surusler dılıyorum...

Benım alıcagım ılk motor olucak bu eger kısmetse we ducatı monster 600 dark ı cok begenmıstım fakat daha oncelerde motortecrubesı olan we suan yamaha r6 kullanan bı dostumun dunku werdıgı tawsıye we bılgı dogrultusunda bu motorun resmen gorunusune asık oldum hem cok yuksek hızlara ulasamayan bır motor wede servıs agının cok fazla yaygın olmasından dolayı cıddı cıddı bu motoru almayı dusunuyorum ama sızlerınde bır fıkrını almak ıstedım ılk motorum olucak we mt3 dusunuyorum sızce dogru bır secımmı olur yoksa baska onerebılıcegınız motor warmı????? yardımcı olursanız cok sewınırım..
    öncelikle bu başlığı okursanız kulananların ne kadar memnun olduğunu göreceksiniz.
    şahsen ben motosikletimi çok severek biniyorum. hatta adı "Karnaval" ne kadar eğlenceli bi makine olduğunu siz düşünün artık

evet çok yüksek hızlara ulaşmıyor, zaten bu modelin yapılış amacı da otobana çıkıp 300 yapmak değil. yine de 170-175 km/s gibi hızlar sizin için yeterliyse tatmin edecektir.

motosikletin viraj yatışları mükemmel, çekişi çok fazla, her viteste ve her devirde canlı, geniş gidon nedeniyle dönüşler çok rahat, ağırlık merkezi dengesini mükemmel hale getirmiş, frenleri çok sağlam, sanılanın aksine, tek silindir olmasına rağmen titreşimi rahatsız edici seviyede değil vs. vs. aslında motosikletin en fazla öne çıkan özelliği eğlence faktörünü maksimum seviyeye çıkarması.

bunu yanında olumsuz yönleri olarak yüksek hızda çok rüzgar almasını ve bazı modellerden daha erken benzin ikaz ışığının yanmasını söyleyebilirim. ama bunlar da çok önemli şeyler değil.

ilk motosiklet olarak genelgeçer bir kural var biliyorsunuz, o da küçük hacimli motosiklet ile başlamak. bu model de kullanımı ne kadar kolay olsa da yüksek tork nedeniyle çabuk teker kaldıran ya da patinaja düşen bir motosiklet. tecrübesiz kullanıcılar için tehlikeli olabilir. geçenlerde "tecrübeli" olduğunu bildiğim bir arkadaşım ilk binişinde istemeden öyle bir tek teker yaptı ki, motosikletten indiğinde yüzü bembeyazdı. zaten tecrübeli olmasaydı kesin düşerdi.

motosikletten kesinlikle çok memnun kalacaksınız, buna garanti verebilirim. çok yakışıklı, dikkat çekici bir tipi var. bütün gözleri üzerinize çevrilecek, hele o yandan arka amortisörü görenlerin düşünceli düşünceli incelemeleri yok mu....

ama yine de siz bu söylediklerimi göz önünde bulundurun.

Carpe Diem & Smile

benı bılgılendırdıgın ıcın cok tesekkurler daha once ufak motorlar kullandım ama en buyugu 250cc ıdı kı cok uzun bır surecte degıl en azından tecrube kazanıcak kadar bu yazdıkların acıkcası benı bıraz korkuttu ama makınanın kendısıde herseye ragmen al benı dıyor bakalım ne yapcam yaa herro yada merro olucaz:p

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    merhabalar..
    geçen hafta sonu ankaradaydım ve kuruçayırlı yamahaya mt-03 ü görmeye gittim. test motoruda vardı ama a2 ehliyetim henüz 2 yıllık olduğu için test imkanı vermediler. asgari 3 yıl şartı varmış benim de canım sıkıldı ısrar bile etmedim motoru da fazla incelemedim ayrıldım.
    aslında öyle bi noktadaydım ki test edip beğensem hadi kapora vereyim ne olacaksa olsun diyebilirdim bile onlar kaybettiler bence
    belki de iyi oldu çok zamansız olucaktı benim için bütçe anlamında. sonra depresif bi anda neşelenmek için motoru alıp sonra daha ağır bunalıma girmek vardı
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar..
    geçen hafta sonu ankaradaydım ve kuruçayırlı yamahaya mt-03 ü görmeye gittim. test motoruda vardı ama a2 ehliyetim henüz 2 yıllık olduğu için test imkanı vermediler. asgari 3 yıl şartı varmış benim de canım sıkıldı ısrar bile etmedim motoru da fazla incelemedim ayrıldım.
    aslında öyle bi noktadaydım ki test edip beğensem hadi kapora vereyim ne olacaksa olsun diyebilirdim bile onlar kaybettiler bence
    belki de iyi oldu çok zamansız olucaktı benim için bütçe anlamında. sonra depresif bi anda neşelenmek için motoru alıp sonra daha ağır bunalıma girmek vardı
    kuruçayırlı seni biraz üzmüş ama bu modelden vazgeçme derim. nisan ayında askerliğim henüz bitmemişken internetten mt-03 ü gördüm. bırakın test etmeyi motoru canlı görmeden siparişi verdim. kesinlikle yamaha bu modeli, tasarım, motor, sürüş rahatlığı ve kolaylığı konularında hiçbir ayrıntıyı atlamadan yaratmış. tekrar tekrar motorun özelliklerinden bahsetmek istemiyorum. zaten herşey yazıldı...
    [B]çoksa torkun olmasın korkun[/B]

45bg sakin gibi duruyor.Çok şekil bir motosiklet.Acaba göründüğü gibi agresifmi yoksa sakin bir kullanımımı var?

gazı açmadığın sürece gayet sakin bi motor...

emreben - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simsiyah mt 03
    Dün mt03 üm 940 km de 1000 bakımına girdi 150 ytl gibi bir rakam ödedim kuruçayırlıya sadece yağ 72 ytl, filtre 29, işçilik 33 + kdv

Ben mt03 ümün adını hüzün kovan kuşu koydum onunla yanyana geldiğimde hüzünlerin hepsi uçup gidiyor. 900 KM ye kadar 4500 devir civarı kullandığım hkk mi çevre yolu dönüşünde 6000 devir e kadar olmasada 5700 - 5800 devir civarında kullanarak geldim artık eminimki virajlar onun için sorun değil hızlanmak ve yavaşlamakta...

Ve dahada güzeli sabah A2 ehiyetimi almaya gidiyorum ....

Bu yaz çok eğlenicez onunlaaa
    Aslnda o bir KARŞIYAKALI

Motosikleti
    Buda ben ve hayvan'ın son hali. İşyerinden ayrılamayınca kendimizi böyle avutuyoruz gün içinde. Bu arada herkes bir isim koymuş, benimkinin adıda Hayvan kaldı

bu da benim "balım"

[IMG][/IMG]

Motosikleti
    BMW R1150GS
    arkadaslar 15gun sonra falan 18.000ytl olucak
    die bişii duydum
    lütfen bana gercek dışı olduunu söylesin birisii

Motosikleti
    fz 6 + apprllia rxv 5.5
    herkese selamlar,yaaw arkadaşlar,ben mt3 un hastasıyım bu motoru almayı duşunuyorum ama birisi kafama girdi z750 al arasında fazla fiyat farkıda yok dedi,şu an celişkideyim z750,xt660x ve mt3 arasında ama dediginiz gibi zam olayı olursa kesinlikle mt3 u silerim cunki 18000 ytl edecek bir alet degil gorunurde,şu anki fiyat bile z750 ilke karşılaştırınca fazla gibi,parca kalitesi kawa'nın mukemmel ama gel gelelim mt3 tarz ıma daha uygun her trurlu yol koşulunda binilecek bi motor,lutfen sizlerindre fikrini istiyorum bu kardeşinize yardım edin.

Alıntı ghostrunner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar,yaaw arkadaşlar,ben mt3 un hastasıyım bu motoru almayı duşunuyorum ama birisi kafama girdi z750 al arasında fazla fiyat farkıda yok dedi,şu an celişkideyim z750,xt660x ve mt3 arasında ama dediginiz gibi zam olayı olursa kesinlikle mt3 u silerim cunki 18000 ytl edecek bir alet degil gorunurde,şu anki fiyat bile z750 ilke karşılaştırınca fazla gibi,parca kalitesi kawa'nın mukemmel ama gel gelelim mt3 tarz ıma daha uygun her trurlu yol koşulunda binilecek bi motor,lutfen sizlerindre fikrini istiyorum bu kardeşinize yardım edin.
    zaten mt-03 ün şu anki fiyatı kampanya fiyatı herkesin bildiği gibi. fiyat 1 ay içinde 12950 den 13600 e çıktı bile. ama 18000 e birden çıkacağını tahmin etmiyorum. diğer taraftan mt-01 in kampanya fiyatından çıktığını da göz önüne alırsak yine de mt-03 düşünenlerin elini çabuk tutması iyi olur gibi geliyor...

bahsettiğin diğer modeller arasında karar vermen tabiki senin tercihindir. kawa nın kalitesi tartışılmaz ama her yönden diğerlerinden ayrılan bir motor istiyorsan o zaman MT-03!!!

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)