Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Derbi GPR 125 Racing Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Haydi son listeler :
    1. Jonturq
    2. Cihan
    3. Orhanko
    4. Ketchup
    5. tomass

saat 10 da 4.levent metro istasyonundayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    jonturk yanlıs anladın sımdık 4-5 motor gidicez 3 motor kuzenim oluo oyle olunca gidebiliorm tek basıma gitmiorm uzak yerlere onlr varken baboda bişey demio ondan gelmek isteynler gelebilir gezmş oluruz dedim

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    ya ben bu kadar değişken ve kararsız bir organizasyon görmedim daha önce! bir haftadır konuşuluyor bu gezi ve son gün gecenin bilmem kaçında kararlar değişiyor.Saat 11de kavacık bp die uyanıyorum Allah razı olsun Orhan'dan sms atmış bana da kalkıp gitmedim kavacığa. Yok havaydı yok yağmurdu hikaye bence. Neyse vardır her işte bir hayır diyelim.

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Bugün güzel bir Avrupa gezisi oldu tam sayı olamasak da. Katılan herkesle tanıştığıma çok memnun oldum öncelikle. 1-2 foto atıyorum. Uğur, seninkileri de alalım bir ara.
    NOT : Resimleri bilgisayarınıza kaydettiğinizde daha büyük oluyor.

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    giannelli egzstlu olan varmıydı içinizde aradaki farka bakabildinizmi devirlenmesine ?

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    orhancim valla simdi girdim kapidan iceri sendeki resimeri hemen gecmissin eline emegine saglik bu arada yagmur camur demeden bugun bizleri yalniz birakmayan ozellikle cihan ve anadolu dan bizi kirmayip gelen koray arkadasimiza sevgiler.

Resimleri birazdan upload edicem lakin once bi kismi temizlik

-------------------------------

Bilo bende ve tomass da gianelli var lakin devirlenmesi konusunda test e tutmadik , tutmakda istemeyiz zaten hepimiz biriz bize bu yeter.
    First Day Of My Life

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    abi geldiğimden beri telefondaydım ancak oturabildim makinenin başına. orhan resimleri bu kadar hızlı beklemiyordum çok şaşırttın beni.. şimdi jonturk'u de baskı altına sokmuş oldun onun da resimleri yüklemesi icab edicek =))))

gprbilo, öyle pek "kiminki daha hızlı" konularına girmedik. aynı anda gazlayıp yavaşladık hep. grup sürüşü kurallarına da elimizden geldiğince bağlı kalmaya çalıştık. yolda gördüğümüz en yüksek sürat de heralde 120 civarıydı..

Buluşma fikri, organizasyon, rehberlik, vs herşey için tekrar teşekkürler arkadaşlar. bu motorla hiç bu kadar eğlenmemiştim. ben yavaştan kaçayım, sabah erken kalkıcam..
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

koromako - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6-F
    Kötü havaya rağmen yine de çok keyifli bir gezi oldu. Katılan tüm arkadaşlara sevgiler. Daha nice güneşli günlerde ortalığı tozu dumana boğmaya

Motosikleti
    Cosa 200

-----------------------------------------------------------------------------------

Guzel bir pazar gununden benim kamerama yansiyan guzel kareler bu kadar bide cay'ci abinin eli vardi o pek ilgi cekmez diye upload etmiyorum saygilar
    First Day Of My Life

Motosikleti
    dumanlı resimler süper! =) yakından aldığın gpr resminde de renkler şahane çıkmış.. hepicünü kaydettim gpr isimli güzide klasörüme =) iyi geceler arkadaşlar elleriniz dert görmesin =)

Motosikleti
    Cosa 200

Simdi bu resimde neyin nesi diyeceksiniz ,fakat deer 152'nin deposunu erdem merak etmisdi merakini gidermek istedim
    First Day Of My Life

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    3 beygir veriyor diyorlarya 13 bin ceviriomu peki giannelli ile bnde almayı düşnyrum gianneli kullanna tomas ve jonturk acık hava filtresi takmayı dusunmuyormusnuz ? gianelli ile hava alısıda hızlanırsa performans daha iyi olur? doppler racing linkini vermiştim baktınızmı ona ?

Motosikleti
    Cosa 200
    Valla bilal , kac bin cevirdigi cok onemli degil motosiklet uzerinde ne kadar surat yaptigimizi ve daha hizli nasil gidebilirizi es gecmis insanlariz.Acik hava filitresi ve gianelli egsoz'un performansa katkisi oldugu kesinlikle dogru ve daha tok ses veriyor bu bir gercek lakin kucuk ayrintilara takilmak istemiyoruz.
    First Day Of My Life

Motosikleti
    DERBİ GPR125
    giannelli taktıktan sonra hiç denemedinmi 2.viteste redline 12 yi geciomu diye pki

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Uğur abi ve Orhan ellerinize sağlık fotolor çok güzel olmuş. Çok keyifli bir geziydi, bütün arkadaşlara teşekkürler.... Daha güzel bir havada daha da güzel bir gezi organizasyonunu dört gözle bekliyorum...

Motosikleti
    Derbi GPR125r
    Uğur fotolar harika, teşekkürler. Deer'ın tam şekli bu foto açısından tam anlaşılmıyor ama standartdan çok farklı durduğu kesin. Öndeki camı da çıkartmışsınız gördüğüm kadarıyla, hoş olmuş.
    Bu arada Emre Can'ın tekli fotosunun üzerindeki toplu fotoda ben bildiğin cüce gibi çıkmışım ya. Bir dahakine hatırlatın da bir adım önde durayım foto çekilirken :D

Alın size bir de video :
    http://www.izlesene.com/video/amator...-080608/365076

Motosikleti
    DERBI GPR125 R'ımı SATTIM:(
    Arkadaslar cok keyıflı bır pazar gunuydu benım ıcın.Hepınızı tanıdıgıma cok memnun oldum.Fotograflar hemen gelmıs sagolsun arkadaslar eklmısler.Fotolarda cok guzel olmus yaa.Valla dumanlı fotoları cekmek ıcın saglıgımızı tehlıkeye attık.Bide rumeli fenerinde bu tarıhe kadar hiç bu kadar hava kırlılıgı olmamısdır heralde simdiye kadar Mılletı akcıger kanserı yapıp geldık.Valla yorulmadım desem yalan olur.Sızden ayrıldıktan sonra tek basına beylıkduzune kadar yol bitmek bilmedi valla.Eve geldım salça olmuşum.şimdi yatıyorum abi yarına güç toplamak lazım .kendınıze iyi bakın.buralardayım gorusuruz.

Motosikleti
    Cosa 200
    Orhan standardat granaj zaten , yani orjinalinde'de siperlik mevcut degil senin icin iki resim daha upload ediyorum belki o zaman cozebilirsin.

----------------------------------------------------------

Dikkat ediyorsan fiber deponun tum olculeri sanki fabrikasyon gibi olmus bence.Yani ne eksik nede fazla sohbetimizde dedigim gibi kanuni bu sekilde depoya sahip seri uretime gecse bence coook satar depo uzerinde iken insanlara bunun bir maxi scooter olduguna inandirmakda zorlaniyorum vitesi yok diyorum nasil yani diye suratima bakiyorlar o derece.

Cok yoruldum artik bende uyuyorum allah cumleten rahatlik versin.

Gorusmek uzere
    First Day Of My Life

Motosikleti
    abi deer inanılmaz olmuş! geziye onunla gelseydin gpr'lardan fazla dikkat çekebilirdi. sahiden orjinal duruyor ellerinize sağlık valla.. vidyonun sonu süpermiş =)

- abi esnaf bişey demesin?!
    - esnaf vuracak bizi birazdan

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    34 EA 4380 kimin motoru bnm eski gpr 2 sene evvelki?Hayırlı olsun bu arada 2 sene sonra fotolara bakınca bi nostalji oldu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler