Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    blow07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R
    Umarım 1 ay sonra vitrinlerde PS150i vardır da hemen gider gitmez alırım yaa 1 ay bile yok 27 gün

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel senide alalım scarabeo başlığına bak wand kardeşim aldı, huzur scarabeo da ,bursada serviside var satıcısıda,git motoru incele gör ,ha kafana yatmazsa elbette al ps150 ni bin yine,ps150 gördükten sonra scarabeo yu görüp inceleyip almadan geri giden çok nadir[COLOR="Silver"]
    valla diyorum ya motorun tarzı hiç farketmiyor benim için cruiser olsun naked olsun ss olsun scooter hepsini zevkle sürerim ama aprillada içime sinmeyen en büyük konu tekerlerin büyük oluşudiyecen şimdi Allah'tan belanımı arıyon herkes büyük teker ister
    evet büyük teker gerçekten konfor sağlar sürüşte ama scootera gitmiyor bence,scooterda büyük teker oldumu sanki cub motor gibi görünüyor.
    ama şuda bir gerçek Allah var ben aprillayı yanına gidip görmedim,foto ile gerçek arasında dağlar kadar fark oluyor.tavsiyen üzerine pazartesi ilk iş bayiye gidip görecem motoru,inşallah vardır tabi,eğer beyaz renk varsa ve içime sinerse ayırtacam motoru ve hondaya gidip siparişi iptal edecem.
    bu ne ya bekle bekle patladım artık.
    1 ay beklerim ne var diyordum ama bekleyemeyecem.

Slm arkadaşlar ismim barış herkese merhabalar bende honda ps kullanıcısiyim 2011 4 aydır kullanıyorum km 3700 beyaz renk çok temiz kullandım tek kişi bindim yağmurda hiç kullanmadım kiyamadim rodaji sabirla 60 geçmedm yaptım 1000 km kadar.çok titiz kullandım ben tabi 6590 tl pahalı ayında aldım kredi vesaire plaka sigorta vergi ruhsat cabasi.almak isteyen arkadaşlar olursa sıfır ayarinda motorun rodajini açılmasını beklemedn kullanır.givi beyaz çantasıyla beraber 5 bin tl veririmalmayı düşünen arkadaşlar varsa konuşabiliriz.yanlız keyfi bir satıyorum kendim memurum çok fazla kullanamıyorum satilmasada problem değil hafta sonu iyi geliyor bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:31 ----------

Şükrü kardeş gel sana vereyim 1 gün izni al otobüs bagajına atalım götür paşa paşa kullan sıfıra o kadar para vermezsin 1 milyarın üzerinde kar etmiş olursun alacağın motor sıfır niyetinde almış olursun

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı movibiker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla diyorum ya motorun tarzı hiç farketmiyor benim için cruiser olsun naked olsun ss olsun scooter hepsini zevkle sürerim ama aprillada içime sinmeyen en büyük konu tekerlerin büyük oluşudiyecen şimdi Allah'tan belanımı arıyon herkes büyük teker ister
    evet büyük teker gerçekten konfor sağlar sürüşte ama scootera gitmiyor bence,scooterda büyük teker oldumu sanki cub motor gibi görünüyor.
    ama şuda bir gerçek Allah var ben aprillayı yanına gidip görmedim,foto ile gerçek arasında dağlar kadar fark oluyor.tavsiyen üzerine pazartesi ilk iş bayiye gidip görecem motoru,inşallah vardır tabi,eğer beyaz renk varsa ve içime sinerse ayırtacam motoru ve hondaya gidip siparişi iptal edecem.
    bu ne ya bekle bekle patladım artık.
    1 ay beklerim ne var diyordum ama bekleyemeyecem.
    senden ricam bayiye gitmeden önce karşılaştırma yapabilmen için ps150yi iyice canlı olarak incele sonra git aprilia bayisine scarabeoyu canlı gör ,malzeme kalitesini gör ,üzerindeki grenaja şöyle bir tık tık yap,elciklerine,göstergeleri bak,hatta egzosunu bile incele ,ne demek istediğimi anlıcaksın,geniş lastik konusunda da sana bir tecrübemi yazayım,daha önce bende xmax vardı, ön 15" arka ise 14"lastikliydi onda bile virajlarda yatırırken huzursuz oluyordum,16" te ise bu huzursuzluk olmuyor daha güvenli giriyorum virajlara ve daha çok yatabiliyorum,tabi tadını kaçırmadanufak tekercilerin büyük korkusu yollardaki çizgiler tırtıllardır ,onlardan bile korkmadan geçiyorum,bundan sonra ufak tekerli scooter çok mecbur kalmadıktan sonra almam,ha bu arada SH300i gerçektende hormonlu cup gibi görünüyor ama scarabeo ben scooterim diyor sende görünce bana hak vereceksin
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

pazartesi gidip bakacam şu aprillaya

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ben geldim şükrü abi teli verrim ya sorun değil bu arada Scarabeo polimiğine girmek istiyorum hemen sıcağı sıcağına Scarabeo altından semer olsa tip konusunda bir adım geride 2. ekonomikliğine gelince 150 cc gibide yakmıyacağı aşinaa hernekadar eko moduda koysalar.3.lastik inçi büyük fakat ps ye görede ince tabanlı tırtıkları hissettirmez belki ama yola kavramasıda taban kalınlığına göre dezaventaj.4.bu motorun parça fiyatları ps den ucuzmudur bekleme sorunu hondaya göre daha çok yaşanıcağını düşünüyorum 2.eli ps gibi değerlimidir düşünülmeli.5 düşününki ps 150 bukadar değerliki 200cc lik bir motorla mukayese ediliyor niye demekki kalite tam tersine gene hondayı gösteriyor.honda bulunmuyor doğru çünkü tüm avrupada ps150 satılıyor stok yetişmiyor bakın size avrupadaki ps fiyatlarını vericem 125 ccliği tl bazında 7 milyarın üstünde

---------- Mesaj ekleme zamanı: 04:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:30 ----------

avrupadaki ps150/125 fiyatları
    ingiltere:ps125/4.538 euro tl bazında 10.28
    italya:ps150 2.649 euro tl 6 bin
    ispanya:ps 150 3.379 tl 7.66
    almanya:ps125 3.450 euro tl olarak 7.82
    şunu öğrendimki ps150 yi en ucuz türkiye satıyo
    Mustafa Kemal Atatürk

MavimantalitE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gel senide alalım scarabeo başlığına bak wand kardeşim aldı, huzur scarabeo da ,bursada serviside var satıcısıda,git motoru incele gör ,ha kafana yatmazsa elbette al ps150 ni bin yine,ps150 gördükten sonra scarabeo yu görüp inceleyip almadan geri giden çok nadir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:48 ----------

sana scarabeo tavsie etmiom,senin orda serviste satanda yok ,senin sonun yine kymco olcak gibi gelio bana,agility city 200i yi bir incele derim güzel motor üzmez
    İyide abicim o kadar para verdikten sonra kymco'ya honda alırım ben yani.. öyle değilmii..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:33 ----------

Alıntı adibendesakl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar ismim barış herkese merhabalar bende honda ps kullanıcısiyim 2011 4 aydır kullanıyorum km 3700 beyaz renk çok temiz kullandım tek kişi bindim yağmurda hiç kullanmadım kiyamadim rodaji sabirla 60 geçmedm yaptım 1000 km kadar.çok titiz kullandım ben tabi 6590 tl pahalı ayında aldım kredi vesaire plaka sigorta vergi ruhsat cabasi.almak isteyen arkadaşlar olursa sıfır ayarinda motorun rodajini açılmasını beklemedn kullanır.givi beyaz çantasıyla beraber 5 bin tl veririmalmayı düşünen arkadaşlar varsa konuşabiliriz.yanlız keyfi bir satıyorum kendim memurum çok fazla kullanamıyorum satilmasada problem değil hafta sonu iyi geliyor bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:31 ----------

Şükrü kardeş gel sana vereyim 1 gün izni al otobüs bagajına atalım götür paşa paşa kullan sıfıra o kadar para vermezsin 1 milyarın üzerinde kar etmiş olursun alacağın motor sıfır niyetinde almış olursun
    Barış kardeş ,
    Ben gelemem biliyosun senin memleket bana baya bi uzak..Ee iş durumunuda konuştuk senle.. Koy otobüse gel.. Eğer dediğin gibi ise ben senden o motoru aldım gitti...
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

Motosikleti
    Alıntı MavimantalitE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide abicim o kadar para verdikten sonra kymco'ya honda alırım ben yani.. öyle değilmii..[COLOR="Silver"]
    ps150i liste fiyatı 5800tl kymco agility city 200i nin liste fiyatı 4900tl ,arada neredeyse 900tl fark var,çok değil elbette ama biliyorsun hondayıda bulan alıyor
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    900 lira nedir ki dostum yaaa.. Honda için yanii
    İdealler YILDIZLAR gibidir , Onları tutmak mümkün olmaz ama karanlık gecelerde yolumuza onlar rehberlik eder.

şükrü hocam kymco city falan alma ya hepten kötü görünüyor o motor hemde hava soğutmalı,ben kimsenin bütçesi hakkında yorum yapamam ama seninde dediğin gibi bu işlerde o kadar küçük hesap yapmamak lazım sonuçta su soğutmalı bir honda alıyorsun.

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Yanii tabiki dostum.. hem fikiriz bu konuda senlen.. Honda başka yaaa..

barış'ın motor hangi şehirdeymiş?

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Diyarbakır'da Aga.. çok uzak

Ben pazartesi kismet olursa motorun resmini km sini hepsini foto ya bırakacam ne kadar temiz bir motor olduğunu görürsün.ben sh 300 alacam birde onu denemek istiyorum.şükrü bey ben ayın 23 de yıllık iznimi kullanacam düşüneyim gelirim.
    Ama o kadar bekleme gel burdanda uçakla gidersin çok temiz motor sıfırı böyle olmaz ben motoru çok güzel açtım rodaj sabır isteyen birşeydir 2 ayda 1bin km ye 50 ila 70 gittim hızda gittim motor gazda elimde dusmuyor fırlıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:40 ----------

şükrü bey kyomco xting 250 sen kullandin o motor nasıldi ps gibi kullanım konforu varmı sele rahatlığı çok iyi diyorlar performans nasıl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 ----------

Sitede almak isteyen arkadaşlar varsa sıfır motor almış olur üstelik sıfır fiyatina vereceğiniz para 1 milyarın üzerinde para vermiş olur ruhsat plaka vergi sigorta hariç.hava filitresi orjinal bu hafta değiştirdim artı yağı castrol bugün değiştirdim.yarın resimleri siteye bırakacam alacak olan arkadaş olursa verecem yada artık kullanacam yaz sonunda da honda bayisinde sh 300 degisip kalan parayı verecem.benim maksatim sıfır alacak arkadaşlar varsa benim moto sıfır

Diyarbakır'da Aga.. çok uzak
    üffff çok uzakmış be

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:11 ----------

Alıntı adibendesakl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben pazartesi kismet olursa motorun resmini km sini hepsini foto ya bırakacam ne kadar temiz bir motor olduğunu görürsün.ben sh 300 alacam birde onu denemek istiyorum.şükrü bey ben ayın 23 de yıllık iznimi kullanacam düşüneyim gelirim.
    Ama o kadar bekleme gel burdanda uçakla gidersin çok temiz motor sıfırı böyle olmaz ben motoru çok güzel açtım rodaj sabır isteyen birşeydir 2 ayda 1bin km ye 50 ila 70 gittim hızda gittim motor gazda elimde dusmuyor fırlıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:40 ----------

şükrü bey kyomco xting 250 sen kullandin o motor nasıldi ps gibi kullanım konforu varmı sele rahatlığı çok iyi diyorlar performans nasıl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 ----------

Sitede almak isteyen arkadaşlar varsa sıfır motor almış olur üstelik sıfır fiyatina vereceğiniz para 1 milyarın üzerinde para vermiş olur ruhsat plaka vergi sigorta hariç.hava filitresi orjinal bu hafta değiştirdim artı yağı castrol bugün değiştirdim.yarın resimleri siteye bırakacam alacak olan arkadaş olursa verecem yada artık kullanacam yaz sonunda da honda bayisinde sh 300 degisip kalan parayı verecem.benim maksatim sıfır alacak arkadaşlar varsa benim moto sıfır
    selam barış bende tamer,inşallah hayırlısıyla müşteri bulursun motoruna,sh 300ün tipini beğenmedim ama youtubeda hızlanma videolarını izledim roket gibi bişey keşke başından alsaymışsın sh 300 şimdi ötvde düştü baya zararın olacak,bende iki ay önce 5 aylık spyderımı sattım çok zarar oluyor yeni motor satışında,hayırlısı olsun

tamer merhaba haklısın kardş takasta baya düşürürler ama ps alırken sh yoktu ama ps de baya performanslı bakalım olmazsa kullanmaya devam buda yetıyor bana.benımkisi keyfi satma ama sitede baktım alacak olan arkadaslar yazmış bendeki aynı durum sıfır.youtube deki sh hızlanmaları gördüm belki inanamazsın rüyamda bu sh yı kullanıyordum okadarki etkilendim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:51 ----------

şuanda sh modeli adana hatay bölge bayısınde yok ki bende adanadan aldım ps yi otobüse cok rahat sıgıyorlar.ki otobüs kabınlaeri maşallah bir oda gibi ben sıgmayacak düşündüm bir yolcu bileti ödeyerek getirdim yani 50 tl ye hıç çizik olmadan

Motosikleti
    YAMAHA X-CİTY
    Barış sen fotoları ney koy arkadaş.. Ayın 23ünde izine çıkıyomuşun bekleme o kadar.. Bi c.tesi günü atla gel hemde gelirken motoruda getirirsin.. Hemde burda satışı yaparız gidersin işte.. Nası fikir..?

Barış ben kymco xciting 250 kullandım.. evet çok güzel bi motor fakat ps ile kıyaslamam için önce bi tane ps görmem lazım canlı canlı Daha sonra bi kullanmam lazım.. Ben daha gözümle canlı canlı ps görmedimki yaaww.. Ama kymcoxciting 250 de iyi.. Heleki ben karbüratörlüsünü kullandım şimdi çıkanlar injeksiyonlu tahmin ediyorum daha süperdir.. Burda düzcede ki bayide var.. Hem motoru getir gelirken giderken de xcitingi götürürsün..

Motosikleti
    movibiker gidebildinmi scarabeo yu görmeye? fikirlerin bizler için önemli .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:15 ----------

Barış sen fotoları ney koy arkadaş.. Ayın 23ünde izine çıkıyomuşun bekleme o kadar.. Bi c.tesi günü atla gel hemde gelirken motoruda getirirsin.. Hemde burda satışı yaparız gidersin işte.. Nası fikir..?

Barış ben kymco xciting 250 kullandım.. evet çok güzel bi motor fakat ps ile kıyaslamam için önce bi tane ps görmem lazım canlı canlı Daha sonra bi kullanmam lazım.. Ben daha gözümle canlı canlı ps görmedimki yaaww.. Ama kymcoxciting 250 de iyi.. Heleki ben karbüratörlüsünü kullandım şimdi çıkanlar injeksiyonlu tahmin ediyorum daha süperdir.. Burda düzcede ki bayide var.. Hem motoru getir gelirken giderken de xcitingi götürürsün..
    kusura bakma ama hayatında canlısını hiç görmediğin bir motor hakkında nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlayamıyorum,ben şahsen cesaret edemezdim

Slm şükrü bugün hava yağmurluydu çekemedim.yarın hava güzelse çekerim.ağa motor oldukça atik ve performansli teker geniş ve sele yüksek.ama xcitings gibi cüsseli değil ama tatlı bir görüntüsü var ama sıkışık trafikte bu avantaji diğerinden çok fazla makaslamada geciste bu motorun üstünde yoktur birde çok başarılı frenlemesi var geçen hafta bir araç kendi seridimde seyrimdeyken direk soluma girdi asildim her iki frene yerinde kızaklama yapmadan durdu tabi buda prelli lastiklerinin avantajı olsa gerek.bu motor kullandıklca insanın hiç inmemesi geliyor ama malesef nisan yağmurundan motoru hiç çıkarmadım sürekli yağmur yol kuru olduğu zaman çıkarıyorum şehri turluyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:52 ----------

sşükrü kardeş getirmesine getiririm ama ben motoruma eminim çünkü çok temiz ve dikkatli kullandım özellikle bu rodaj olayı benim için çok önemliydi ki sıfır bir motorda sabrınız olursa motor size çocuklarınıza miras kalacak şekilde performanslı kalır.ama hafta sonu devir teslim olurmu artı sonra yok motor tarzım falan değil deyip vazgeçersen yol parası senden gider ama kullanırsan o motoru performansi ve sıfır niyetinde 1 milyar üstünde ucuza aldığnda dua edersin bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:00 ----------

ben sh 300 denemek için satıyorum yoksa bu kullandıgım ps de çok güzel.bu arada sh kullanan arkadaşlar varmı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:06 ----------

sslm motorcu bu sh hakkında bir bilgin varmı nasıl motor almayı düşünüyorum

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    valla kullanmadım ama şubilgiyi aktarabilirim.
    en çok satan scooter kendileri ve baverlyden yanlış hatırlamıyosam 5 hp daha güçlü
    bence gayet şık bir motor sadece fiyatı ucuk.en güzel rengide turkuaz
    2010 Yılı Global Motosiklet Satış Adetleri İlk 10 araç:

1) Honda SH300..............................13.957 adet
    2) Honda SH150..............................10.661 adet
    3) Honda SH125..............................10.088 adet
    4) Piaggio Beverly 300 Tourer...........9.932 adet
    5) Yamaha Xmax 250.......................9.692 adet
    6) Yamaha Tmax 500.......................8.663 adet
    7) Piaggio Liberty 125 RTD................7.361 adet
    8 ) Piaggio Vespa GTS 300 Super.......7.047 adet
    9) Kymco Agility R16 125...................6.534 adet
    10) Piaggio Beverly 300 RST..............6.239 adet
    Mustafa Kemal Atatürk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)