Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda PS 150 i Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    125 sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    innova ve tvs jupiter zx
    http://www.hondaitalia.com/moto/default.html
    italyada ps 125 ve ps 150 satılıyor ama üretildiği yeri netten bulamadım.
    eğer italyansa fiyatının 6150 olması normal.yada en fazla 5 küsur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TYP-R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SES150 Dylan(2008)
    Merhaba,
    Motosiklet italyada üretiliyor.SES150-PS150i ikiside italyan....
    [color=blue]Motosiklet Kullanmak Bir Düşünme Yoludur....![/color]
    [color=red]0Rh+[/color]

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    vay be demekki ondan sağlam bu kadar

Motosikleti
    Honda PS150i
    Alıntı 125 sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba.Ps 150 bence alınabilecek kaliteli bir motosiklet. Merak ettiğim iki konu var.
    1.ps 150 üretim yeri italyamı?
    2.ayak basma yeri biraz darmı? sürerken sıkıntı yaratıyormu?
    1. Evet İtalya
    2. Dylan'a göre ayak basma yeri daha rahat. benimki4bin km de . ş.içide gittim ş.dışıda. cbf 150de kullandım dylan da... ama ps apayrı bişi...;)

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla kardeş bende italyadan geldiğini sanmıyorum...
    dylan,PS.... Made in Italy...

activa,beat.... Made in India...

Motosikleti
    onun için işçiliği sağlam ps dylanın ps apayrı bişi bu laflar beni sevindiriyor gün geçdikçe inş yaza 2.el düşer temiz

Motosikleti
    Honda PS150i
    Alıntı DeLi MoToRcU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim dylan daha güzel daha deli
    beyazla siyah arasında daülar kadar fark var...

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onun için işçiliği sağlam ps dylanın ps apayrı bişi bu laflar beni sevindiriyor gün geçdikçe inş yaza 2.el düşer temiz
    bende 2. el aldım. gün geçtikçe daha çok seviyorum. Allah kaza bela vermez inş. bugün 70 le giderken kırmızı ışık yanınca 2 frenide kökledim ve ve motor kaymadan o kadar kısa mesafede durduki yuh dedim ya... frene basma şiddetine göre motorun devrinide kesiyo alet. zaten arkaya çok asılınca önüde sıkıyo kendisi. eskişehirde olan arkadaşları artçı olarak gezdirebilirim...

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar www.facebook.com a ara bölümüne honda ps150i yazarsanız sevinirim sizler için grup kurdum sizlerde grubu biraz bilgiler atarak daha faydalı hal alacağına inanıyorum
    sadece 1 grup var onuda italyadan elemanlar kurmuş. sen direk grubun sayfasının linkini koy buraya. arattırdım çıkmıyo...

125 sever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    innova ve tvs jupiter zx
    dün honda türkiye internet sitesine e-mail ile sordum ps 150 i hangi ülkede üretiliyor diye. Bu gün sağolsunlar hemen arayıp cevap verdiler iltalyada diye.Bende alabileceğim motor listesinde en başa bu motoru koydum.

nedym - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Alıcım
    Alıntı 125 sever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    italyadan geldiği hissine bu mesajdan kapıldım bu konuda bilgisi olan yokmu acaba?
    şaside made in italy yazıyor

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    arkadaşkar bu motorla düz yolda en fazla kaç yaptınız?

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    160 ibre war yapıomu bu hepsını
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

Motosikleti
    Honda PS150i
    ben en fazla 130 gördüm. ama malossi kiti takılınca 2 kişi 140 yapıyor...

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    Alıntı aposentr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben en fazla 130 gördüm. ama malossi kiti takılınca 2 kişi 140 yapıyor...
    oo iyimiş

Motosikleti
    Honda PS150i
    gezdireyim bigün istersen

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    Alıntı pocemonmutlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar zevkler ve renkler tartışılmaz bu bi gercek. bende dylan arıyordum almak icin "resmilerde bayagı tipsiz gorunuyordu cunki ps150i" ama bu motorun yanına gelince oyle tipsiz ve cirkin omadıgını ancak yanına gelince ustune binince inceliyince anlıyor. belkide diyeceksiniz motoru sevdiysen sana guzel gelir diye, ama gecen cumartesi aldım ve kimse cıkıpta demedi "tipsiz,cikin,bune falan diye" tam tersine cok beyendiler ve dylancılar gecerken durup "gule gule kullan kardeş motor nasıl, sesi varmı, performansı nasıl, bizimkilere gore daha kaslı ve yuvarlatılmış duruyor guzelmiş" dediler. bayagı inceledim siteleri motoru alınca, 2005 ten beri "bu model yeni değil sadece turkiyeye yeni gelmiş" avrupada cok satılmış ps 125/150 serisi binlerce insan beyenmedigi kadarda bi okadar insan'da beyenmiş ve kullanıyor. evet fiyat pahalı ki birde taksitle alınca daha tuzluya geliyor "alırken tansiyonum yukselmişti " anliyacagınız alan memnun satan memnun ben cok mutluyum iyi bir motora sahip olduğum icin "cin malı kanuni bobcat'ten sonra tabi "

bu arada motor serileşmeye ve guclenmeye başladı şu an 180 km'de. şu rodaj bitsede gonul rahatlığıyla basabilsem gaza ...

merhaba arkadaşım,

bu yazı üzerinden epey bir süre geçmiş ancak, gördüğüm kadarı ile ilk kullandığın ve beğenmediğin çin malı bobcat aslında, PGO firmasının G-max modelidir. kanuni bu motoru komple orjinal oradan ithal ediyor. şuan 150CC kulvarında onun üzerinde bir scooter olmadığını da bilmende fayda var. çok yazık ki çok beğenerek aldığın hondan maalesef g-max in yarı değerinde. geçmiş olsun dostum
    let it be

Motosikleti
    Honda PS 150i

yamaha majesty vs honda ps 150 i

Arkadaşlar hala motor konusunda karar veremedim ve beklemedeyim. bu arada bir baktım yamaha 125cc 'ye güzel bir hediye vermiş. tip süper, özellikler falan herşey müthiş. fiyata bir baktım ki, o zaman burada Honda'da çalışan arkadaşlarımızdan özür dilemem gerektiğini anladım. Bence bir bakın ama beğenmeyin fazla ;)

http://www.beldeyama.com.tr/www/urun..._id=9&u_id=302

fiyatı birz fazla bence..

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    fıyat fazla ps150 16bg.majesty 11.5bg.4,5 bg azımsanacak guc degıl.artı 1700gıbı bır rakam da fazla.haaa bısey daha var majesty 25 kg kadar daha agır.daha gucsuz.mantıgını kullan derım
    MOTOR bence bır hastalıktır.

honda ps150i

arkadaşlar,ben formunuza bugün üye oldum...ondan önce "ilk başlayanlar"bölümünü okudum...ama gördüğüm kadarıyla karşılaştırma yapılırken herkes bir başka modeli sollamasından,geçmesinden üstünlük olarak bahsediyor...ben özellikle de bu forumu hangi motoru alayım diye bir fikir sahibi olmak adına katıldım...ben honda psyi şehiriçi,belki kısmen de olsa şehirdışında kullanmayı düşünüyorum...150 cc bir motor ve honda kalitesinin yeterli olduğunu düşünüyorum...ben de ilk kez motor dünyasına ayak basacağım için acemilikten olsa gerek ilk önce hondanın fjs400 silver wingini gözüme kestirmiştim ama sonradan vazgeçtim....psyi almanın ilk başta mantıklı olabileceğini düşünüyorum...siz ne dersiniz...fikriniz benim için önemli...

arkadaşlar bu honda ps150i modelinin vitesinden bahsetmişsiniz de aşırı acemi olduğum için bir bilgim yok...köyde eskiden bir suzuki motor kullanmıştım,vitesi gazı aniden kısıp ayak pedalıyla basarak değiştiriyorduk...bu da öyle mi yoksa ben fazla mı abarttım
    vitesler debriyajlı mı...v-matik vites ne demek...bir de 135 kg ağırlık yol tutuşu ve rüzgarda dalgalanmamak için yeterli midir...açıkçası aşırı bir hız meraklısı da değilim,eşi-dostu işe bırakayım...istanbulu gezeyim,belki ayda1-2 kere ankaraya gideyim gibi düşünüyorum....gaza köklemeyeyim....ne düşünüyorsunuz....saygılar...

Motosikleti
    hehe kardeş bir kere ps150 i yi tercih ederim v-matik şanzımanı kayışlı otomatik vitesli scooterlarda vites olmaz bu motoru çok rahat kullanacağına inanıyorum fakat çeok güçlü ve seri diyorlar acemi oldunuz için biraz sakat kaçabilir bir kaç ay

Motosikleti
    Velespit :)
    sayfanın canlanmayışında etkili olan şey

fiyatı mı?
    model mi?
    kullanıcılar m?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)