Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda CBF 600 ABS

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    bu modelin tutmama sebebini anlayamıyorum. almayı düşünüyorum ama başlığa bakılırsa hiç ilgi yok motora. sebebini bilen var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    musty043 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr600f
    Merhaba arkadaşlar 2008 model var 16 istiyor motor çok hoşuma gitti enjeksiyonlu 35 binde sizce alinirmi

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Kaza bela arıza yoksa hemen al

06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Forumda bu motoru kullanan yok mu? İlanlarda görüyorum fakat internetten yedek parçaya daor birşey bulamıyorum (bakım parçaları hariç) Bilen biri açıklama yapabilir mi?

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Alıntı 06Serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda bu motoru kullanan yok mu? İlanlarda görüyorum fakat internetten yedek parçaya daor birşey bulamıyorum (bakım parçaları hariç) Bilen biri açıklama yapabilir mi?
    Hangi parçayı arıyorsun ya da hangi parçayı bulamamaktan korkuyorsun ?

1 yıl kadar 2007 modelini kullandım. Periyodik bakım dışında birşey istemedi. Tabi temizini bulmak kaydı ile. Haricinde debriyaj balatası, teli vs. Parça adı ile arattın mı ?
    Önemli olan nereye gittiğin değil, seni bekleyenlere sağ sağlim dönmektir.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi parçayı arıyorsun ya da hangi parçayı bulamamaktan korkuyorsun ?

1 yıl kadar 2007 modelini kullandım. Periyodik bakım dışında birşey istemedi. Tabi temizini bulmak kaydı ile. Haricinde debriyaj balatası, teli vs. Parça adı ile arattın mı ?
    Grenajlarını bulamıyorum. Far, stop, depo, gösterge vb parçaları google dan bulamıyorum. Diğer bakım parçaları arattığımda çıkıyor. Cbr 250 den geçiş için bana cazip geliyor.
    Karbüratörlü ve enjeksiyonlu modelleri var, enjeksiyonlu modeli tercih etmemi söylüyorlar. Bu motor hakkında görüş ve önerileriniz nelerdir?

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Grenajlarını bulamıyorum. Far, stop, depo, gösterge vb parçaları google dan bulamıyorum. Diğer bakım parçaları arattığımda çıkıyor. Cbr 250 den geçiş için bana cazip geliyor.
    Karbüratörlü ve enjeksiyonlu modelleri var, enjeksiyonlu modeli tercih etmemi söylüyorlar. Bu motor hakkında görüş ve önerileriniz nelerdir?
    Malum sitede kafa ve kuyruk grenajı, far gibi yedek parçaları buldum açıkçası. Bu arada cbf500 ile kuyruk kısımları aynı.

Görüş kısmına gelirsek. 2007 model karbüratörlü modelini kullandım. Enjeksiyonlu modelini de gruptan bir arkadaşım kullanıyor. Sürüş olarak aralarında bir fark yok. Yakıt konusunda da tam bilmiyorum ama en fazla yarım litre fark ediyor. Tabi arkadaşımın 100 km de verdiği yakıt değeri ile karşılaştırdığımda. Enjeksiyonlu modellerde yakıt göstergesi mevcut.

600cc muadillerine göre daha uysal bir gaz tepkimesi var denilebilir. Karbüratör lü versiyonlar daha mekanikken , enjeksiyonlu versiyonda daha fazla sensör vs bulunuyor.

Bana kalırsa temizini bulduktan sonra enjeksiyonlu ya da karbüratör fark etmez.

Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Alıntı sailor33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malum sitede kafa ve kuyruk grenajı, far gibi yedek parçaları buldum açıkçası. Bu arada cbf500 ile kuyruk kısımları aynı.

Görüş kısmına gelirsek. 2007 model karbüratörlü modelini kullandım. Enjeksiyonlu modelini de gruptan bir arkadaşım kullanıyor. Sürüş olarak aralarında bir fark yok. Yakıt konusunda da tam bilmiyorum ama en fazla yarım litre fark ediyor. Tabi arkadaşımın 100 km de verdiği yakıt değeri ile karşılaştırdığımda. Enjeksiyonlu modellerde yakıt göstergesi mevcut.

600cc muadillerine göre daha uysal bir gaz tepkimesi var denilebilir. Karbüratör lü versiyonlar daha mekanikken , enjeksiyonlu versiyonda daha fazla sensör vs bulunuyor.

Bana kalırsa temizini bulduktan sonra enjeksiyonlu ya da karbüratör fark etmez.
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ihtiyaçlarımi karşılayacak bir motor. Umarım uzun yıllar sorunsuz kullanırız.

Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için. Ihtiyaçlarımi karşılayacak bir motor. Umarım uzun yıllar sorunsuz kullanırız.
    Rica ederim. Hayırlı olsun şimdiden

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler