Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Kymco CK 125 hakkında herşey...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ck 125
    Alıntı shelbycobra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi kymco kullanalar haftaya bakmaya gidicem active 110 yada 125 derken ck 125inde nerdeyse aynı para olduğunu gördüm ki daha gösterşli motor .. çünkü ilerde uzun yol (200 250 )km yapmayı düşünüyorum genelde şehiriçi

1.kymco kalitelimidir gerçekten..tipi çinliye kaçıyo
    2.ck 125 tavsiye edermisiniz yakıtta önemli yoksa activ 110 mu alayım
    3.max olursa o kadar para verebilirm 2500 fln taksitle oda zaten

ne diosunuz??? yorumlarınz önemli
    selamlar.bu motoru hiç düşünmeden alabilirsin.her marka motor satın aldığında arızalı çıkabilir bu şanssızlıktır.ama böyle birşey olmazsa da hayatının en doğru kararını vermiş olursun.çok abartmaya gerek yok ama bu paraya çok çok iyi bir motor.kaçırma derim.benim motorum 25000 km de 4 yaşında hala kız gibi duruyor.ayrıca şunu söyleyebilirim ki 200-250 km dediğin yollar bana uzun yol gelmiyor.alırsan sen de göreceksin.şimdiden hayırlı olsun

arkadaşlar bu arada unutmadan söyleyeyim ck125 ile ybr 125 arasında seçim yapacaksanız dikkatli olmanızı öneririm.ybr 125 daha seri ve hafif olabilir ama 90-100 km hızla giderken fren mesafesi çok önemlidir.ben ck125 in fern yapıldığında yola nasıl yapıştığını gayet iyi biliyorum.bence ybr de bunu yaşayamazsınız.kullanan tüm arkadaşlarım motorun durmadığını söylüyor.eğer gerçekten böyleyse zaten söyleyecek başka birşey yoktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    ck 125 kullan arkadaşlar motorları depoyamı kaldırıdınız forumu boş bıraktınız yahu

Motosikleti
    kymco ck 125,sym gts 250
    herkese merhabalar arkadaslar malesef 15-20 gun once bır kaza yaşadım 60km hızla bı araca carptım kaza sonucu motorumun ön iki çatal far ön çamurluk gidon borusu ve şase hasar gördü motorum şu anda servıste bılen arkadaslara soruyorum servıs dedıkı şaseyi düzelticez eskısı gıbı olacak ıns dedı şasenın eskısı gıbı olması mumkunmu gercekten yoksa motor yol tutusu cok etkılermı bide arkadaslar allah hpimizi korusun tedbiri alalım gerısını allah a bırakalım bende kask olmasa büyük ihtimal ölmustum kafam arbanın ustune carptı kaval ve dız koruyucum olmasaydı buyuk ıhtımal kırılırdı kemık faln allah korudu

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı ömer bilal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhabalar arkadaslar malesef 15-20 gun once bır kaza yaşadım
    Öncelikle geçmiş olsun. Motosikletine gelince, şasisini düzeltmek çok zor olmasa gerek. Ama ustadan ustaya fark var. Motorunu hangi servise verdiğini yazmamışsın. İnşallah motoruna sorunsuz tekrar binersin. İyi sürüşler.

Motosikleti
    kymco ck 125,sym gts 250
    saol tesekkur edrım inş dediğin olur. motorum fikirtepede aydın motorda tsv vede kymco servısı.benım merak ettıım duzeltılınce guzel bır sekılde motor gene eskısı gıbı gıdermı yoksa denge bozuklugu yada neyse o tarz bıse olurmu onu merak edıorum sımdıden tesekkurler

Motosikleti
    kymco ck125
    arkadaşım bilmiyorum hatayı emliyet kime verdi ama karşı tarafa verdiyse yenilen daha iyi olur en azından aklında soru işareti kalmaz

arkadaşım öncelikle cok gecmiş olsun allah tekrarından sakınsın eğer suc karşı tarafdaysa yani senden para cıkmayacaksa yenisiyle değiştir en azından kafana takılmaz sonadan için rahat olur herkese kazasız belasız sürüşler

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    selam arkadaşlar bugün bende ck 125'aldım ...aslında cbf,yada ybr almayı düşünüyordum ama !!! kriz benide etkiledi ve düşündüm çinli bir makina almaktansa kymco'yu alırım dedim..resim çekemedim ama yakın bir zamanda eklerim siteye,tek hoşuma gitmeyen yönü ise kornası!!ses çıkmıyor yahuuu alır almaz 50'km yol yaptım ve gözlemlediğim kadarıyla ybr'yi aratmıyor sesi honda titan gibi bire bir diyebilirim...otomatik jigle olayı çok hoşuma gitti açma kapama derdi yok..5 km'kadar dik yokuştada kullandım çekişi gayet güzel sıfır olmasına rağmen dik rampalarda 40'km'h rahat tırmandı..açılınca daha mükemmel olacağına eminim..unutmadan 5000'devir'i geçmeme rağmen görüşmek üzere..selamlar

İ s m a i L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yenisini alana kadar yok.

Hayırlı olsun

Hayırlı olsun yeni motosikletin. Güle güle, kazasız, belasız kullanırsın inşaAllah. Kaça aldın, peşin mi, taksitle mi aldın, bu konuda da bizi bilgilendirmeni istiyorum. Fotolarını bekliyoruz.

Arkadaşlar merhaba .
    bu başlığı ikinci defa baştan aşağıya okuyorum yorumlar gayet iyi yalnız bi şey aklıma takıldı ben ya okuduğumu anlıyamıyorum ya da atladım vites göstergesi var mı acaba ?

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Alıntı cLiMaX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba .
    bu başlığı ikinci defa baştan aşağıya okuyorum yorumlar gayet iyi yalnız bi şey aklıma takıldı ben ya okuduğumu anlıyamıyorum ya da atladım vites göstergesi var mı acaba ?
    cLiMaX arkadaşım bildiğim kadarıyla vites ve devir göstergesi var ama benzin göstergesi yok.. Kullanıcı arkadaşlardan daha detaylı bilgi alabilirsin. Selamlar.

Alıntı TORAMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cLiMaX arkadaşım bildiğim kadarıyla vites ve devir göstergesi var ama benzin göstergesi yok.. Kullanıcı arkadaşlardan daha detaylı bilgi alabilirsin. Selamlar.
    Çok teşekkür ederim toraman .. benzin olmasada olur ancak vites göstergesine ihtiyaç duyacağımı anladım başlangıç içinde kymco tercihim bu hafta sonu ehliyetimzi alıp kısmetse bi ay içinde de kavuşacağım makineme ..

Motosikleti
    kymco ck125
    arkadaşım yahırlı olsun iyi bi secim yapmışsın motorda devir km ve vites gösterdesi var benzin göstergesi yok ama yedek depo seceneği olduğu için gereksinim duyulmuyor ayırıca vites önemli demişsin ama zaten alışınca o göstergeye bakmıyordn bile korna konusuna sana katılıyorum ama şu aralar power led işine kafayı taktım onu bi cözersem sıra onada gelecek bu arada 9,300 km yaptım motorla hala da binmeye devam ediyorum kış falann dinlemiyorum şimdiye kadar bir kere bile bana bi sorun cıkarmadı

Alıntı deliberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım yahırlı olsun iyi bi secim yapmışsın motorda devir km ve vites gösterdesi var benzin göstergesi yok ama yedek depo seceneği olduğu için gereksinim duyulmuyor ayırıca vites önemli demişsin ama zaten alışınca o göstergeye bakmıyordn bile korna konusuna sana katılıyorum ama şu aralar power led işine kafayı taktım onu bi cözersem sıra onada gelecek bu arada 9,300 km yaptım motorla hala da binmeye devam ediyorum kış falann dinlemiyorum şimdiye kadar bir kere bile bana bi sorun cıkarmadı
    Evet tabi ki zamanla önemli olmayacak vites göstergesi ancak bu hafta sonu titan ile çalışırken üçüncü vitesteydim dönmek isterken vitesi düşürdüğümü sandım çünki gerekli hamleyi yapmıştım motorun sesinden anladım ki düşürememişim durup boşa aldım tekrar bire taktım çalışırken yardımcı olacağını düşündüm şu motor kullanmayı ehliyet alacak kadar biliyorum
    ayrıca ilgin için teşekkür ederim artık kısmetse yakın zamanda fotoları koyacağız şubatın ilk haftası almayı düşünüyorum hazır fiyatlar uygun iken ..

Motosikleti
    biraz nakitte, biraz da vakitte problem var.
    arkadaşlar öncedende bahsetmiştim ama kargaşaya geldi, sorumun cevabını alamadım. bu motora yan çanta takmak ve gidonu aşağıya büktürmek mümkün mü? teşekkürler. bekliyorum.
    Dikkat! Motosiklette nikotin vardır, bağımlılık yapar! :bounce:

Motosikleti
    selam arkadaşlar..ck 125'in detaylı resimlerini mutlaka merak edenler (vites göstergesi,,v,b)vardır bir kaç resim eklemek istiyorum..

Güzel bir motor vites göstergesinin olmadığını zannediyordum varmış ama bu tip motorlarda çok fazla seçenek var yinede çinli bir motor değil sonuçta kymco güzel bir motor.Bu motorda tek beğenmediğim şey etiketleri yani fazla süslemişler gibi geliyor tek bunu beğenmiyorum.

Motosikleti
    motorun güzelmiş.iyi günlerde kullan. darısı bize. Ya internet sitelerinde bu motorla ilgili hiç wideo yok. bi kaç tane dandik wideo var o kadar. keşke "bu motor 130 yapmaz! Yalan" diyenlere kapak olması açısından bi hız wideosu olsaydı...

Türkiye şartlarına ve fiyatlandırmasına göre dört dörtlük motor, kim ne derse desin, yok sarsıntıymış, yok yüksek hızda zorlanırmış ,ömürlük motor işte.
    Tipi de gayet yerinde.

Motosikleti
    tam bi öğrenci ve Türkiyemin bozuk yolları motoru... Kim ne derse desin.

Motosikleti
    arkadaşlar benim motorum diye söylemiyorum ama gerçektede parasını fazlasıyla hakediyor bence dediklerinizede katılıyorum her türlü yola'da uygundur.motorum daha rodaj aşamasında ama kısa süreli bir sürat denemsi yaptım ve 100'km'h rahatlıkla ulaşıyor,dahada gitmek istiyor ama ben gaz kestim ileriki zamanlarda size kullandıkça daha deneyimlerimi anlatırım..şunu'da belirteyim ben ybr'yi'de kullandım hatta kardeşimdede var!bu makine gerçektende ybr avcısı rodaj'dayken böyle ise açılınca ne olur bilemiyorum yorum sizin..

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678917 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler