Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Kymco CK 125 hakkında herşey...

Motovento
    REKLAM ALANI
    acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşbulduk arkadaşlar. motor neredeyse 14bin oldu ama lastikler sanırım orjinal olan duro marka lastikler hala. kış için lastik önerisi olan var mı? özellikle yağışlı havalar için?
    Orijinal Duro lastiklerin yol tutuşu kötü olduğu için öne metzeler me22 arkaya Pirelli mt75 taktım. Yağmurlu havada yaptığım denemeler sonucunda pirelli mt75'in duro dan daha iyi olmakla beraber frenlemede güvenli bir yol tutuşu yapamadığını arka lastiğin kızak gibi kaydığını gördüm. Ön lastik için henüz fikir sahibi olamadım. Birde michelin lastik takarak denemeyi düşünüyorum.

Not: Metzeler me 22 ve pirelli mt75 lastiklerin üzerinde yazan yazıya göre bu lastikler naylon. Naylon bir lastiğin iyi bir tutuş yapmasını beklemek hayal bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    iyice aklım karıştı eski scooterımda michelin kullanıp çok memnun kalmıştım. sanırım en iyisi yine michelin takıp test etmek.

deliberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco ck125
    arkadaşım ön lastik secenekleri bulunuyor zaten yukarıda da yazmıştım gerçi ama arka lastiğe 100/80/17 takabiliyormuşuz bir kac tane biristone bayi ile görüştüm rahatlıka bu lastiği takabileceğimi söylediler hatta durumu abartıp130/80/17 takanlar bile varmış ama neme lazım lastik cantdan cıkar falan bizim ebetlara en yakın lastik100/80/17

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Benim taktığım arka lastik 90-80-17 ebadında. Eskiyince yol tutuşunu arttırmak için daha da kalın takacağım. 110-70-17 düşünüyorum. Tabii ki mümkünse

Motosikleti
    kymco ck125
    90/80/17 bilemiyorum hiç bi lastikci sölemedi bana bunu 3,75 bilmem kacla carptılar senin lastiğin değerlerine en yakın lastik100/80/17 dediler bana bende dorudur dedim bilmediğim için bişi söleyemedim ama aklımda olsun acemi arkadaşım verdiğn bilgi için teşekürler

Kardeş Sende Her Motor Sıtesınde Kymco ıcın Farklı Farklı Acıklamalar Yapmısın Ayııp Yani Bende Yeni Kymco Marka Alıcam ınsanın Kafası Karısıyo

1atasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Wiki 125İ
    KYMCO CK 125 çi arkadaşlarım işe gidip gelmek için motor alıcam YBR 125 ile KYMCO CK 125 arasında kaldım iki motoruda tanıyan süren arkadaşlar bir yorum yapabilirlermi CK 125 alırsam niye YBR almadım diye kafamı duvarlara vururmuyum cevap vericek arkadaşlara teşekkürler
    bu arada TVS apache de düşünüyorum ama servisinin uzak olması sorun teşkil edicek diye çok korkmaktayım
    DELİKANLI OLUNMAZ DOĞULUR .......KARADENİZ FIRTINASI OFLU ALİ

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı 1atasoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KYMCO CK 125 çi arkadaşlarım işe gidip gelmek için motor alıcam YBR 125 ile KYMCO CK 125 arasında kaldım iki motoruda tanıyan süren arkadaşlar bir yorum yapabilirlermi CK 125 alırsam niye YBR almadım diye kafamı duvarlara vururmuyum cevap vericek arkadaşlara teşekkürler
    bu arada TVS apache de düşünüyorum ama servisinin uzak olması sorun teşkil edicek diye çok korkmaktayım
    KYMCO CK125'i keşke almasaydım diye kafanı duvarlara vurmazsın. Bu kesin. YBR hiç kullanmadım. Ama her ikisini de kullanan kuryelerle konuştum. YBR nin daha konforlu olduğunu söylediler. Sıfır olduğu halde iki ayrı arızası olan bir CK125 almam ve performansını beğenmemem nedeniyle ilk zamanlarda çok eleştirmiştim. Bu başlığın ilk sayfalarında okuyabilirsin. Şu anda 4500 km.deyim ve çok memnunum. YBR'nin ikinci el değeri, yedek parça fiyatı ve temini oldukça iyi. Ona yakın kaliteye sahip CK125 ise fiyat olarak cazip. Kararını kendin vereceksin.

1atasoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Wiki 125İ

güncel model ne zaman

CK 125 in avrupada daha güncel bir kasası satılıyor o kasa ne zaman türkiye ye gelicek bilen var mı?

istanbul motomor da 2250 TL diğer yerlerde 2480 ytl den fazla bir fiyatta satılılıyor ama benim sorumun şu bir arkadaşa 2 sene evvel 2000 ytl borç verdim ama sadece 500 ytl alabildim şimdi gidicem ona ben farkını vereyim sen bana bir CK 125 al diyicem eğer kabul ederse hemen etmezse yıl başından sonra motoru alıcam bu sebeple yılbaşına kadar yeni kasa gelicekse şimdi aldırmayım diyorum.
    DELİKANLI OLUNMAZ DOĞULUR .......KARADENİZ FIRTINASI OFLU ALİ

Motosikleti
    Yamaha X-City 250

CK 125'te problem...

CK 125 motorum 4700 km.ye geldi. İlk kalkışlarda debriyaj kolunu biraz hızlı bırakırsam. Vites tam geçmemiş gibi bir sürtünme sesi ve hafif bir sarsılmayla birlikte motor olduğu yerde kalıyor. Tekrar deriyaj sıkıp yavaşça bıraktığımda normal kalkış yapıyor.
    Anladığım kadarıyla iki sorun olabilir;
    1. Birinci vites dişlisi sıyırmış olabilir.
    2. Debriyaj balatasında bir arıza oluşmuş olabilir.

Aklıma başka birşey gelmiyor. Önemli bir sorun olabilirmi? Yoksa önemsemeyip kullanmaya devam etsem mi? Tecrübesi olan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim. İyi sürüşler.

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CK 125 motorum 4700 km.ye geldi. İlk kalkışlarda debriyaj kolunu biraz hızlı bırakırsam. Vites tam geçmemiş gibi bir sürtünme sesi ve hafif bir sarsılmayla birlikte motor olduğu yerde kalıyor. Tekrar deriyaj sıkıp yavaşça bıraktığımda normal kalkış yapıyor.
    Anladığım kadarıyla iki sorun olabilir;
    1. Birinci vites dişlisi sıyırmış olabilir.
    2. Debriyaj balatasında bir arıza oluşmuş olabilir.

Aklıma başka birşey gelmiyor. Önemli bir sorun olabilirmi? Yoksa önemsemeyip kullanmaya devam etsem mi? Tecrübesi olan arkadaşlar yorum yaparlarsa sevinirim. İyi sürüşler.
    ARKADASIM AYNISI KEEWAY SPED 150 YASADIMM DEBRIYAJDA SORUN OLSA GEREK SENIN YAPTIRMASSAN ILERLERR COK RAHATSIZ EDICI OLUYO SORALARI BENDE SANA BISI SORCAM SUAN MOTORSUZUM KISI ATLATINCA BI MOTOR ALICAM BU MOTORU TAVSIYE EDERMISN ALIYIMMI SENCE

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    Kesinlikle tavsiye ederim, sorunsuz bir motor, 10-11 saatte 700km yol yaptım, 140kmye ulaşıyor rahat, yakıt çok ekonomik 700kmde 52YTL yaktı, bu yaz yaptım yolu, üstelik bilen bilir ılgaz dağına tırmandım, 1 ay içinde 2000km gezdim, en ufak bir sorun yaşamadım.

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle tavsiye ederim, sorunsuz bir motor, 10-11 saatte 700km yol yaptım, 140kmye ulaşıyor rahat, yakıt çok ekonomik 700kmde 52YTL yaktı, bu yaz yaptım yolu, üstelik bilen bilir ılgaz dağına tırmandım, 1 ay içinde 2000km gezdim, en ufak bir sorun yaşamadım.
    SAOLSIN KÜRŞAT KARDESIMMM PESIN ALICAM 1400 LIRA OLDU ISTE 2500 DAHA COK VAR KYMCO DAN BASIM AGRIR DIYE COK TIRSIYORUMM YADA SENCE COKK DISIMI SIKIP YBR FALAN MI ALSAM ODA COK PARA AMA BILMIYORUMM NE YAPMALIYIM SENCEKYMCODA IKINCI ELDEN TEKRAR SATMAK ISTESEM ELIMDE KALIR BELKI AMA BEN ADAM AKILLI MOTORSA UZUN YILLAR BINERIMMM SATMAM YANI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    140 km ye ulaşiyor hemde rahateminmisin?
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    KymcoXciting 250
    8.11.2008 Cumartesi Şile-Ağva gezi organizasyonumuz şu şekildedir... Gelmek isteyen kymco veya tüm arkadaşlar buyursun gelsin maximum 90 km hız limitidir. Saat 09.00 da Şile istikameti yolu üzerinde İkea-BJK Nevzat Demir tesilerini takiben Çekmeköy yol üzerinde bulunan TEB Bankasını geçince sağda bulunan Shell benzin istasyonunda (tam karşı tarafta da Shell var karşılıklı) buluşuyoruz... Ordan haraketle Şile yolu üzerinde bulunan gözlemcilerde kahvaltı molası vereceğiz daha sonra ağva istikametine devam edeceğiz çay veya öğlen yemeği isteyen arkadaşlar yiyebilirler, duruma göre ileri devam veya geri dönüş istikametine geçebiliriz ...
    Gelmek isteyen arkadaşlar buyursun c.c sınırı yok

Katılanlar :

1-Sbuyukkılıç
    2-KmcoXciting
    3-Cutku
    4-Cemal
    5-Kırkı (bu seferde ekmesse tabi )
    6-Matpcy(cuma belli olacak)
    7-
    8-
    9-

Katılacak arkadaşlar listeye ismini eklesin ....
    Selamlar

Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    Alıntı onur6616 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ARKADASIM AYNISI KEEWAY SPED 150 YASADIMM DEBRIYAJDA SORUN OLSA GEREK SENIN YAPTIRMASSAN ILERLERR COK RAHATSIZ EDICI OLUYO SORALARI BENDE SANA BISI SORCAM SUAN MOTORSUZUM KISI ATLATINCA BI MOTOR ALICAM BU MOTORU TAVSIYE EDERMISN ALIYIMMI SENCE
    Al derim CK 125 alanlar arasında en şanssız benim. Sıfır aldığımda depo kapağı ve konjektör bozuk olarak geldi. Şu anda 4800 km.deyim. Garanti dışı bir arızası olmadı. Diğer motorlarla kıyaslandığı zaman fazla sorun çıkarmıyor. İkisi sürüklenmeli olarak üç kere düştüm. Motora bakınca düşmüş, hatta sürüklenmiş bir motor olduğuna inanmazsın. Sağlam ve seri bir motor. Şehir içi için ideal. 140 yaparmı bilmem ama ben 110 gördüm.

Şile Ağva gezisine gideceklere iyi eğlenceler dilerim. Ne yazık ki hafta sonlarım dolu. Müsait olsaydım kaçırmazdım.

Alıntı acemi60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Al derim CK 125 alanlar arasında en şanssız benim. Sıfır aldığımda depo kapağı ve konjektör bozuk olarak geldi. Şu anda 4800 km.deyim. Garanti dışı bir arızası olmadı. Diğer motorlarla kıyaslandığı zaman fazla sorun çıkarmıyor. İkisi sürüklenmeli olarak üç kere düştüm. Motora bakınca düşmüş, hatta sürüklenmiş bir motor olduğuna inanmazsın. Sağlam ve seri bir motor. Şehir içi için ideal. 140 yaparmı bilmem ama ben 110 gördüm.

Şile Ağva gezisine gideceklere iyi eğlenceler dilerim. Ne yazık ki hafta sonlarım dolu. Müsait olsaydım kaçırmazdım.
    saolsın kardesım bızde artık bı kymco ck sahıbı olalım ozman ama ıns senın gıbı sanssız olmayızz

Motosikleti
    *SHELBY* 125_KT
    şimdi kymco kullanalar haftaya bakmaya gidicem active 110 yada 125 derken ck 125inde nerdeyse aynı para olduğunu gördüm ki daha gösterşli motor .. çünkü ilerde uzun yol (200 250 )km yapmayı düşünüyorum genelde şehiriçi

1.kymco kalitelimidir gerçekten..tipi çinliye kaçıyo
    2.ck 125 tavsiye edermisiniz yakıtta önemli yoksa activ 110 mu alayım
    3.max olursa o kadar para verebilirm 2500 fln taksitle oda zaten

ne diosunuz??? yorumlarınz önemli

Alıntı shelbycobra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi kymco kullanalar haftaya bakmaya gidicem active 110 yada 125 derken ck 125inde nerdeyse aynı para olduğunu gördüm ki daha gösterşli motor .. çünkü ilerde uzun yol (200 250 )km yapmayı düşünüyorum genelde şehiriçi

1.kymco kalitelimidir gerçekten..tipi çinliye kaçıyo
    2.ck 125 tavsiye edermisiniz yakıtta önemli yoksa activ 110 mu alayım
    3.max olursa o kadar para verebilirm 2500 fln taksitle oda zaten

ne diosunuz??? yorumlarınz önemli
    kardes bende alıcaktım ck 125 ama suan sogudum daha 1 ay olmadı 2486 ydı sımdı 2690 oldu sen bıde taksıtle alıcam dıyosunnn sana o kafadan en azz 3 mılyara gelırr 3 mılyar buna verene kadar benım gıbı dısını sık dısını honda cbf 150 var ybr 125 var ben sabredıp bunları almaya calsıcam sanada benım gıbı yapmanı tavsıye ederım kymo servıslerıde tek tuk

Motosikleti
    kymco ck125
    arkadaşlar ben bu motoru 0 aldım ve 8252 km su an bu güne kadar bakımların dışın servise gitmedim benim huyum ben her 1000 km bi yagını değiştirdim ekstra olarak sürat olarak redline girmeden 125 yaptım sanırım tam hatırlaıyorum 130 da olabiliri bir kere denemek için bastım en fazla cıktığım hız 100 oda nadir genelde 90 km aşmıyorum fazala benim beklentimden fazla bi motor sağlamlık acısında bi kaza yatama falan gecirmedim ama sürüş olarak sağlam bir makine

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler