Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    beyler ön ve arka tekere havayı kaç basıyoruz ?? kitabcıgında bulamadım :D acill yardım cahillik bu olsa gerek :D
    bu arada motoru aldım )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı ugurtdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler ön ve arka tekere havayı kaç basıyoruz ?? kitabcıgında bulamadım :D acill yardım cahillik bu olsa gerek :D
    bu arada motoru aldım )
    Hayırlı olsun.
    Ön her koşulda 25. Arka ağırlığa göre 29-41 arasında değişiyor.

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    On 25-27
    Arka 30-32

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    Lastik hava basıncı (lastikler soğukken ölçülür):

0–90 kg (0–198 lb):
    Ön:175 kPa (1.75 kgf/cm², 25 psi)
    Arka:200 kPa (2.00 kgf/cm², 29 psi)

90–194 kg
    (198–428 lb):
    Ön:175 kPa (1.75 kgf/cm², 25 psi)
    Arka:280 kPa (2.80 kgf/cm², 41 psi)

Azami yük*:
    194 kg (428 lb)
    * Sürücü, yolcu, bagaj ve aksesuarların
    toplam ağırlığı
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    çok hoşuma gitti alıntı yaptım.

Arkadaslar merhaba. Bu ilanda gordugunuz motosikleti en son 4800 e birakiyor sahibi. Motor 15 temmuzda alinmis,yani 6 aydir yatiyor. Sifir alinmis hic binilmemis. Canta,koruma demiri,ped falan takilmis. Adam surekli motor alip satan birisi. Anlattigina gore motoru alacagina karsilik almis.
    Plakasini aldim motorun alindigi bayiyi aradim. Yamaha bayisi motorun sorunsuz satildigini ve Antalya ya kadar kendi araclariyla getirdiklerini soyledi. Simdi siz olsaniz 6 ay yatmis ve hic binilmemis,satilmamis motoru alir misiniz? Yoksa suphelenir misimiz?
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...90931855/detay

CANER1405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125-şuanda motorsuz:(
    Biraz kullanıp test ederim sonra da alırım. yada 500 fazla verip sıfırını alırım. yatma konusuna gelince zaten gelen motorlar satılana kadar yatıyor dükkanlarda.. sonuç olarak git bak kafanda kalmasın..
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    çok hoşuma gitti alıntı yaptım.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı CANER1405 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sağa sola çekme yok ellerimi bırakıp düz oturduğumda o da düz gidiyor. grenajın vidaları kontrol edicem. bir küçük sorumda maneti kendim değiştirebilirmiyim yoksa illa bir ustayamı değiştirtmek gerekiyor.
    Kendiniz değiştirebilirsiniz,çok basit değişimi.

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    arkadaşlar bişey daha sorcam motoru alalı ben 3 gün oluyor noterdeki adam adresemi gelsin felan diye sormadı hiç bişi direk satışı verdi bunun ruhsatı eve gelir mi yoksa emniyete gidip almak mı gerekiyor bi sorum daha var sigortasınıda daha yaptırmadım 2 ay motoru yatıracam ehliyeti alana kadar bu süre içindede sigorta yaptırmıcam tum ayırdıgım para motora gitti züürt kaldım anlıcanız bi sıkıntı olur mu 2 ay sonra sigortasını yaptırıp binmeye başlasam ??

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba. Bu ilanda gordugunuz motosikleti en son 4800 e birakiyor sahibi. Motor 15 temmuzda alinmis,yani 6 aydir yatiyor. Sifir alinmis hic binilmemis. Canta,koruma demiri,ped falan takilmis. Adam surekli motor alip satan birisi. Anlattigina gore motoru alacagina karsilik almis.
    Plakasini aldim motorun alindigi bayiyi aradim. Yamaha bayisi motorun sorunsuz satildigini ve Antalya ya kadar kendi araclariyla getirdiklerini soyledi. Simdi siz olsaniz 6 ay yatmis ve hic binilmemis,satilmamis motoru alir misiniz? Yoksa suphelenir misimiz?
    Diğer konunuzu okuduğum için şöyle bir yorum yapayım size.

Madem öğrencisiniz,5 bin civarı ybr'ye vermeye hiç gerek yok.

Sıfır takıntınız yoksa,2.500 Tl'den başlayan ybr ilanı dolu internet.

Temiz bir ybr'yi 3000-3500 liraya bulur,rahat rahat binersiniz.

Ne sorun çıkarır,ne sürekli bakım ister.

Esd kasalardana alırsanız daha az yakıt yakarsınız.

Sorunuza gelince;

Yatmış motosiklet alınır alınmasına ama o ilandaki motoru alana kadar sıfır almak daha mantıklı olur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:25 ----------

arkadaşlar bişey daha sorcam motoru alalı ben 3 gün oluyor noterdeki adam adresemi gelsin felan diye sormadı hiç bişi direk satışı verdi bunun ruhsatı eve gelir mi yoksa emniyete gidip almak mı gerekiyor bi sorum daha var sigortasınıda daha yaptırmadım 2 ay motoru yatıracam ehliyeti alana kadar bu süre içindede sigorta yaptırmıcam tum ayırdıgım para motora gitti züürt kaldım anlıcanız bi sıkıntı olur mu 2 ay sonra sigortasını yaptırıp binmeye başlasam ??
    Siz almazsanız belli bir süre sonra evinize geliyor ruhsat.

Kullanmayacaksanız sigortayı ertelemede bir sorun yok. Ama kullanacaksanız mutlaka yaptırın.

Allah esirgesin sıkıntılı bir durum olursa başınız ağrır.

Motosikleti
    ybr 125 esd 2012

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:25 ----------

Uğur arkadaşım siğortayı yaptırmassan ruhsatı ne gidip alabilrsin nede gönderirler noterin adres sormamasının sebebi ise orda senin ikametgah adresin çıkıyo orda yazan adres neyse onu yazıyorlar iyi akşamlar.

Motosikleti
    MT-07
    kardeş sen ciddi ciddi alıcanmı bu motoru sıfırını 4.750 e hatta 4.700 ye alabilirsin. Bana cillop gibi sattılar motoru 2.400 km diye aldım şase yamuk çıkmıştı aman deyim aman 4.000 e verirse al yoksa sakın alma , git sıfır al

Alıntı Mexico adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    2011 YBR 125
    2012 ybr sag ayna sizlere omur. Yenisine bakıyorum ama bir kaç tip varmış. Nasıl olursa nasil olur arkadaş lar

Motosikleti
    ybr 125 esd 2012
    Herkese iyi akşamlar 2012 model ybr min zincirleri miladını doldurdu . oringli bi zincir dişli seti almak istiyorum. uygun fiyata tavsiye edebileceğiniz bi set varmıdır yoksa orjinal bi setmi almam gerekiyor .

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    Alıntı ttimes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi akşamlar 2012 model ybr min zincirleri miladını doldurdu . oringli bi zincir dişli seti almak istiyorum. uygun fiyata tavsiye edebileceğiniz bi set varmıdır yoksa orjinal bi setmi almam gerekiyor .
    daha önce rialli'den alanlar olmuştu. Memnunlardı diye hatırlıyorum.

Motosikleti
    ybr125
    Arkadaşlar motor 1000 km de ilk bakımı yapıldı. 6000 de bidaha bakıma versem sorun olurmu bayi her 3000 de bir diyor.

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Alıntı ahmet0021 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motor 1000 km de ilk bakımı yapıldı. 6000 de bidaha bakıma versem sorun olurmu bayi her 3000 de bir diyor.
    Bi sonraki bakımı da 3000 km sonra gidin daha sonra kitapcığında yazana uyarsınız.

bugün bursadaki bir yamaha bayisini aradım. Ocak ayından itibaren fiyatlar artacak dedi. 2015 modelleri mart ayında gelecek dedi ancak 2014 lerde ocaktan itibaren zamlanacakmış. 5500 civarında olacak dedi.. Bende sene sonuna kadar alma niyetindeyim ama bu fiyat ocaktan itibaren kesin artar mı? Acele etmek istemiyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GT 250R 2013
    Alıntı yigit4516 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün bursadaki bir yamaha bayisini aradım. Ocak ayından itibaren fiyatlar artacak dedi. 2015 modelleri mart ayında gelecek dedi ancak 2014 lerde ocaktan itibaren zamlanacakmış. 5500 civarında olacak dedi.. Bende sene sonuna kadar alma niyetindeyim ama bu fiyat ocaktan itibaren kesin artar mı? Acele etmek istemiyorum.
    1000 tl zam mı olur yeni kasasını mı çıkartıyorlar

Arkadaslar merhaba ybr 125 ve bajaj discovery arasinda kaldim artilari ve eksileri nelerdir hangisini onerirsinis satis sonrasi servisi nasildir ??

Motosikleti
    ybr 125-r25
    Herkese merhaba motoru düşürdükten sonra gidonum yamulmuştu yeni orjinal gidon takmıştım ama çok dikkatli bakınca milimlik bi yamukluk var.Gidondan başka bir yer yamulmuş olabilir mi?Ellerimi bırakınca sağa sola çekme yok ama bi zararı olurmu bu yamukluğun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler