Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bana şu an lastik lazım olsa 200 lira lastiğe veririm..1 ay motora binmem yada az binerim gene alırım..
    sedat sende baya gelişme var.. sen sirkeyi samırsağı hesaplardın.... hamama giren terler demi adamım....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    arkadaşlar üstadlar, bizim motorlara uygun led stop var mı? led sinyal alacağım zevkime görede led stop nasıl olacak? ve yasal mı?

Motosikleti
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar üstadlar, bizim motorlara uygun led stop var mı? led sinyal alacağım zevkime görede led stop nasıl olacak? ve yasal mı?
    led stop vardı biir ara ama halen varmı bilmiyorum.. ama yapması çok kolay... al kendin yap......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    led stop vardı biir ara ama halen varmı bilmiyorum.. ama yapması çok kolay... al kendin yap......
    yasal mı peki? ve bu mudur? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71377795/detay

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    eski 2007 ybr emde led stop vardı muayeneden geçtim..yasal sanırsam
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski 2007 ybr emde led stop vardı muayeneden geçtim..yasal sanırsam
    senin o ybr geçti ya hepsi geçer ağa ....

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    senin o ybr geçti ya hepsi geçer ağa ....
    buldum galiba bu mu üstad ? http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71377795/detay

Motosikleti
    aynen öyle doğru adres.................

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    aynen öyle doğru adres.................
    tamamdır,çok sağolun ha bi de bu xenon farlar aküyü bitiriyor diyorlar doğru mu yanlış mı? doğruysa hiç bulaşmıcam da......... ya da xenon olmayan beyaz far var mı alternatifler neler?

Motosikleti
    tamamdır,çok sağolun ha bi de bu xenon farlar aküyü bitiriyor diyorlar doğru mu yanlış mı? doğruysa hiç bulaşmıcam da......... ya da xenon olmayan beyaz far var mı alternatifler neler?
    bitebilir.............

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    bitebilir.............
    o zaman hiç gerek yok.şimdiik led sinyal led stop ve şerit uygulaması yapcağım

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koray usta bütün motosikletlerde olması gereken zorunlu bir şey o. evet 3900 devirde 86 desibel ses çıkarıyor senin benim bizim motur...

tüketim değerlerinizi yazdıkça canım sıkılıyor... yakacam bu motoru.

keşke İstanbul'daki 2011 kırmızı esdyi alıp memlekete dönseydim!

---------- Post added at 17:17 ---------- Previous post was at 16:25 ----------

en ucuz michelin lastik nerede bilen eden var mı? feyizoğlunda çifti 208 tl. daha ucuzu var mı? bugün yarın sipariş edeceğim. lastik accayip kayıyor... arka teker de her gün inmeye başladı...
    max sen bence o motora daha fazla masraf yapma sat gitsin dostum yoksa benzin yüzünde ocağına incir ağacı dikecek benden söylemesi hee maddi yönden dokunmasa da bu motor senin piskolojini bozar bak demedi deme
    ben en kötü artçı lı yüksek devir rüzgara karşı rampalı yolda 350km de yedeğe geçti 1 yılda en çok yaktığım yakıt bu
    en az yaktığım ise karışık kullanım yüksek devir olmadı sayıyorum çünkü bi marmara turu 480 km de yedeğe geçti
    hee çok devirli kullanım tek kişi hiç 100km/h altına düşmeden de 425km de yedeğe geçiyor
    bence motorun bu değerler den çok fazla yakıyorsa sat kurtul bu piskoloji senin bütün zevkini kaçırmaya yeter
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    max sen bence o motora daha fazla masraf yapma sat gitsin dostum yoksa benzin yüzünde ocağına incir ağacı dikecek benden söylemesi hee maddi yönden dokunmasa da bu motor senin piskolojini bozar bak demedi deme
    ben en kötü artçı lı yüksek devir rüzgara karşı rampalı yolda 350km de yedeğe geçti 1 yılda en çok yaktığım yakıt bu
    en az yaktığım ise karışık kullanım yüksek devir olmadı sayıyorum çünkü bi marmara turu 480 km de yedeğe geçti
    hee çok devirli kullanım tek kişi hiç 100km/h altına düşmeden de 425km de yedeğe geçiyor
    bence motorun bu değerler den çok fazla yakıyorsa sat kurtul bu piskoloji senin bütün zevkini kaçırmaya yeter

katılmamak elde değil........

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar nasılız görüşmeyeli......motorumla 180 km yi devirdim ehliyetsiz halde .... hala daha ehliyetimi alamadım sürücü kursu yarına hazırlayacakmış dosyaları... bayramdan sonrada emniyete uğrayı versem artık bi 15 gün sonra inşallah elime geçer... artık uzak yerlere gitmek istiyorum...gönül rahatlığıyla gezmek istiyorum...şu motorun rodaj dönemide bitseydi tabi

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nasılız görüşmeyeli......motorumla 180 km yi devirdim ehliyetsiz halde .... hala daha ehliyetimi alamadım sürücü kursu yarına hazırlayacakmış dosyaları... bayramdan sonrada emniyete uğrayı versem artık bi 15 gün sonra inşallah elime geçer... artık uzak yerlere gitmek istiyorum...gönül rahatlığıyla gezmek istiyorum...şu motorun rodaj dönemide bitseydi tabi
    bi fotolarını at artık bu arada bende ehlıyetı 1-2 gun oluyor alalı bende ehlıyetsız 450 km devrmstm bugun 520 km oldu motr demkkı ehlıyetsızken daha cok suruyomusum
    rain planet bunu beğendi.
    ' jawen..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Gittim bugun kan grubunu ögrendim.. Dosyamı aldım,harclarımı yatırdım..Tek trafik kaldı.. Bayramdan sonra onada 85 tl verip cıkartıcam.. 1 günde elimde olucak..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 ESD
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gittim bugun kan grubunu ögrendim.. Dosyamı aldım,harclarımı yatırdım..Tek trafik kaldı.. Bayramdan sonra onada 85 tl verip cıkartıcam.. 1 günde elimde olucak..
    ben sabah 9da verdım 12 gel al dedıler gıttım aldım hemen
    ' jawen..

Motosikleti
    Alıntı jawen_123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sabah 9da verdım 12 gel al dedıler gıttım aldım hemen

Payam yoktu abii Yetmedi.. Bayram üstü..Gelcek hafta cıkartıcam işte..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Selam arkadaşlar. ybr nin arka amörtisörleri biraz sert mi yoksa bana mı öyle geldi .. bakımda yağlatmıştım iyiydi biraz hiç aklıma gelmemişti amartisörler dün yine köpükle ve tazyikli su ile yıkadım motoru sanki yine sertleşti ve bu arada amartisör ayarları en yumuşağın bir altı . birde arka lastiği 31 psi yaptım bugün iyice kazık gibi oldu yav

Not: Amartisörler patlak değil orta sehpadayken zıplıyorum üstünde sıkıntı yok ikiside çalışıyor ..
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar. ybr nin arka amörtisörleri biraz sert mi yoksa bana mı öyle geldi .. bakımda yağlatmıştım iyiydi biraz hiç aklıma gelmemişti amartisörler dün yine köpükle ve tazyikli su ile yıkadım motoru sanki yine sertleşti ve bu arada amartisör ayarları en yumuşağın bir altı . birde arka lastiği 31 psi yaptım bugün iyice kazık gibi oldu yav

Not: Amartisörler patlak değil orta sehpadayken zıplıyorum üstünde sıkıntı yok ikiside çalışıyor ..

Orta sehpa ?? Olayı anlayamadım nasıl anlıyorsun öyle niye ayaklıkta deyilken.Bakılmıyormu ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler