Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı KİRK DOUGLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar,
    Maviergün arkadaşımızın dediği gibi motor yağını değiştireceğim ancak hangisinin bizim motorlarda iyi olduğunu bilmiyorum.(Castrol'mü, Mobil'mi)
    Ayrıca üzerindeki orjinal lastiklerin performansı iyimidir? yoksa değiştirmem gerekir mi? gerekirse hangisi iyidir? Akü markası hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.
    Teşekkürler,
    Wurth' ü dene ama pahalıdır.Bir litresi 20 ytl.Kesinlikle çok kalitelidir.

Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Wurth' ü dene ama pahalıdır.Bir litresi 20 ytl.Kesinlikle çok kalitelidir.
    Orjinal lastiklerine hiç güvenme berbattır.Sakuraların hamuru çok sert.Dolayısıyla özellikle yağışlı havalarda hiç güvenilir değiller.Ben düştüğüm için tecrübe edindim de.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AZNAVUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150
    Alıntı KİRK DOUGLAS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar,
    Maviergün arkadaşımızın dediği gibi motor yağını değiştireceğim ancak hangisinin bizim motorlarda iyi olduğunu bilmiyorum.(Castrol'mü, Mobil'mi)
    Ayrıca üzerindeki orjinal lastiklerin performansı iyimidir? yoksa değiştirmem gerekir mi? gerekirse hangisi iyidir? Akü markası hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.
    Teşekkürler,
    ben yeni ilk bakımını yaptırdım ve servite dedilerki mobil yağ koyuyoruz cunku fabrika öyle soyluyomuş

Motosikleti
    YBR bir de 97 moskof var
    Ben de yeni değiştirdim yağı. Bu sefer castrol magnetec kullandım. Ama tam mı yarı sentetik mi bilmiyom. Bir arabanın yağı değiştikten sonra artmış 1 litre. 14 ytl. Yeniçeri hocam; wurth marka yağ tam mı yarı sentetik mi?

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı canafar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yeni değiştirdim yağı. Bu sefer castrol magnetec kullandım. Ama tam mı yarı sentetik mi bilmiyom. Bir arabanın yağı değiştikten sonra artmış 1 litre. 14 ytl. Yeniçeri hocam; wurth marka yağ tam mı yarı sentetik mi?
    koymasaydın keşke

bir otomobil ortalama 4000 5000 devir yapıyor ama motosiklet 8000 9000 devir yağların özellikleri farklı olduğundan görevini yapmayabilir
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    YBR bir de 97 moskof var
    yağ filtresini değiştirdiniz mi hiç? çünkü ilk bakımda değişmesi gerekiyormuş da? Bizim servis dediki "boşver o daha iyidir" dedi.

Motosiklete özel bulamıyorum. Bulsamda sanki aynı gibi geliyor. Araba motor yağının kutusuna motosiklet yağı etiketi yapıştırmışlar gibime geliyor.
    Motoru çok sık kullanamıyorum da(3 ayda bir) o yağ da çok iyi yapışıyormuş pistona,segmana; ikna olmuştum. Magnetec nasıldır sizce?

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı canafar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/dige...a-urunler.html Kullandığım yağın üzerinde tam veya yarı sentetik diye bir bilgi yok.Yağ 10 40 ve yaz kış kullanıyorum.Geçen yaz yaptığım uzun yolculukta da kullandım.Mükemmel diyebilirim.Ayrıca bu markanın diğer ürünlerini de yukarıda verdiğim motosiklet net adresinden görebilirsin.

Sevgili Fearlesboyy,

Motorun hiç bir tarafı ile oynanmamış.Üzerinde çizik dahi yok. Motor ustama gösterdim o bile temizliğine şaşırdı. Böyle bir motor bulunmaz dedi. Oldukça titiz biriyim. Aynı temizlikte kullanacağıma inanıyorum. Benden sonra alacak olan arkadaşta şanslı olsun. Zira 6 ay sonra aklımda Suziki GS 500 almak var.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125
    arkdaşlar meraba... ya bu iridyum buji'leri bilirsiniz... acaba YBR ye takma şansımız var mı? taksak her hangi bir avantajı ve dezavantajı olur mu? bilginiz varsa paylaşırmısınız?
    [B][COLOR="DarkRed"]Tecrübeler en iyi öğretmenlerdir. Yalnız masrafları biraz çoktur.[/COLOR][/B] :) :)

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Arkadaslar Sali gunu motosiklet aldim ve modeli YBR 125, 2007 model 2550 km.de rengi siyah.

Resim cektirmek istedim ama aksilikler yakami birakmadi. O yuzden kardesim cep telefonuyla bir resim cekti. Bunu sizinle paylasmak istiyorum. Ileride daha kaliteli resimler eklerim.

Saygilar.

= = = Be Aprilia racer! = = =

aargh hayırlı olsun.Güle güle kullan. Sana keyifli sürüşler dilerim.

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Kirk tesekkur ederim. Cok sagol.

Genelde aksesuar ihtiyaciniz oldugunda nerelere gidersiniz? Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    YBR 125
    Senin adına sevindim, güle güle kullan aargh,
    sen aramaktan kurtuldun darısı benim başıma.
    (Bu arada kaça aldın?)
    [COLOR="Red"] Özgürlük ona bağımlı olunduğu sürece diğer bağımlılıklardan uzak tutandır[/COLOR]

[B] [COLOR="navy"]Bu dünyada çok güzel yaşanabilir, yeterki isteyelim![/COLOR][/B]

Motosikleti
    Comet
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kirk tesekkur ederim. Cok sagol.

Genelde aksesuar ihtiyaciniz oldugunda nerelere gidersiniz? Beni bilgilendirirseniz cok sevinirim.
    genelde sirkeciye gideriz ama fuar zamanı yakın az biraz bekle,fuarda indirimli satış yapılıyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde sirkeciye gideriz ama fuar zamanı yakın az biraz bekle,fuarda indirimli satış yapılıyor
    Coşkun naber kanka...biz JASON55 le sana gelicez...Cumartesi akşam 17.20 gibi...Altınizadeye...

ama bir sorun var...senin bundan haberin yok...nöbetcisin diye düşündük...paşa efendi bir ybr 125e pincekde...sele ve popo uyumu bilirsin...meraklı genclik...müsaitmisin abi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Coşkun abi 35lik çantalarında fiyatına bakarsanız makbule geçer valaa shad kappa faiştir zati başka bi marka olursa

Motosikleti
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coşkun abi 35lik çantalarında fiyatına bakarsanız makbule geçer valaa shad kappa faiştir zati başka bi marka olursa
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44161

130 lira çokmu ...fiyatlar İzmirde bu üründe nedir...Sirkeci gibi İzmirin bi alışveriş mekanı yokmu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    Comet
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coşkun naber kanka...biz JASON55 le sana gelicez...Cumartesi akşam 17.20 gibi...Altınizadeye...

ama bir sorun var...senin bundan haberin yok...nöbetcisin diye düşündük...paşa efendi bir ybr 125e pincekde...sele ve popo uyumu bilirsin...meraklı genclik...müsaitmisin abi...
    ağa cumartesi sabah nöbetten çıkıyom pazar gündüzcüyüm,eğer uyarsa pazar beklerim.
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuardan bir kaç gün önce ne istersen liste yap hepsinin fiyatını alırım

Motosikleti
    ağa cumartesi sabah nöbetten çıkıyom pazar gündüzcüyüm,eğer uyarsa pazar beklerim.

fuardan bir kaç gün önce ne istersen liste yap hepsinin fiyatını alırım
    bizde şans olsa adama tavsiye ettiğim İNNOVA 3 gün sonra Honda Fİyat Listesinden çıkarılmaz zati...bende alıcam anasını satayım ybr...kızdırmayın beni ülenn...Honda akıllı ol kendine gel..

abi o zaman bizim poroce yatar...sevdik seni bir kere abicim...

Motosikleti
    Comet
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizde şans olsa adama tavsiye ettiğim İNNOVA 3 gün sonra Honda Fİyat Listesinden çıkarılmaz zati...bende alıcam anasını satayım ybr...kızdırmayın beni ülenn...Honda akıllı ol kendine gel..

abi o zaman bizim poroce yatar...sevdik seni bir kere abicim...
    cumartesi evde durmayı düşünmediğim için şurada buluşalımda diyemiyorum kanka

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    niye abi pazar olsun işte ne güzel.sen müsait değilmisin pazar günü kanka.bak hem babaçi pazar müsaitmiş bende müsaitim.hem hani innovayı da sürecektik.2.elini bulucam dedin bana satma şimdi kanka beniama innova bulamazsak büyük ihtimal ybr alacam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler