Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cızırtıki hemde nasıl az önce görüntüyü pc ye aktardım evde zannedersiniz kıyamet kopuyo,640*480 30 kare saniyede çekim yaptım 13:30 saniyelik görüntü 1gb yer tuttu.nasıl yükleyeceksek artık
    640*480 15 fps veya 320*240 30 fps yaparsan hem daha uzun çekersin.hem daha az yer kaplar.

videoları çevirmek için imtoo programlarını kullanabilirsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    TEŞEKKÜRLER arkadaşlar.
    2.el birşey almak o kadar zorki!.bir sürü detaya dikkat ediyosun.Ama en sonunda ii birşey aldım.
    Şu sorum olacak motor daha 600 km de.rodajı bitmemiş.Rodajda çok dikkatli mi olmak gerekiyor.yada nelere dikkat etmek gerekiyor.Ufak tüyolar alabilir miyim?

Yeniçeri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende aramıza hoşgeldin iyi günlerde kullanman dileğiyle hayırlı olsun
    Hayırlı olsun.Kazasız, keyif dolu sürüşler ve hoşgeldin.

Alıntı protez insan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TEŞEKKÜRLER arkadaşlar.
    2.el birşey almak o kadar zorki!.bir sürü detaya dikkat ediyosun.Ama en sonunda ii birşey aldım.
    Şu sorum olacak motor daha 600 km de.rodajı bitmemiş.Rodajda çok dikkatli mi olmak gerekiyor.yada nelere dikkat etmek gerekiyor.Ufak tüyolar alabilir miyim?
    Öncelikle hayırlı olsun.Kazasız sürüşler.Rodaj süresince motorunu fazla zorlama.Eğer kitapçığı varsa ki olmalı, orada da yazıyordur.İlk bin km boyunca çok devirli kullanmaman kafi gelir.

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    640*480 15 fps veya 320*240 30 fps yaparsan hem daha uzun çekersin.hem daha az yer kaplar.

videoları çevirmek için imtoo programlarını kullanabilirsin.
    ilk elin günahı olmazmış(kahvede oyun oynarken söylenir)

doğru ayarı yapana kadar çok çekeriz

Color7 Video Converter-kullanıyorum hem basit hem her türlü uzantıyı destekliyor,manuel ayarada imkan sağlıyor
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    Dorado Akida 125 cc Scooter
    ücretsiz video çevirme işlemi için aşağıdaki programı kullanabilirsiniz
    http://www.any-video-converter.com/a...erter-free*****

bedava programdır çoğu formatı destekler.

aynı zamanda 640*480 dvd hazırlayacağınız zaman gerekli çözürlüktür.
    vcd kalitesi içi 352 * 240 gibi çözünürlük kaplayacağı alan açısından iyidir
    [CENTER]imza yok parmak izi daha garanti yaşasın biyometrik imza:cat:
    motosiklet seçerken gösterdiğiniz özeni yöneticileri seçerkende gösteriniz[/CENTER]

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    protez insan Ya sonunda kavuştun Hayırlı olsun...
    6oo km deyse 6ooo devri geçmemek lazım ama arada birde zorlanırsa motorun açılmasına yardımcı olur

Bugün benim kırık far camı için servise gittim ,sadece cam olrak satmıyorlarmış atomuyla beraber satılıyormuş
    Onada kaç para dediler biliyor musunuz " 55 ytl "
    Yuhh diyecektim yüzlerine karşı ayıp olurdu

Arkdaşlar çevrenizde 2oo6 için yuvarlak far camı bulursanız(sadece camı) benle iletişime geçer misiniz ?Çıkma falan olabilir...Açıkcası o kadar para vermemem

Motosikleti
    Comet
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6oo km deyse 6ooo devri geçmemek lazım ama arada birde zorlanırsa motorun açılmasına yardımcı olur

Bugün benim kırık far camı için servise gittim ,sadece cam olrak satmıyorlarmış atomuyla beraber satılıyormuş

Arkdaşlar çevrenizde 2oo6 için yuvarlak far camı bulursanız(sadece camı) benle iletişime geçer misiniz ?Çıkma falan olabilir...Açıkcası o kadar para vermemem
    aklımda bir kenara yazdım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R

Beni de yazın bi kenara Benim de camım çatlak dolanıyor(d)um şu saçma satış mantığı yüzünden...

Motosikleti
    Suzuki Bandit 600
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rüzgarı tam olarak kaskın alt hizasına kadar kesiyor.
    KAPPA KA660 ÜNİVERSAL modeli hoş duruyor.Rüzgar açısından daha hacimli gibi...
    teşekkür ederim dostum bende onu düşünüyorum bütceyi biraz düzeltince yada kışa doğru düşünüyorum saolasın.

http://www.motosiklet.net/forum/tekn...yeleriniz.html

Ybr ciler tavsiyelerinizi bekliyoruz.
    *** Hayatta En Güzel Şey Özgürlüğün Tadını Doyasıya Çıkarmaktır ***
    Hayat sadece ölüme giden yoldaki bir rüyadır...

Motosikleti
    ybr 125

Abi benimde kırılmıştı.Başka yerlere sor derim.ben aydın motordan iki kere aldım sadece camı.İyi cam kırarımda
    TMF Start Hakemi

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    babaçi Eksik olmayasın
    insane Bulursam söylerim sanada
    canercidam Bu taraflarda sorcak yer kalmadı.İzmir Kahramanlarda bile yok olanda zati 55 ten aşagıda olmaz heralde :S

Motosikleti
    2007 Yamaha YBR 125 Metalik Siyah Büyüyünce YBR 12
    İzmir'de olanlar için yedek parça hususunda kahramanlarda "motorcu levent" ve çankayada "motorcu hayri" buralara bakmanızı tavsiye ederim. Yedek parça ve fiyat hususunda oldukça ekonomik fiyatları var bu aralar yolum düşerse far camını sorarım sizin için yazarım yine

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ya Tarık Leventede sordum yokmuş.Her bişey var işte bana gerekli olan şey olmaz.Motorcu hayriye sorayım bugun

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Eski Murat 124 camları olmuyormu?

Motosikleti
    Comet
    buraya eklediğim video sadece yaptığım aparatın nasıl çalıştığını göstermek içindir,

yani makas atmak ,tek teker gitmek yok(onları sonra yapcaz)

bu gün mikrofonun önüne sünger yapıştırıp yola çıktım ama yinede cızırtı yaptı fakat eskisi kadar değil

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    babaçi abi iyi guzelde .ok cızırtı war yani yaklaşık 50km/h ile ilerlerken bile buk adar hız yaptıgında 80km/h ustu emınım kulağı rahatsız edecek kadar olacaktır

Motosikleti
    Comet
    Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi abi iyi guzelde .ok cızırtı war yani yaklaşık 50km/h ile ilerlerken bile buk adar hız yaptıgında 80km/h ustu emınım kulağı rahatsız edecek kadar olacaktır
    işte benim derdimde bu zaten,onu halletmeye çalışıyorum,sadece aparatın çekim açısını ve titreme yapıp yapmadığını görmeniz için koydum video sadece konu mankeni

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    babaçi cızırtı beni hiç rahatsız etmedi,çünki şu an nöbette ses sistemi olmayan bir pc den açtım senin video yu
    Ama beni de özendirdin ya ben de yapıcam böyle bişey

Sanırım senin kamerayı bağladığın sehpa metalden yapılmış.Bunu plastik aksamlarla yapsan ses biraz daha az olabilirmiki?

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    işte benim derdimde bu zaten,onu halletmeye çalışıyorum,sadece aparatın çekim açısını ve titreme yapıp yapmadığını görmeniz için koydum video sadece konu mankeni
    babaçi abi cızırtı hariç herşey dört dörtlük kameranın yeri super çok net çekıyor.

Motosikleti
    Comet
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    babaçi cızırtı beni hiç rahatsız etmedi,çünki şu an nöbette ses sistemi olmayan bir pc den açtım senin video yu
    Ama beni de özendirdin ya ben de yapıcam böyle bişey

Sanırım senin kamerayı bağladığın sehpa metalden yapılmış.Bunu plastik aksamlarla yapsan ses biraz daha az olabilirmiki?
    aparat tamamen plastik su borusundan yapıldı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler