Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Balataların toz yapması lafını da hiç anlamam...
    Birbirini sıkıca ısırmış ve dönen iki cisim (balata ve disk) arasında hangi tozun kalmasını ve orada ses yaratmasını umabilirz ki?

ekleme: Umutus, hatırlı olsun ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    umutus hayırlı olsun!
    ben ybr dende yavaş yavaş sıkılmaya başladm yetmyor makina bana ya nasıl yapsal acaba cbf250 kesermi:S
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

fakir ama gururlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    bildiğim kadarıyla disk frende tozlanma diye birşey sözkonusu olmaz. ybr de ön frenden ses geldiğini şimdiye kadar hiç duymadım. arka frenin ötmesi balata yataklarının kirlenmesi (toz, su, balata kalıntıları) ile sürekli ortaya çıkar. balata yataklarını zımpara yardımıyla temizlerseniz bir süre ses kesilir. tekrar kirlendiğinde yine ötmeye başlar.
    In the sun and in the rain, it's quite the same.
    It's never gonna change, I'll be looking for Jane.

Motosikleti
    CBF 150
    selam arkadaşlar.bu ybr yi cuma günü alıyorum.yorumlarınızı bekliyorum...

[IMG]D:\BELGELERİM\Alınan Dosyalarım\Resim 4108.jpg[/IMG]

ya resmi ekleyemiyorum...
    [B]CBF 150 24.500 KM 3.700 TL
    TAMAMI : 4.200 TL[/B]

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Alıntı tifosired adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tifosired

eğer o fiyata bulursan çok ucuz olur ben denizlideyim şu anda ön arka 160 dediler bizim bi arkadaşta antalyadan sadece arkayı 70 e almıştı
    aklıma edeyim iki gün önce turgutludaydım izmir dibimde 45 km gidip almadım şimdi burda iki lastik çok fena yara açtı bana
    ön-arka 160 ytl veya sadece arka 70 ytl çok pahalı.pirelli mt25 40 ytl arası,
    ben arka lastiği IRC dış lastiği 35 ytl ye almıştım...

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bur-k@
    Ben göçmenden aldım 145'e Ama olsun seninki daha iyi olmuş nolan lazerden daha iyi diyorlar
    vallaha ii ki almamışım 40 ytl "haşırttı bana" şeklinde gircekmiş bilgi için tşk ler toplantılarda görüşmek üzere
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı beyaz_gemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[IMG]D:\BELGELERİM\Alınan Dosyalarım\Resim 4108.jpg[/IMG]

ya resmi ekleyemiyorum...
    Hocam yardım edeyim BEnce motor 4 4lük.Diğer arkdaşlarında aynı şeyi düşünecegine eminim

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallaha ii ki almamışım 40 ytl "haşırttı bana" şeklinde gircekmiş bilgi için tşk ler toplantılarda görüşmek üzere
    Walla iyi ki almamışsın.Sen nolanı ne kadara aldın.Bu arada toplantılara katılmayı planlıyordum bu yaza.Bi kaç eksiğim daha varda.Görüşürüz işllh

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    selam beyaz gemi,
    valla sadece resimlere bakarak birşey söylemek zor ancak gerçekten çok temiz görünüyor motor. gönderdiğim özel mesajda yazdıklarıma da dikkat edersen güvenle alabilirsin. birde merak ettiğim konu ankaradan erzuruma nasıl götüreceksin motoru? nakliye ilemi?

şimdiden hayırlı olsun.

Motosikleti
    CBF 150
    teşekkür ederim pıerzig kardeşim fikirlerim sizin yorumlarınızla netleşecek ama her halukarda bu motosikleti gidip göreceğim.eğer göründüğü gibi ise 2250 yi acımadan veririm...

evet nakliye ile düşünüyorum otobüs yada kargo.kargodan geçenlerde fiyat aldım sanırım 50 ytl ye hallolacak.ama burda önemli olan motosiklete zarar gelmeyecek şekilde bir paketleme yapabilmek sanırım buda halledilebilir...

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    otobüsle taşıyan bir arkadaş vardı. cruiser titpi bir motoru taşımıştı. biraz zahmetli olmuş ve motosikletin bazı parçaları kırılmıştı. kargo en uygun çözüm olur. aynaları ve sinyalleri söküp depodaki bütün benzini boşaltırsan bir sorun olmaz sanırım. kalın battaniye gibi birşeylede sıkı sıkı sararsın.

2250 YTL resimde göründüğü gibi temizse uygun. yinede pazarlık yapabilirsin. biraz fazla fiyat biçilmiş gibi geldi bana. kaç kilometrede?

Motosikleti
    CBF 150
    hocam 2400 dedi normalde arkadaş km si 5000 bende eğer km orfjinalse 2200 verririm dedim sonuçta 2250 ye razı oldum.ama dediğim gibi km orjinal ve motorunda göründüğü gibi temiz olması şartıyla.....

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    pierzig ben kaskı bir motorcu abimden aldım kendisi buraya da üye (ismini yazmıcam reklam olmasın ) fazla kulanılmamış fiyatı da 100 ytl tabi bana özel fiyatı :D
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    Siyah YBR 125 '06
    5000 kilometre çok iyi. orjinalse motor yatmış sürekli demektir. yatan motor çok iyi değildir derler aslında. fiyat iyi bence. hayırlı olsun.

Motosikleti
    CBF 150
    hayırlı olsun umut kardeşim.kazasız belasız kullanman dileğiyle...

Alıntı fakir ama gururlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5000 kilometre çok iyi. orjinalse motor yatmış sürekli demektir. yatan motor çok iyi değildir derler aslında. fiyat iyi bence. hayırlı olsun.
    abi bilmiyorum ama motor aklıma yattı gibi alacağım arkadaşın iki tane motosikleti varmış fotosunuda gösterdi mondial 250 cc.anladığım kadarıyla bilinçli bir motorcu.motor yatsada zaman zaman çıkardığını düşündüm.abi dediğin gibi motoru gördükten sonra olay dahada netleşir.fiyat çok uygun sayılmaz ama 200 liranın önemi yok yeterki motor temiz olsun.bu arada tavsiyelerin aklımda....

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Arka lastikler yeni gibi.Buda motorun fazla yol yapmadığını gösteriyor.2004 ybr lerin içinde füme rengi çok hoş bence.Fiyatı emsallerine göre fazla gibi ama emsalleri bunun kadar temiz değildir..

Motosikleti
    CBF 150
    evet sonix bende öyle düşünüyorum.bu sıralar bir ybr minimum 2000 ytl ye alınabilir diye düşünüyorum yani bu modelde bir motosiklet için ama 15000 km de bir motora 2000 lira vermektense 5000 de bir motora bu fiyatı vermek daha mantıklı olur diye düşünüyorum.inşallah motoru görünce hayal kırıklığına uğramam.değerli fikirlerin için teşekkür ederim..

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    kargo ile taşıyacaksan, aküyü de sökmeni tavsiye ederim
    akü suyu akabilir.
    ne olur ne olmaz.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Ben de alalı 3 hafta oldu. Şu an oldukça memnunum. Uzun bir süre de memnun olacağa benziyorum. Bütün YBR dostlarına selam olsun.

Motosikleti
    CBF 150
    akü evet hocam bunu söylediğin iyi oldu akarsa çürütür her yeri.hayırlı olsun fortepiano kazasız belasız binmeni dilerim.2, else model ve fiyatı yazabilirmisin...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    15000 km de bir motora 2000 lira vermektense 5000 de bir motora bu fiyatı vermek daha mantıklı olur diye düşünüyorum.
    Çok haklısın.2oo4leri de zati 15 binden aşşagıdada bulunmuyoz zati

umutus
    fortepiano

Hayırlı olsun arkdaşlar.Merak etme forte motorundan sıkılmadıkça memnuniyetin devam edecektir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 19 kullanıcı var. (0 üye ve 19 misafir)

Bu Konudaki Etiketler