Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vreon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mavi YBR 125
    Alıntı Yeniçeri adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vreon kardeşim YBR için en ideal çanta 35 lt.Şık durmasını istiyorsan tabii.Ben 46 lt Kappa kullanıyorum.Depo üstü Kappa çantam da var.Belki biraz büyük duruyor ancak uzun yolda bagaj önemli bir ihtiyaç.Ben kısa bir süre önce Sirkeci Özen motordan bir adet 46 lt. Kappa çanta 250 YTL, Held Marka mont ve pantolon 380 YTL bir de depo üstü mıknatıslı kappa çantayı 250 YTL olmak üzere Kredi kartına 15 takside aldım.

Yeniçeri sağol. Senin motorun fotoları var mı acaba? Bu konuda gördüğümü hatırlamıyorum, çantaların nasıl durduğu hakkında bir fikir verebilir. Tavsiye ve fiyatlar için teşekkürler.
    Vreon Krantulor
    Okan Kılıç
    Havada Karada Yurtta Cihanda itinayla uçulur :bestmt:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr125
    sonix kardeş merhaba,kimse yardımcı olmuyor bana fotoğrafta dikkatimi çekti lastiklerin markası ne dubleks mi onlar.teşekkür ediyorum şimdiden

Kütahyalı

normal yanaklı lastik benimki.IRC markalı.

Motosikleti
    yamaha ybr125
    teşekkür ederim kardeş sağolasın

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    saolasın sonix ybr yle ilk defa kaza yapdım kaza de değil aslında lastikler ve yağmurun azizliğine uradım 70-80 le düşüncede baya sürükleniyorsunuz ama o yüzden full koruma giymek şart 125 cc nasıl olsa boşwer demekle olmuyor buişler arkadaşlar her zaman full koruma lütfen!
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    HoNDa ToDaY
    ybr mi cbf mi? hondanın yeni cıkan motoru mu? hangisi daha hızlı gidiyo arkadaslar??

max hızlarınıda yazarsanız sevinirim...

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolasın sonix ybr yle ilk defa kaza yapdım kaza de değil aslında lastikler ve yağmurun azizliğine uradım 70-80 le düşüncede baya sürükleniyorsunuz ama o yüzden full koruma giymek şart 125 cc nasıl olsa boşwer demekle olmuyor buişler arkadaşlar her zaman full koruma lütfen!
    çok "Geçmiş olsun" arkadaşim dogru söylüyorsun cc ile alakasi yok düştünmü çizilecen komple soyulacan patates gibi

Motosikleti
    HoNDa ToDaY
    tmm fromda cvp buldum )

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    saol enis allah kimseye göstermesin kötü bir his ben ful korumaydım sır çantası vardı sırt üstü düşdüm çok sürüklendim sadece montum yırtıldı ama revit gözümden düşdü kumaşı hiç hoşuma gitmedi parçalandı sıfır hiç bişi olmamasını beklemiyordum ama okadar parçalanacağınıda tahmin etmiyordum
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125
    [QUOTE=insane;634801]hayaletfilo, haklısın ben de zaten özellikle "çok dar" noktalarda sorun olabilir dedim, yoksa yan çanta iyidir :D

not: özel mesajına baktın mı?
    İnsane valla özel mesaj olayını unutuyorum ben hep bakmayı şimdi gördüm daha sana cevp yazaaaaacam hemen

Alıntı vreon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayaletfilo ve İnsane; çok teşekkürler cevaplarınız için. Tabii ki çok dar yerlerden sıkışa sıkışa geçmek gibi bir huyum yok, hatta trafiğin durduğu çoğu zaman ben de duruyorum motorla (nasılsa açıldığında hepsini geçicem )
    Ama birkaç kere başıma geldi, İgdaş'ın kocaman dağıtım kutuları var bazı yerlerde, bir yerde onun yanına kaldırıma park ettim motoru, yarım saat sonra geldim adamın biri de jeepini kaldırıma çıkarmış ve benim inebileceğim her yeri kapatmış . Bu gibi durumlarda (genelde park yerlerinde) bir kaç kere scooterımla sıkıştım da onun için tereddüt ettim.

Depo üstü çantayı da sadece bir yere sormuştum, tabii ki alacağım zaman, önce motoru teslim alıp İstoç senin Sirkeci benim Kadıköy başkasının hepsini dolaşıp araştıracağım.

Tekrar hepinize teşekkürler. Güvenli sürüşler.
    Vaaaaaaalla size geçen çantaların kullanışlığı konusunda mesaj attıktan sonra ki gün arkadaşlar başıma sanki bilmişim gibi bi şey geldi. Alsancakda arkadaşlarla buluşduk bende emniyetli olsun diye motorumu kıbrıs şehitleri sonundaki askeri misafirhaneye bıraktım. Gece saat 12 de motorumu almak için döndüğümde bide ne göreyim arabanın teki öle bi park etmişki deil benim motor bisiklet bile çıkamz. Dediler ki motoru yarın gel al bu saatde rahatsız etmeyelim dediler. Ama tabiki gözüm gibi baktığım atımı orda bırakamazdım tam 45 dk bekledim ama o araabanın sahibini bağırta bğırta oraya getittirdim ve zevkle dört naala ordan yrıldım

Alıntı MaLiZiYoo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koskoca izmirde 1 tane satılık ybr bulamadıM inanmayacaksınız ama tabi ben birde siyah arıyorUm .....
    bu işler nasip birz daaaaaha araştır muhakkak bulursun

çok teşşekkürler ufak bir kaza atladımda parçaları değişdirmem gerek
    çok geçmiş olsun sana bi şey olmaması sevindirici

Alıntı ali307 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr mi cbf mi? hondanın yeni cıkan motoru mu? hangisi daha hızlı gidiyo arkadaslar??

max hızlarınıda yazarsanız sevinirim...
    valla benim fikrimi sorarsan burdaki herkes gibi ybr nin bir şehir efsanesi olduğunu söleye bilirim. Hız konusunda ise antremanlı bi ybr bence cbf den oldukça daha iyidir. Yani cbf in ybr den üstün hiç bir özelliği yok

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    saol enis allah kimseye göstermesin kötü bir his ben ful korumaydım sır çantası vardı sırt üstü düşdüm çok sürüklendim sadece montum yırtıldı ama revit gözümden düşdü kumaşı hiç hoşuma gitmedi parçalandı sıfır hiç bişi olmamasını beklemiyordum ama okadar parçalanacağınıda tahmin etmiyordum
    Ben de yakaşık 60'la giderken zıbam diye yere düşüp kuru zeminde montumu törpüledim. Montun dirsek kısmı biraz yırtıldı ve eridi, evet eridi.... Asfalta düştüğünüzde yerle nasıl bir temas yaşadığınızı anlayın artık... Koruma olan hiçbir yerime bir zarar gelmedi, yalnızca kot pantolon giydiğimden kalçamın yanı biraz ağrıdı o kadarb (korumalı pantolonlarda bu bölgede koruyucu padler var aslında)... Ama korumalarım olmasa, dizim, elimin üzeri, dirseğim traşlanacaktı...
    Böylece korumaların önemini bir defa daha belirtmiş olalım....

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı protez insan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peugeotu satın almak isteyen baya kişi var.yakın zamanda satıp ybr alacagım umarım.
    Arkadaşlar bu arada nedir YBR piyasası?
    ben motoruma şahsen 2850 ytl istiyorum.2600 km. ve çok temiz doktordan
    aslında scooter tarzı bi şey istediğimden mesajına takıldım.Ama biri çin,diğeri fransız ama paraçası yok diye biliyorum + parçaları bulunsa da pahalı...

Motosikleti
    ybr
    geçmiş olsun kardeşim valla koruma şart her ne olursa olsun öyle
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

selam

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak kardeş bugünde bizim kursun önündeki taksi durağındaki abi benimde ybr satabilirmiyiz dedi tabi abi dedim eger alıcı bulursam ben sana soylerim dedim istersen numarını at bana pm den abiye vereyim ben, gidip görüp begenirsen anlaşırsnız okk ama ne renkti bilmiyorum
    BeYfa
    ewet 240 ama bütün parcalarıyla beraber( demiridir sinyalidir falan oluyor ya) Sende demir vardır bu yüzden fiyatı düşer senin icin
    dostum kursun önündeki arkadşaına numaramı verirmisin özel mesaj attım sana işşallah siyahtır motoru
    [COLOR="Yellow"][/COLOR] EfEs ...

Motosikleti
    sık dişini az kaldı
    Bak kardeş bugünde bizim kursun önündeki taksi durağındaki abi benimde ybr satabilirmiyiz dedi tabi abi dedim eger alıcı bulursam ben sana soylerim dedim istersen numarını at bana pm den abiye vereyim ben, gidip görüp begenirsen anlaşırsnız okk ama ne renkti bilmiyorum
    BeYfa
    ewet 240 ama bütün parcalarıyla beraber( demiridir sinyalidir falan oluyor ya) Sende demir vardır bu yüzden fiyatı düşer senin icin
    üstat ilgin için çok teşekkür ederimde ben şimdi parayı denkleştiremedim

belki 1-2 ay sonra inşallah sıfır olursa seneye olur herhalde çok sağolasın
    burul

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı MaLiZiYoo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum kursun önündeki arkadşaına numaramı verirmisin özel mesaj attım sana işşallah siyahtır motoru
    Tmm ben soyleyim abi dedigimde yani 45 falan vardır
    Ayrıca sana özel mesj gönderemiyorum
    Alıntı burul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstat ilgin için çok teşekkür ederimde ben şimdi parayı denkleştiremedim

belki 1-2 ay sonra inşallah sıfır olursa seneye olur herhalde çok sağolasın
    burul
    Ben kesin 2. el öneririm yanına motordan cok iyi anlayan biriyle gidersen bakmaya.Zati ufak şeylerlerden bi motorun hor kullanılıp kullanılmadıgı anlaşılır.Benin önerim eger temiz bi motor alırsan sıfıra vercegin parayla hic olmazsa kaliteli bi kask hatta mont bile alınır.Biz o hatayı yaptık zati

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    Alıntı hayati adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoruma şahsen 2850 ytl istiyorum.2600 km. ve çok temiz doktordan
    aslında scooter tarzı bi şey istediğimden mesajına takıldım.Ama biri çin,diğeri fransız ama paraçası yok diye biliyorum + parçaları bulunsa da pahalı...
    ben en fazla 2250 ytl verebileecegim motora.teklifin için sagol(daha dorusu peugeotu yakın bi zamanda satarsam yarı peşin yarı takas ile alacagım.)

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Toplam 4 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
    Yav ne zamandır dikkat ediyoım hep misafirler görüntülüyor.Bu misafirleri iceri davet edip cay kahve ikram etsek olmaz mı

ybr nin orjinal egsozu 170 YTl civarında..

Motosikleti
    ybr
    Toplam 4 üye okuyor. (1 Kayıtlı üye ve 3 Misafir)
    Yav ne zamandır dikkat ediyoım hep misafirler görüntülüyor.Bu misafirleri iceri davet edip cay kahve ikram etsek olmaz mı
    valla kardeşim fırsat buldukça okumaya çalışıyoruz haklısın genelde aynı kişiler neyse hayırlısı diyelim...
    [B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler