Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    sonix
    L6 serisi güzel ya.İzmirde dizlikleri aldıgım motorcuda bi kask wardı çeneden açılır 140 tan 130 a indi italyan demişti ama markasını hatırlamıyorum Yarın ya da yarından sonra resmini cekip size sorucam ama gercekten çok kaliteliydi ici çıkarılıp yıkanabiliyormuş falan

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ybr
    valla kasklar çok güzelde fiyatları da güzel mi acaba ama ben kask a veririm para ne de olsa can güvenliğim

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    arifa_07
    Walla fiyatlarıda iyi

1 aydır nette fiyat araştırması yapıyorum Lazerlerin L6 serisinin en ucuzunu bir Alman sitesinde buldum ;
    64,95 € [120 ytl] (şu an 1 €=1.857 ytl )

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...917&ShowPane=2
    Burada ise [176.37 YTL]

Motosikleti
    ybr
    eyvallah kardeşim valla alacaz bakalım nette uygun fiyatlar biraz daha önceden sipariş etmek lazım da peki bunların numaraları mı oluyor kafa yapısına göre yoksa bi standartı mı var ...

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Tabiiki benden numaraları war her kafa büyüklügü aynı deil degil mi ;) kafanın çapını ölçüyorsun,kac gelirse ona göre alıyorsun

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Alıntı arifa_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eyvallah kardeşim valla alacaz bakalım nette uygun fiyatlar biraz daha önceden sipariş etmek lazım da peki bunların numaraları mı oluyor kafa yapısına göre yoksa bi standartı mı var ...
    kafanın çapını değilde çevresini ölçüyorsun.bir önceki sayfada ölçüleri verdiydim

Motosikleti
    ybr
    hayati
    tamam abi saolsın aldım bilgileri bu kasklar iyide yazın acaba sıcaklarda nasıl oluyor merak ediyom doğrusu yakmaz heralda...

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    Arkadaşlar Airoh Speed Fire Sport kaskı ve cinslerini tavsiye etmiyorum ben bendede bu kasktan var ama 50-60 km sonrası çok rüzgar sesi geliyor başınız ağrıyor sebebide kaskın yanındaki vizör ü tutan kulakçıklardır vizörle vizörü tutan plaksik kulakçık arasında milimlik bir boşluk var buda çok fazla ses yapıyor Lazer Vertigo Viper Kask kask gayet güzel bende vizör tam en azından n61 ayarında
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

gdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 YBR idi .2014 cbr250r simsiyah
    arkadaslar cok renkli ve dikkat ceken kasklar hem guzel kanimca vede en onemlisi gorunurlugu farkedilebilirligi arttirdigi icin tercihimdir..

birde isigi yansitan bantlar aksesuarcilarda mevcut bunlarda alip kaskinizin arkasina yapistirmaniz gecede faredilirliginizi onemli olcude arttiracaktir.

ECE-22 5 onay belgesi en onemli kriterlerden
    Ege Dis Hek Fak

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    BeYfa
    Objektifligin icin sagol tmm ya ben kesin L6 alıcam
    Başka forumdan bi arkdaşın ybrsi koltuk racinglerdeki gibi olmuş

hayaletfilo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GW250 İNAZUMA YAMAHA YBR 125

:)

merhaba arkadaşlar prensesimin resimlerini sizlerle paylaşmak istedim bakalım beğenecekmisiniz. 500 km yol yaptım her binişimde motorumu daha çok seviyorum. Bu arada izmirdeki arkadaşlar napıyorsunuz ya yokmu bu aralar gezi filen oturmuyorsunuz deilmi öle havalar ısınıyor artık

hudalfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR-125
    Yamaha Ybr 125 Koltuk kısmı sökülüyormu? Ben sökemedim. Fazla da uğraşmak istemedim. ama kolay bir yolu vardır. nasıl sökecez?

ustune tanımayın

yamaha ybr 125 ustune motormu var
    arkadaslar tıtreme yok 140 buluor hızı benzın az cekıs ıyı
    ozel eksoz alın 180 mılyona
    yarıs motru eksozu.bıtane m dıreksıyon modıfıyede gıdıor.
    motora sur
    ondan sonra ıstedın yere.

valla 1 hafta önce bende mavi bir ybr aldım.daha önce mondial 125 kt vardı.tipi güzel ama çok fazla titretiyordu. suan ybrden çok memnunum motordaç güzel performans var. parasının hakkını veriyor. tavsiye ederim.

Motosikleti
    mondıal rt 125 ama yamaha ybr 125 olacak
    iyi günler arkadaslar. Size eminim cok iyi bildiginiz bır konuda soru sormak istiyorum. Ybr 125... Bu motoru günlük hayatımda cok görüyorum ve beyeniyorum. Benım Mondıal 125 Rt motorum var ve satıp Ybr 125 almak istıyorum. Beni motor hakında bilgilendirirseniz yada bu tarz ve tip baska motorlar için düşüncelerinizi yazarsanız cok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı emredonmez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi günler arkadaslar. Size eminim cok iyi bildiginiz bır konuda soru sormak istiyorum. Ybr 125... Bu motoru günlük hayatımda cok görüyorum ve beyeniyorum. Benım Mondıal 125 Rt motorum var ve satıp Ybr 125 almak istıyorum. Beni motor hakında bilgilendirirseniz yada bu tarz ve tip baska motorlar için düşüncelerinizi yazarsanız cok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler.
    merhaba emredonmez
    önce hoşgeldiniz.
    ybr 125 hakkında şu an itibariyle, 61 sayfalık bilgi mevcut.

kısa ve öz olarak, 125 cc hacimli motorlar içerisinde, en makul, sorunsuz, iktisatlı, ikinci eli sağlam, servisi, parçası bol olan, huyu güzel, kendi güzel bir motordur ybr 125.
    tek handikapı, lastikleridir. değiştirip, tubeless yaparsanız, tadından yenmez olur.

topiği biraz araştırırsanız, tüm sorulara yanıt bulabilirsiniz.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Gültekin cok tesekkur ederım, gercekten benim araştırmalarıma görede Ybr 125 4-4 lük motor, ama önemli bir eksisi war bence oda fiyatı. beldeyamaha.com daki 0 fiyatları 3500 ylt... Acaba 2. el fiyatları ne durumda?

Motosikleti
    ybr
    Gültekin cok tesekkur ederım, gercekten benim araştırmalarıma görede Ybr 125 4-4 lük motor, ama önemli bir eksisi war bence oda fiyatı. beldeyamaha.com daki 0 fiyatları 3500 ylt... Acaba 2. el fiyatları ne durumda?
    hsg emre
    geçen haftaya kadar bende çok araştırdım ybr leri bende sıfır almayı düşünüyordum fiyatı beni ikinci ele zorladı sonunda ikinci el aldım iyi de etmişim fiyatları makul, istediğin özellikte de ikinci el bulabirsin piyasada çok var ybr 2000 - 2600 arası geneli böyle hem satarkende fazla bi kaybın olmazaldın fiyata da satabilirsin.
    javascript:ol('http://www.motorturk.net/2el/yamaha/yamaha.html');

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    az km'li, temiz bir ybr'yi, 2500- 2800 fiyat aralığında bulabilirsiniz.
    ben olsam, şu durumda sıfır almazdım.
    sitenin satış bölümüne ve sahibinden.com'a bakmanızı öneririm.

daha uygun fiyatlı bir motor isteseniz, imzamı tıklayın. anlaşırız
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

Motosikleti
    Tesekkür ederim arkadaşlar biraz kamuoyu yoklaması yapmam lazım anlarsınız ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler