Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    73umut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    arkadaşlar pazar günü itibari ile bir arkadaşımızın hiç kullanamadığı siyah incisini satın almış bulunuyorum.daha evvel mondial 151rs kullanıcısıydım.artık bu foruma transfer oldum.herkese merhaba...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

baydar ticater orjinal diyerek yan sanayi satıyor

geçen başıma bi olay geldi.2004 model motorumla kaza yaptım ve amortisörler egiğdi kafa grenaj kırıldı.expertizle görüşerek motorumu kendim yaptım arkadaşın tamirci dükkanında
    fiyatları araştırdım
    her tarafa sordum.2004 model ybr nin orjinal ön takımı komple 200 euro dendi.
    bende aldım.faturaladık ve exopertize gönderdim.baydar ticaret parçayı ondan almadıgım için expertize mail atarak kendisinde bu parçanın takımının 100 euro oldugunu söylemişş. direk istanbul beldeyama yetkililerişyle görüştüm
    100 euro fiyatının orjinal olma imkanının olmadıgını söylediler.fakat baydara herhangi bir yaprırım yapamayacaklarını fakat müşterinin bu konularda uyanık olmasını,daha öncede baydar hakkında şikayetkler oldugunu bildirdi.
    yani anlıycanız baydar orjinal diyerek yan sanayi satıyor
    ama işin garip tarafı o parça içinbende 200 euro istemişti.yani ben anlamasam yan sanayi parçayı bana satacaktı.
    motorcu arkadaşlar uyanık olun ve baydardan parça ve fiyat alırken iyi araştırın.saygılar.rider
    [COLOR="DimGray"]Rider Motosiklet(0 , 2. El Motor, Yedek Parça, Bakım... ) 0312 482 98 31[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende bır ankarada yaşayan bırı olarak, baydar dan çok şikayetler duyuyorum aklınızda bulunsun Kimse memnun değil.

Ayrıca hayırlı olsun Umut kardeş Gule gule kazasız binmek nasip etsin Allah.

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bır ankarada yaşayan bırı olarak, baydar dan çok şikayetler duyuyorum aklınızda bulunsun Kimse memnun değil.

Ayrıca hayırlı olsun Umut kardeş Gule gule kazasız binmek nasip etsin Allah.

Sağolasın kardeş teşekkürler

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Yeniçeri ve 73umut hayırlı olsun

73umut ybr nin en güzel rengini almışsın

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    73umut hayırlı olsun.tekeri düz bassın...ayrıca aramıza hoşgeldin.iyi bir seçim

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı sonix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeniçeri ve 73umut hayırlı olsun
    Hoşgeldiniz beyler

BU arada pazar günü ruhsatı kaybetmiştim yigenin biri bulmuş bizim trafik takipcisinden numarayı bulmuşlar bu arada yeniden ruhsat cıkarmak 250 ye falan patlıyormuş :Smotorun tekrar vieye girmesi falan gerekiyormuş

Motosikleti
    ybr

:)

umut kardeşim hayırlı olsun siyah ybr ciler çoğalıyor motor zevkin güzel güle güle kullan...

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    merhabalar arkadaşlar. tüm sayfalarınızı 3 gündür okuyorum. bende yakın zamanda ybr almak istiyorum. bayii den en son 3150 ytl nakit olarak fiat aldım(izmir den). para peşin olacağı için ikinci el almakta aklımdan geçiyor fakat arkadaşlar rodajını kendin yaptığın motor gibi olmaz diyolar. fiyat sizce nasıl? her bayii farklı fiyat veriyor, insanın kafası karışıyor...(acaba ikinci el mi alsam??)

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Paran peşinse sıfırı için bu fiyatı kaçırma derim.yeni fiyatı 3.449 ytl oldu ve ön grenaj bu fiyata dahil değil... Son zamanlarda döviz artışları nedeniyle peşin fiyatlara daha da zam gelecek kanısındayım.
    iknci el alıpta kafanda soru kalacağına,al bi sıfır kontağını ilk sen çevir...Şimdiden hayırlı olsun...

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    sonix,hayati,PIERzig,arifa_07

arkadaşlar hepinize teşekkürler.
    herkesin kazasız belasız kullanması dileğiyle

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Alıntı osmanfeza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayii den en son 3150 ytl nakit olarak fiyat aldım(izmir den).
    3.150 de kötü fiyat degil ama bu devirde sıfır almak pek kar etmiyor.
    Eger motoru büyütmek gibi bi fikrin warsa bence sıfır hic alma ama yok ybr ile 1oo km ile hız bana yeter dersen o fiyatı buldugun sıfır ybr'yi kacırma derim ben
    Eger İzmir'den 2. el düşünürsen hedowich arkdaşımız ybrsini satıyor onada bakabilirsin Sıfır almadan önce
    Ve bişey daha ekliyim İzmirde ybrciler cogalmaya başladı toplansak mı ne

osmanfeza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj pulsar
    PİERzig ve hayati cevaplar için teşekkürler. benim için geçiş motoru olmayacak, kullanabildiğim kadar uzun yıllar kullanmak istiyorum. halen kullandığım motor acemiliğimi geçirdiğim çin malı bir cup(mondial) dı. çok çektim, hala çekiyorum. iki yıllık motorun bir arızasını yaptırıyorum, başka yerden arıza çıkıyor. ybr için aldığım fiyatın normal olduğunu düşünüyorsunuz, bu hafta sonu görüşmeye gidicem bakalım inşallah birazdaha düşürebilirim

Motosikleti
    ybr
    kardeşim senin için sıfır ybr ideal zaten çok çekmişsin mondial den bi daha kafan ağrımaz ben kaçırma derim bu fiyat ı....

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    @osmanfeza
    Osman kardeş o zaman sana şiddetle tavsiye ederim
    3.150 den biraz daha iner heralde sıkı bi pazarlık yaparsan işte o zaman ucuza almanın keyfiyle daha istekli kullanırsın motorunu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Honda Cbf 150 var bende 3.000 ytl ye bırakıyorum cok temiz İlgilenen olursa

Motosikleti
    Yamaha ybr 125
    Alıntı Juniors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Cbf 150 var bende 3.000 ytl ye bırakıyorum cok temiz İlgilenen olursa
    hayırdır kardeş niye satıyosun motorunu

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    bütün ybr'cilere selamlar

bir süre önce üye oldum foruma ve takip ediyorum hergün bende bi mesaj atayım dedim...

ehliyetim elime geçer geçmez(mayıs başı) bende bi ybr (ufak bi ihtimal cbf) almayı düşünüyorum...2. el veya sıfır konusunda henüz tam karar vermiş değilim...aslında sıfır almak istiyorum ama temiz bi motor bulursam 1 miyar karım olcak belki 2. el alırım...

Bu arada izmirdeyim bende biraz dolaştım bayileri kahramanlardaki moto göçmenden falan fiyat aldım ancak anladığım kadarıyla yeni başlıyacaklara bazı tuzakları var bayilerin...örneğin 2006 ybr satmalarına rağmen kafa grenajını dahil etmiyolar extra para istiyolar ben bunu farkettim farkında olmayan yeni motor alıcaklar bu hususa dikkat etsinler...
    sağlıcakla kalın...

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    chatkut
    Hoşgeldin İzmirliler coğaldı mı ne

chatkut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-Max 250 ABS
    izmirde en memnun kaldığınız servis ve bayiler neresi...ayrıca ben kask mont falanda alıcam nerden alınır bunlar fikir verirseniz sevinirim...teşekkürler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler