Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Gdm istersen debriyaj balatarını kontrol ettir.Karbüratör hava ayarını kontrol ettir.Çünkü benikinde 4.vites 10.000 devirde 100 ü buluyor.5.vites te 8000 -9000 devirde 100-110 km/h.Düz yolda 110 km/h her zaman yapıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

gdm cim uyarın için tesekkur ederım bıdahakı sefere daha dıkkat ederım. neyse bana nıye ole fıyat cektıler anlamadım 160 ytlye bıtıyorsa bu ıs hemen yapmak lazım şamyal dedıgın nedır ya mıllet o teknolojıyı unutalı yıllar oldu hala tubeless koymuyolar haa hadı madem şamyellı koydun kardesım kalıtelı samyel koy sakura ne berbat bı lastıktır yaa.

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    depoya pasta-cila sürdüm.hem fazla toz tutmuyor hemde daha parlak duruyor

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    GDM, yeni lastik olarak metzeller me22 almayı düşünüyorsan bilmen gereken birşey var ki o da metzeller me22 modeli lastiklerin tubeless olmadığıdır. Lastiği alın elinize yanında yazan yazıları okuyun "TUBE TYPE" yazar, yani fabrikadan bu lastik iç lastiği ile kullanılmak üzere çıkmıştır, sadece bir sibop takarak lastik tubeless yapılmaz.

insane peki tubeless yapmak ıstıyoz ve metzeller ıstıyoz nasıl yapacaz ybr ıcın tubeless yokmu metzellerde ben bu ybr nın sadece lastık olayını sewmıyorum delı edıyo benı yaa.

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    arkadaşlar gözüm gibi baktığım ilk motorumu satıyorum bu yaz yurtdısında olucağım ıcın arayan tanıdıklarınız olursa söylersiniz artık

Ride your way

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    insane peki tubeless yapmak ıstıyoz ve metzeller ıstıyoz nasıl yapacaz ybr ıcın tubeless yokmu metzellerde ben bu ybr nın sadece lastık olayını sewmıyorum delı edıyo benı yaa.
    İlla ki tubeless olsun metzeller gibi yolu iyi tutsun istiyorsanız Pirelli MT65 var.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    hedowich
    fyatınıda yazarsan daha iyi olur kardeşimin bi arkadaşı alacaktı heralde urladan mnı fetiyeden mi, oraya kadar gitmesin bari
    Bu arada arkadaşlar uzun araştırmalarım sonuc vedi ve şu kanıya wardım ;
    internetten alışveriş yaparken dikkat edin kazıklanmayın
    Armode'nin bi sitede 35 ytl olan dizligini izmir karamanlardan 20 ytl ye aldım

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı asome_67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    FİYAT OLARAK NE KADAR İSTİYOSUN?

Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar gözüm gibi baktığım ilk motorumu satıyorum bu yaz yurtdısında olucağım ıcın arayan tanıdıklarınız olursa söylersiniz artık,motoru istediğiniz servise gösterebiliriz ön grenajıda kutusunda sıfır durmakta
    siyah ybrm 5400 kmde suan motor koruma demiri siyah ve yan ayaklık takılı yanında shad cantamı ve masterlock disk kilidimi ve brandamı veriyorum

FİYAT OLARAK NE İSTİYORSUN?

metzelerın baska tubelessi yok mu? pirellı ıyıyse dogru secım olabılır.tubeless olsun tabıkıde yanı cıvı gırdıgınde bıle gıdebılen lastık varken nıye samyellı kullanıyorsunuz kı zaten. lastık dıyınce zaten fıyatı cok asırı olmadıkca ıyısınden alacaksınız arkadaslar sonucta ucunda sürücünün hayatı soz konusu boru degıl yanı. samyellı olduktan sonra bısıklete bınmekten farkı kalmıyo.kucukken azpatlamadı bısıkletın lastıgı sonra lastıkcıye kadar elınle sur babam sur. motoru surmesını hesap edın artık lastık patlayınca.

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bugün hava güneşliydi biraz cıkıp dolaşıyım dedim resimleride sizlerle paylaşmak istedim.

Keçi kalesi

Ve son durak ev :D

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    PİERzig İzmirde olman büyük şans.Biz havalardan dolayı sezonu bi türlü açamıyoruz.Geçen çok kısa bi süre bindim epey üşüdüm.
    Ayrıca paylaşım için teşekkürler...

Motosikleti
    Yamaha Xj6
    hayati abi bende sezon diye birşey yok durumlar musait oldukça dolaşıyoruz işte

Dün iyiki çıkmışım bugünde aksine hava kapalımı kapalı üstelik yağmurda yağıyor.Neyse elimde kar kalan tek şey ufak gezinti fotoları oldu
    Bu gezintidende şunu anladım motor 10 kuruş hatta 9 kuruştan az yakıyormuş

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    evet arkadaşlar bugunun onemli haberi benden ybr mart ayı yeni liste fiyatı 3.449 olmus durumda 84 ytl zam yapmışlar eğer sonradan honda gibi kademeli arttırmayacaklarsa kesinlikle çok iyi bir fiyat politikası olmuş ybr için buarada ybr 250 den ses seda yok henüz galiba fuarı bekliyecekler
    Ride your way

arkadaşlar ben sordum yetkililere ybr 125 in fiyatı mart sonu gibi açıklanacakmış

pardon arkadaşlar ybr250 yi kastetmiştim

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    hedowich yamahanın fiyat politakası çok iyi bence.böyle giderse liderliği bırakmaz.

bir kaç fotoğraf

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    3.5 Milyar Yapmişlar Ne Lan Bu Altin Kaplamami Alti üstü Basit Bi Motor Sağlamsin Anladikta Bu Fiyatda Ne Böle Yuh Artik

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    zaten fiyatı 3.350 idi. yaklaşık 100 ytl zamlanmış.,.Anlaşılan hondanın fiyatlarına bakmamışsın.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    merhaba arkadaşlar.
    uzun zamandır foruma bakmıyordum.
    almışken tubeless lastik almak lazım tabi ki. şamyelle falan uğraşılmaz.
    pirelli mt65 mantıklı gözüküyor. bu lastiklerin fiyatıı bilen var mı acaba?

bir de benim benzin deposunun üstünü kediler tırnaklarıyla çizmişler. az da değil üstelik. pasta cila yeterli olur mu sizce? başka ne önerirsiniz?
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı LesPaul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    uzun zamandır foruma bakmıyordum.
    almışken tubeless lastik almak lazım tabi ki. şamyelle falan uğraşılmaz.
    pirelli mt65 mantıklı gözüküyor. bu lastiklerin fiyatıı bilen var mı acaba?

bir de benim benzin deposunun üstünü kediler tırnaklarıyla çizmişler. az da değil üstelik. pasta cila yeterli olur mu sizce? başka ne önerirsiniz?
    Üzüldüm ya bundan sora brandasız bırakma bence...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler