Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    gerçekten bu motor çok hoşuma gitti yanılmıyorsam enjeksiyonlu ve deposuda twister dan 3 litre daha büyük,artı göstergeleride çok güzel ayrıca twister e göre göstergeler daha önde ve twister 6 vites bu 5 vites.bi sitede gördüm 3800 devirde iken hız 100 km yi gösteriyordu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurozvar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

insane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660R
    YBR ve benzin konusu daha önce de açılmış ve ekonomi/performans olarak en ideal benzinin özellikle yeni kasa YBR'ler için BP 95 oktan olduğu konuşulmuştu.

not: 95 üstü oktanlı yakıtlar YBR için gereksizdir zira YBR'nin mtoru bu tür performans yakıtlarını yakacak yeterli sıkıştırma oranına sahip değildir.

ugur bu fazerin fiyatı ne kadar acep ybr den cok fazla yakar mı acep
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    pazartesi günü 2004 model ybr mi aldım mavi üstünden inemediğim için siteye şimdi fırsat bulabiliyorum ama bikaç masraf var bugun servise bıraktım;
    sibob ayarı
    karb.buji hava filitresi
    yağ değişimi
    ön takım biraz yamuk düzeltimi
    km teli kopuk
    akü şarz+kontrol
    arka balata
    birazcık masraf çıkardıama fiyatıda ona göreydi 1750ytl ye aldım 250 ytl masraf olucak,ileri doğru topcase,tankpad,koruma demiri,h4 beyaz ampul,aynalar,zinciride değişdiricem beni artık 2-3- sene götürür tahminim
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    hayırlı olsun.2004 modeller 2005-2006 modellere göre daha iyi

Motosikleti
    CıbıRepSol
    ewet bende öle duydum ve motoru eski halınden bile memnundum servisden çıkınce nasıl olcucak bakalım2 kişi 2. vitesde teke kalkıyo

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Hayırlı olsun beyfa 2004ler daha cok beygirlimiş sen dene bakalım ibre kacı görecek Biz 112'yi gecemedik daha :D

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    Antalya expo centere giderken 2 kişi 105 yaptı.Ama depo kapağında sorun var.o yüzden fazla çıkamadık.
    ybr için yan sanayi arka sinyal takımı aldım.dış camı çok güzel.sinyallerin boyu kısa ve daha motora arkadan bakınca daha sade duruyor

Motosikleti
    CıbıRepSol
    bizim km teli kopuk olduğundan honda dylan la ölçdük 2 kişi ama ben 78 arkadaşımda 80 küsür dü 95 görmüşdü

shadowofspirit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt250R SİYAH..
    Arkadaşlar benim derdim ne sizce karbüratörü söküp temizlemedim haala temizlemem gerekiyormu?100 ü geçemiorum artık motorla
    anlamadım gittti.temizlesem düzelirmi sizce.biraz önce depoyu bp fullettim çok farklı yaa valla...
    Motorize Birlikler K.lığı......

Motosikleti
    Lifan Glint 100
    istersen bir hava ayarı yaptır

Motosikleti
    CıbıRepSol
    ya bende bugun farkettim dızliklerimi takmadan 20metre yol bile gitmiyorum ama farkettımki dizliklerim deponun azına .... onu neyle kapatır ve önlerim

__face__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJR 1200
    PROSECUTOR; arkadaşım o dediin den 3.500 bırak 4000 ytl lerde bulursak kaçtane bulursan bul farketmez alacam 10 - 20 - 50 ....

arkadaşlar aslında bencee çinli makina alıncana birazdaa zorlayıp ybr alınabilir;akıllıcada bi davranış olur...

saygılar...
    ...der __face__

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bende bugun farkettim dızliklerimi takmadan 20metre yol bile gitmiyorum ama farkettımki dizliklerim deponun azına .... onu neyle kapatır ve önlerim
    Dizliklerin depoya değen kısımlarına; yapı marketlerden alabiliceğin ve sandalye, masa gibi eşyaların parkeleri çizmesin diye ayaklarına yapıştırılan ince süngerlerden yapıştırabilirsin. İşini görecektir ;)

Motosikleti
    CıbıRepSol
    ya onlar sert ve yuvarlak olmuyorlarmı nokta kadar bişet benimki baya çizildi başka bi çaresi yokmu

Motosikleti
    Yamaha XT660R
    Alıntı BeYfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya onlar sert ve yuvarlak olmuyorlarmı nokta kadar bişet benimki baya çizildi başka bi çaresi yokmu
    Bir yapı markete gidin bakın, çeşit çeşit boy boy olduğu gibi isterseniz sizin kesip biçebileceğiniz türden olanları da mevcut. Ayrıca sert değil olsa olsa yumuşak-sert olabilirler ama dizliklerinizden ve dizlikleriniz kadar sert değillerdir.

Motosikleti
    CıbıRepSol
    saolasın seni bulmuşken bi kaçda soru sorayım15 dk lık bi yere gidiyorum motor acayip ısınıyor bu normalmi acaba uzun yolda bana o motor çatlarmış gibi geliyor birde zincir çıkırçıkır edip bi yere siürtüyor yada baklalardan bazılarında sorun var heralde zincir dönerken zıplayarak dönüyor

ya arkadaşlar sıfır bi YBR nin fiyatı ne kadar dır yada 2. el ybr satan warmı bu hafta içinde alacam bana bi yardımcı olurmusunuz

çin malı almak istemiyoruuuuuuuuum :D:D:D

Motosikleti
    CıbıRepSol
    3.300 sıfırı 2. elide 2500 2900 e kadarvar güzel 2.el 2006 ybr ler www.sahibinden.comda bakabılırsın 7000 geçik motosiklet ilanı var sayfa sayfa ybr ilanı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler