Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı YaRaSa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sepertçioğlu ben de istiyorum bu led lerden ınternet uzerınden nerden alabılırım acaba yardımcı olabılırmısınız
    Oto aksesuarcılarda var zaten netten uğraşmana gerek yok ama link atayım.

http://www.sahibinden.com/aksesuar-tuning?query_text=t10+led&sorting=price_asc&viewTy pe=Gallery

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-plaka-park-ledi-t10-1206-12-led-199674233/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Alıntı Samet Özkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Linkteki ürünü almayı düşünüyorum, yazlık 4Riders elviden kullanıyorum kış aylarında mağlum kullanılmıyor. Uygun fiyata bunu buldum bir bir buçuk ayda geliyor acelem yok zaten kullanan var mı acaba bu ürünü ? soğuktan yağmurdan korur mu ? tavsiye ve yorumlarını bekliyorum sevgili arkadaşlar, herkesin tekeri düz basması dileğiyle iyi günler
    http://www.aliexpress.com/item/2013-...467349342.html

Fiyatı gayet iyiymiş su geçirmiyorsa süper, özellikle yağmurlu havalarda diğer korumalı eldivenler çok can sıkıyor.
    Söyleseydin keşke bizde sipariş verirdik
    Benimde şu sitelerden alış veriş yapmayı öğrenmem lazım kısa zamanda. Hayırlı olsun şimdiden

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Bende şu üründen almak istiyorum.
    Motosella da aynı ürün var 440TL.

http://www.amazon.com/Stryker-Field-Armor-Street-Motorcycle/dp/B004T69NZY/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1424609587&sr= 1-2&keywords=icon+stryker

Ayrıca kevlar kot, yağmurluk takımı, deri uzun eldiven ve kışlık eldivende almam lazım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oto aksesuarcılarda var zaten netten uğraşmana gerek yok ama link atayım.

http://www.sahibinden.com/aksesuar-tuning?query_text=t10+led&sorting=price_asc&viewTy pe=Gallery

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-otomobil-arazi-araci-plaka-park-ledi-t10-1206-12-led-199674233/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:36 ----------

Fiyatı gayet iyiymiş su geçirmiyorsa süper, özellikle yağmurlu havalarda diğer korumalı eldivenler çok can sıkıyor.
    Söyleseydin keşke bizde sipariş verirdik
    Benimde şu sitelerden alış veriş yapmayı öğrenmem lazım kısa zamanda. Hayırlı olsun şimdiden

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

Bende şu üründen almak istiyorum.
    Motosella da aynı ürün var 440TL.

http://www.amazon.com/Stryker-Field-Armor-Street-Motorcycle/dp/B004T69NZY/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1424609587&sr= 1-2&keywords=icon+stryker

Ayrıca kevlar kot, yağmurluk takımı, deri uzun eldiven ve kışlık eldivende almam lazım.
    Ben daha önce aliexpress'ten alışveriş yaptım birisi 25 diğeri 35 günde geldi beklediğimden daha iyi çıktı Birisi selfie çubuğu (sopası) diğeride extra sarj aleti power bank dedikleri sarjım bitmeye yaklasınca ya da azalınca usb bağlantısı var onunla bağlantı yapıyorum telefonumu sarj ediyorum. mp3 sarj felanda olabiliyor.
    Sepetçioğlu bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Hayırlı olsun, bu sitelerde ürünler ucuz olduğu gibi her türlü ürünü de bulabiliyorsunuz, deniese sırt koruma vardı 25$ a bence süper.
    Samet Özkan bunu beğendi.

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar iyi akşamlar MTS nin disk kilidi var YBR nin diskine girebiliyormu acaba kullananınız varmı acaba ?

Kaangngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CharlesFenOB
    Far yetersiz geliyor xenon takan varmı arkadaşlar kararsızım orjinali bozmak istemiyorum ama ışığı çok düşük gerçekten araba için satılan xenonlardan kullandım daha önce çok iyi aydınlatmaaı var. Takan varmı ?

maxim4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Led olanlarla değiştirebilirsin, ben değiştirdim çok güzel oldu.
    Göstergelerde T10 iki tane var, benzin göstergesi ise T5 var, yalnız smd led olanlardan al, şu içinde 3-5 led olanlar varya onlardan.

http://autozoneja.com/wp-content/upl...06/5led194.jpg
    kardeşim göstergelerinin bir fotoğrafını yükleyebilirmisin nasıl olmuş merak ettim

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı maxim4 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim göstergelerinin bir fotoğrafını yükleyebilirmisin nasıl olmuş merak ettim
    Şu anda fotoğraf yükleyemiyorum ama çok güzel olduğundan emin olabilirsin
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Şu anda fotoğraf yükleyemiyorum ama çok güzel olduğundan emin olabilirsin
    ne zaman istersen koy ya ben beklerim, çok merak ettım hehhe))

Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar iyi akşamlar MTS nin disk kilidi var YBR nin diskine girebiliyormu acaba kullananınız varmı acaba ?

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Benim bir bilgim yok! Ama büyük ihtimal oluyordur.

Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Benim bir bilgim yok! Ama büyük ihtimal oluyordur.
    kardeşim bir sapık gibi peşinde olduğumdan emin olabilirsin :D:D gösterge fotonu atana kadar ensendeyim hahha :D:D
    manofsteel bunu beğendi.

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    standart bir disk kilidi uyar. Ben kullanıyorum memnunum, biri motora dokunsa en ufak bir sallanmada önce bir dit dit diye kısa uyarı veriyor. Eğer sarsıntı devam eder ise yıkıyor ortalığı : )

Gösterge resimlerini bende beklemekteyim. Eğer güzel oluyorsa bende değiştirmeyi düşünüyorum.
    maxim4 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Alıntı can498 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    standart bir disk kilidi uyar. Ben kullanıyorum memnunum, biri motora dokunsa en ufak bir sallanmada önce bir dit dit diye kısa uyarı veriyor. Eğer sarsıntı devam eder ise yıkıyor ortalığı : )

Gösterge resimlerini bende beklemekteyim. Eğer güzel oluyorsa bende değiştirmeyi düşünüyorum.
    Gözler Sepetcioğlu kardeşimizde ))

YaRaSa_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Sepetcioğlu Sepetcioğlu Sepetcioğlu Sepetcioğlu Sepetcioğlu fottografları belıyoruz oleyyyy :D :D :D

F10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Alıntı cagrii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2-Ekipman olarak 4riders diye bir markanın ürünleri var mont için pantolon için ne dersiniz ?
    4- ls 2 kasklar hakkında ne bilirsiniz ? ff351 modeli hakkında
    4riders street isimli ceketim var. o varken yaklaşık 50 km hızla düştüm motordan, ceket çok işe yaradı baya korudu beni. sürüklenme sırasında biraz yırtıldı tabi. onun dışında hiçbir şey olmadı.

LS2FF351 kaskım var, parasına göre iyi bir kask ama daha fazla para ayırabilseydim bunu almazdım.

Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Arkadaşlar niye bu kadar heyecan yaptınız ki
    Çoğu aksesuarcıda bulabilirsiniz 5-6 TL bir şey çifti veya netten sipariş verebilirsiniz. 2 adet T10, 1 adet T5 tipinde ampül.
    Farklı renk bulabilirsen kırmızı filan değişikte olabilir tabi.

Kısmetse cuma Sinop'a gidip getireceğim motoru, çeker yine atarım sizi mi kıracağım
    maxim4 ve can498 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha YBR ESD 2014
    Arkadaşlar biraz gereksiz olduğunu düşündüğüm bir soruyla sizi rahatsız edeceğim.Hararet göstergeli yağ çubuğundan kullananınız var mı ya da daha önce kullanan?Nedir nasıldır işe yarar mı ölçümleri doğru mu ?

Motosikleti
    YBR125 esd idi
    [QUOTE=can498;3552118]standart bir disk kilidi uyar. Ben kullanıyorum memnunum, biri motora dokunsa en ufak bir sallanmada önce bir dit dit diye kısa uyarı veriyor. Eğer sarsıntı devam eder ise yıkıyor ortalığı : )

Evet satıcıyı aradım emin olayım diye kendinden çok emin şekilde evet uyuyor beyefendi dedi :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Şu göstergeyi bende merak ettim gerçekten güzel duruyorsa bizde yapalım
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

Alisilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 06- Cygnus L 14
    Motorumu yenilesem mi?
    Konuyu ana sayfaya da açmıştım.
    Merhabalar, benim sorum biraz farklı. Cc büyütmek, tarz değiştirmek gibi bi amacım yok. Ybr benim her ihtiyacımı görüyor, Allah izin verirse daha senelerce beraberiz. 2006 model Ybr 125im var, 28.000de, kazasız, masrafsız hiç bir sorunu yok. çizik bile yok.
    Fakat motor sonuçta 10 yaşına geldi, Metal yorgunluğu diye bişey var. Bazen düşünüyorum satıp 0 km.sini almak. Sonra kıyamıyorum daha sıfır gibi motor. İmkanım var satıp üzerine biraz daha koyup yenileyebilirim.
    Siz olsaydınız napardınız?

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Alisilin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorumu yenilesem mi?
    Konuyu ana sayfaya da açmıştım.
    Merhabalar, benim sorum biraz farklı. Cc büyütmek, tarz değiştirmek gibi bi amacım yok. Ybr benim her ihtiyacımı görüyor, Allah izin verirse daha senelerce beraberiz. 2006 model Ybr 125im var, 28.000de, kazasız, masrafsız hiç bir sorunu yok. çizik bile yok.
    Fakat motor sonuçta 10 yaşına geldi, Metal yorgunluğu diye bişey var. Bazen düşünüyorum satıp 0 km.sini almak. Sonra kıyamıyorum daha sıfır gibi motor. İmkanım var satıp üzerine biraz daha koyup yenileyebilirim.
    Siz olsaydınız napardınız?
    titreşimi olmayan pek de güçlü olmayan bir motor için metal yorgunluğu 10 senede olacak bir şey değil.
    tekrardan ybr alacaksan bence lüzumu yok. iyi bakılmış 99 model titanlar hala yollarda.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler