Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    benim motorun son şekli

[IMG][/IMG]
    kemboo, likya1, rs_guven ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

beyler benim makina biraz sesli mi çalışmaya başladı banamı öyle geliyo ses normalmi karşılaştırırsanız sevinirim

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeter Necati oynama şununla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Alıntı Abramovic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?feature...&v=-eiLrv3vt1o
    beyler benim makina biraz sesli mi çalışmaya başladı banamı öyle geliyo ses normalmi karşılaştırırsanız sevinirim
    Ses biraz yüksek ama çok yakından çekim yaptığınız için de öyle gelmiş olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

@kemboo
    Tur camıyla ilgili fotoğraf istemiştin. Şu an elimde olan birkaç tane fotoğrafı paylaşayım.

Bu önden görüntüsü;

Bu da 30 litrelik eski çantamla beraber yandan görüntüsü. Şu an 46 litrelik çanta kullanıyorum.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    eksozu yakın zamanda söktüyseniz boğazdan kaçırıyor olabilir..

Motosikleti
    2012 YBR YAMAHA ESD
    Hayırlı olsun arkadaşım,
    En yakışanı da 1903 olmuş...

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeter Necati oynama şununla.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:41 ----------

Ses biraz yüksek ama çok yakından çekim yaptığınız için de öyle gelmiş olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:43 ----------

@kemboo
    Tur camıyla ilgili fotoğraf istemiştin. Şu an elimde olan birkaç tane fotoğrafı paylaşayım.

Bu önden görüntüsü;
    http://www.hizliresimyukle.com/image...01/16/FJEn.jpg

Bu da 30 litrelik eski çantamla beraber yandan görüntüsü. Şu an 46 litrelik çanta kullanıyorum.
    http://www.hizliresimyukle.com/image...01/16/v1kz.jpg

Çantayla beraber çok fena görünmüyor ya. Uzun yola gidileceğinde mutlaka yapılmalı. beğendim. Sağolasın dostum tekerin düz basın

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eksozu yakın zamanda söktüyseniz boğazdan kaçırıyor olabilir..
    3aylık motor 2binde yağ değişiminden sonra ses değişti castrol power1 koydum. yağdanmıdır acaba

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    castrol power biraz ince geliyor ses ondan geliyor ama iyi bir yağdır sıkıntı olacağını sanmıyorum.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    arkadaşlar ybr yi aldığım 2 ay dolmak üzere daha 510km de. Şimdi ilk servisi için kitapçığında 1000 km yada 6 hafta diyor. Kilometre dolmadı ama 6 haftayı geçtim ne dersiniz ilk bakıma servise gideyim mi yoksa 1000 i bekle der misiniz?

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ybr yi aldığım 2 ay dolmak üzere daha 510km de. Şimdi ilk servisi için kitapçığında 1000 km yada 6 hafta diyor. Kilometre dolmadı ama 6 haftayı geçtim ne dersiniz ilk bakıma servise gideyim mi yoksa 1000 i bekle der misiniz?
    1000'i bekle derim

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekim ayında aldığımız sıfır ybr, şu an 700-800 km civarında. Bizim de 6 haftamız doldu ama kmyi bekliyoruz. Aslında kitapçığa uyumak lazım ya, neyse.

Motosikleti
    Yamaha r6
    daha çok oynıcam abi onunla şimdi egsoz felan sipariş edeceğim (:

Motosikleti
    YBR ESD SİYAH 2013
    s.a arkadaşlar kazasız belasız sürüşler motorsiklete rüzgardan korunmak için diz örtüsü taktırmak veya kullanırken takıp çıkarma tarzı bi ürün düşünüyorum önerebileceğiniz model, kumaş,kalınlık vs varmı?

Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı mersinli33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar kazasız belasız sürüşler motorsiklete rüzgardan korunmak için diz örtüsü taktırmak veya kullanırken takıp çıkarma tarzı bi ürün düşünüyorum önerebileceğiniz model, kumaş,kalınlık vs varmı?
    kumaş değilde diz korumaları var hem rüzgardan korur hem güvenlik açısından işine yarar onlara bakmanı tavsiye ederim

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Ybr'nin aydınlatmasından pek memnun değilim. Xenon takıp tesisatla oynamakta istemiyorum. Onun yerine 55W sarı renk oto ampullerinden takma düşüncem var acaba far taşını eritir mi? Takıp sıkıntı yaşayanınız oldu mu?

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr'nin aydınlatmasından pek memnun değilim. Xenon takıp tesisatla oynamakta istemiyorum. Onun yerine 55W sarı renk oto ampullerinden takma düşüncem var acaba far taşını eritir mi? Takıp sıkıntı yaşayanınız oldu mu?
    Hocam denemedim bilmiyorum ancak eritmese bile zamanla kararma, sararma yapabilir o da aklında olsun

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

3aylık motor 2binde yağ değişiminden sonra ses değişti castrol power1 koydum. yağdanmıdır acaba
    Subaplar alışana kadar subap sesi yapacaktır, 5bin km ye dogru ilerlerken sesin azaldigini, kulağa daha hoş gelen tok bir ses çıkardığını göreceksiniz

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:41 ----------

Alıntı actros1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler iyakşamlar herkese.2 adet sorun çıktı motorda.1.si akü bitmiş yuasanın hangi modelini almam lazım ve akü ne tarafta?2.si motor soğukken kalkış güzel kavrama pürüzsüz laki 15-20 km gittikten sonra durup 1.vites kalkarken muazzam silkeleme yapıyor.nedend olur?tşk...
    Motor ısınıyor, yağ inceliyor, bizim debriyaj da yağ içinde olduğu için normal bir durum, taktaktak diye ses de cikarir hatta. 1. daha yumuşak kalkış yapın, silkeletmeden kaldirmaya calisin
    2. kullandığınız yağ ince ise daha kalın bir yağ kullanabilirsiniz, sürekli 15-20km yüksek devir aralıksız sürüşler yapacaksanız 20-50 kullanabilirsiniz

kullanıcı el kitabı edebiyatıyla yazmışım :D
    rs_guven ve sgurdal bunu beğendiler.

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Bugün fethiye kumluova beldesinde ybr ekibini gördüm. Burdamı o arkadaslar

Motosikleti
    YBR ESD SİYAH 2013
    Alıntı mersinli33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öneri için teşekkürler. http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0797994/detay/ bu tarz karın kısmına kadar koruma sağlayan bi ürün düşünüyorum tüm modeller bu kadar kaba mı acaba?

beyler uzun yolda hararet sorunu yaşatırmı bu ybr acaba sabit 100km hızla

COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    beyler uzun yolda hararet sorunu yaşatırmı bu ybr acaba sabit 100km hızla
    hararet sorunu olmaz.eğer hararet sorunu olsaydı sıcak illerde ybr namına birşey olmazdı.yanlız sabit 100km uzun yolda ybr ye biraz çok değilmi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler