Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    COMTAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı Camuka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleykum bu kullandığın yan çanta demirlerinden alabileceğimiz bir adres varmıdır.?
    aleykum selam kardeşim.malum siteye kardeşler motosiklet yazıyorsun karşına ürünleri çıkıyor.istediğini seç aydın nazillide bir firma üretici abdurrahman bey aynı zamanda forum üyesidir.dürüst esnaf gayet ilgili kesinlikle yardımcı olur.ben sorun yaşamadım aynı gün kargom çıktı
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Camuka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125 ESD
    Alıntı COMTAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleykum selam kardeşim.malum siteye kardeşler motosiklet yazıyorsun karşına ürünleri çıkıyor.istediğini seç aydın nazillide bir firma üretici abdurrahman bey aynı zamanda forum üyesidir.dürüst esnaf gayet ilgili kesinlikle yardımcı olur.ben sorun yaşamadım aynı gün kargom çıktı
    Allah razı olsun kardeşim bir göz atayım bu arada maşallah çok güzel durmuş demirler..

ybr esd nin yağ tapası kaç numara arkadaslar ne diyip alabiliriz civatacıdan acaba şaka gibi ama kaybettim

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    yakın zamanda motoruma bir topcase alıcam, büyük ihtimal 45 litre civarı olacak.
    arkadaki orjinal çanta demiri yeterli olur dediler ama diğer çanta demirleri neden satılıyor o zaman?
    orjinali yeter mi yoksa böyle birşey almak lazım mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...7722020/detay/

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    üstad malum siteden kaç tl ye almıştın o demirleri.

Motosikleti
    YBR
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...45696600/detay
    Alıntı can498 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstad malum siteden kaç tl ye almıştın o demirleri.
    BİR DÜŞMANI AFFETMEK ,BİR DOSTU AFFETMEKTEN DAHA KOLAYDIR.

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakın zamanda motoruma bir topcase alıcam, büyük ihtimal 45 litre civarı olacak.
    arkadaki orjinal çanta demiri yeterli olur dediler ama diğer çanta demirleri neden satılıyor o zaman?

Mevcut demir o hacimdeki topcase'yi taşımayabilir.
    Sağlam bağlamak için ortalandığında ise artçıyı rahatsız eder , bu durumda bir YBR daha alman gerekir
    Bu duruma da en çok artçın sevinir ;) Kızımıza selamlar.
    sgurdal bunu beğendi.
    Kartallar yalnız uçar...

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Ben ve iki ybr kullanıcısı arkadaşım, orijinal taşıma demiriyle 46 litre çanta kullanıyoruz. Herhangi bir problem olmadı.
    15 kilodan daha ağır bir şey taşımadım daha. Tabi ki ek çanta taşıma demirini takarsanız daha sağlam olur.
    sgurdal bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio

bende 26 lt çanta varken bundan takmıştım sele altı grenajlarını koruyordu yani bi nevi de koruma demiri takmış oldum
    bence tavsiye ederim..
    sgurdal bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı uçan pırasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr esd nin yağ tapası kaç numara arkadaslar ne diyip alabiliriz civatacıdan acaba şaka gibi ama kaybettim
    17 numara anahtarla açılıyor ama bu alırken yeterli bir bilgi değil. yivlerinin kalınlığı paso sayısı filan da gerekli. yedek parçacı yoksa çevrende birkaç civata örneği alıp çok zorlamadan denemek lazım.

TimCage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250
    Selamlar herkese, 2012-2013 model az kilometrede ybr arıyorum, istanbuldayım, 3250TL kadar da bütçem var. Eşe dosta gidecek motor varsa bildiğiniz, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
    Either you die a hero, or you live long enough to see yourself become the villain...

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Alıntı TimCage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar herkese, 2012-2013 model az kilometrede ybr arıyorum, istanbuldayım, 3250TL kadar da bütçem var. Eşe dosta gidecek motor varsa bildiğiniz, yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler...
    O fiyata kadar 2012 zor, 2013 mucize olur. Rakamı 250-500 tl daha arttıramıyorsan temiz 2011 araman daha mantıklı olur.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı TimCage adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende var 2012 model 2.700 kmde full aksesuar fiyatı 3.750 tl dusurecegim kadar düşürdüm

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150

şayet çok gerekli değilse alınmamasını tavsiye ederim. çünkü arkaya fazla yük koyulduğunda dengeyi bozmaktadır. sürat arttıkça ön ağırlık hafiflemekte.

sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    dün itibari ile maxem 45 litre topcase almış bulunmaktayım. Siparişim 1 günde geldi ve kargo kocaman olmasına rağmen 12 lira tuttu sadece.
    çantanın kalitesi beklediğimden yüksek çıktı. 61 TL ye 45 litre topcase çok çekinerek aldım ama gayet memnunum. şimdiye kadar 200-300 lira paralar veriyordum hep çantalar için. kilit sistemi güzel, çantayı açtıktan sonra anahtar olmadan da bastırdınız mı kilitleniyor. açılması falan çok rahat. ihtiyacı olana tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...47654625/detay

Motosikleti
    YBR
    dün itibari ile maxem 45 litre topcase almış bulunmaktayım. Siparişim 1 günde geldi ve kargo kocaman olmasına rağmen 12 lira tuttu sadece.
    çantanın kalitesi beklediğimden yüksek çıktı. 61 TL ye 45 litre topcase çok çekinerek aldım ama gayet memnunum. şimdiye kadar 200-300 lira paralar veriyordum hep çantalar için. kilit sistemi güzel, çantayı açtıktan sonra anahtar olmadan da bastırdınız mı kilitleniyor. açılması falan çok rahat. ihtiyacı olana tavsiye ederim.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...47654625/detay
    hayırlı olsun bende kappa k30 aldım k35 alacaktım fakat k30 piyasaya göre uygun gelince(90tl) dayanamadım bakalaım montajdan sonra atarım fotoları sende at bakalım fotoları büyük durmamıştır inşallah

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    hayırlı olsun bende kappa k30 aldım k35 alacaktım fakat k30 piyasaya göre uygun gelince(90tl) dayanamadım bakalaım montajdan sonra atarım fotoları sende at bakalım fotoları büyük durmamıştır inşallah
    İkinize de hayırlı olsun. Bende 1 yıl boyunca 30 lt kullandım. Kasktan başka birşey almıyordu.
    Sonra 45 lt aldım da rahat ettim. İlk alınca çok kaba gibi ama taktıktan sonra kesinlikle kaba durmuyor.

Motosikleti
    YBR
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinize de hayırlı olsun. Bende 1 yıl boyunca 30 lt kullandım. Kasktan başka birşey almıyordu.
    Sonra 45 lt aldım da rahat ettim. İlk alınca çok kaba gibi ama taktıktan sonra kesinlikle kaba durmuyor.
    nebilim banada 45lt biraz büyük gibi duruyor.heleki orj çanta demiri belki taşır. fakat çantayı takınca zayıf duruyormuş gibi kayboluyor, bence 35lt den yukarısı takılacaksa sağlam çanta demiri takılmalı aynı zamanda yan grenajı da koruyor..

Motosikleti
    2013 YBR ESD
    beyler ybr şasi numaraları hakkında bilgisi olan var mı ?
    ybr'ye benzeyen bi dünya motor var. almakta olduğum motor kesin ybr midir çakma ybr midir bunu anlamakta zorlanıyorum. araba olsa neresi işlem görmüş anlarım ancak motor acemi olduğum bir konu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler