Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ybr 125 city
    Merhabalar İsmim Emre. 2200 lira butcem var ybr arıyorum. Trakyadan ılanlara baktım yarın gıdıp gorecegım motorları sız motorseverler ıle paylasıp fıkrınızı almak ıstedım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...20535616/detay ilan sahıbı gecen kıs debrıyajı atmıs orta yasta bırı 2 lastıgını yenı degıstırmıs pirelli imis. 2. sahıbıymıs

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7117336/detay/ ilk sahibinden miş. ancak bır haftadır genc bır cocuk almıs oda yenımotor almak ıcın satacagını soyledı salı motor alacak mıs 2200 e verıcem felan dedı bakalım yarın kaca bırakacak. motor sola dusmus gıdon yamulmus ve depoya sprey boya atmaya kalkmıslar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29797024/detay bunu arayamadım ancak yıpranmıs duruyor

Evet arkadaslar yorumlarınıza ıhtıyacım var cevap veren herkese cok tesekkurler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı emrekaptan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar İsmim Emre. 2200 lira butcem var ybr arıyorum. Trakyadan ılanlara baktım yarın gıdıp gorecegım motorları sız motorseverler ıle paylasıp fıkrınızı almak ıstedım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...20535616/detay ilan sahıbı gecen kıs debrıyajı atmıs orta yasta bırı 2 lastıgını yenı degıstırmıs pirelli imis. 2. sahıbıymıs

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7117336/detay/ ilk sahibinden miş. ancak bır haftadır genc bır cocuk almıs oda yenımotor almak ıcın satacagını soyledı salı motor alacak mıs 2200 e verıcem felan dedı bakalım yarın kaca bırakacak. motor sola dusmus gıdon yamulmus ve depoya sprey boya atmaya kalkmıslar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29797024/detay bunu arayamadım ancak yıpranmıs duruyor

Bence ilk ilandaki motosiklet en iyisi. Muhtemelen km orijinal değil ama yeterince temiz kullanılmış.

Motosikleti
    GT 250 NAKED
    7.000 devirden sonra motordan çıt çıt ses geliyor. Ne olduğunu bilen var mıdır?

Motosikleti
    Ybr 125 city
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence ilk ilandaki motosiklet en iyisi. Muhtemelen km orijinal değil ama yeterince temiz kullanılmış.
    tesekkurler bnm de gozume ıyı geldı pekı 2cı ılan hakkında ne dusunuyorsunuz

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tesekkurler bnm de gozume ıyı geldı pekı 2cı ılan hakkında ne dusunuyorsunuz
    km si hiç inandırıcı değil motor 50000 kmde gibi görünüyor

Motosikleti
    Ybr 125 city
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    km si hiç inandırıcı değil motor 50000 kmde gibi görünüyor
    ilk ilan ile sıkı bır pazarlık yapmayı dusunuyorum. İnş anlaşıp alırım. cok cok tesekkur ederım yorumların ıcın Allah razı olsun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kesinlikle 1. ilan.

Km düşük,zaten bakmaya gidince temizliği anlaşılır. Ben 2006 ybrye 2750 verdim. 15.100 km'de idi. Bazen bu temizlikte eski kasalar denk gelebiliyor. Eğer gerçek km ise vereceğin paraya hiç ama hiç acıma,ybr sonuna kadar hak ediyor.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    [QUOTE=rs_guven;3157178]Orta ayaklıgın yayını değiştir, sorun düzelir.[COLOR="Silver"]

---------- Post added at 17:01 ---------- Previous post was at 16:53 ----------

yarın bakarım mutlaka yayına

Motosikleti
    Ybr 125 city
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle 1. ilan.

Km düşük,zaten bakmaya gidince temizliği anlaşılır. Ben 2006 ybrye 2750 verdim. 15.100 km'de idi. Bazen bu temizlikte eski kasalar denk gelebiliyor. Eğer gerçek km ise vereceğin paraya hiç ama hiç acıma,ybr sonuna kadar hak ediyor.
    haklısınız ancak o kadar para yok :D

ilk ilan ile sıkı bır pazarlık yapmayı dusunuyorum. İnş anlaşıp alırım. cok cok tesekkur ederım yorumların ıcın Allah razı olsun
    sağolun hakkınızda hayırlısı olsun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

haklısınız ancak o kadar para yok :D
    Şöyle de yapabilirsiniz. Motordan anlayan bi yakınınız varsa veya motorları gösterebileceğiniz bir ustanız varsa bütçenizi zorlamayacak ybrlere bakabilirsiniz. Ufak tefek sorunları olabilir,onu da elinize para geçtikçe halledersiniz.

Ancak bütçenize göre bulamazsanızda salcano wolf alın derim. Güzel bi wolf bulabilirsiniz 2.200e. Ybr ile birçok parçası uyuyor. Kalite olarakta çinli motosikletler içinde oldukça başarılı.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Kesinlikle 1. ilan.

uğur senin motor eskiten yatak sarmış temiz diye hava atma burda
    cem abi bana bu hayati sırrı verdi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uğur senin motor eskiten yatak sarmış temiz diye hava atma burda
    cem abi bana bu hayati sırrı verdi
    Olsun abi şimdiye dek sorunsuz bindik ona sayarım ben

yaza doğru bende alacam ybr maddiyata göre eski kasa ya da yeni kasa bakacaz artık

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Olsun abi şimdiye dek sorunsuz bindik ona sayarım ben
    hatta hatta kol da çıkarmış

hatta kol çıkarınca el de sallıyormuş

ybr yi bozan insanlara şaşırıyorum nasıl beceriyorlar harbi çok beceriklilerr

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

hatta hatta kol da çıkarmış

hatta kol çıkarınca el de sallıyormuş

ybr yi bozan insanlara şaşırıyorum nasıl beceriyorlar harbi çok beceriklilerr
    Demek krank sesi ondan dolayıymış

Şaka bi yana dediğin gibi abi sağlam motor yapmış capon abiler.

Peki can alıcı soruya gelelim cbf mi ybr mi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ybr ama eski kasa

eski kasa olsaydı gider sıfır km alırdım yeni karbiratör sistemi tırt

Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. yaklaşık 1 ay önce ybr 125 esd aldım 2011 model 12.000 de. çok memnunum yalnız yakıt konusunda biraz sıkıntılıyım. ilk defa denemek için yedeğe düşene kadar yakıt almadım. yedeğe düşünce 20 liralık yakıt aldım 135 km gittim tekrar yedeğe düştü. buda yaklaşık 15 kuruşa geliyor bana fazla geldi. motorumun yaktığı yakıt normal mi değilse sorun ne olabilir sizin motorlarınız ne kadar yakıyor arkadaşlar öğrenebilir miyim ??? Ayrıca 2 arkadaşımın birisinde cross ramzey 150 lik motor var diğerinde honda cbf 150 var ortalama yakıtları 11 kuruş. onlarla karşılaştırınca bana benim motorun yakıtı fazla gibi geldi. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı SanalFacia adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. yaklaşık 1 ay önce ybr 125 esd aldım 2011 model 12.000 de. çok memnunum yalnız yakıt konusunda biraz sıkıntılıyım. ilk defa denemek için yedeğe düşene kadar yakıt almadım. yedeğe düşünce 20 liralık yakıt aldım 135 km gittim tekrar yedeğe düştü. buda yaklaşık 15 kuruşa geliyor bana fazla geldi. motorumun yaktığı yakıt normal mi değilse sorun ne olabilir sizin motorlarınız ne kadar yakıyor arkadaşlar öğrenebilir miyim ??? Ayrıca 2 arkadaşımın birisinde cross ramzey 150 lik motor var diğerinde honda cbf 150 var ortalama yakıtları 11 kuruş. onlarla karşılaştırınca bana benim motorun yakıtı fazla gibi geldi. yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. şimdiden teşekkürler.
    bana cbf 11krş yakıyor diye kimse idda etmesin çünkü o değer motor boş ve 60 km /h rüzgarsız yolda anca yakar..
    komançi1478 bunu beğendi.

bana cbf 11krş yakıyor diye kimse idda etmesin çünkü o değer motor boş ve 60 km /h rüzgarsız yolda anca yakar..
    Asıl sorunumuz bu değil ybr nin ne kadar yaktığıydı ??? ben arkadaşın yalancısıyım onun motorunun ne kadar yaktığıda onu ilgilendirir. benim motorun 15 kuruş yakması normal midir ??

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler