Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    drunkenmunky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD
    bu mübarek günde iftarı beklerken herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar..

sigorta için; ben motoru aldığımda en uygunu ergo sigortaydı olmadık uçuk fiyat isteyenler çıkıyo internetten numaraları bulup aramakta fayda var... lastik konusunda kurye müşterilere sorduğumda çoğu irc markayı tavsiye ediyodu michellin ya da pirelli den farksız diyolardı ama ben gidip michellin taktırdım islak zeminde ya da yanan asfaltta çok güven veriyo rahat rahat asılabiliyosun eğer istanbuldaysanız michellin ana bayisi beşiktaş kabataş vapur iskelesinin karşısında buz motor var orda bilgisayarlı lastik jant ayarıda yaptırabilirsiniz lastiği değiştirdiğinizde içiniz rahat eder hatta üstüne indirim koparırsanız cila olur

herkese hayırlı iftarlar..saygilar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı drunkenmunky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu mübarek günde iftarı beklerken herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar..

sigorta için; ben motoru aldığımda en uygunu ergo sigortaydı olmadık uçuk fiyat isteyenler çıkıyo internetten numaraları bulup aramakta fayda var... lastik konusunda kurye müşterilere sorduğumda çoğu irc markayı tavsiye ediyodu michellin ya da pirelli den farksız diyolardı ama ben gidip michellin taktırdım islak zeminde ya da yanan asfaltta çok güven veriyo rahat rahat asılabiliyosun eğer istanbuldaysanız michellin ana bayisi beşiktaş kabataş vapur iskelesinin karşısında buz motor var orda bilgisayarlı lastik jant ayarıda yaptırabilirsiniz lastiği değiştirdiğinizde içiniz rahat eder hatta üstüne indirim koparırsanız cila olur

herkese hayırlı iftarlar..saygilar
    kac paraya taktırdın sen

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    yahu beyler şu yeni kasa ybr ye hava ayarı yapan oldu mu karbüratöre.

kafayı yiiiciiiim.

yapan varsa nasıl yaptığını kaç tur açtığını falan söylesin yahu.

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2013
    S.A
    Arkadaşlar herkesin Ramazan ayı hayırlı olsun. Adım Metin Gaziantep'ten kabul ederseniz bugünden itibaren aranıza kırmızı bir 2013 ybr esd ile katılmak isterim. Şuan km 115 oldu. Hiç 5000 devirin üstüne çıkmadım. Depoyu doldurmuştum 115km de tam yarıya düştü. Normal mi diye siz üstadlara danışmak istedim.
    Saygılarımla.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı cyber27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A
    Arkadaşlar herkesin Ramazan ayı hayırlı olsun. Adım Metin Gaziantep'ten kabul ederseniz bugünden itibaren aranıza kırmızı bir 2013 ybr esd ile katılmak isterim. Şuan km 115 oldu. Hiç 5000 devirin üstüne çıkmadım. Depoyu doldurmuştum 115km de tam yarıya düştü. Normal mi diye siz üstadlara danışmak istedim.
    Saygılarımla.
    Hayırlı olsun,kazasız belasız sürüşler dilerim.

Deponuz yedek depoya geçsin daha net veriler ortaya çıkar. İbreye göre bi yorum yapmak ne kadar sağlıklı olur bilemem.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    rodajda biraz daha çok yakar. Motor sıkı dır. Gücünün çoğu sıkı motoru çevirmeye harcanır. Rodaj bitince segmanlar, rulmanlar iyice alışınca tüm güç lastiğe iletilir ve ne kadar gazlarsan okadar yakar.

ybr lastik satan war mı . .az kılometre yapmış.

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Dün Motul 15 -50 yağ kattırdım serviste Yamalube ile aynı fiyatmış 45 tl
    Sübab sesi oluyormuş gibime gedi

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar dün farkettim bnm motorun arka tekeri tam ortalı durmuyor gibi biraz sola daha yakın gibi duruyor acaba düzeltilebilrmi ?
    Alan O Veren O, Nedir Senden Gidecek, Görende Can Senin Zannedecek...

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Alıntı emircanizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr lastik satan war mı . .az kılometre yapmış.

bende var kardeşim 1.000 km yaptı ilk bakıma götürdüğümde değiştirmiştim uygun fiyata veririm maksat işini görsün

Alıntı bkgzl34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende var kardeşim 1.000 km yaptı ilk bakıma götürdüğümde değiştirmiştim uygun fiyata veririm maksat işini görsün
    tamam kardeşım ben ıstıyorum almayı senden ama ızmırde oturuyorum

cm_strider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250i Evo
    Portbagajı boyayan ya da çıkaran var mı aramızda?
    Bende siyah ybr var ve mat siyaha boyamak daha iyi
    bir görüntü verir gibi geliyor. Hatta fren ve debriyaj kolları da
    dahil... Ya da soruyu genişleterek sorsam;
    Bu tür ufak değişiklikler yapan var mı aramızda?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı cm_strider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Portbagajı boyayan ya da çıkaran var mı aramızda?
    Bende siyah ybr var ve mat siyaha boyamak daha iyi
    bir görüntü verir gibi geliyor. Hatta fren ve debriyaj kolları da
    dahil... Ya da soruyu genişleterek sorsam;
    Bu tür ufak değişiklikler yapan var mı aramızda?
    Manetleri siyahla değiştirmiştim ama port bagaj hala aynı renkte. Yakışıyor siyah renkli aksesuarlarla ufak değişiklikler.

Bu arada çakmaklık takan var mı ? Cep telefonunu hem navigasyon,hem mp3,hem internet için kullanınca uzun yolda telefonsuz kalmaktan bıktım
    cm_strider bunu beğendi.

bkgzl34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2024 Honda PCX
    Alıntı emircanizmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam kardeşım ben ıstıyorum almayı senden ama ızmırde oturuyorum
    telefon numarımı özelden gönderdim kargoyla gönderirim beni arayıp tam adresini verirsin

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı cyber27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A
    Saygılarımla.
    durduğu zemini de bilmiyoruz hani!!!

nexcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr esd 2012
    Arkadaşlar senelik izine ayrıldım ve antalyadan eskişehire kadar güzel bir gezi yaptım 2012 ybrmle tam 1000 km yol yaptım motorum yollarda harikaydı ve beni asla yolda koyucak düzensizlik yaratmadı tek şikayetim hava ayarı antalya sıcağına göreydi antalya dışında değişti ama yinede ellemedim hava ayarını biraz yakıtı çok yaktı bir depo 380 km falan gitti normalde şehir içi 460 km yedeğe düşerdi ama motorum harikaydı iyiki tercihimi yamaha ybr olarak yapmışım çok memlunum

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Tebrikler vede hoşgeldiniz dönüşte aynı yoldan dönecekseniz yolunuzun üzerindeyim beklerim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler an itibari ile ybr yi satmış bulunuyorum yarın sabah satış ı yapıp yeni sahibine teslim edeceğim
    seni çok özleyeceğim ybr

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Cümleten Selamın Aleyküm. Herkese hayırlı ramazanlar dilerim. Bir sorum olucaktı sizlere.

12 kasa ybr kullanıyorum. Hız meraklısı değilim. Motor ne kadar kuvvetli olursa olsun 120-130 kadar yapsın fazlasını istemem. 131 bile yapmasın yani. Benim sevdiğim, istediğim şey tork. Yani gazı çektiğim zaman birden o hıza çıksın ama fazlasına gitmesin. Bu sebeble Ybr'min ön dişlisini 14'ten 13 dişliye düşürmeyi istiyorum. Şuanda 5. vites 6.500 devirde 80 km hız yapıyor tam olarak. O zaman da 7.000 gibi bir devirde o hızı yapar diye tahmin ediyorum. Motorun ömrüne çok bir etkisi olur mu? Motordan tek istediğim Tvs Apache gibi seri olması. Hız yapması önemli değil. Bu arada Ybr'nin orijinal dişlisi 14 dimi? Ben o şekilde biliyorum sizlerin fikirlerini alıp dişli değişimi yapıcak olursam yanlışlık olmasın.

Bu arada full depo ile max kaç km yol gidiyorsunuz? Benim motorum anormal derece de az yakıyor. Güzel bir şey ama sizlere de bir sormak istedim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:23 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler an itibari ile ybr yi satmış bulunuyorum yarın sabah satış ı yapıp yeni sahibine teslim edeceğim
    seni çok özleyeceğim ybr
    Fatih abi hayırlısı olur inşallah. Gönlünün de olan yeni aslan parçası nedir
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sukıtır alacağım
    ya aprilla scarebo
    yada yamaha xenter

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler