Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu memlekette fatihin ybr gibi bi ybr görmedim.
    Yok zaten abi

Bu arada arkadaşlarım, saygıdeğer abilerim, bildiğiniz üzere motosikletimi satmıştım. Cbf150 bakınıyordum fakat babamında benimde içime sinmediği için 2012 model yakaladık bir tane kaçırmadık Yine ybr aldık p.tesi noter satışını yapıcaz kısmetse.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok zaten abi

Bu arada arkadaşlarım, saygıdeğer abilerim, bildiğiniz üzere motosikletimi satmıştım. Cbf150 bakınıyordum fakat babamında benimde içime sinmediği için 2012 model yakaladık bir tane kaçırmadık Yine ybr aldık p.tesi noter satışını yapıcaz kısmetse.
    hayırlı uğurlu olsun yeni motorun inşallah sorunsuz biner, hayrını görürsün.
    Twin bunu beğendi.

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    merhaba herkese..
    arkadaşlar sis farı isteyen olursa bende mevcuttur..
    3x1 powe led lensli..
    su geçirmez..özelden veya 0546 678 85 88 nodan ulaşabilirsiniz
    foto linkte.
    http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/22974-honda-cbf-150-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-1539.html

---------- Post added at 19:26 ---------- Previous post was at 19:23 ----------

Motosikleti
    hayırlı uğurlu olsun yeni motorun inşallah sorunsuz biner, hayrını görürsün.
    Teşekkür ederim abi.Allah razı olsun.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    şu memlekette fatihin ybr gibi bi ybr görmedim.
    len adem sen ilk değilsin benim motoru gören zaten bi daha unutamıyor özellikle plaka yı
    Twin bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ENDURO
    Adem ağabi bu gidişle Fatih Ağabimin ybr'sini ya satın alır ya da el koyar..
    Çünkü şu son zamanlarda hep FATİH Ağabi'nin ybr'sinden bahsediyor genellikle
    ENDURO

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len adem sen ilk değilsin benim motoru gören zaten bi daha unutamıyor özellikle plaka yı

Motosikleti
    ENDURO
    Yok zaten abi

Hayırlı olsun CAN kardeş..Darısı başımıza..

Bu arada şu soğuk havalarda yeni aldığın motosikletinle bir kaç fotoğraflarını görmek içimizi ısıtır..
    ENDURO

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı SİMSON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem ağabi bu gidişle Fatih Ağabimin ybr'sini ya satın alır ya da el koyar..
    Çünkü şu son zamanlarda hep FATİH Ağabi'nin ybr'sinden bahsediyor genellikle
    sende çık benim gibi fatih abinle 450 km lik yola, sende gör fatih abinin ybr sini
    Twin ve SİMSON bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sende çık benim gibi fatih abinle 450 km lik yola, sende gör fatih abinin ybr sini
    ee adem beni bilirsin ben öyle sözde motorcu değilim bu yaz da uzun geziler beni bekliyor klavye başında motor öyle böyle demem basar gezerim
    herkez hayal kurar ama gerçekleştiren az olur
    motor olsun her türlü gezeriz
    ama benim le gezecek bi adam yok olsa çok şeyler görecek te göremiyor
    buralarda da ybr gazı yutacak fazla motor yok hep büyük cc ler reyzingler endurolar vs
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ee adem beni bilirsin ben öyle sözde motorcu değilim bu yaz da uzun geziler beni bekliyor klavye başında motor öyle böyle demem basar gezerim
    buralarda da ybr gazı yutacak fazla motor yok hep büyük cc ler reyzingler endurolar vs
    alidesidero mübarek. Sen neymişsin be abi

Motosikleti
    yok
    Beyler bugün bir motorcu abim 2009 yamaha ybr önerdi. Aslında tvs apache istiyordum ama fiyatı da uygun tutunca (ybr ve cbf fiyat nedeniyle rota dışındaydı) ybr mi alsam ilk motor olarak dedim. Zaten internette herkes ybr ile başlayın diyordu sanırım bize de. Uzay kafa bir ybr kısmet olacak. Tabi kafasını yuvarlak kafaya çevirdikten sonra

Motosikleti
    Hayırlı olsun CAN kardeş..Darısı başımıza..

Bu arada şu soğuk havalarda yeni aldığın motosikletinle bir kaç fotoğraflarını görmek içimizi ısıtır..
    Teşekkür ederim daha güzelleri sizin olsun.
    Motosikleti P.tesi kısmet alıcam Mehmet kardeş. Vakit bulursam mutlaka fotoğraf çekerim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:44 ----------

Abi senin motosiklet kaç km'deydi

Alıntı boschnak_tr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bugün bir motorcu abim 2009 yamaha ybr önerdi. Aslında tvs apache istiyordum ama fiyatı da uygun tutunca (ybr ve cbf fiyat nedeniyle rota dışındaydı) ybr mi alsam ilk motor olarak dedim. Zaten internette herkes ybr ile başlayın diyordu sanırım bize de. Uzay kafa bir ybr kısmet olacak. Tabi kafasını yuvarlak kafaya çevirdikten sonra
    Hakkınızda hayırlısını dilerim. Bende ilk başlarda Apache alıcaktım fakat kalite, motosiklet ömrü, 2.el piyasası işin içine girince vaz geçtim. İlk motosiklet olarak 2-3 ay önce ybr esd aldım 2011 model. Karambole satıldı Bende cbf bakınıyordum fakat yağ yakma gibi kronik bir problemi var. İçimede sinmedi şimdi tekrar 2012 ybr esd aldım. Hakkında hayırlısını dilerim. Ybr sahibini üzmez içiniz rahat olsun.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:50 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...11989039/detay

Kranklardan ses geliyormuş Daha 2012 model bir motosiklette bunun sebebi nedir? Neden kaynaklanabilir?
    SİMSON bunu beğendi.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Teşekkür ederim daha güzelleri sizin olsun.

Kranklardan ses geliyormuş Daha 2012 model bir motosiklette bunun sebebi nedir? Neden kaynaklanabilir?
    sürekli kesici mi yapmış napmış acaba da kranktan ses geliyo ? bu ses nasıl bişeydir ? bu arada yeni motorunuz hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin
    Twin bunu beğendi.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    ENDURO
    Ağabi ben şehirlerarasında kullanacak kadar cesaretli değilim..Ne kadar motorcu da olsam 2 teker yanından bir tır hızla geçtimi bak o zaman işin tadına ben cesaret edemem henüz şehirlerarası dolaşmaya.. Yani bu durumda sizler tabii ki de üstadsınız
    ENDURO

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Ağabi ben şehirlerarasında kullanacak kadar cesaretli değilim..Ne kadar motorcu da olsam 2 teker yanından bir tır hızla geçtimi bak o zaman işin tadına ben cesaret edemem henüz şehirlerarası dolaşmaya.. Yani bu durumda sizler tabii ki de üstadsınız
    biz yolda tırlarla, otobüslerle dalga geçeriz Yolda sadece önüme birden çıkacak, hayvan, araba, köpek vs ondan ve arkadan gelen araçtan korkarım. Ufaktan başla uzun yol için cesaretin gelsin.havalar düzelince tabi. O kadar zevkli oluyoki uzun yol bikere yapan vay bee der. Ama yolda motorun arıza verirse yandın. Herzaman motor bakımlı olmalı.
    SİMSON bunu beğendi.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 07:50 ----------

Bana kalırsa adamın motor bilgisi sadece motosikleti sürecek kadar en fazla..teknik bi bilgisi yok kranklardan ses geliyorda ne demek kaç tane krank varmışki..Büyük ihtimal sübap şıkırtısından rahatsız olup merdiven altı bi motosiklet tamircisine götürüp göstermiştir.. Oda 3kağitçi birine denk geldiyse bunun krank tan ses geliyor açılması lafım falan demiştir.. garibimde ne bilsin motordan soğudu verdi ilanı şimdi adamı arayıp kardeşim motorunda bişey yok krankı falan kız gibin al bin böyle şeyler yapıpta piyasayı düşürme
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ya arkadaşlar motorum 2012 zor calışmaya başladı 2000 km lerde daha ama zor calıştırıyorum resmen gaza hafif dokansam ateşlemiyor gaza basmadan calıştırıyom anında istop ediyor jiklleyi acarsamda istop ediyor 10-15 kere marş basarak hafif ısınıyor sanrıım calışıp istop ederken tekler gibi calışmaya başlıyor gaz veriyorum 3-4 kere daha böyle istop edip calıştıktan sonra gazz yemeye başlıyor gaza basarak zorla ısıtıyorum neden böyle yapıyor acaba? antalya gibi bir yerde cok sogukta degil diger illerdeki gibi :S karbüratör ayarsız flaan olablirmi neden ypar acaba serwise bi götürsemmiki? nasıl yapayim arkadaşlar bi tavsiye lütfen
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürekli kesici mi yapmış napmış acaba da kranktan ses geliyo ? bu ses nasıl bişeydir ? bu arada yeni motorunuz hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela göstermesin
    motoru yağsız bırakırsan yapar. tak tak ses gelir kranktan. benim motorda keçe patladığında yağ eksiltmeye başladı. en sonunda yağı boşaltıp yağsız kaldı. ve motor kitledi.
    sonra keçeyi değiştirip , yağını koyduk. motor çalıştı. ama motor güzel çalışsada kranktan ses geliyodu.
    motorcu benim motora ybr çıkması piston ve krank taktı. 2000km dir gayet güzel çalışıyor motor.
    330tl verdim, çıkma ybr piston krank ve değiştirme işçiliği.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar motorum 2012 zor calışmaya başladı 2000 km lerde daha ama zor calıştırıyorum resmen gaza hafif dokansam ateşlemiyor gaza basmadan calıştırıyom anında istop ediyor jiklleyi acarsamda istop ediyor 10-15 kere marş basarak hafif ısınıyor sanrıım calışıp istop ederken tekler gibi calışmaya başlıyor gaz veriyorum 3-4 kere daha böyle istop edip calıştıktan sonra gazz yemeye başlıyor gaza basarak zorla ısıtıyorum neden böyle yapıyor acaba? antalya gibi bir yerde cok sogukta degil diger illerdeki gibi :S karbüratör ayarsız flaan olablirmi neden ypar acaba serwise bi götürsemmiki? nasıl yapayim arkadaşlar bi tavsiye lütfen
    motor sıcakken rolantini 1400 yap.
    gene aynısını yapıyosa hava ayarı yaptır. kesin düzelir
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rölantiyi ayarlayıp dene dene kış rölanti ayarı yazdan fazla olmalıdır.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler