Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Hocam fiyat, km, model hakkında bilgi verirsen daha çabuk satılır. Motosiklet hakkında herhangi bir bilgi vermemişsin.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray sen elcik ısıtmayı kaça almıştın? bu sabah elcik koruma olmasına rağmen sağ baş ve orta parmak ucum dondu . sahibindende 65 tl falan. acaba daha uygunu var mıdır?
    o sağ başparmak donmasına ne yaptıysam engel olamadım nedenini anlayamadım bi türlü kurye elciklerinin içine held kışlık eldivenleri takarak kullandım gene dondu gene dondu sol elimde hiç bişey yok ama sağ elimin baş parmağı bağımsız..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Yakıt tasaruf diye bi aparat aldım bakalım takınca ne olacak haber veririm %20 tasarruf diyorlar

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o sağ başparmak donmasına ne yaptıysam engel olamadım nedenini anlayamadım bi türlü kurye elciklerinin içine held kışlık eldivenleri takarak kullandım gene dondu gene dondu sol elimde hiç bişey yok ama sağ elimin baş parmağı bağımsız..
    Dün elcik ısıtma almaya gıttım. Gökhan'a (gkn) uğradım bana onun yerıne kılıflardan al rahat et dedi. Fakat sımdı kılıfta o kısma hukmetmıyorsa almamın bir anlamı olmayacak. Acaba baş barmak için özel bi koruyucu\kılıf vs var mı ? :D Çok enteresan ya
    Alıntı Seyyahrasim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakıt tasaruf diye bi aparat aldım bakalım takınca ne olacak haber veririm %20 tasarruf diyorlar
    Kullan bakalım işe yarıyorsa tekrar yorumunu beklıyorum.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Önceki sayfadaki plastik elçiler koruma+ kurye elcigi + yazlık eldivenler elim usuyor. Elcik isitma sart.

Kaç gündür havalar -10 -15. Yerler buz ve kar. 5 gündür otobuslerdeyim. Günde 3 saatim yolda geçiyor. Moturla 1 saatti. Deposu dolu üstünde bi karış karla beni bekliyor. Akü sarj olmuyor. Ayak marşı...

55w on farda arka frene basınca onun ışığı azalıyor. Yani stator 4 bin devirde 65 watt falan üretiyor. E neden akü şarj olmuyor?

karabulut61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa Mustafa Kemal Paşa Memleket Trabzon Akçabat
    Motosikleti
    Motoran CBS 150 Balancer
    slm Akü şarj olmuyorsa konjektörebibak bide akünün saglam oldugundan emin ol bugun şarj olur sabaha boşaltır.... akü net saj 13.9 14.0 civari sarj etmesi lazım net akünü güzelbi şarj ettir sonra şarjını ölçtür dene bakalım...
    BuLuT61

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önceki sayfadaki plastik elçiler koruma+ kurye elcigi + yazlık eldivenler elim usuyor. Elcik isitma sart.

Kaç gündür havalar -10 -15. Yerler buz ve kar. 5 gündür otobuslerdeyim. Günde 3 saatim yolda geçiyor. Moturla 1 saatti. Deposu dolu üstünde bi karış karla beni bekliyor. Akü sarj olmuyor. Ayak marşı...

55w on farda arka frene basınca onun ışığı azalıyor. Yani stator 4 bin devirde 65 watt falan üretiyor. E neden akü şarj olmuyor?
    sende ne şans varmış ya bu kadar hasta bir motoru nereden buldun yakıtı bir dert elektronik aksam sıkıntılı performansı düşük sen en iyisi bunu sat düzgün temiz birşeyler bak
    inşallah motoru çok pahalı almamışsındır

varadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr gitti palio o da gitti yine ybr ;)

birincisi senin ön far ampülün eğer dediğin gibi 55 watt ise o iş yaş.normalde 30-35 watt olur.eğer yüksek takarsan aküyü konjektörü yersin.aküyü değiştirsen bile durum aynı olur ilk önce orijinal ampülünü tak ondan sonra aküyü değiştir.olmadı konjektörü değiştir.
    ha bir de şunu söyleyeyim bir de aküyü çıkar ve de ayak marşı ile çalıştır ve de (artı) ve de (eksi) kutupları ölç gaz verdiğin zaman 13.5-14 volt oluyor mu voltaj.eğer oluyorsa akünü değitir.olmuyorsa konjektörebak statörden ac 14v geliyor mu eğer geliyorsa konjektör arızalıdır.
    saygılar sevgiler...

---------- Post added at 10:41 ---------- Previous post was at 10:35 ----------

Dün elcik ısıtma almaya gıttım. Gökhan'a (gkn) uğradım bana onun yerıne kılıflardan al rahat et dedi. Fakat sımdı kılıfta o kısma hukmetmıyorsa almamın bir anlamı olmayacak. Acaba baş barmak için özel bi koruyucu\kılıf vs var mı ? :D Çok enteresan ya :::::::alıntı:::::

kardeş senin parmaklarında sorun olmasın veya boyun fıtığı var mı sende çünkü o yapar.bir tarafın buz gibi diğer tarafın ise sıcakdır.bu durum pek iyi sayılmaz.ya sen çok sıkıyorsun elciği ya da dediğim gibi.

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Fiyat suan için 4.000 TL gibi düşünüyorum ama pazarlık yapabilirim. Km si daha 5.100 de.

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün elcik ısıtma almaya gıttım. Gökhan'a (gkn) uğradım bana onun yerıne kılıflardan al rahat et dedi. Fakat sımdı kılıfta o kısma hukmetmıyorsa almamın bir anlamı olmayacak. Acaba baş barmak için özel bi koruyucu\kılıf vs var mı ? :D Çok enteresan ya
    .
    Kısa mesafe kullanacaksan sorun olmaz ben misal ybr 250 de kullanıyom uzun yola giderken heralde kan akışı olmuyor o parmakta
    Raphae1 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    iki tarafı mıknatıs olanlardan mı aldınız? Şu karbüratöre girmeden evvel benzin hortumunun etrafına sarılanlardan!!!

Motosikleti
    2012 yamaha ybr esd kırmızı (alınacak)
    herkese selamlar
    bu sabah Ankara'da ehliyet sınavı uygulama eğitimleri vardı
    A2 ehliyet sınavınıda hallettik inşaallah
    şimdi sırada belgeleri almak kaldı
    MuratBEY bunu beğendi.
    1 paket sigara 6,5 x 30= 195 tl 195x24= 2012 yamaha 125 esd (sizce dolmuş duraklarında sigara içmeye değermi)

Seyyahrasim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tenere xtza 660
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iki tarafı mıknatıs olanlardan mı aldınız? Şu karbüratöre girmeden evvel benzin hortumunun etrafına sarılanlardan!!!
    Ewet cift taraflı mıknatıs

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Havalar isinsin depoya kadar sokecegim. Konjuktore falan bakacağım. Eski xenona geri dönmem lazım zaten. Elcik ısıtma bana da lazım. Kendim yapacağım cakmakliga takilabilecek şekilde... 3100e geçen sene almistim 2010 eski kasa. Keşke 0 km alsaydım. Bakarsınız şubat maasinda antalyaya modifiyeye giderim.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Havalar isinsin depoya kadar sokecegim. Konjuktore falan bakacağım. Eski xenona geri dönmem lazım zaten. Elcik ısıtma bana da lazım. Kendim yapacağım cakmakliga takilabilecek şekilde... 3100e geçen sene almistim 2010 eski kasa. Keşke 0 km alsaydım. Bakarsınız şubat maasinda antalyaya modifiyeye giderim.
    keşke alsaydın şimdi rahat ederdin hem yakıt masrafında az olurdu

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Ewet cift taraflı mıknatıs
    discovery'i bilirsiniz herhalde. Burada eski bir otomobil üzerinde yaptıkları testte pek işe yaramadığını lakin üst devirlerde birazzzcık daha güçlü olduğunu tespit etmişler. Ancak günümüzde ise neymiş efendim araç firmaları bu aletin peşinde koşuyormuş. Ya ALLAH aşkına üreticiler bunun gerçekten işe yaradığını düşünselerdi bunu eklemeden aracı fabrikadan çıkarmazlardı diye düşünüyorum. Öle değil mi? Ancak bende deneyeceğim hani...

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı seyyid47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    discovery'i bilirsiniz herhalde. Burada eski bir otomobil üzerinde yaptıkları testte pek işe yaramadığını lakin üst devirlerde birazzzcık daha güçlü olduğunu tespit etmişler. Ancak günümüzde ise neymiş efendim araç firmaları bu aletin peşinde koşuyormuş. Ya ALLAH aşkına üreticiler bunun gerçekten işe yaradığını düşünselerdi bunu eklemeden aracı fabrikadan çıkarmazlardı diye düşünüyorum. Öle değil mi? Ancak bende deneyeceğim hani...
    nasrettin hoca misali sizinkide ya tutarsa
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    [IMG][/IMG] motorum satılıktır 2012 4.800 km kappa 35 Lt çanta karbon topuzlu , karbon tank padli, koruma demirli, yanında brandasınıda vericem. temizdir kazası falan yoktur 1000-3000 bakımı yetkili serviste yapıldı. hafta sonları bakılabilir. ist avrupa yakası beşiktaş tarafındayım. fiyat olarak herşey dahil 4000 tl yeterli. alan kazanır model yükselticem için satılıktır.

Motosikleti
    cg 200 + chopper cg 150
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasrettin hoca misali sizinkide ya tutarsa
    aynen öle çünkü kimisinden çok düşük de olsa yüzde 5 veya on kadar tasarruf sağlayıp performans arttırdığını kimisinden de hiç bir işe yaramadığını işitiyoruz. Dolayısıyla biz de arada kalıyoruz. En iyisi alacan deneyecen. tabi kullandığın yoldan tut rüzgar hızının sürati olsun kullandığın devirler olsun hava sıcaklığı olsun kısaca her durumu da eş hale getirip denemek lazım.

Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Günaydın arkadaşlar.
    Dün akşam motorumu çalıştırdıktan 1-2 sn sonra , hani arabalarda kayış sıyırınca bir ses çıkar ya aynı onun gibi bir ses çıktı ve 5-6 sn kadar sürdü. Bugün gerçi servise gideceğim. Acaba ne gibi bir sıkıntı olabilir ki ?
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler