Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2011 2012 cbfdeki gibi bi sorun galiba

hemen hemen, ama motorların sahibi elemanların ilk motorları ve rodaj nedir yabancılar.. ona işi vuruyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen hemen, ama motorların sahibi elemanların ilk motorları ve rodaj nedir yabancılar.. ona işi vuruyorum
    rodajdan da olabilir ama rodaj o kadar etkilermi ki ?
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    rodajdan da olabilir ama rodaj o kadar etkilermi ki ?
    motorun ömrünü belirler.. insanın kalp atış ritmi gibi düşün işi.. ciddiye almayanlar ilerki dönemlerde sıkıntı yaşar.. kısa zamanda motor yaptırırlar..
    yada zaten geçiş motoru seneye satacam diyende sallamaz ondan böyle olur

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    motorun ömrünü belirler.. insanın kalp atış ritmi gibi düşün işi.. ciddiye almayanlar ilerki dönemlerde sıkıntı yaşar.. kısa zamanda motor yaptırırlar..
    yada zaten geçiş motoru seneye satacam diyende sallamaz ondan böyle olur
    çok mantıklı :D 2012 kasaların depo yanındaki grenajları iyi olmamıştı acaba 2013 de nasıl bişey çıkacak ? almışken 2013 alırsın heralde koray abi
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    çok mantıklı :D 2012 kasaların depo yanındaki grenajları iyi olmamıştı acaba 2013 de nasıl bişey çıkacak ? almışken 2013 alırsın heralde koray abi
    kasa aynı devam... değişiklik yok.. bakalım kısmet.. paramızla rezil olduk.. aylardır motorsuz kaldık.. neyse bişeyler bulacaz artık

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    selam ybr tayfası. Koray al bitane ybr motor artık. 2012 hoşuna gitmiyosa fatihin ybr yi al. Hem onunki okunmuş ybr

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    kasa aynı devam... değişiklik yok.. bakalım kısmet.. paramızla rezil olduk.. aylardır motorsuz kaldık.. neyse bişeyler bulacaz artık

koray abi benim mtoor 2012 son part bilyiorsundur abi bi sıkıntı yok gaz kesme gibi herhangi bişey
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    al abi ybr yi kafanda rahat olsun cebinde yakıt yok parça ucuz sağlam daha ne olsun

hayat2teker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 250
    Kor@y o kesme olayını ben de merak ediyorum. Ama boşta gaz verince bi sıkıntı yok bende, 2 kişi ile 80 ve üzeri gidince sanki gaz kesiyormuş gibi bir yığma yapıyor, ardından normal, sonra tekrar yığma, aslında tam yığma da diyemem tekliyor işte motor karbüratör, buji, hava filtresi, hava ayarı vs aklıma ilk gelen daha doğrusu anlayabileceğim yerleri mıncıkladım yine aynı. Krank, piston, yatak vs den kaynaklanabilir mi?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Selamın Aleyküm.

Prosev marka jant şeridi aldım. Birazdan motosikletimi sıcak suyla yıkayıp jantlarını güzel bir şekilde temizleyip şeridi çekmeyi düşünüyorum. Fakat nasıl çekmem gerekir bir bilginiz varmıdır? Çoğu kişinin başına geliyor jant şeritleri hep atıyor kendisini. Benimde başıma gelsin istemem nasıl bir yöntem uygulamalıyım şeridi çekerken?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    moturun yagını degiştikten sonra motor kalkısta tıtremeye basladı bunun yagla alası olabilirmi arkadaslar.birde vides gecişleri zorlasstı sanki

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    sa motordaşlar
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa motordaşlar
    Aleyküm selam

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Alıntı zozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moturun yagını degiştikten sonra motor kalkısta tıtremeye basladı bunun yagla alası olabilirmi arkadaslar.birde vides gecişleri zorlasstı sanki
    20w50 de yapıyor.Benim motor da yapıyordu.Ama 10w40 koydum sıkıntı yok.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

zozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 Zc& ybr125
    costrol 10 40 koydum birde eski yag benzin kokuyordu motorda bi sıkıntımı var acaba bilgisi olan varmı bu konuda?

imza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 ybr 125 & 2014 ybr 125
    evet arkadaşlar. 140.000 km'yi de devirdik sahibini üzmeyen motosikletimle. henüz km saati tık demedi, inanması zor ama km teli bile değişmedim. ybr 125 almak isteyip kafasını karıştıranlara ipucu olsun.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar nasıl çekicem ben bu jant şeridini? Bugün ziyan ettim bir miktarını. Bir akıl vericek olan yokmu? Elimdeki jant şeridi prosev marka ve aparatı dandik birşey. Emin önünden aldım geçen gün. Nasıl desem aparatı biraz eğimli dil gibi bir aparatı var. Fakat ben kullanamadım. Yardımcı olabilicek varmı?
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Heyütt s.a arkadaslar eski bi ybr hayranı olarakdan takibe devam
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

varadin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr gitti palio o da gitti yine ybr ;)
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar nasıl çekicem ben bu jant şeridini? Bugün ziyan ettim bir miktarını. Bir akıl vericek olan yokmu? Elimdeki jant şeridi prosev marka ve aparatı dandik birşey. Emin önünden aldım geçen gün. Nasıl desem aparatı biraz eğimli dil gibi bir aparatı var. Fakat ben kullanamadım. Yardımcı olabilicek varmı?
    twin kardeşim merhaba;
    bu jant şeridini elin ile yapacaksın.ilk önce komple yanakları bir güzel memizle.temiz olduğuna emin olduktan sonra senin hünerine kalmış herşey.tekeri sabitle.bir kısmına yapıştır.döndür tekrardan kaldığın yerden devam et.tekrar döndür ve yapıştır.böyle böyle bitir.
    kolay gelsin...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı imza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar. 140.000 km'yi de devirdik sahibini üzmeyen motosikletimle. henüz km saati tık demedi, inanması zor ama km teli bile değişmedim. ybr 125 almak isteyip kafasını karıştıranlara ipucu olsun.
    yağ ilave ediyormusunuz hiç ne sıklıkla değiştiriyorsunuz peki..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Merhaba arkadaşlar bugun bende hava filtresini değiştirdim çok ilginç birşeyle karşılaştım motorun hava filtresini söktüğümde içinde sadece sarı kagıt vardı sunger yok tu fakat elimdeki hava filtresi aynı sadece ıcınde sunger vardı kafam karıstı acaba bu sungerıde takcaz mı yoksa takmıyacaz mı anlayamadım ben yınede taktım da anlamadım gitti bi bilen yardımcı olursa çok makbule geçer
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler