Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    motor ısınmadan önce 1300 veya 1500 de olması bence iyi şayet benim ki de öyle ısınınca da sadece +100 yukarı çıkar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Günaydın ybr halkı
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişy sormak istiyorum ben şimdi ehliyet sınavlarını tamamladım ve kursum pazartesi güünü dosyamı valilige vermiş ögrendigim kadarıyla büyük ihtimalle yarın kurs gider valilikten alır bende cuma günü ehliyetimi alrıım gibime geliyor ve trafikte ehliyeti bi gün içerisinde teslim ediyorlarmı acaba kimisi diyor seni 20-25 dk bekletir hemen teslim eder kimiside işlemleri ypar taa ertesi gün teslim eder diyor ? şimdi ben trafik subede nler yapıcam ne kadar ücret alcaklar bilen arkadaşlar anlatablir mi ? bide bişey daha sormak istiyorum benim ybr 1400 küsür km lerde ve motorla yolda giderken 5 vitese attıgımda sanki tüplü araba hızlanmazya onun gibi dewir saati resmen milim milim oynuyor dip gaz yapsamda normal olarak bassamda bi terslik varmı yoksa banamı öyle gelmiş olabilir 5 .witeste coook yawas hızlanmıyor gibi geldi bana normalmi? acaaba cevaplar için şimdiden
    teşekkürler
    yoğunluğa göre ehliyeti verecekleri süre değişiyor. 15 dk içinde basıp verebilirler yada 2-3 gün sonra gel al derler. 10 parmağının izini alcaklar, kurstan aldıgın evrakları teslım etceksın. ek 18 formu doldurcaksın( ek 18 formunu emnıyetın etrafında veren yerler vardır) toplamda 170-180 tl gibi bi rakam veriyosun. eski ehliyetin varsa da teslim etmen gerek.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    yamaha nmax 155
    günaydın...

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Günaydın...

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi geceler bugün motoruma 3250 tl verdiler görmeden bunun üstüne bende satmamaya karar verdim 3 aylık macera sona erdi hep hayırlısı olsun diye dua etmiştim böyle hayırlıymış aslında satılmadığı için mutlu oldum desem yalan olmaz

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler bugün motoruma 3250 tl verdiler görmeden bunun üstüne bende satmamaya karar verdim 3 aylık macera sona erdi hep hayırlısı olsun diye dua etmiştim böyle hayırlıymış aslında satılmadığı için mutlu oldum desem yalan olmaz
    yazı bekle hocam. ben de ilanı vermişim ama 3100-3250 falan diyorlar. bakalım.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5128142/detay/

mont bakan vardı, bende bundna var. 1 saat yağmur altında kalsam bile asla ama asla ıslanmıyorum. scooturk.netten size ulaştım dersenız 150 liraya verirmiş.

__@hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ybr / 2012 ybr 125 esd / 2007 GSR 600
    Motorumu haftada en az iki defa oto yıkamacıda köpükle yıkar hava makinasıyla iyice kurular öle binerim ,bu arada motorumu sadece kendim yıkarım. Böle bir motora kirli binmek ayıp olur bence iki saat önceden sizlere yıkama sonrası resimlerim...
    Maksat topic canlı olsun )

SİMSON ve braingulp bunu beğendiler.

Motosikleti
    ENDURO
    İyi akşamlar beyler.. Size bir şey soracağım cunku motosikletle ilgili çok fazla bir tecrübem yok. 2010 model yenı kasa yanı esd 8bin km de ybr esd buldum fakat ybrlerin fiyatları sıfıra yakın oldugu ıcın fıyatı 3200 ılanda ama ben hıc aramadım.ne dersiniz masrafları ne olur nelerın degısmesı gerekır orn zincir dişli set değişir mi vs. tam olarak bilmiyorum Yardımlarınızı bekliyorum ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:54 ----------

Alıntı SİMSON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar beyler.. Size bir şey soracağım cunku motosikletle ilgili çok fazla bir tecrübem yok. 2010 model yenı kasa yanı esd 8bin km de ybr esd buldum fakat ybrlerin fiyatları sıfıra yakın oldugu ıcın fıyatı 3200 ılanda ama ben hıc aramadım.ne dersiniz masrafları ne olur nelerın degısmesı gerekır orn zincir dişli set değişir mi vs. tam olarak bilmiyorum Yardımlarınızı bekliyorum ..
    Özellikle tekteker_ramco Ramazan abinin ve F54'ün yardımlarını bekliyorum
    ENDURO

__@hmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 ybr / 2012 ybr 125 esd / 2007 GSR 600
    Sana şöyle bir örnek vereyim üç yıl önce 2008 model kırmızı ybr almıstım sıfırı 3550tl ye bir bucuk yıl kullandım 8bin kmde bir öğretmene sattım 3250tl ye yani motoru ne alırken ne de satarken zarar ettim ben 8binde sattıgım motorda hiçbir masraf yapılmadan kullanıma hazırdı yepyeni duruyordu yani. İşin özü motor kaza bela yapmamış ve düzgün binilmişse 8binde sana hiçbir masraf açmaz. Fiyatta bana kalırsa uygun.
    SİMSON bunu beğendi.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motora bakmadan hiçbirsey söylenemez 8binde baskı balata,zincir dişli değişimi isteyen motor var,kmsi de orijinal olmayabilir 16bin kmde olsa dahi sen anlamayabilirsin
    __@hmet ve SİMSON bunu beğendiler.

Motosikleti
    ENDURO
    Alıntı __@hmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sana şöyle bir örnek vereyim üç yıl önce 2008 model kırmızı ybr almıstım sıfırı 3550tl ye bir bucuk yıl kullandım 8bin kmde bir öğretmene sattım 3250tl ye yani motoru ne alırken ne de satarken zarar ettim ben 8binde sattıgım motorda hiçbir masraf yapılmadan kullanıma hazırdı yepyeni duruyordu yani. İşin özü motor kaza bela yapmamış ve düzgün binilmişse 8binde sana hiçbir masraf açmaz. Fiyatta bana kalırsa uygun.
    Aslında haklısın Ahmet kardes.Sıfır almak mantıklı benım motoru peder bey alacak saolsun.O da diyor 2.el almam bineceksen sıfır yoksa yok diyor.Zaten bu km oynanması, motorun masraflı olması yanı masraflı cıktıgını sayarsak eger bu da en azından bı 300 400 tl ye mal olur bu yuzden sıfıra yakın olur yanı 3200e almıs olsam 3600 e 3700 e gelecek 500 tl ıcın hem ıkıncı el hemde 2 yıllık motor almanın faydası yok.Çok teşekkürler Ahmet Kardes..

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motora bakmadan hiçbirsey söylenemez 8binde baskı balata,zincir dişli değişimi isteyen motor var,kmsi de orijinal olmayabilir 16bin kmde olsa dahi sen anlamayabilirsin
    haklısın tereddutde kalmayı supheyı sevmem.imkanım varsa her zaman suphelı ısten uzak dururum. En mantıklısı Sıfır'ı olsa gerek. Tesekkur ederim delileoo Kardesim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:38 ----------

Ya bi problem var aslında.imkanım olmadıgından degıl sıfır ybr almaya.sadece bıldıgım kadarıyla 2 yıl garantılı oldugu ıcın bu sure zarfında sadece motosikletin yetkili firma bayiisine bakımları yaptırmak gerek yoksa garanti kapsamı dışında kalırmış bilmıyorum öyle mi?.benım yasadıgım yer K.Maraş en yakın Yamaha bayii ve servisi G.Antep'de. ben motosiklete sehır ıcı bınecegım yanı sehırlerarası gıbı bı luksum yok. bakımlar bayide olmazsa garanti dışı kalıyormuş duyduguma gore esas problem bu o yuzden 2.el'i araştırıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:47 ----------

duyduklarım yanlıs mı? eger sıfır alınan motosıklet garantı kapsamındaysa o sure zarfınca sadece yetkili servis tarafından bakımı yapılır.K.Maraş'a en yakın servis ve bayii G.Antep'de.Bu problem nasıl aşılabilir?
    ENDURO

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Arkadaşlar bende bi ybr buldum,16 k km'de.
    2006 model.
    Genel anlamda temiz.
    Fiyatta anlaştık,abimiz sağolsun güzelliğini yaptı.
    Bu motor ve sıfır salcano wolf arasında gidip geliyorum. (maddi kriterler sebebiyle)
    Kıyaslamaları ybr ile ilgili yazılan çizilen herşeyi okudum.
    Öyle bir algı var ki sıfır çinli alacağına 10.el japon al daha iyi gibi bir mantık var.
    Özellikle tecrübeli ybrciler siz ne dersiniz?
    Sıfır salcano ile 2006 ybr konusunda?
    Ekstradan benim başıma masraf açma konusunda tereddütlüyüm,yoksa ybrnin klansmanının en iyi motoru olduğu şüphesiz

Motosikleti
    ENDURO
    Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bende bi ybr buldum,16 k km'de.
    2006 model.
    Genel anlamda temiz.
    Fiyatta anlaştık,abimiz sağolsun güzelliğini yaptı.
    Bu motor ve sıfır salcano wolf arasında gidip geliyorum. (maddi kriterler sebebiyle)
    Kıyaslamaları ybr ile ilgili yazılan çizilen herşeyi okudum.
    Öyle bir algı var ki sıfır çinli alacağına 10.el japon al daha iyi gibi bir mantık var.
    Özellikle tecrübeli ybrciler siz ne dersiniz?
    Sıfır salcano ile 2006 ybr konusunda?
    Ekstradan benim başıma masraf açma konusunda tereddütlüyüm,yoksa ybrnin klansmanının en iyi motoru olduğu şüphesiz
    öyle 2 sene bineğim sonra satayım dersen belkı wolf alına bılır ama! ybr yı 10 gunde satarsan salcano yu 15 20 gunde anca satarsın bılgın olsun.sorunsuzluk istiyorsan ve benım gıbı vıbrasyondan hoslanmıyan bırıysen ybr den sasma. degıl 2006 1996 modelde olsa ybr den sasma.parcası bol pıyasa saglam.tas gıbı motor.Dunyaca unlu marka Yamaha'nın urunu.Boylesıne bır kalıte varken sıfır bır cınlı yerıne ybr yı alırım ne de olsa taş gibi..
    ENDURO

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

öyle 2 sene bineğim sonra satayım dersen belkı wolf alına bılır ama! ybr yı 10 gunde satarsan salcano yu 15 20 gunde anca satarsın bılgın olsun.sorunsuzluk istiyorsan ve benım gıbı vıbrasyondan hoslanmıyan bırıysen ybr den sasma. degıl 2006 1996 modelde olsa ybr den sasma.parcası bol pıyasa saglam.tas gıbı motor.Dunyaca unlu marka Yamaha'nın urunu.Boylesıne bır kalıte varken sıfır bır cınlı yerıne ybr yı alırım ne de olsa taş gibi..
    Wolf iyi yorumlar alıyor ama netice de bi çinli.
    Japon,Tayvan,ve Çinli scooterlar kullandım zamanında çinli hakkaten özen istiyor,japon,tayvan scooterına bakmasan da bi şekilde gidiyordu,o denli iyiydi
    Vitesli konusunda tecrübesiz sayılırım,şimdi tamamen ekonomik sebeplerden dolayı 125-150 cc commuter arıyorum.
    Yorumunuz için teşekkür ederim Mehmet bey,eksik olmayın.
    SİMSON bunu beğendi.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nasılsın herhalde sen swallov lastik almıştın nasıl iyimiydi yaza doğru bir takım almayı düşünüyorum bu olmazsa irc alırım büyük ihtimal

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    içine sineni yap uğur. 2. el kapalı kutu.
    wolf sıfır olmasına rağmen toplayan usta dandikse oda kapalı kutu. ama sıfır wolf ile ilgili her turlu bilgisel yardım edebilirim.
    wolfu 2. elde değerinde satma ihtimalin yüzde 5 yada yok.
    ybr de yüzde 80-90 satarsın.

gönül ister gir taksite al 0km ybryi. bugün şişman motordaydım. bayaa esd var adamlarda. al ömür boyu kullan yada değerinde sat..

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bi fırından 2 ekmek çıkıyor, biri halk ekmek olarak 50 kuruştan satılıyor,(wolf) biri lüx ekmek olarak 75 kuruştan satılıyor (ybr) tabiki 2 ci elde markaya göre satış olduğundan ybr önce gidiyor. Salcanoya çin malı diyen arkadaşlar, sizin ybr ler japonyadanmı geldi? Sallano wolf hangi fabrikadan çıkıyor? Salcanonun motor aksamı hangi motorla birebir aynı? Ybr yi yapan el salcanoyuda yapıyor. Ekmek aynı ustanın elinden çıkıyor. Hamur aynı, su aynı. Ybr nin artısı yamaha olmasıdır. Sevgiler.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi nasılsın herhalde sen swallov lastik almıştın nasıl iyimiydi yaza doğru bir takım almayı düşünüyorum bu olmazsa irc alırım büyük ihtimal
    iyiyim sağol mıchelinden biraz kötü cstden pek çok derecede iyi bir lastik tek kötü yani ön arka aynı deseni yok lastiğin

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:23 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi fırından 2 ekmek çıkıyor, biri halk ekmek olarak 50 kuruştan satılıyor,(wolf) biri lüx ekmek olarak 75 kuruştan satılıyor (ybr) tabiki 2 ci elde markaya göre satış olduğundan ybr önce gidiyor. Salcanoya çin malı diyen arkadaşlar, sizin ybr ler japonyadanmı geldi? Sallano wolf hangi fabrikadan çıkıyor? Salcanonun motor aksamı hangi motorla birebir aynı? Ybr yi yapan el salcanoyuda yapıyor. Ekmek aynı ustanın elinden çıkıyor. Hamur aynı, su aynı. Ybr nin artısı yamaha olmasıdır. Sevgiler.
    dün titan bugün wolf mü yumurta? yapma bu kadar gözünü seveyim 2 motorun arasında tabi kı fiyat farkını hakeden fark var? ikisine de mıchelin tak, aynı şartlarda aynı viraja dal neden fiyat farkı olduğunu göreceksin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler