Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    naılsınız.. konum durum bildirin..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    İyi Allah'a şükür.
    Konum Sinop,
    Durum, yazın gezemediklerimi telafi etmeye çalışıyorum
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    arkadaşlar nasılsızzz

sonunda ehliyetime kavuştum... çok mutluyum...

valla kazasız belasız günlerde özgürce süreceğim inşallahh...hepinize kazasız belasız sürüşler diliyorum kardeşler..sıkıntılı bir süreçti... bitti..

hemen bir pendiğe indim bunun şerefine..vitesler baya sertleşmiş motorda...yokuşlarda baya sorun yaşadığımı söylemeliyim...600 km deyim motoru baya bi zorlamaya başladım bu aralar...

çok kalabalıktı trafik zaten..şu an 600 km de.. 800 km de ya değişimine gideceğim...yakında da bir bursa düşünüyorum yağ değişiminden sonra...

allaha emanet gençler.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hayırlı olsun rain planet. Güle güle kullan ehliyetini.
    rain planet bunu beğendi.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun rain planet. Güle güle kullan ehliyetini.
    teşekkürler kardeşim..

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    plakanın kac ay zamanı var.ckartmak ıcn bugun okuldan dolayı gec kaldm kapanms yarn saat 9 da ybrmı alcm.

Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakanın kac ay zamanı var.ckartmak ıcn bugun okuldan dolayı gec kaldm kapanms yarn saat 9 da ybrmı alcm.

hayırlı olsun tatlı hız... kazasız belasız günlerde..

Motosikleti
    saol tsk ederım plakanın kac ay suresı var?ckarmaya param kalmadı

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Fatura kesildiği tarihten itibaren 1 ay içerisinde tescil ettirmek zorundasın motorunu hayırlı olsun
    Ha bu arada plakayı çıkarmadanda trafiğe çıkamazsın motorunu bağlarlar bu 1 aylık süre sadece plaka çıkarmaya gittiğinde cezai duruma düşmeyeceğin süre
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    tamam saol konusaym yarn onuda.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Selamın aleykum beyler.

Ramazan abi sana birşey danışacağım.Ybr yi satıp tvs alayım diyorum.Dadaşda vardı birgün sormaya gıdecegım benım motoru bırakıp sıfır bir tvs kaça patlar diye.Tvs görüntü ve performans bakımından cazip geliyor senın düşüncen nedir ?
    HONDA

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Evet beyler ybr ile yolculuga devam hem az yakiyor hemde ekobis gibi. Sessiz sessiz geziyorum. 1400 km oldu evden cikali kampana vidasi dusmus stabilize yolda gitmekten baska sikinti yok masallah
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamın aleykum beyler.

Ramazan abi sana birşey danışacağım.Ybr yi satıp tvs alayım diyorum.Dadaşda vardı birgün sormaya gıdecegım benım motoru bırakıp sıfır bir tvs kaça patlar diye.Tvs görüntü ve performans bakımından cazip geliyor senın düşüncen nedir ?
    yamaha sağlam , az yakıtlı ömürlük motor...
    tvs ise güçlü güzel sağlam ve ybr den bile az yakıtlı.. ama 2. eli ve 5 yıl sonrası ne olur bilinmez...

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:55 ----------

Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar nasılsızzz

sonunda ehliyetime kavuştum... çok mutluyum...

valla kazasız belasız günlerde özgürce süreceğim inşallahh...hepinize kazasız belasız sürüşler diliyorum kardeşler..sıkıntılı bir süreçti... bitti..

hemen bir pendiğe indim bunun şerefine..vitesler baya sertleşmiş motorda...yokuşlarda baya sorun yaşadığımı söylemeliyim...600 km deyim motoru baya bi zorlamaya başladım bu aralar...

çok kalabalıktı trafik zaten..şu an 600 km de.. 800 km de ya değişimine gideceğim...yakında da bir bursa düşünüyorum yağ değişiminden sonra...

allaha emanet gençler.
    hjayırlı olsun......
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ramazan abı hazırmsn bugun fotolara.

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ramazan abı hazırmsn bugun fotolara.
    hiç olmadığım kadar.... atla motora denizliye gel 2 kg tatlı ile....

Motosikleti
    tamam 9 da acılır.gdr alırm

Motosikleti
    Aprilia Rs 125 Extremea
    Bende 14 gün önce pazartesi günü yani 2 hafta önce Yamaha ybr 125 ' imi aldım. 2008 model. baya bi temiz kullanmış alan arkadaş.. aldıktan sonra bana sölemediği bir kaç kusuru çıktı ama pekde kafaya takmıyorum sonucta aldık artık
    akü , flaşör , yakıt göstergesi , debriyaj telleri derken ortalama 60 tl lik bi masraf sonunda 2008 model sorunsuz bi yamaham oldu...

sizlere sormak istediğim birkaç soru var umarım bu kardeşinize yardımcı olursunuz.

1-Boyum 1.65 oldugu halde yamaha ybr 125 de zorluk çekiyorum. ayaklarım yere yetmiyor normal ybr lere baktım ayagım son derece yetiyor ama benim motor yuksek sanırım biraz. yamaha ybr 125 leri düşürtmenin imkanı varmı ? düşürtürsem sorun çıkarmı maliyeti ne olur
    2-Motoru kendi anahtarım haricinde başka bir anahtarlada çalıştırabiliyorum. hatta içe kadar girmesine bile gerek kalmadan ufak bi cubukla bile kontak bölümünü çevirince çalışıyor. kontak anahtarı komple mi degişecek maliyeti ne olur ?
    3-55 kiloyum Lastik hava basınclarım nasıl olmalı genelde tek kişi binerim.
    4-Rölanti ayarı kaçta olmalı. vites boştayken kaçta durması gerekiyor. bende şu anda 2 ye yakın durumda pek bi sorun olurmu 2 ye yakın durması cunku bana 1 de durması gerekiyor dediler.

5-birde en çok merak ettigim bir konu olan şudur kii bu ybr 125 lerde yedek depo varmı ? . Yedek depo nasıl açılır ? yedek depoya kaç litre benzin birikir ? Yedek depoda biriken benzin motorun yakıt göstergesinde görünür mü ? Yamaha ybr 125 ler 100 km yi ortalama kaç litre benzinle gitmesi gerekir.?

Teşekkür ederim şimdiden iyi çalışmalar dilerim
    Murat

39nn600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Arkadaşlar merhaba benim size bi sorum olucak bende 2006 ybr var şu an 10w40 castrol yağ kullanıyorum 15w 50 kullansam nasıl olur kullanan arkadaşlar var mı yardımcı olabilir misiniz görüşmek üzere

Motosikleti
    Kuba CG150 Sport(balanslı)
    Selamün Aleyküm iyi günler arkadaşlar.. Bir sorum olacaktı..2005 model çok temiz ybr125 var.. Km si 7.000 ..Motor sürekli kapalı yerde duruyor..Alacak olduğumuz abimiz tanıdığımız biri..Kendisi polis olduğu için fazla kullanamadı..Bu motor için 3.100 tl istiyor...Sizce fiyat iyi mi ? Kaça alınabilir ? Birde şunu sorayım..Motor 7 yaşında ve fazla kullanılmamış dezavantajı var mıdır genelde kapalı garajda yatıyor ...Yada avantaj mıdır ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum ...
    2005 Ramzey QM125T-10d / 12.500 km
    2012 Kuba CG150 Sport / 12800 km

Motosikleti
    Aprilia Rs 125 Extremea
    Alıntı ramzey09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm iyi günler arkadaşlar.. Bir sorum olacaktı..2005 model çok temiz ybr125 var.. Km si 7.000 ..Motor sürekli kapalı yerde duruyor..Alacak olduğumuz abimiz tanıdığımız biri..Kendisi polis olduğu için fazla kullanamadı..Bu motor için 3.100 tl istiyor...Sizce fiyat iyi mi ? Kaça alınabilir ? Birde şunu sorayım..Motor 7 yaşında ve fazla kullanılmamış dezavantajı var mıdır genelde kapalı garajda yatıyor ...Yada avantaj mıdır ? Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum ...
    duran motorun zararının sadece aküye oldugunu düşünüyorum. aküyü değiştirirsin ben değiştirdim 38 tl

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler