Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    piyasada çok fazla kmsi ile oynanmis ybr var dikkatlice bakmadan ustalığına güvenilen tamircilere göstermeden alınmamalı..motorun da hayırlı olsun..evladıyelik bir motor zaten ybr..rahat rahat motora anahtar değdirmeden 90,100bin km kullanılabilecek bir motorsiklet bu..gözümle 230bin kmde ilk defa motor indirilen ybr gördüm..

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:12 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maşallah durmuş arkadasıma motorda rüzgar direncini % 50 kırıyon zaten. Yatmana bile gerek yok
    ilk defa hayabusaya artçı olarak bindiğimde arkada resmen bayrak gibi sallanmıstim len o aklıma geldi simdi ne korkmuştum be

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    durmuş, seni tek başına hayabusa sürerken düşünemiyom.at üstüne sinek konmuş gibi

aynı aynı gaz verdikce geri atıyor vicdansız motor rüzgara ve ivmelenmeye karşı koyamadım sanki birsey beni geri geri çekiyordu

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    büyük bi kayışla bağlasaydın kendini bişey olmazdı

daha kolayı var zibidi yumurta binmemek para verseler binmem bidaa

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    olum yakışıyodu sana hayabusa motoru gören, bunu kim sürüyo diyodu

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    paran çoksa ve temiz 2. el bulamıyorsan sıfır al..garantiyi de 4 yıl yapmalari sorun değil önemli olan km garantisini de uzatıyorlar mı? zaten ybr sorunsuz motorsiklet seni 4 yıl boyunca sürekli müşteri yapma derdindeler başka bir amacı yok adamlarin..bu arada 3bin bakımında sırf işçilik için 35 lira aldıklarını biliyor musun? ben ödedim biliyorum..20 yağ 35 işçilik ....falan fıstık 65 lira ödedim ne açıp hava filtresine baktılar ne gaz telimi ne debriyaj telimi yağladılar, ne hava ayarı yaptılar..eve geldikten sonra kendim yaptım hepsini

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:48 ----------

motorunun limitlerini bileceksin çabuk gaza gelmiceksin ve kendine de motoruna da çok güvenmıceksin adem ama ben benim stock ybr ile senin oynanmis titani tokatlamazsam bir daha bırak motoru 2 tekeri olan hiçbirseye binmem
    Eyvallah usta, alırsam 2. eli veya sıfırı kredi ile alacağım, kısmet, bakacağız..

Allah gönlüne göre versin

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:32 ----------

adem yumurtasi bak tam senin motorluk telli janta tak keyfini çıkar .. http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...91901172/detay

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamun aleyküm arkadaşlar.nasılsınız? bana bi parlatıcı önerebilirmisiniz? artık pastacilamı olur ne olursa.yıkadıktan sonra parlatmak için kullanmak istiyorum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    olum oda ne? Pavyon gibi? Ben sevmem öyle şeyleri ışık önümü göstersin yeter

bu arada adem abi.far buhar yapıyor demiştimya, o sorun ampulü değiştirince düzeldi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı MrT ilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada adem abi.far buhar yapıyor demiştimya, o sorun ampulü değiştirince düzeldi
    bende 2005 olana kayınco çakma bi ybr yuvarlak far taktırmıştı askere gitmeden.lanet olası far hem aydınlatmıyor hemde cart curt bozuluyor göbek kısmı erimis. Ampül sıkışmış. Çıkmıyor. Başka far siparişi verdim ama far çakma çin galiba. Bozulan.

adem80 sen muğlalımısın

dogrudur abi.benım zenonun ampul kesilmişti işte, sipariş verdik ampul gelene kadar sarı ampul takmıştık içerisi komple buhar olmuştu.sanırım o merceğe iyi oturmadı ondan buhar yaptı.şimdi orjinali takınca düzeldi

---------- Post added at 01:20 ---------- Previous post was at 01:09 ----------

herhangi bir cila markası önerebilecek kullanan bi arkadaş yok mu?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı tek erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem80 sen muğlalımısın
    muğla bodrum. Neden sordunkine?

turtle wax in cilasini kullanabilirsin

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    S.A

YENI KASA YBR 125 İME SON 9 BİN KMDİR 20 50 YAĞ KULLANIYORUM SIMDI 10 40 A DEVAM ETSEM MI BILMIORUM ACABA SEGMANDA FELAN BOŞLUK OLMUŞMUDUR BU KONUDA Bİ BİLGİSİ OLAN VAR MI ACABA ?

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    turtle wax in cilasini kullanabilirsin

teşekkür ederim.uygulama ile ilgili bi yöntemi varmı yoksa farketmiyor mu? boyaya zarar veriyor dedikleri oluyo bazen.bi sıkıntı çıkarmı?

---------- Post added at 01:38 ---------- Previous post was at 01:27 ----------

çoktandır fotoğraf yüklemiyordum inşallah başarırım, bakıyım olmuş mu?

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:38 ----------

F54 bunu beğendi.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2005 olana kayınco çakma bi ybr yuvarlak far taktırmıştı askere gitmeden.lanet olası far hem aydınlatmıyor hemde cart curt bozuluyor göbek kısmı erimis. Ampül sıkışmış. Çıkmıyor. Başka far siparişi verdim ama far çakma çin galiba. Bozulan.
    adem abi ybr nin yuvarlar farı yan sanayi kullandıysan sende içine araba farı ayarla on numara olur saç zaten içi hiç bir zaman erime ve orjinalden h4 lü olur bende var şuan aydınlatması on numara tavsiye ederim

Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.A

YENI KASA YBR 125 İME SON 9 BİN KMDİR 20 50 YAĞ KULLANIYORUM SIMDI 10 40 A DEVAM ETSEM MI BILMIORUM ACABA SEGMANDA FELAN BOŞLUK OLMUŞMUDUR BU KONUDA Bİ BİLGİSİ OLAN VAR MI ACABA ?
    motor kaç bin km de şuan?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alıntı MrT ilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim.uygulama ile ilgili bi yöntemi varmı yoksa farketmiyor mu? boyaya zarar veriyor dedikleri oluyo bazen.bi sıkıntı çıkarmı?

---------- Post added at 01:38 ---------- Previous post was at 01:27 ----------

çoktandır fotoğraf yüklemiyordum inşallah başarırım, bakıyım olmuş mu?

http://img55.resimup.net/di/LNK9.jpg

---------- Post added at 01:43 ---------- Previous post was at 01:38 ----------

http://img70.resimup.net/di/Z1SA.jpg
    boyayı kazır gibi yapmadığın sürece bi sorun olmuyor ben 3 günde bir cila atıyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler