Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keyfe keder bi rektefe yaptırdık. 150 cc yaptırdık. Sadece gömlek traşlanıp yenı gömlek çakıldı 150 cc lik. Değişenler, piston,segman,piyanolar, sübaplar, iticiler. Üst kafa da orjinal ama 150 cc ye göre taşlandı. Yağ yakmıyor,eksildiyor. Ayrıca arka beşik takozları orjinal, arka dişli orjınal. Motor 80 binde. Değişim zamanı gelmemişmi sence. Ayrıca bunlar bakıma girer.96 model motordan daha ne isteyeyımki? Hala taş taş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:18 ----------

olabilir. Devir kesici ıptal. Büyük bobin, iridyum buji var.statör el yapımı. 14 bin civarı devir çeviriyor. Belki ondandır

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

benim motor eskisi gibi 10,11 binde kesiçıye girse 1gr bile yağ yakmaz gibime geliyor
    abi devir kesici iptal edilir mi abi ya 14 bin lerden bahsediyorsun senin motor iticili birde iki gün sonra eline alma şansın var motoru eksantrikli gibi olmadığından sibob kesebilir dikkat et bakalım
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    olum krank kırmak için elimden geleni yapıyom nalet motora bişey olmuyor. Şu sübap kesme işinide 10 yıldır beceremedim yaptırdığım usta 14-15 bin çeviriyo artık dedi. 1 yılı geçti yaptıralı. Bi yağ eksildiyor. Uçuyo galıba devirden bi problem yok yani. Zaten olsa noolcek? 96 model motur

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geldik abisi geldik.. he söyle gene neresini değiştin motorun...
    Durmuş bari bana giydirme olum, 2012 diye... bak dalgana bal gibi 2011 model motor..
    trafiğe çıkışı falan beni ilgilendirmez... kasa 2011 ederi 3500..
    he koray beygiri he ruhsatta kazık kadar 2012 yazıyor da neyse..sen de 2011ini sataydın o zaman 3buçuğa

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:39 ----------

haci silindiri değişmedim. Pistonu büyüttüm sadece.
    pistonu büyüttün de eski silindire nasıl soktun adem? silindirle de uğraşmışsın senin motor tasinti hortumunfan yağ atmıyor..silindir piston yüzünden yağı yakıyor demek kı eksik birsey vardı motoru toplarken..yüksek devirde yağ yakması bunu gösteriyor..

Motosikleti
    olum krank kırmak için elimden geleni yapıyom nalet motora bişey olmuyor. Şu sübap kesme işinide 10 yıldır beceremedim yaptırdığım usta 14-15 bin çeviriyo artık dedi. 1 yılı geçti yaptıralı. Bi yağ eksildiyor. Uçuyo galıba devirden bi problem yok yani. Zaten olsa noolcek? 96 model motur
    adem abi sorun yoksa problem yok inş. bundan sonrada olmaz

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he koray beygiri he ruhsatta kazık kadar 2012 yazıyor da neyse..sen de 2011ini sataydın o zaman 3buçuğa
    durmuş abi günaydın alanyada daha 1500 km de 2012 siyah satıyor 3800 e sence nasıl fiyatı

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    len deli oğlan sen üzerine 1500 tl isteyince ben bozuldum mu abisi
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

dumanmı? Ne dumanı? Yok hiç duman görmedim. Duman yok yani. Komprasörde taş. Yakmıyor bencede. Eksildiyor. Taşıntı olarak atıyor fazla devirli kullanınca.
    sen önce bujiyi sök bak oradan ve de egzosu kokla bi bakalım anlarsin yağ yakıp yakmadığını..ama yağ eksiltme diye birsey yok be kızlar hani 20 ml 30 ml yağ bile buhar olup gitmez 3000kmde..motoru yağ yakan cbfcilerın kendilerini temiz motorlarını normal göstermek için uydurduğu birsey bu..1000kmde 100gr eksikse o motor köpek gibi yağ yakıyordur..ama duman yok demeyin..her zaman illa duman atması gerekmiyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:52 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem abi sorun yoksa problem yok inş. bundan sonrada olmaz

durmuş abi günaydın alanyada daha 1500 km de 2012 siyah satıyor 3800 e sence nasıl fiyatı
    bi takım lastik taksin o zaman o fiyata alınır üstündekı dandik lastiklerle alınmaz..bide motoru görmek lazım fatihim..adam 2 aylık motor,herseyi tertemiz dedi bakmaya gittim motoru yarmışlar geri toplamışlar heryerde sıvı conta, çat çat subap vuruyor..ondan sonra anladım kı bu ybryi kimse iyice piç etmeden satmıyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:03 ----------

dumanmı? Ne dumanı? Yok hiç duman görmedim. Duman yok yani. Komprasörde taş. Yakmıyor bencede. Eksildiyor. Taşıntı olarak atıyor fazla devirli kullanınca.
    yağ yakan motorda kompresor daş gibi olur zaten adem Ta kı duman atacak derecede yağ yakmaya başlayınca kompresorü avucuna alırsın işte kuşum

Motosikleti
    bi takım lastik taksin o zaman o fiyata alınır üstündekı dandik lastiklerle alınmaz..bide motoru görmek lazım fatihim..adam 2 aylık motor,herseyi tertemiz dedi bakmaya gittim motoru yarmışlar geri toplamışlar heryerde sıvı conta, çat çat subap vuruyor..ondan sonra anladım kı bu ybryi kimse iyice piç etmeden satmıyor..
    anladım abi tabiki kontrol etmek gerek bir arkadaş bakmışda yetkili satıcıdaymış tertemiz diyordu bende bir fiyatını sorayım dedim size uygun mu diye

birde abi zaten antalya bölgesinden ybr almanızı hiç tavsiye etmem özellikle eski kasaları %95 i apaçhe serseri motoru işi bitik yani

sahibinden de dolu ılan var çoğu 6bin kmye gelmemiş bile ama gidip baksan yarısı devirmis çarpmış yarısı da km teli çekik gezmiş..

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım abi tabiki kontrol etmek gerek bir arkadaş bakmışda yetkili satıcıdaymış tertemiz diyordu bende bir fiyatını sorayım dedim size uygun mu diye

birde abi zaten antalya bölgesinden ybr almanızı hiç tavsiye etmem özellikle eski kasaları %95 i apaçhe serseri motoru işi bitik yani
    Abicim eski kasa ybr ye birşey olmaz yeni kasa mı sandin sen onları

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    naber len şark kurnazı

abiler selamlar yarın motorumu muayaneye götürcem nelere bakıyolar daha önce hic gitmedim.aydınlatırsanız sevinirim randevuyu aldım.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    naber len şark kurnazı
    Ooo sinsar Koray naber

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    deli bujide yağlanma yok. Bembeyaz. adam gibi usta yok memlekette. Boşver yav altı üstü motur.

lan durmuş ilanına baktım kanka.. öyle yazılır mı inek aramak isteyen adam da aramaz seni.. bide fiyat çok.. çek 3500 - 3600 e ...
    azönce bitanesı aradı abi yemin et motorun 17binde olduğuna diyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

Alıntı kymco07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler selamlar yarın motorumu muayaneye götürcem nelere bakıyolar daha önce hic gitmedim.aydınlatırsanız sevinirim randevuyu aldım.
    herseyine ve heryerine bakıyorlar yavru kuş..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

deli bujide yağlanma yok. Bembeyaz. adam gibi usta yok memlekette. Boşver yav altı üstü motur.
    nasıl bembeyaz olum o işte bi terslik var hem yağ yakıyor hem buji beyaz vay arkadaş senin motür da senin gibi bi değişik

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bikaç kere söktüm baktım bembeyaz. Bi gram siyahlık yok bujide. Yağıda ateşliyo galiba benim motorum

düşük miktarda yağ ateşliyorsa köpek gibi gider hafif hafif yağ ömrünü tamamlamaya yakın da yağı eksiktir..boşver takma kafana o yaşta motorda olur

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok takmıyom zaten. Eksiltse nolcek? Bin km de bi değiştiriyom zaten. Uzun yol yapmadıkça bin km de ilave yapmıyorum zaten. Tank gibi motor yapmislar. Ne olursa olsun yola devam ediyor

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a ben geldimmm bi arkadasımızın motor 18.000 de 2008 gri ybr yagsız kullanımdan dolayı pert olmus yeni sekman,piston istiyo pistonlar vuruyor takır takır yag yakmıs sanırım :S 4.motoruydu bide

Cok yorgunum herkeze iyi geceler Temmuz sonunda geliyor Ybr
    Tatlıhız nerdesin özlettirdin kendini
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı kymco07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru bayiden nasıl aldıysan ( herşeyi ayarlı ve çalışmak şartı ile) öyle çalışıp çalışmadığına bakıyorlar... düğmeler, far egzost, lastikler...

---------- Post added at 21:16 ---------- Previous post was at 21:14 ----------

azönce bitanesı aradı abi yemin et motorun 17binde olduğuna diyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

herseyine ve heryerine bakıyorlar yavru kuş..

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:46 ----------

nasıl bembeyaz olum o işte bi terslik var hem yağ yakıyor hem buji beyaz vay arkadaş senin motür da senin gibi bi değişik
    panpa hayırlı müşteriler... inşallah istediğin fiyata satarsın..peki bişey alacakmısın..yoksa elizabet mi

---------- Post added at 21:29 ---------- Previous post was at 21:25 ----------

YBR 125 Diversion

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    koray o ybr lerin babası cbf 150 mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler