Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav fatih param olsa suzuki inzuma alcam. Zaten param olsada inzuma yok
    sende sym al illa suzuki alacam diye şartlama kendini marka fanatikliğine luzüm yok bence sym gerçekten güzel motor yapmış inzuma çok tipsiz

---------- Post added at 00:38 ---------- Previous post was at 00:36 ----------

Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler millet,

bi sordum vardı da

2008 ybr 125 sahibiyim arka frenım yanmıyornedeni sizce ne olabilir?normal kontak açılınca yanıyor fakat frene basınca aynı şekılde yanıyo normalde frene basınca daha parlak yanması lazım değil mi??
    daha parlak yanması lazım kesin bi sorun var
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşım ampül tek, içi çifttir. Biri cansız yanar far lambası olan. Öteki kuvvetlı yanar fren lambası teli olan. Fren lambasının teli kırkılmıştır. Bi ampül 3,5 lira. Değiştiriver arka lambayı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:39 ----------

fatih inzuma benim tarzım. Geniş sele, çift eksoz, has japon, çift silindir, 24 hp. Enjeksiyonlu. Race tarzı öne eğilerek motor sürmek istemiyorum. Dik oturacamki artçım üstüme abanmasın. Ben hep hanımla gezerimde

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    laambadansa sıkıntı yok kımı diyo müşür zart zurt :D

ne ön ne arka frene basınca yanmıyo bıde bu arka sınyaller benı öldürcek motoru kullanırken leylek kanadı gibi sallanıyo
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    crf 1000L + dio

ne ön ne arka frene basınca yanmıyo bıde bu arka sınyaller benı öldürcek motoru kullanırken leylek kanadı gibi sallanıyo
    frenlere basınca yanmıyorsa müşürler de sıkıntı var sinyaller içinde bi tornavida yardımı ile sıkılır heralde...

adem sen bilirisn ama suzuki yedek parça konusunda da güzel öper haberin olsun
    YBRMANİA bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    sen ampülü bi değiştir. Patlak değilse sök tekrar tak. Belki tam temas etmiyodur,belki oksitlenmiştir altı. Olmadı yeni ampülle dene.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:50 ----------

yav fatih bana bi motor öner ozaman 250 cc. Cbf 250 istemiyorum. Kafam karışık. Zaten motor seçemiyorum. Yaş geçiyor. Artık diyorum 250 cc bana gelir

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem piyasada alıp binilecek 250cc motor yokki kardeşim para olacak sym alacan beğenmezsen zararına bakmayacan satılmadı diyelim kendin gezecen bizde bu kadar para olmadığı için nokta seçim yapıp bir daha satmamaktır malesef piyasada böyle motor yok ybr 250 var onlarda güzel ama 2.el için pahalı sanki ne kadar sağlam olsada 8000tl verilmez bence ama para olsa oda alınabilir gt 250 güzel ama işte hep maddiyata bakar bu işler ya beğenmezsen ne olcak honda yamaha suzuki olsa çok az zararla satarsın ama başka markalarda zarar edersin

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam fatih bakam. Titan sürmeye devam etcez gibi bu gidişle. Sağol.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    adem 10000 tl lik motor almak kolay ama ya sonra sı bakım lastik benzin vb şeyler 125 cc den çok daha pahalı olacak en az yakan şimdi ki motorunda 1 lt re fazla benzin yakacak alacaksın sonra benzin koyup gönlünce gezemedikten sonra hayabusa olsa ne olur
    bak bana bodruma çay içmeye çağır kaç tl benzin yakarım diye düşünmem ama fazer olsa ulen ne kadar benzin parası vereceğim diye kara kara düşnürüm o yüzden bana ve benim gibi bekçi arkadaşlara 125 cc yeter de artar bile fazlası zarar

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    enjeksiyonlu 250 cc ler az yakıyo be fatih. Cbr 250 var, inzuma var. Benim motorla hemen hemen aynı yakıyolar. 250 den büyük düşünmüyom zaten.

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın agalar kimse yok ortalıkta

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    oo yeğen hoş geldin

07arda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City
    Hayırlı cumalar cumanız mubarek olsun. finike festivaline kimler geliyor şahin algaç gösteri yapcak

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oo yeğen hoş geldin
    hoşbulduk AgA

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. hayırlı cumalar arkadaşlar

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın agalar kimse yok ortalıkta
    günaydın mustafa buradayız işte

Alıntı 07arda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı cumalar cumanız mubarek olsun. finike festivaline kimler geliyor şahin algaç gösteri yapcak
    o adaş sanada hayırlı cumalar finikede festival ne zaman ?
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Alıntı 07arda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amin sizede hayırlı cumalar

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    biz buradayız : siz neredesiniz ? http://www.motosiklet.net/forum/etki...m-illerde.html buarada facebook kullanan varmı bendemi sorun var geneldemi birisi bi bakıversin bir zahmet bu arada herkeze hayırlı cumalar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılır yahu niye satılmasın kızlar
    hahahahaaa birilerine evlilik yaramamış hatun tuz diyince cız diyenlerden olmuş niye satıyon olum motoru tabii aynısından herkezde var dimi ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nasılsın abi motoru satıyorsun hayırdır askere gideceğinden mi?
    yok be askerlik bahane bana borcu var vermemek için motoru satıyo bu ekmek arası

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

İyi geceler millet,

bi sordum vardı da

2008 ybr 125 sahibiyim arka frenım yanmıyornedeni sizce ne olabilir?normal kontak açılınca yanıyor fakat frene basınca aynı şekılde yanıyo normalde frene basınca daha parlak yanması lazım değil mi??
    arkadaşım ayak koyduğun yerin üstünde yani karbüratörün hemen altında fren müşürü var fren pedalına yayla bağlı onu bir kontrol et müşür bozulmuş olabilir titresimden vidası gevşemiş ve sen frene bassanda yeteri kadar aşağı inip devreye girmiyo olabilir yada kablolarında sorun olabilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:40 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biz buradayız : siz neredesiniz ? http://www.motosiklet.net/forum/etki...m-illerde.html buarada facebook kullanan varmı bendemi sorun var geneldemi birisi bi bakıversin bir zahmet bu arada herkeze hayırlı cumalar .

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:21 ----------

hahahahaaa birilerine evlilik yaramamış hatun tuz diyince cız diyenlerden olmuş niye satıyon olum motoru tabii aynısından herkezde var dimi ???

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:26 ----------

yok be askerlik bahane bana borcu var vermemek için motoru satıyo bu ekmek arası

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:29 ----------

arkadaşım ayak koyduğun yerin üstünde yani karbüratörün hemen altında fren müşürü var fren pedalına yayla bağlı onu bir kontrol et müşür bozulmuş olabilir titresimden vidası gevşemiş ve sen frene bassanda yeteri kadar aşağı inip devreye girmiyo olabilir yada kablolarında sorun olabilir.
    başta yazman gerekeni aşağıda yazdığın için okuma sırasına göre yazdım ama çift frendede yanmıyorsa kesin ampüldür benim yazdıklarım arka fren içindi .

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:44 ----------

Bide burada yazdığın kelimeyi tasnif etmiyorum "kımı diyo müşür zart zurt :D" sen öyle soru sorarsan böyle cevap alırsın akılı soracaksınki akıllı cevaplar alasın biz müneccim değiliz burada motorunun başında olan sensin ne yaptın ne denedin de olmadı biz bilemeyiz bize adam akıllı ip uçları vereceksin ki sana nokta atış bilgi verelim mümkünse birdaha sana cevap yazmak için vakitlerini harcayan insanlar için yukarda tırnak içinde kullandığın kelimeyi kullanma sonrada buraya gelip kimse bana cevap yazmıyor dersin !!!! bilgine
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Şenol abi merhaba nasılsın benim çantaları ne zaman yapıyoruz abi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ihtiyar haftasonu boş musun yavrum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:53 ----------

bana cepten ulaş ihtiyar hep kapalı cebin pis adam

ybrlerin koltuklarına kadar olan yükseklik kaç cm yada metre mm dio bişey anlamadım yardım

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı tek erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybrlerin koltuklarına kadar olan yükseklik kaç cm yada metre mm dio bişey anlamadım yardım
    110 cm.. yani 1 metre 10 cm

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler