Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Oluurr alır gelirsin 43 plaka yaparız 5-6 sene binerim ben sonra benim diye satarız
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oluurr alır gelirsin 43 plaka yaparız 5-6 sene binerim ben sonra benim diye satarız
    sende az desin abi
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallaha iki sefer taarruza geçtiler taa Antalyadan birnciyi atlattım ikincisi ani oldu hazırlıksız yakalandım bir sabah erkenden adam ben geldim otogardayım deyince satmak zorunda kaldım 3.000 TL ye kışın ortasında şimdi aynı durum cub için geçerli "satılık diğeell" demekten dilimde tüy bitti -adam napcan iki tane motoru diyo yafs- sanane fantazi yapıyorum belki
    değil mi abi belki grup takılmayı seviyorsun millete ne grup dediğim motosiklet grubu yanlış anlaşılma olmasın
    bizde geçen yıl 3 araba aldıydık passat vardı uygun bşr golf düştü kaçırmayak dedik aldık bir tanede çok temiz megane 2 vardı onu aldık sonra golfü güzel bir karla sattık passatın yeni kasasını alacaktık ona destek oldu serbest ticaret işte ne güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

sonunda yağ aldım castrol power 1 15 40 20 tl ye aldım

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    slm gençlik

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aleykum selam topik napıyon ulen zibidi

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleykum selam topik napıyon ulen zibidi
    iyi kanka sen napıyon topitop

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilanı koydum zahibindene yavru kuş

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gençlik
    aleykümselam koray aGa

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    değil mi abi belki grup takılmayı seviyorsun millete ne grup dediğim motosiklet grubu yanlış anlaşılma olmasın
    bizde geçen yıl 3 araba aldıydık passat vardı uygun bşr golf düştü kaçırmayak dedik aldık bir tanede çok temiz megane 2 vardı onu aldık sonra golfü güzel bir karla sattık passatın yeni kasasını alacaktık ona destek oldu serbest ticaret işte ne güzel

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:27 ----------

sonunda yağ aldım castrol power 1 15 40 20 tl ye aldım
    Tabiki ya bi birine bincem bi birine ikisinede vercem kırbacı vercem kırbacı size ne yağ tercihin isabetli olmuş bu arada
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    arkadaşlar bir göz gezdirmenizi istiyorum

http://www.motosiklet.net/forum/moto...n-videosu.html
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    iyi kanka sen napıyon topitop
    oo sinsar koray nerdesin sen yaw
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ybr cilerde konuşcak bişey kalmamış. S.a, a.s
    selam millet

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam millet
    olum sorun olmayınca ne konuşacaksın..ben 1 yıl boyunca burada taktıklarımı gösterdim ortalık şenlendii.. şimdi benimde motor doldu..
    konu yok işte.. al gülüm ver gülüm oynuyoz.. olum bak git, titan topiğine..
    şark kurnazı fatih var işte, topitop durmuş var, salkano apaçi fat var, ben koray var ,dur la sanada bişey bulayım

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    selam millet
    ii adem daha daha nasılsın
    yumurta güzeli gece işlerin nasıl dı

---------- Post added at 23:30 ---------- Previous post was at 23:24 ----------

aynen öyle gidecez askere biraz geç kaldık ama motoru da 3e 5e bakmadan satarım zaten satacağımı bile bile lastik dahi aldım paraya da mala da acımam
    kanka benim motorun üzerine 350 tl vereyim çantan da sana kalsın
    para peşin kırmızı meşin

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hadi bekliyom kanka. Bul bakam. Bizim topic ayda yılda bir şenleniyo. Bizde orda burda takılıyoz işte. Fatih sana bişe sorcam tabi ötekilerde cevap verebilir. Şimdi 150 cc ye çevirdikya motoru, bide elektıriğiyle oynadık süper bi tork, güç oluştu motorda. Ön dişli 15 idi orjinali, 16 yaptık. Arka 40 orjınal dişli hala üstünde. Tabi değişim vakti geldi. Motor 100 metrede 4 cü vitesi buluyor. Rampalarda mükemmel. Değiştirmişken arkaya 39 dişlimi atsam? En fazla 2-3 km farkedecek ama birazda benzine yansırmı? Mesela bi depoyla 10,15 km fazladan?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hadi bekliyom kanka. Bul bakam. Bizim topic ayda yılda bir şenleniyo. Bizde orda burda takılıyoz işte. Fatih sana bişe sorcam tabi ötekilerde cevap verebilir. Şimdi 150 cc ye çevirdikya motoru, bide elektıriğiyle oynadık süper bi tork, güç oluştu motorda. Ön dişli 15 idi orjinali, 16 yaptık. Arka 40 orjınal dişli hala üstünde. Tabi değişim vakti geldi. Motor 100 metrede 4 cü vitesi buluyor. Rampalarda mükemmel. Değiştirmişken arkaya 39 dişlimi atsam? En fazla 2-3 km farkedecek ama birazda benzine yansırmı? Mesela bi depoyla 10,15 km fazladan?
    ya adem hasss.............. olum bak git ulem ne modifiyeymiş ... hondanın en sevdiğim saygı duyduğum japon harikası dediğim, hatta alıp evladiyelik kullanıp torunlarıma göstermeyi düşündüğüm motoru ne hale getirdin la... sana iyi dayandı bu motor .... topiğn apaçisi sen oldun kanka.. başı sen çekiyon,sonra sürüş stili ile dürüm çekiyo... bizde arkadan geliyoruz

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ya adem hasss.............. olum bak git ulem ne modifiyeymiş ... hondanın en sevdiğim saygı duyduğum japon harikası dediğim, hatta alıp evladiyelik kullanıp torunlarıma göstermeyi düşündüğüm motoru ne hale getirdin la... sana iyi dayandı bu motor .... topiğn apaçisi sen oldun kanka.. başı sen çekiyon,sonra sürüş stili ile dürüm çekiyo... bizde arkadan geliyoruz
    oğlum bak sen git. Bana akıl değil,fikir ver. bak benim aynam var, evraklar tamam. Kask var, eksoz kapalı. Daha ne istiyon kanka ben bi motoruyla uğraşıyom. Ya ben onun canını çıkaracağım yada o benimkini. hacı huyum kurusun ben böyleyim

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aynen öyle gidecez askere biraz geç kaldık ama motoru da 3e 5e bakmadan satarım zaten satacağımı bile bile lastik dahi aldım paraya da mala da acımam
    kanka benim motorun üzerine 350 tl vereyim çantan da sana kalsın
    para peşin kırmızı meşin

---------- Post added at 00:27 ---------- Previous post was at 00:24 ----------

oğlum bak sen git. Bana akıl değil,fikir ver. bak benim aynam var, evraklar tamam. Kask var, eksoz kapalı. Daha ne istiyon kanka ben bi motoruyla uğraşıyom. Ya ben onun canını çıkaracağım yada o benimkini. hacı huyum kurusun ben böyleyim
    len adem bırak şu titan ın yakasını al kendine bi 250cc onunla gazla en son titan ın motoru kucaklıyacan demedi deme

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yav fatih param olsa suzuki inzuma alcam. Zaten param olsada inzuma yok

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    İyi geceler millet,

bi sordum vardı da

2008 ybr 125 sahibiyim arka frenım yanmıyornedeni sizce ne olabilir?normal kontak açılınca yanıyor fakat frene basınca aynı şekılde yanıyo normalde frene basınca daha parlak yanması lazım değil mi??
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler