Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı lokmanhekim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    way sedatım yaw teline bı bak msj. attım yahu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

yalnız bi daha kimse apaçheyle karşıma çıkmasın rtr dahil :D:D:D
    ortalığı yakarım diyorsun.... yakışır sana...

bu arada ybr bir seneden beri kullanılmıyor.. galiba 2 sene daha kullanmam... 2 sene sonra tertemiz motorla size hava atacağım... daha 15 000 kmde...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lokmanhekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    sorma 2 apaçhe bri rtr biri düz olan 80 km lik bi gezydi
    ağa rampada berbat düzde biraz direniyo ama nafile 80 km de 1-1.5 dakika yol kenarında durdum bekledim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

ramço 2012 ybr nın ön çamrluğu benımkıne olrmu ben hiç yakından incelemedim yada sedat sen daha iyi bilirsin senınkıne bı bakarmısın bi ara

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ağa rampada berbat düzde biraz direniyo ama nafile 80 km de 1-1.5 dakika yol kenarında durdum bekledim
    bu seferki motoru baya iyi açtın sanırsam.. senin ayarladıgın makina apaçeyede kafa tutar çift silindir ramzeyede hacı sübaplarım şıkırtı yapiyo işe girsem uğrayacam yaninada işsizim 2 karton borcum var sözüm söz

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:03 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:00 ----------

ramço 2012 ybr nın ön çamrluğu benımkıne olrmu ben hiç yakından incelemedim yada sedat sen daha iyi bilirsin senınkıne bı bakarmısın bi ara
    bakarım büyük ihtimalle aynıdır çünkü amortisörler ayni..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    yaw sana kartonmu sordum ayıpsın sedatım sen kendini getir sağ selamet bi sarılayım sana yeter dostum ne demek

Motosikleti
    2000 ford
    yaw sana kartonmu sordum ayıpsın sedatım sen kendini getir sağ selamet bi sarılayım sana yeter dostum ne demek
    yok valla olmaz söz ağizdan çıkar aslında ramazan askere gitmeden gelsek güzel olurdu ya ramço olmazmı hacı iki lafın belini kırardık

Motosikleti
    uyar adamım sen kafana takma ..aynı amortisör borusuna sahip..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:16 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok valla olmaz söz ağizdan çıkar aslında ramazan askere gitmeden gelsek güzel olurdu ya ramço olmazmı hacı iki lafın belini kırardık
    kanka giderizde hafta içi bu adam çalışıyor hafta sonu yengen vizesi mesele... haftada bir sefer evde kalıyor oda ben olmayınca bebelere yiyecek içecek alınmıyor...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    günaydın bugün motora yağ alacam castrol power 1 15 50 alsam iyi olur herhaalde malum buralar çok sıcak cumartesi günü antakyada 51 derece gördük

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın bugün motora yağ alacam castrol power 1 15 50 alsam iyi olur herhaalde malum buralar çok sıcak cumartesi günü antakyada 51 derece gördük
    ben şu an istanbulda 20-50 kullaniyorum.. tavsiye ederim 15-50 de iyidir elf marka kullanmıştım..

dün birşey dikkatimi çekti seyir halinde gazı bırakınca devir saati düşmeye başlıyor düşerken 500 rpm lik bir zıplama oluyor sonra tekrar düşüşe geçiyor sizinkide böyle mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

1000 bakımı için servise gittim bir dahaki bakım 6000 de diye biliyorum ama servisteki dallama bana 2000 de tekrar bakım var dedi gitmeyecem motor 6000 olana kadar zaten garanti bitmiş olur yani 6000 e kadar gitmesem garantiyle ilgili bir sıkıntı olmaz değil mi?

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    yamaha ybr 125 için özel yapım performans egzos'u vardır arkadaşlar satılık. Apache yi almadan önce ybr' m vardı onun için yaptırmıştım özel. Dirsek orjinal ybr dirseği paslanma ve sararma yapmaz. Egzos bölümü ise full nikelaj. Tok bi sesi var cırtlak değil gaz verdikçe ses dahada inceliyor güzelleşiyor. Düşünen olursa resimlerini atarım. Montajı çok basit motordan anlamayan biri bile 5 dkda takabilir,sadece 3 vida var sıkılması gerek 2 tanesi motor çıkışına saplama vida, birtaneside bağlama vidası. egzoz bana 150 tl ye mal oldu ama pazarlıksız 100 tl ye vereceğim. Bu numaradan bana ulaşabilirsiniz 05392054641

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nerde ulen bizim kız çocukları

Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    20/50 tawsiye etmem sedat performans kaybedersin bence 10/40 castrol kullan bence

Motosikleti
    2000 ford
    20/50 tawsiye etmem sedat performans kaybedersin bence 10/40 castrol kullan bence
    haklısın abi doğru söylüyosunda beni bilirsin fazla sürat yapmiyorum tingöz tingöz gidiyom yoluma bu arada arkadaşlara duyrulur xenon var tekli 30 gayme ikinci el temiz

şimdi ben 10 40 mı alayım 15 50 mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerde ulen bizim kız çocukları
    tapik ölmüş yaw ortada pek kimse yok

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    sis farlarının önüne tel çektim. kötü görüntü kayboldu; yalnız ışıklandırma düştü. lambaların önünü açmam lazım.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi ben 10 40 mı alayım 15 50 mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:54 ----------

tapik ölmüş yaw ortada pek kimse yok
    mustafa castrolün 15/50 si yok 10/50 si var ve ben şahsen hiç tavsiye etmiyorum vites çok aşırı kemikli ve bazen takılma flan yapıyor şuan kullanıyorum km si dolsun hemen değiştirp başka yağ koyacağım bulabilirsen 15/50 yarı sentetik bir motosiklet yağı koy marka ne olursa olsun hatay sıcak şehir zaten 10/40 koyayım deme sakın sıcakta pek iyi olmaz
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    Hatay cok sıcakmış o zaman 20.40 castrol koy dostum

Motosikleti
    Hatay cok sıcakmış o zaman 20.40 castrol koy dostum
    20/50 neden tavsiye etmiyorsunuz...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    10 40 ta marka fark etmez petrol ofisi koyuyordum bu sefer paraya kıyıp 25 tl ye würth koydum gene aynı arkadaş rüzgarsız yolda 9800 devirde 120 si kesin hemde artçı ile 82+60 kg
    başka numara yağ koymadım koymam da
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    günaydın arkadaşlar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler