Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    buradyız adem aaggaa sıcaktan milletin klavye kullancak hali kalmadı heralde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    doğrudur. Çok sıcak. Bura (bodrum) gündüz 40 -45 derece, gece en düşük 28 derece. Gece nöbette sabaha kadar terliyom yav. Gündüz dışarda çalışanlara allah sabır versin.

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    işallah abi sıcagın altında sanayide calışmaktan bitiryorum resmen yaa sen düşün artık sanayide metal sektöründe agır bir iişte bu sıcakta :S bunaldım artıkkk

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fında çalışanda var,dönercide çalışanda. Of çok sıcak. En güzel bahar ayı bahar ayında gezmeside güzel oluyo

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    bakalım :-) bu bahar bizde piyasayızz artık

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray,
    3 senedir DL kullanıyordum. Gitmediğimde yer kalmadı sayılır ancak bu sene ailemize yeni bir üye katıldı dolayısı ile şehirdışı birazcık yalan oldu benim için ,malum para da lazım. Bu nedenle sattım. İhtiyaç ise şehiriçinde rahatlıkla gezebileceğim,pazardan alışverişte yapabileceğim. Kısacası işgören bir motora ihtiyacım var. Bu saatten sonra scooter kullanmak istemiyorum. Vitesli ucuz birşey işime yarar. Zırıltı yapmasın ,ekonomik olsun,parçası bulunsun şehiriçi sağa sola koşturabileceğim bir motor olsun işime yarar. ... Gerçekten 5000 liraya cbf 'e (neredeyse 2800 dolar yapıyor ) paraya acıyorum. Sonuçta hız makinası almıyorsun. Ekonomik bir commuter alıyorsun. Asıl soru belki de şöyle olmalı 3000 liraya kadar bu saydığım özelliklerde nasıl bir motor alabilirim:? (YBR motorlu olduğu iddia edilen Salcanoyu bu nedenle araştırıyorum)
    salconoyu sizden sonra araştırdım..gerçekten ybr motoru kullanılmış.. fakat size bu segmente alternatif sym öneririm..biraz titreşim dışında ybr ile aynı sağlamlıkta ve uygun fiyatta bir commuter..
    yada başka bir alternatif olarak, 2. el temiz bir ybr önerebilirim.. inanın 100,000 km devirmiş arkadaşlar, hatta motokuryeler var.. 10,000-20,000 km aralığında bu fiyatlara eli yüzü temiz bir ybr alabilirsiniz.. belki salcono ve sym parça konusunda size sıkıntı çıkarabilir ama ybr nin parçasını tabiri caizse bakkalda bile bulabilirsiniz..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    s.a. iyi akşamlar arkadaşlar
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a. iyi akşamlar arkadaşlar
    iyi akşamlar salkano fatih... ne yapıyon olum ..bak yukarıda arkadaşın biri salcano hakkında bilgi istiyo...
    bizde yarım bilgi verebildik.. hele sana zahmet bi salcanoyu anlat PLAYER77 nikli arkadaşa da bilgi sahibi olsun

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar salkano fatih... ne yapıyon olum ..bak yukarıda arkadaşın biri salcano hakkında bilgi istiyo...
    bizde yarım bilgi verebildik.. hele sana zahmet bi salcanoyu anlat PLAYER77 nikli arkadaşa da bilgi sahibi olsun
    görmemişim abi hafta sonu antalyadaydım abi cehennem sıcağı vardı motor üstünde bile resmen şiş kebap olduk 1,5 saat önce geldim yoldan baya yorulmuşum hemen arkadaşada yardımcı olayım bugün cb125 denedim titreşim çok değil o kadar anca gidişi benim motor kadar bile yok üstelik selesi sert ve yakıtını sordum 1000 km motor 2,5-3 litre dedi 2 diyenler sallıyor yada 50 km geçmiyordur dedi yani yakıtı da ybr ile aynı artık artısıda kalmadı desenize

Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar ekonomik bir motor bakıyordum. CBF 150 ve Apachi150 arasında gidip geliyordum.YBR yi diğerlerine oranla biraz güçsüz olduğu için istemiyordum .... Ancak üç motorda istenilen fiyatı haketmediğini düşündüğüm için daha ucuz modellere yöneldim. Mondial MCX performansına oranla 'i çok yaktığı için safdışı kaldı ancak bir de Salcano'nun wolf modeli olduğunu öğrendim. YBR motoru ile aynı olduğu söyleniyor ve fiyatı daha ucuz . Bu motoru bilen varmı? Doğru bir tercih yapmış olur muyum?
    slm abi bende var salcano 29 bin km de şuan motor ve hamdolsun kazalar dışında sorun yaşamadım yağını koydum devam ettim uzun yolda yaptım günde 500-600 km gibi ve sıkıntı yok Allah nasip ederse de haziran sonu karadeniz turu düşünüyorum 3500-4000 km gibi motor parçalarını ybr den karşılayabilirsin parçaları bire bir aynı dış kaportası farklı sadece şasesi 2004 ybr şasesi direksiyon iki tarafada kilitlenir amortisörler 2004 gidon gidon düğmelereri 2004 parası olmayıp ybr alamayanlara sıfır alcaklara çok güzel motor

ancak size tavsiyem 1 sene kullanıp satacam derseniz tavsiye etmem piyasası yok satarken zarar edersiniz uzun süre 3-5 yıl kullanırım derseniz alın memnun kalırsınız deposu 17 litre olmasından dolayı motorun kalıbına olan hastalar var
    egelim 43 bunu beğendi.

V@R@D£R0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nx4 Falcon
    ancak size tavsiyem 1 sene kullanıp satacam derseniz tavsiye etmem piyasası yok satarken zarar edersiniz uzun süre 3-5 yıl kullanırım derseniz alın memnun kalırsınız deposu 17 litre olmasından dolayı motorun kalıbına olan hastalar var
    fatih senin depo 17 lıtremi bi depoyla 600-650 km falan gidiosundur o zman ybrden 5 lt fazlan var

lokmanhekim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    selamınaleyküm arkadaşlar

Motosikleti
    Alıntı V@R@D£R0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fatih senin depo 17 lıtremi bi depoyla 600-650 km falan gidiosundur o zman ybrden 5 lt fazlan var
    aynen abi depoyu doldur benzinliği unut ş.içinde

Alıntı lokmanhekim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.s. abi nasılsın

Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yağını eklerim o sorun değil daha kalıplı duruyo daha rahat sanki ama ybr ninde adı yeter bilmiyom valla napıcam
    ewet yağ konusu doğru ama şuda gerçek cbf nin yol tutuşu ybrde yok cbf in yoğun trafikteki performansı ybr de yok bugün 115 km hızla girdiğim virajda altımda cbf olsaydı sol bariyer dibinden sağa fırlamazdım az kalsın geberiyodum ama ybr 125-150 cc motorlar arasında sağlamlığı ve konforu tartışılmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

aynen abi depoyu doldur benzinliği unut ş.içinde

a.s. abi nasılsın
    çok şükür iyiyim hala tek parça:D sen nasılsın

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ewet yağ konusu doğru ama şuda gerçek cbf nin yol tutuşu ybrde yok cbf in yoğun trafikteki performansı ybr de yok bugün 115 km hızla girdiğim virajda altımda cbf olsaydı sol bariyer dibinden sağa fırlamazdım az kalsın geberiyodum ama ybr 125-150 cc motorlar arasında sağlamlığı ve konforu tartışılmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:39 ----------

adamım sen hep buralarda kal.. ybr cilerin senin engin bilgilerine ihtiyacı var...

arkadaşlar yeniler lokman ı tanımaz... lokman ybr yi çook iyi tanır ve elektirik elektironik piri dir...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ooooo kimlri görüyorum abim be sen nerlerdesin yüzünü gören cennetlik yahu
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    eywallah ramço kardeşim bi bakim dedim ne var ne yok yardıma ihtiyacı olan vardır belki

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    eywallah ramço kardeşim bi bakim dedim ne var ne yok yardıma ihtiyacı olan vardır belki
    bunu iyi değerlendirin arkadaşlar.. lokman gibi kulağı hassas 2. bir arkadaş yoktur.... bende bazen ona danışırım oda bana neden akıl akıldan üstündür ve tecrübe para ile okuma ile kazanılacak deneyim değildir...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti

iyiyim abi hamdolsun yoldan geldim akşam 2 gün sınav vardı kardeşimin onu götürdüm hafta sonu antalyaya 430 km yol yaptık sıcakta baya yorulmuşum çok bitkinim

Motosikleti
    YBR 125 CİTY (2009)
    way sedatım yaw teline bı bak msj. attım yahu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

yalnız bi daha kimse apaçheyle karşıma çıkmasın rtr dahil :D:D:D

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    way sedatım yaw teline bı bak msj. attım yahu

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:50 ----------

yalnız bi daha kimse apaçheyle karşıma çıkmasın rtr dahil :D:D:D
    burda görünce baktım valla telefonla işim olmuyo pek arayan soran olmayınca beni bi ramazan ariyor bazen reşit ariyoapaçhe yi parçaladım attım diyosun
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler