Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maxi sen bursadaki ayın 23-24 müydü neydi endura yarışlarınamı geleceksin bana bilgi ver belki bende gelirim çadırı kapıp..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:52 ----------

bak tekrar yazıyorum far soketinde 3 kablo var renleri şöyle yeşil- sarı- siyah ve sarı uzun far + yeşil kısa far+ siyah - xenonun ince kırmızı ve siyah kablosunun kırmızısını far soketinin sarısına siyahıda siyaha okey
    valla abi; benim hatun güneye inmemi istemiyor, bir türlü akıllı duracağıma inandıramıyorum. yani kısmen haklı ama kim bakacak saç sakal karışmış kel adama. kararsızım ne bileyim... 18 haziranda tarkan konseri var. ertesi gün sabahtan yollanırım. ürgüpe falan gitmeyi düşünüyorum. geze geze 2 günde bursaya giderim sanırım.

yalnız çadır bulamadım. 40-50 tlye 2 kişilik çadırlar var ama naylon. yakar gibime geliyor. sen ne tavsiye edersin abi?

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siyah siyaha..kırmızı da sarıya bağlanıyor ve sonra itina ile karşıdan gelenın gözü kör oluyor çakar devreyı ankaradan getirdim arkadaşın hediyesi..spotlari da 12 liraya aldım çifti 24 lira..1#3 watt moruk bildiğin gömme spot..maxımuzunkilerden
    abi sana hala teşekkür edemedim. sınav haftası, üstüne çalıştığım yere mezuniyet haftası var. 40 aldığım vizeden çaktım sağolsun derslere çalıştırtmadılar. yarınki sınavdan 57 almıştım buna az biraz baktım ama ders ağır. o derece yoğunum yani. lastikleri hala takamadım ama çok teşekkürler... benim lastikler taş olmuş resmen. seninkiler gayet iyi.

biraz pahalı almışsın, karaköyde 8-10 lira. bir ara karaköye uğradığında 10-20-30 derece lens al spot sayısı kadar. öndeki vidaları aç lensler düşecek. aynı yere dediğim derecedeki lenslerden birer tane koy. normal far gibi olacak önün aydınlanacak. bu şekilde 10 metre aydınlanıyorsa dediğim şekilde eminim 30-40 metreye kadar görüş sağlanır. yalnız bu sefer de spot sayısını arttırmak gerek... 40w power led orijinal xenondan fazla ışık verir. lensler de dediğim gibi dizilirse önün gündüz gibi olur.

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çift silindir,çift eksoz, su soğutmalı. Neresi benziyor? Farımı? Selesimi?
    abi inazuma gayet güzel ama honda nc 700 s de gözüme çarpıyor. kaç kişi 4 litreden fazla yaktıramıyorum diyor. 6. vites 3 000 devir 105 diyor. daha ne olsun. öndeki bagaj da on numara. 3. ve son motorum ya inazuma ya cıbır 250 ya da nc 700 olacak. son motor olacaksa kesin nc700ün 0 kmsi olur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    iyi geceler beyler.. muhabbetiniz bol olsun..
    maxi97 bunu beğendi.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bana sözün yok demi fatih arkadaşım? Yoksa yanlış bişeymi yaptık?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bana sözün yok demi fatih arkadaşım? Yoksa yanlış bişeymi yaptık?
    yok yavrum sen bana taaa bodrumdan ne yapabilirsin ki
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

dftuzlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kentkart
    soruma cevap verecek yok mu arkadaşlar?
    Bazıları hızlı gitmeyi seçer, siz yaşamayı seçin.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naber leyn haylaz ... yarın ne yapıyon bakam.. öğle vakti çamlığın dibinde bulaşak mı

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ozaman oğlum bak, ybr ni de al giittt

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    naber leyn haylaz ... yarın ne yapıyon bakam.. öğle vakti çamlığın dibinde bulaşak mı
    yarın işim var kanka..
    adem biz ybr ile her daim akarız alemlere abisi hem uzun yolda yağ da yakmıyor

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yarın işim var kanka..
    adem biz ybr ile her daim akarız alemlere abisi hem uzun yolda yağ da yakmıyor
    kanka manyas gölüne yorum yapmadın.. şamatayı kaçırdın.. konu bana ait istediğin kadar sabote et

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    kanka manyas gölüne yorum yapmadın.. şamatayı kaçırdın.. konu bana ait istediğin kadar sabote et
    abisi sen kendi kendine sabote etmişsin zaten ben söyleyecek veya yazacak birşey bulaıyorum

Motosikleti
    21 haziranda bursada festival var. ben gideceğim. Şenol abi de gelecek sanırım. başka gelecek olan var mı?

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abisi sen kendi kendine sabote etmişsin zaten ben söyleyecek veya yazacak birşey bulaıyorum

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21 haziranda bursada festival var. ben gideceğim. Şenol abi de gelecek sanırım. başka gelecek olan var mı?
    ne festivali bakam..

Motosikleti

---------- Post added at 01:17 ---------- Previous post was at 01:15 ----------

ne festivali bakam..
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...tivalleri.html

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    koray severim sizi bilirsin

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    heh işte bak ne güzel tarif etmişsin kendini
    ahmet kanka'n la güzel gezmişsiniz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    koray severim sizi bilirsin
    nerden çıktı lan yumurta.. bende seni severim.. noldu lan yumurta ölüm döşeğine mi düştün

heh işte bak ne güzel tarif etmişsin kendini
    ahmet kanka'n la güzel gezmişsiniz
    çok gözel gezdik

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı dftuzlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler beyler... Benim ybr'nin benzini bitti bitecek.6gün içinde 220km yol yapmışım. Kafamı kurcalayan bişey var. teknik verilerde 3lt yedek benzin kapasitesi olduğu bilgisi verilmiş.Bu doğrumu yahu? öyleyseyedek depoyla 100km daha yaparım rahatıkla?
    70 ila 100 km arasında gider ama okadar bekleme bence. 50 km falan sonra al. Ne olur ne olmaz
    dftuzlu bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    iyi geceler beyler nassınız bakem bu gün yan çantaları taktım koltuğun altına aldım son şeklini almış oldu ayrıca malum uzun yol var ufukta bu gün uzun yol bakımlarınıda yaptım bujiyi yeniledim eski bujiyi yedek olarak ayırdım çantaya attım, zincirimi dişililerimi temizledim yağladım zinciri biraz gerdim ayrıcanam ön dişli 14 arka dişli 48 miş üşenmedim saydım arka tekeri söktüm arka fren balatalarını değiştirdim balata spreyi aldım ön balatalara sıktım ön frene basınca tıkır tıkır edip kafayı sllıyodu o kesildi arka balatayı orjinal alacaktım baktım ilaç kuryecisinin biri YBR sine balata değiştiriyo baktım balataya böyle açık yeşil bi şey nasıl memnunmusun diye sordum abi günde 150 ila 300 km yol yapıoz taktıkmı 6 ay gidiyo deyince aynı balatadan aldım bende taktım satan elemana sordum çin malımı diye yok abi hindistan malı dedi (hacılamadıysa tabi beni) neyse aldık taktık artık üzerinden çıkan balatalar taiwan malıymış hem incelmiş hemde üzerleri iyice parlamış frenler artık çakıyor olduğu yere ellerim üst baş yağ içinde kaldı çokda yoruldum ( gece görevden çıkıp uyumadan giriştim motora) fakat çok mutluyum motorum yola hazır
    maxi97, fat280, K o r @ y ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi geceler beyler nassınız bakem bu gün yan çantaları taktım koltuğun altına aldım son şeklini almış oldu ayrıca malum uzun yol var ufukta bu gün uzun yol bakımlarınıda yaptım bujiyi yeniledim eski bujiyi yedek olarak ayırdım çantaya attım, zincirimi dişililerimi temizledim yağladım zinciri biraz gerdim ayrıcanam ön dişli 14 arka dişli 48 miş üşenmedim saydım arka tekeri söktüm arka fren balatalarını değiştirdim balata spreyi aldım ön balatalara sıktım ön frene basınca tıkır tıkır edip kafayı sllıyodu o kesildi arka balatayı orjinal alacaktım baktım ilaç kuryecisinin biri YBR sine balata değiştiriyo baktım balataya böyle açık yeşil bi şey nasıl memnunmusun diye sordum abi günde 150 ila 300 km yol yapıoz taktıkmı 6 ay gidiyo deyince aynı balatadan aldım bende taktım satan elemana sordum çin malımı diye yok abi hindistan malı dedi (hacılamadıysa tabi beni) neyse aldık taktık artık üzerinden çıkan balatalar taiwan malıymış hem incelmiş hemde üzerleri iyice parlamış frenler artık çakıyor olduğu yere ellerim üst baş yağ içinde kaldı çokda yoruldum ( gece görevden çıkıp uyumadan giriştim motora) fakat çok mutluyum motorum yola hazır
    ooo baya bir genel bakım yapmışsın abi maşallah ama dişli sayısında yanlışın var arkada ybr ile aynı dişli sayısı ön 14 arka 45 abi iyi say senin dediğin gibi olsa motor 100 ü zor yapar 1 çok yakar 2 ama çok seri olur oda 3
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo baya bir genel bakım yapmışsın abi maşallah ama dişli sayısında yanlışın var arkada ybr ile aynı dişli sayısı ön 14 arka 45 abi iyi say senin dediğin gibi olsa motor 100 ü zor yapar 1 çok yakar 2 ama çok seri olur oda 3
    günaydın millet... fatih bizim arka diş 44 değil mi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler