Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ayıp ediyon ihtiyar aynısından sana da ayırdim bak bide ben ne yaptım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    B noktasında girişte AKPET yazıyo orada beklicam seni

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayıp ediyon ihtiyar aynısından sana da ayırdim bak bide ben ne yaptım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:06 ----------

http://g1205.hizliresim.com/x/w/6zxn0.jpg
    eee neyaparsın zenginlik başa bela bizde valide banktan kredi çekip kartları kapatacağız bakalım hayırlısı faizden kurtulalımda valide banka borçlanalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

ulem hem oraya resim koymuşun totom açıkta diye sonrada habire masraf yapıyorsun anlamadım bu nasıl iştir yaa
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

patrona aldırdım daha doğrusu kredi kartını istedim napican dedi tekerlek alcam dedim verdi kartı ben de aldım zaten yakındı lastikci buraya 10ar 10ar maaştan kesecek nasıl ticaret?

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650

[/COLOR]bu arada yeni taktiğim arka lastiği gönül rahatlığı ile alıp takabilirsiniz ne suda ne toz toprakta kayma yapmıyor..motoru virajda yatırmaya da korkmuyorsunuz..[COLOR="Silver"]
    Lastik fiyatına göre iyi diyorsun yani.
    Benimde bir arka teker almam lazım, şu vites küçültme işinde yine hafif hafif kayıyor, motoru yatırmadan değiştiriyorum ama yinede sakata gelmemek lazım
    kaydırmalı debriyajımız yok ki rahat rahat küçültelim.
    Neyse maddi durumları ayarlayayım da şu lastik işine bende gireyim.
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimde bir arka teker almam lazım, şu vites küçültme işinde yine hafif hafif kayıyor, motoru yatırmadan değiştiriyorum ama yinede sakata gelmemek lazım
    parasına göre bedava..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:12 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    B noktasında girişte AKPET yazıyo orada beklicam seni

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:15 ----------

eee neyaparsın zenginlik başa bela bizde valide banktan kredi çekip kartları kapatacağız bakalım hayırlısı faizden kurtulalımda valide banka borçlanalım

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

ulem hem oraya resim koymuşun totom açıkta diye sonrada habire masraf yapıyorsun anlamadım bu nasıl iştir yaa
    masraf ne yaptım kı abi arka lastiği de benim öteki patrona muck

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı wertcvb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyy genç burası hatay ın kuzuculu köyünün üçkoz yaylası deelmi dörtyollu musun yoksa sen
    evet orası buralıyım abi sen nerelisin

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende alacam ya virajda vites düşerken birkaç kere hayt huyt haaaa falan yaptım hele birinde araba solluyordum arka bızzıklayınca zor topladım

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende alacam ya virajda vites düşerken birkaç kere hayt huyt haaaa falan yaptım hele birinde araba solluyordum arka bızzıklayınca zor topladım
    Sadece ben değilmişim zorluk çeken demek ki? Hız, vites, gaz kombinasyonuna iyi alışmak gerekiyor sakata gelmemek için ama ne olursa olsun güvenli sürüş için iyi bir çift lastik şart
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bazıları 120 yaptım diye zevkten 4 köşe olmuş bugün

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazıları 120 yaptım diye zevkten 4 köşe olmuş bugün
    oğlum bak git
    adem biz senin gibi silindir piston değişip böyle hızlar yapmıyoruz orj ybr bu kadar gidiyor
    zoruna gitmesin mor patlıcan
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

lan yumurta herşeye bi kulp takıyorsun sırf sen gör de çenen kapansın diye resim çektim hala dansöz gibi dönüp duruyorsun cıllık yumiş seni

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oğlum bak git
    adem biz senin gibi silindir piston değişip böyle hızlar yapmıyoruz orj ybr bu kadar gidiyor
    zoruna gitmesin mor patlıcan
    şu ybr cileri seviyom yav geçen kolu sargıda bi genç geldi yanıma. Abi ben ybr nen 170 yaptım dedi. Olum motor nerde dedim perte çıktı dedi. Bende, nerdese kendinide çıkartıyomuşsun perte dedim. ha bide motoru perte çıkmadan cbf 250 lerle kapışıyomuş genç yicem bunları yaa

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu ybr cileri seviyom yav geçen kolu sargıda bi genç geldi yanıma. Abi ben ybr nen 170 yaptım dedi. Olum motor nerde dedim perte çıktı dedi. Bende, nerdese kendinide çıkartıyomuşsun perte dedim. ha bide motoru perte çıkmadan cbf 250 lerle kapışıyomuş genç yicem bunları yaa
    adem sen dua ette o eleman iyileşip motoru toplamasın yoksa sana baya bi toz yuttturur bence
    senin 154cc lik titan da onu geçemez
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem sen dua ette o eleman iyileşip motoru toplamasın yoksa sana baya bi toz yuttturur bence
    senin 154cc lik titan da onu geçemez
    söyle bakalım kanki. Ben eski ybr ibrelerinden taktırmıştım. Esed modellerinden önceki modellerin. Sıfırı tam aşada olanlardan. Ben bu ibreyi tam 360 derece döndürerek tersten sıfıra yapıştırdım. Şimdi o İbreye göre ben kaç km hız yaptım? Cevaplar lütfen

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

60 km hiza çıktığın için ibre senin toplama titana bi güzellik yapmış sevinsin diye garıbim ters doneyim demiş
    Sepetçioğlu bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    selamın aleyküm yumoşlar...

Motosikleti
    Ybr 125 Esd
    arkadaşlar kasko hala araştıranlar varsa ben 2 yerden fiyat aldım ANADOLU 1.400 tl dedi Koç ALLİANZ 700 tl aklım dışarda kalıcağına yaptırdım 200 peşin verdim gerisini 100 tl olarak 5 taksit çok mu sizce ?
    ¤°´¯`°¤ [COLOR="#ff3300"][B] [B] Bulunduğun Kıyıdan Ayrılmazsan Okyanusun Ötesindeki Adalara Asla Ulaşamazsın [/B] [/B][/COLOR] ¤°´¯`°¤

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    60 km hiza çıktığın için ibre senin toplama titana bi güzellik yapmış sevinsin diye garıbim ters doneyim demiş
    sen sakın deneme yoksa krank kolunu eline alırsın

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Alıntı sos112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kasko hala araştıranlar varsa ben 2 yerden fiyat aldım ANADOLU 1.400 tl dedi Koç ALLİANZ 700 tl aklım dışarda kalıcağına yaptırdım 200 peşin verdim gerisini 100 tl olarak 5 taksit çok mu sizce ?
    çok değilde ona güvenip motoru salarsan dışarı sonrada başına bir şey geldiğinde aynısını yerine koyabileceklermi..önce eşşeği sağlam kazığa bağlayacaksın sonra kaskoya emanet edeceksin aga ..

oooo aleykum selam kız çocuğu ulen bebeler ben bu aksam eve gelirken bi pbxle yarıştım kösele ayakkabılı beyaz çorapli bi herif sürüyordu az daha kafama vuruyordu gecemıyecem diye bi ara korktum ama sağolsun 15dişli sayesinde 5e takınca son düzlükte yanından ufak ufak uzadım deli oldu ağa küçücük tekerleklerle bir viraja girişi var ben zaten eski lastikler olsa bol virajli yolda yarıştik hayatta yakalayamazdım onu

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:00 ----------

Alıntı sos112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben o paraya önce gidip bi takım lastik güzel bir alarm ve gemi zinciri gibi de kalın bi kilit alırdım..tabi peşinata yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler