Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar 2012 model ybr almak istiyorum 3800 liraya 15bin kmde buldum sizce fiyat uygun mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

cevap verecek olan yok mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 2012 model ybr almak istiyorum 3800 liraya 15bin kmde buldum sizce fiyat uygun mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:11 ----------

Kağıt üstünde fiyat uygun,tabi görmek göstermek lazım.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    Hayat[H]onda

15 binmi????Yuhhhhh denir buna
    Çinemi gitmiş gelmiş bu adam bu kadar zamanda....kurye motorudur o bence uzak drumanı şiddetle tavsiye ederim.daha düşük km lerde daha düşük fiyatlara 2011 model bulursun...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Ahmet N. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinemi gitmiş gelmiş bu adam bu kadar zamanda....kurye motorudur o bence uzak drumanı şiddetle tavsiye ederim.daha düşük km lerde daha düşük fiyatlara 2011 model bulursun...
    15000 km ybr için rodaj yeni bitmiş demektir sıkıntı olmaz ahmet aga sen cbf mi sandın onu kurye de çalışack talaş motor değil ybr
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15000 km ybr için rodaj yeni bitmiş demektir sıkıntı olmaz ahmet aga sen cbf mi sandın onu kurye de çalışack talaş motor değil ybr
    ulen laf arasında tekerime çomak soktun öteki konuda

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulen laf arasında tekerime çomak soktun öteki konuda
    adamım motor işi zevk işi isteyen istediğini alsın ben ybr ile mutluyum
    umarın herkez bindiği motordan zevk alıyordur yoksa insanın motor a binesi gelmiyor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamım motor işi zevk işi isteyen istediğini alsın ben ybr ile mutluyum
    umarın herkez bindiği motordan zevk alıyordur yoksa insanın motor a binesi gelmiyor
    Zevk almasam 10 yıldır aynı motora binermiyim? bencede herkes zevk aldığı motora binmeli.

gokhan_307 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Ybr 125 (Mavi)
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha duuurrrrrrrrrrrrrrrrrrrr bunlar iyi günlerin. kolay gelsin durmuş kardeşim bu havadada ne ev boyanırya bende şöyle bir şile yapayım belki ağvaya kadar uzanırım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:40 ----------

sen internetin nimetlerinden yararlanmayı bilmiyorsan internet ne yapsın gir internetten ver siparişi gelsin kapına kadar allah allah
    İnternetten alışverişi hiç yapmadım.Mecbur kalırsam yaparım ama tercih etmem.Benim derdim iridyum bujinin ybr de nasıl olduğunu öğrenmek sadece.Anlaşılan bu konuda da kimsenin pek bilgisi yok benim gibi.Bende NGK nin normal bujisini almaya karar verdim.

Bu arada fırçalar gibi cevap hiç hoş olmamış.

frkn32 geçmiş olsun.Sen nasıl yaptın bilmiyorum ama motoru çalıştırmadan yağlamak en iyisi.

Motorun üstündeki yağa gelince karbüratörden çıkan bi boru var.Tahliye borusu galiba.Ondan akan benzinde motora dökülüp tozla birleşince yağ gibi duruyor motorun üstünde.Bende öyle olmuştu aynı şey olabilir.

15bin ne kı ahmet efendi adamlar 70bin devriyor gık yok motorda cbf ile karıştırma ybryı ben dürümdöner abin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

selamun aleykum kız çocukları..eski kullanıcı adımı ve şifremi buldum..artık onu kullanıcam..ben dürümdöner abiniz

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    15bin ne kı ahmet efendi adamlar 70bin devriyor gık yok motorda cbf ile karıştırma ybryı ben dürümdöner abin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:08 ----------

selamun aleykum kız çocukları..eski kullanıcı adımı ve şifremi buldum..artık onu kullanıcam..ben dürümdöner abiniz
    sen önce dötündeki donu değiştir yoksa ybr yukardan aşağı pökkk içinde kalacak

2012 modelmiş arkadaşın söylediği ybr.... 70 bin devirirsin 5 senede ona lafım yokta,2-3 ayda 15 bin kurye motoru değilse normal bir şey değil.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    http://www.izlesene.com/video/tektek...tobani/6189155

tekteker ramço 10 teker ramço...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

sen önce dötündeki donu değiştir yoksa ybr yukardan aşağı pökkk içinde kalacak

2012 modelmiş arkadaşın söylediği ybr.... 70 bin devirirsin 5 senede ona lafım yokta,2-3 ayda 15 bin kurye motoru değilse normal bir şey değil.
    günlük 70 km yapan bir şahıs kı ıstanbul gibi yerde sadece işe gidip gelme ile bile aylık 3bin km yol yaparsın..bu da 6,7 ayda 2012 model bir motorsikletin 15bin km yol yapmasını sağlar..yani çok bi km değil..benim motorum 12bin km oldu 2011in 11.ayında aldım..ve ben bu motorla bir yılda 70bin km yol yapsam sen kmye bakmadan motorun 70binde olduğunu hayatta anlayamazsin honda değil bu 2 günde egzantrik ötme yapsın 40bin kmde yağ yaksın

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    S.a bizimkiler 10 bin devirden sonra kesiciye giriyor onu 8 bin felan nasıl yaparım , arkadaşlar benim motoru aldığında yarış motoru sanıp abanıyolar gaza devir 10 bin olmadan vites atmıyorlar

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    A.s kesici ayarlanıyormu ? Yada nasıl ayarlanıyor bilmiyorum ama konunun daha kestirme bi çözümü var VERME SENDE !!! YBR yi yarış motoru zanneden adamdan zaten hayır gelmez
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha r6
    vermemde diyemiyoruz abi

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Diyeceksin abicim motoru vermeyince kötü olacaksa seninle zaten o arkadaşınla arkadaşlık durumunu tekrar gözden geçirmek gerekecektir bence
    maxi97 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha r6
    araştıracam onu ya

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    günlük 70 km yapan bir şahıs kı ıstanbul gibi yerde sadece işe gidip gelme ile bile aylık 3bin km yol yaparsın..bu da 6,7 ayda 2012 model bir motorsikletin 15bin km yol yapmasını sağlar..yani çok bi km değil..benim motorum 12bin km oldu 2011in 11.ayında aldım..ve ben bu motorla bir yılda 70bin km yol yapsam sen kmye bakmadan motorun 70binde olduğunu hayatta anlayamazsin honda değil bu 2 günde egzantrik ötme yapsın 40bin kmde yağ yaksın
    10 gün oldu motoru alalı ben bile 1000 km yol yaptım,bakıma gidecek motor...önceki motorum olan sym ile 7 ayda kış sezonu 9 bin km devirdim.10 günde bini çeviren ben 3 bini rahat çevirirm rahat ol,o konuda sıkıntı yok...yılda 70 bin zorrrrt diyebilirm sana ancak,çalıştığın dürümcüde altında eziyet çektirdiğin eşşeklerle anca yaparsın

insanin kendi malini kullanmasi başkadır başkasının malini kullanması başkadir..ben kuryelik yapıyorum yeri geliyor günlük 20 çeviriyorum yeri geliyor 120 çeviriyorum..motora essek niyetine binmezsen hiçbirsey yapamazsin..gümrük kuryesi arkadaşım var adam günlük 300 çeviriyor 77bin kmde motoru ama motor da bir çizik olmaz mı? Aynı vatandaş cbfine 40binde motor yaptırdı

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    benim benzin ölçmem hatalı olabilir. bogazdaki benzin 50 km farkettirir mi yahu?

85 km oldu benzin hala full çizgisinin üzerinde. genelde abanarak kullanmama rağmen... bakalım bu depoda ne kadar yakacağım.

iridyum bujiyi de 15inde takıyorum. böylece ilk çalıştırma düzelecek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 14 kullanıcı var. (0 üye ve 14 misafir)

Bu Konudaki Etiketler