Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    valla moruk şenol abinın peşinden tek teker gelmeyi o kadar istiyorum ki anlatamam..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla moruk şenol abinın peşinden tek teker gelmeyi o kadar istiyorum ki anlatamam..

tamam o zaman sıkıntı yok kanka
    bende buradan fatihi alır gelirim.. ondan sonraki hafta bolu yapacağız.. 4 ybr devam işte..tüm
    geziler bu şekilde olur aramızda takılırız.. çok motor olunca .oku çıkıyo walla.. tam 4 kafadar mis gibi olur..
    yaw olum yalvartmayın adamı ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    olur moruk ama önce hatunla konuşmam lazım ben kılıbik bi adamım al sana kursunların resmi motora baktıkca midem bulaniyor ve ben bunalıyorum..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    o ne yaa kanka.. çabuk söktür onları yeni jant iste. jantın iyiyse lastik al kanka 200 TL ayır kenara.. böylr bişry yok ya

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kanka jantın günahı yok bütün horospuluk o lastiklerde..ben bu hafta ön ve arka janti lastiklerden çıkarıp balanslarina bakicam..tahminim jantlarda birşey yok ama olsun kafam rahat olur..2008 yılında cbf aldım bin kmde 2. el..motor kafa sallıyordu haftasında sattım sattığım çocuk honda efeye gitti garantiden ön lastiği değiştirdi kafa sallaması geçti motorun..çok borçlarım var onları biraz kapatsam ırc wıntergrıp alacam bi takım karta yüklene yüklene bi hal oldum..michelin sosis gibi duruyo kanka hele arka lastik komiğime gidiyor ya..

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:07 ----------

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o ne yaa kanka.. çabuk söktür onları yeni jant iste. jantın iyiyse lastik al kanka 200 TL ayır kenara.. böylr bişry yok ya
    sakınılan göze çöp batar ben bu motorun üstüne düştükçe böyle tuhaf işler beni buluyor..kursunlar yapışmıyo bile moruk 40 grammis keçeli kalemle boyamış servisteki ustaları parmak sürünce boyası silindi yarın yamahaya mail atayım da bakalım gerçi leventtekı redline motora yönlendirecek bide oraya gideyim ne olcak kı tanışmış oluruz kanka onlar daha iyi ise onlara giderim 7bin bakımına..

---------- Mesajlar birleştirildi - 06:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:12 ----------

kanka doğru söyle bu resimdeki sen misin? m.facebook.com/photo.php?fbid=10150616119652302&id=634417301&set= o.231136303633863&refid=0

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    koray sana bir video atacağım bekle yükleniyor...
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka bayiye sor..eski modelî 2011se 100lira da olsa alma..2012 model olan eski tipler var onlardan al..ben ankaradayken düzceden motor almaya gidicektim adamlar ücretsiz kargo ile yolluyor özellikle malatya yamaha asmış durumda istersen toplarım istersen kapalı kasada gönderiyim hediyelerde gönderiyor anahtarlık tshırt ön koruma demiri falan..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:58 ----------

abi ankarada olsam ben onu gerçek deriden on numara diktırırdım kalıbını da kendim çıkartırdım da ıstanbulda olunca böyle oldu..depo kapağının olduğu yerdekı deliği genişlettım zaten kapak kapanmadı bir güzel sövdüm keserken de

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:03 ----------

ben çok çabuk ve aşırı derece sinirleniyorum yarın doktora gideyim de sakinleştırıci falan yazdırayım..korayım 18ındekı pazar mı gezi?
    eyvallah abi sağol buralarda başka bayilere sorayım olmazsa dediğin gibi yaparız

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sen cbfyi neden sattın?

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    koray neredesin izledinmi
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    Yamaha Ybr Esd
    S.a arkadaşlar ben Taylan. Yeni yamaha ybr aldım. Forumuda takip ediyordum zaten daha önceden üye deyildim üyede oldum allah kaza bela vermesin kimseye saygılar

bcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Alıntı @Y@Z adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a arkadaşlar ben Taylan. Yeni yamaha ybr aldım. Forumuda takip ediyordum zaten daha önceden üye deyildim üyede oldum allah kaza bela vermesin kimseye saygılar
    hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim,foto atsaydın güzel olurdu

Motosikleti
    Ybr125 olacak.
    @Taylan - Motosikletin hayırlı olsun,Kazasız belasız..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı @Y@Z adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kullan

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ARKADAŞLAR Ekimin 12. ayı çıkışlı 3000 kmde ybr em var.Değeri ne kadardır?Kaça gider. saygılar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    koray kar yağıyor olum sen nasıl bi hava raporu yayınlıyorsun ya

Motosikleti
    Yamaha Ybr Esd
    Alıntı bcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim,foto atsaydın güzel olurdu
    Eyv saolsın. Foto atacaktımda Tw' de çılgın motorcular vardı onu izliyordum ondan atamadım şimdi yüklerim

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:17 ----------

Alıntı TahirBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Taylan - Motosikletin hayırlı olsun,Kazasız belasız..
    Saol Tahir inş kazasız belasız kullanacaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:20 ----------

Uploaded with ImageShack.us

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    @y@z arka çamurluğu sökene kadar koruma demirini de sökseydin daha estetik olurdu o halde çamurluksuz kullanacaksan plaka olayını nasıl halledeceksin ?
    Bi de motor kısmındaki yamaha yazısını nasıl boyadın ?
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

bcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    kuyruğu geri tak arka demiri sök daha güzel olacak..motorun arkası sipsivri durmuş..eğer bulabiliyorsan sslerın arka beşik üstü çamurluklarından alıp tak çok güzel olur..

Motosikleti
    Yamaha Ybr Esd
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @y@z arka çamurluğu sökene kadar koruma demirini de sökseydin daha estetik olurdu o halde çamurluksuz kullanacaksan plaka olayını nasıl halledeceksin ?
    Bi de motor kısmındaki yamaha yazısını nasıl boyadın ?
    ustad o arkadaki demiri diyorsan onu sökünce arkaya oturanlar koltugun biraz esnemesiyle grenajları esnetip çatlatıp kırabiliyorlar onun için onu sökmedim plakayıda iç tarafta 2 tane onluk çivata var ordan saçla tutturulur ama ben zaten çamurluklu kullanıyorum geri taktim zaten ama o fotoda sökük deyil ben yaptım öyle zaten sökük olsa çamurlugun iç tarafınında sökükmesi gerekiyor ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:00 ----------

Alıntı bcelik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuni borada aynı buna benziyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler