Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr 125
    koyarım tabi internete surekli giremiyorum ama en kısa zamanda koymaya çalışıcam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın yibiar tayfa .
    2 gün önce ehliyetimi almak için trafiğe giderken ekipler tarafından durdurulup ehliyetsizlikten ceza yedim bugün sahile tavuk dürüm yemeye giderken benle aynı andan lambadan kalkan 3 motorluyu ( 2 si kasklı biri kasksız aynasız apaçi ) durdurdu bana geç geç yaptı üstelik dün ehliyetimi cebime koymuştum,çok koydu bana dostlar çok
    sen de dursaydin keşke abi bi ehliyet gösterıp geceyım deseydin hayırlı olsun artık sana kimse ehliyet sormaz korkma su dakikadan sonra

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen de dursaydin keşke abi bi ehliyet gösterıp geceyım deseydin hayırlı olsun artık sana kimse ehliyet sormaz korkma su dakikadan sonra
    Hiç sorma durmuş , durmayı düşündüm ama trafik akıyor arkada bende devam ettim eminim bundan sonra çevirmeye denk gelmem şeytan pisliği seviyor arkadaşlar bunu anladım
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Hiç sorma durmuş , durmayı düşündüm ama trafik akıyor arkada bende devam ettim eminim bundan sonra çevirmeye denk gelmem şeytan pisliği seviyor arkadaşlar bunu anladım
    sen nediyon be ben ehliyeti aldım iki sene hiç bir polis durdurmadı bende kıllık olsun diye üzerlerine sürüyodum yine geç geç diyorlardı fıtık ettiler beni istanbul-altınoluk-iastanbul yaptım ilac için bir kere durdurmadılar yaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

polislerın power ledli kırmızı mavi patpatları var onların beyazını alıcam hem gündüz farı yapayım diyorum hemde emniyet şeridinden ya da aralardan giderken çakarlı olarak yakarım hem dikkat çeker diyorum image5.sahibinden.com/photos/89/96/82/13899682_uz3.jpg
    benim scooterde maviler var 3sağ 3sol çakıyo PIC programlamayla uğraşmak istemiyorum yoksa entegreyi söküp kopyalayacağım YBR ye de yapacağım ama üşeniyorum işte ama zamanında çok faydasını gördümki scooterle YBRye yapsam tam olur trafik sıkışınca bir açıyordum herkez yol veriyordu
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen nediyon be ben ehliyeti aldım iki sene hiç bir polis durdurmadı bende kıllık olsun diye üzerlerine sürüyodum yine geç geç diyorlardı fıtık ettiler beni istanbul-altınoluk-iastanbul yaptım ilac için bir kere durdurmadılar yaaa

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

benim scooterde maviler var 3sağ 3sol çakıyo PIC programlamayla uğraşmak istemiyorum yoksa entegreyi söküp kopyalayacağım YBR ye de yapacağım ama üşeniyorum işte ama zamanında çok faydasını gördümki scooterle YBRye yapsam tam olur trafik sıkışınca bir açıyordum herkez yol veriyordu
    Usta senin ybr Touringe dönmüş zaten çakar lamba artı ceketinin üstüne reflektif tarz bir şey giyersen eminim tüm yolları açtırırsın
    Korna değiştirenler varmı çünkü orjinali inanımaz tırt hem komik hem sesi zayıf 60 km den sonra çaldığım kornayı ben bile duymuyorum gündüz vakti selektör de kar etmiyor şehir içinde acaba elimde 2 tane salyangoz korna var değiştirsem aküyü bitirirmi ?

Psychedelic Gececi

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    bak yemedim içmedim gittim video çektim kıymetimi bilhttp://youtu.be/vA50WnbXCbE

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:18 ----------

yaha allah aşkına attığım resimlere hiç dikkatli bakmıyormusunuz sonrada abi resim atma nazar deyecek diyosunuz sonrada mecbur bıraktırıyorsunuz resim atmaya ahanda saha korna http://img62.imageshack.us/img62/5064/hpim0357b.jpg

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:21 ----------

yolda bi çalıyorum kedi sıçrıyo
    ozgurakman bunu beğendi.
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..

25 liraya 96 ledlisı var ama ben kırmızı mavi istemiyorum bana düz beyaz lazım abi..bi ara aksaray yapıcam heralde..orda bulurum artık..kardeşler motora geldim bakım için insallah çok geçirmezler..yalpalamayi kesseler yeter başka birşey istemiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:25 ----------

aksaraya geçince stebelin kamyon kornası var onu alacam bizim buranin okuzlerı çat çat kornadan anlamaz

Motosikleti
    CBF 600
    Demekki korna taktırabilirim bu güzel oldu lastik değişiminden sonra korna değişimi yavaş yavaş masraf yiyi bu piskilet

Yalnız bu çakar lamba polislerin hoşuna gitmeyebilir yada yasak olabilir öyle duymuştum bir yerde sıkıntı yaşamayalım halihazırda epey cezamız var :D

Psychedelic Gececi

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    şenol abi senin dediğin 2 mm lik şeffaf laylondan aldım ama çok esnek onu siperlik yapınca durmaz gibi duruyor :( biraz açıklarmısın nasıl yapacağım
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    servisin kayıt tuttuğunu zannetmiyorum motor alana verdikleri bir kitapcık var onu kaşeleyip imzalıyorlar ve eğer ikna edemezsen normal servis ücreti alırlar ben artık sevise götürmeyeceğim çünkü yaptığı birşey yok sadece yağ değiştiriyo ve 55 tl para alıyor bir yağı da değiştiremezsek ölelim ya kullanma kitapcığını internetten indir onu uygula zaten pek bakım isteyen bir motor değil koy yağı yürü git

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:10 ----------

demekki aramasını bilmiyorsun http://www.servisnoktalari.net/motos...a-servisi.html
    demekki aramasını bilmiyorsun demişsin ama ıspartada ki ne telefon açtım orası sadece motor satıyormuş.SERVİS değil.Antalyada bile yok manavgatta var en yakın burdura.Ne yapacağım arkadaşlar?

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı frkn32 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    demekki aramasını bilmiyorsun demişsin ama ıspartada ki ne telefon açtım orası sadece motor satıyormuş.SERVİS değil.Antalyada bile yok manavgatta var en yakın burdura.Ne yapacağım arkadaşlar?
    yamaha servisi arıyorsan antalya nebioğulları var.. onlara bi sor

---------- Post added at 19:42 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

selamın aleyküm ; haşin ybr tayfası...
    haftaya abanta gezi düzenliyorum , kimler benimle geliyor..
    ama bana has motorcu olacak..sabah gideceğiz akşama allah nasip ederse evdeyiz...
    evet gelenler el kaldırsın.. maksimum 3-5 motor olursak daha iyi olur.. evet katılımı alalım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    sonunda aldım depo kılıfını ama vinyleks kalitesi de işçilik de 5 para etmez en azından malzeme kalitesini anlayabilecek kadar konuya hakimim..ama güzel görüntüsü var..önemli olan da depoyu çizmeyelim yeter..motorunda bakımını yaptırdım 50 lira..ön janta balans yaptılar kursunların ilk yıkamada söküleceğine de bahse varım ama olsun yamaha motor türkiye yi yine arayıp yaptıracağım..ta kı ön janti değiştirene kadar bu adamlar..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA

hknyvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2012
    iyi akşamlar arkadaşlar. içimdeki motosiklet tutkusunu daha fazla durduramayarak, olumlu yorumlarınızın da etkisiyle 2012 ybr 125 aldım.Sizlere teşekkür ederim.çok güzel motor.
    bu benim ilk motor tecrübem olduğundan aldığımın 3. günü kaza yaptım tam kaza da değilde motorla yokuş aşağı giderken asfalta dökülen kumda kayarak düştüm.
    birden soğudum motordan,işin ciddiyetini daha iyi anladım.zaten motorla birlikte tüm güvenlik ekipmanını almıştım ve üzerimde olduğundan bir kaç çürükle atlattım.
    motor daha 100 km deydi içim cızzz etti. iki gün motora binmedim fakat bugün motorla bir kaç saat gezdim biraz pratik yaptım,güvenli sürüş tekniklerini, araştırıp uygulamaya çalışıyorum.
    motorumda pek hasar olmadı koruma demiri biraz yamulmuş,sol arka selenin altındaki grenajda ufak çizik var,bir de rüzgarlık kırıldı.
    koruma demirinin faydasını gördükten sonra şimdi kafa ve bagaj için de koruma demiri almayı düşünüyorum.
    başımdan geçen bu olayı sizinle paylaşmak istedim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    geçmiş olsun olur öyle ufak tefek kaymalar ama ön fara koruma demiri takma çok çirkin duruyor..onun yerine gidonun dibine topuz al hem fren ve debriyaj kollarını korursun hem de gidonun daha uzun olacağı için düşmelerde kafa grenajınin ve aynaların kırılmasını engellersin..arka çanta demirinı de mutlaka al 50,60 lira birşey hem alt ayaklığı acarken üzerindekınden rahat destek alınmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

Alıntı hknyvr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar. içimdeki motosiklet tutkusunu daha fazla durduramayarak, olumlu yorumlarınızın da etkisiyle 2012 ybr 125 aldım.Sizlere teşekkür ederim.çok güzel motor.
    bu benim ilk motor tecrübem olduğundan aldığımın 3. günü kaza yaptım tam kaza da değilde motorla yokuş aşağı giderken asfalta dökülen kumda kayarak düştüm.
    birden soğudum motordan,işin ciddiyetini daha iyi anladım.zaten motorla birlikte tüm güvenlik ekipmanını almıştım ve üzerimde olduğundan bir kaç çürükle atlattım.
    motor daha 100 km deydi içim cızzz etti. iki gün motora binmedim fakat bugün motorla bir kaç saat gezdim biraz pratik yaptım,güvenli sürüş tekniklerini, araştırıp uygulamaya çalışıyorum.
    motorumda pek hasar olmadı koruma demiri biraz yamulmuş,sol arka selenin altındaki grenajda ufak çizik var,bir de rüzgarlık kırıldı.
    koruma demirinin faydasını gördükten sonra şimdi kafa ve bagaj için de koruma demiri almayı düşünüyorum.
    başımdan geçen bu olayı sizinle paylaşmak istedim.
    bu arada hayırlı olsun demeyi unuttum kusura bakma

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vay kankam gelmiş firotoşley in patates işleri amiri
    kanka geziyi 1 sonraki hafta düzenle ben varım ama gelecek hafta olursa saat 10 30 da işten çıkacağım geç kalabilirim yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tablodan anlıyoruz kı yola cunùp çıkarsak sorun olmaz çünkü yağmur suyuyla abdest alma şansımız var kanka

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Günaydın yibiar tayfa .
    2 gün önce ehliyetimi almak için trafiğe giderken ekipler tarafından durdurulup ehliyetsizlikten ceza yedim bugün sahile tavuk dürüm yemeye giderken benle aynı andan lambadan kalkan 3 motorluyu ( 2 si kasklı biri kasksız aynasız apaçi ) durdurdu bana geç geç yaptı üstelik dün ehliyetimi cebime koymuştum,çok koydu bana dostlar çok
    carlos dostum bende üzerine sürüyorum ama durduran yok ara gazı veriyorum gene tık yok ama ehliyet olmasa peşine düşürler alnında yazıyor sanki ehliyet olmadığı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

hknyvr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2012
    geçmiş olsun olur öyle ufak tefek kaymalar ama ön fara koruma demiri takma çok çirkin duruyor..onun yerine gidonun dibine topuz al hem fren ve debriyaj kollarını korursun hem de gidonun daha uzun olacağı için düşmelerde kafa grenajınin ve aynaların kırılmasını engellersin..arka çanta demirinı de mutlaka al 50,60 lira birşey hem alt ayaklığı acarken üzerindekınden rahat destek alınmıyor

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:09 ----------

bu arada hayırlı olsun demeyi unuttum kusura bakma

teşekkürler

bunlarda resimleri

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne güzel abi tam takır giyinmiş zatn uzun yollara gidecem diye motora yapmadığı kalmadı

sağol abi sseninde muhabbetin bol olsun
    olum fatih koray abin uzun yola gidiyom diye o kılıkla anca benzinliğe kadar gidip geri gelir dı mi kankam benim gönül koyma çok erotık çıkmıssin..google yamaha ybr esd yazdım o resmin çıktı

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:31 ----------

ön cam siperliğini sahibinden comda 15 liraya kadar bulursun boşuna servise yolunma..zaten onu da değiştirebilirsin kendin..kuyruktakı çizikler için ise 2 taraflı güzel yamaha stickerî bas gitsin ya da hıç elleme arka demir oraları örtüyor..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler