Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoru sanki burda gördüm
    osmaniyede mi? belki gezmeye gelmiştir oraya olabilir yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bence o resim temsili bu siteden bi arkadaşın motoru ve o motor istanbuldaydı sen adama resmi nerde çektiğini görmek istediğini söyle sana bu resimin çekildiği yeri gösteremeyecek bana inan
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence o resim temsili bu siteden bi arkadaşın motoru ve o motor istanbuldaydı sen adama resmi nerde çektiğini görmek istediğini söyle sana bu resimin çekildiği yeri gösteremeyecek bana inan
    bu fiyata bu kmde zaten bi tuhaf geldi onun için size sordum vazgeçtim o zaman adana mersin osmaniye kilis hatay bu civarda bildiğiniz temiz esd olursa bi mesaj atarsanız sevinirim malum temiz motor bulmak zor güvenilmiyor herkese

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    fotoğraftaki resim forumdan @victorist adlı üyeye ait ki kendisi istanbulda yaşıyor anlayacağın resimdeki motor satan adamın değil rastgele ybr esd yazmış gogıldan kopyala yapıştır.
    Ben iskenderundayım haftaya adana mersin yapmayı düşünüyoruz istersen osmaniyeyede uğrarız yada iskenderundan motor beğenirsen gidip bakarız baktırırz ybr sayesinde yaklaşık 4-5 ustayla muhabbettim oldu manuelini okudum baya bi araştırdım ve çevremdede bir sürü ybr kullanıcısı var mukayese ettim özellikle mekanik aksam konusunda epey bilgi sahibi oldum 2.elde.
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

[QUOTE=psyche;2602303]fotoğraftaki resim forumdan @victorist adlı üyeye ait ki kendisi istanbulda yaşıyor anlayacağın resimdeki motor satan adamın değil rastgele ybr esd yazmış gogıldan kopyala yapıştır.
    Ben iskenderundayım haftaya adana mersin yapmayı düşünüyoruz istersen osmaniyeyede uğrarız yada iskenderundan motor beğenirsen gidip bakarız baktırırz ybr sayesinde yaklaşık 4-5 ustayla muhabbettim oldu manuelini okudum baya bi araştırdım ve çevremdede bir sürü ybr kullanıcısı var mukayese ettim özellikle mekanik aksam konusunda epey bilgi sahibi oldum 2.elde.

ilgin için teşekkürler iskenderunda oturuyorum buralarda bulabilirsem sende müsait olursan gidip bakabiliriz tanıdığın ustaya gösterebiliriz tekrar teşekkürler

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    maximil debriyajı bi ayarla ve de zincir çok gergin olunca da tik tik vuruyor özellikle sol pege..eğer düzelmezse sat al bi cbf..
    debryaj teli yağsız, zinciri 800 kmdir yağlamamıştım. belki bunlardan oldu.

fren balatası temizleyici spreyim var würth marka. bununla zinciri temizleyebilir miyim? plakaya yapışmış tozu bile 1-2 sıkışta tertemiz ediyordu.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben geçen ay kendi motorumu satıp esd alacaktım daha 3500 km de kocaelin de vardı bi tane para hazır sa güzel motorlar düşüyor dediğim motor da 3500tl ye verecekti adam ama ben motoru satmaktan vazgeçtim bence bu tarz motorlarda servis bakımlı olma kıriterin olsun ve servis karnesini gör başka ustaya da baktırayı ihmal etme aslında kendi ustan varsa ona göster ben alırken 4 yıl yamaha servisinde ustabaşı olarak çalışan 12 yıllık ustamı götürdün 1 tur attı motoru aldık geldik ve 5000 km sadece iç statör yaktı oda aldıktan 3000 km sonra aldığımız zamandan 4 ay sonra ustanın bi ibneliği değil yani ama ben motorumdan memnunum

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    katılıyorum servis bakımları ve karnesi çok önemli bunun dışında bana göre alacağınız motorun sahibinin tipi konuşma şekli hal ve hareketleri çok önemli aynasız kullanılan yada kullanıcının apaçi olması motorm şöyle hızlı gider şunu tokatladım yetişemiyorlar bana vs motosiklet kültüründen ve bilincinden uzak olması benim için en büyük kriter bunun dışında aklıma gelen plaka sorgulaması kaza vs varmı yokmu
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    zaten sahibinden de gezerken bakıyor ayna yoksa hiç ilgilenmiyordum motoru aldığım adam da 28 yaşında akıllı başlı bi vatandaştı bi fabrikada usta başı çalıştığı yeri falan gördüm gayet aklı başında samimi ve gerçekçi bi adamdı gönül rahatlığıyl aldım antalyalı apacheler gibi motora 3500 tl çekmedi piyasa sı neyse o fiyattan aşşığıda bi ücrete aldım umarım sende böyle bi motor bulursun

Motosikleti
    elcik ısıtmaları tavsiye ediyor musunuz? 29 martta istanbul'a geliyorum. o zaman lastikle beraber alabilirim.

etmiyorsanız egzoza girişip bir devirdaim sistemiyle elleri totoyu ve dizleri egzoz ısısıyla ısıtmayı düşünüyorum.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osmaniyede mi? belki gezmeye gelmiştir oraya olabilir yani
    hayır bu sitede birinin motoruydu onu diyorum

Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır bu sitede birinin motoruydu onu diyorum
    tamam o motordan vazgeçtim dediğiniz gibi servis bakımlı bakayım o zaman inşallah temiz bakımlı kazasız birşey bulursam alacam
    aslında sıfır alacaktım ama yeni çıkanların grenajı siyah yapmışlar hiç hoşuma gitmedi siyah renginide babam istemiyor artık 2.el bakınıyorum bende

Motosikleti
    ybr 125
    merhaba 3 ağustosta aldığım ybr 125 im 10.000 km ye geldi bakımlarını full servislerde yaptım hiç bi sorunum olmadı İstanbul'dan Ankara bursa gibi uzun yollara çıkmıstım bu yeni motorla daha uzun yola çıkamadan kıs geldi ama ben bu yaz için bir Karadeniz turu düşünüyorum kuzenim de arkamda gelecek ikimiz toplam 120 kg ediyoruz zaten :D bide motora gecen hafta sonu 46 lt arka çanta ve 21 lt yan çantaları demirleriyle birlikte taktırdım yazın uzun yol olarak İstanbul dan çıkıp düzceden eregliden sahile bağlanıp sahilden gurcistan a kadar gidiceğiz çadır kurarak ve Giresun'a kadar dönüp direk aşşağı nevşehir mersin sahilden Anamur Fethiye yapmayı düşünüyoruz bayağı uzun bir yol olacak bizim için sizce ybr bana bu uzun yolculukta bi sıkıntı cıkartırmı? birde siz tecrübelilerden fikir almak istedim

crayzboyone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hamdi-hmd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba 3 ağustosta aldığım ybr 125 im 10.000 km ye geldi bakımlarını full servislerde yaptım hiç bi sorunum olmadı İstanbul'dan Ankara bursa gibi uzun yollara çıkmıstım bu yeni motorla daha uzun yola çıkamadan kıs geldi ama ben bu yaz için bir Karadeniz turu düşünüyorum kuzenim de arkamda gelecek ikimiz toplam 120 kg ediyoruz zaten :D bide motora gecen hafta sonu 46 lt arka çanta ve 21 lt yan çantaları demirleriyle birlikte taktırdım yazın uzun yol olarak İstanbul dan çıkıp düzceden eregliden sahile bağlanıp sahilden gurcistan a kadar gidiceğiz çadır kurarak ve Giresun'a kadar dönüp direk aşşağı nevşehir mersin sahilden Anamur Fethiye yapmayı düşünüyoruz bayağı uzun bir yol olacak bizim için sizce ybr bana bu uzun yolculukta bi sıkıntı cıkartırmı? birde siz tecrübelilerden fikir almak istedim
    Sizden bir ricam var motosikletin yan çantalı ve arka çantalı olduğu bi fotoyu koyabilirmisiniz. Gerçekten çok merak ediyorum ybr'lerde yan çanta olayını hiç görmedim bu zamana kadar yaza ya ybr yada cbf almayı düşünoyrum.

ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    biraz geriye gitseydin görebilirdin http://www.motosiklet.net/forum/moto...ligi-1446.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

fatih selam burada hava kapalı kaldık yine evde ya yokmu kimse ????
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    slm arkadaslar nasılsınız. Suan kü tahya dayım
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    elcik ısıtmaları tavsiye ediyor musunuz? 29 martta istanbul'a geliyorum. o zaman lastikle beraber alabilirim.

etmiyorsanız egzoza girişip bir devirdaim sistemiyle elleri totoyu ve dizleri egzoz ısısıyla ısıtmayı düşünüyorum.
    ankara üzerinden geçerken senı bi arkadaşımın yanına yollayım çok uygun rakama toto ısıtma minderı al ondan çok dua edecen bana hatta gelirken bi tane de bana getirirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:19 ----------

Alıntı hamdi-hmd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzın almayı unutmazsan hiçbir sıkıntı yaratmaz

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:21 ----------

Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraz geriye gitseydin görebilirdin http://www.motosiklet.net/forum/moto...ligi-1446.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:34 ----------

fatih selam burada hava kapalı kaldık yine evde ya yokmu kimse ????
    kapalı olduğuna bakma abi 130 km yol yaptım bi 100 daha yaparım avcılardan eyüpe bahçesehirden floryaya kadar kı alanda yağmur yok rahat ol canın sıkılıyorsa senı de götüreyim gezmeye

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:23 ----------

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aleykum selam..çok şükür..sen nasılsın?

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı yolculuklar ramazan abi motorla mı gidiyorsun geriye gene :D

şenol abi doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere inş. allah her daim yanında olsun
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    @dürümdöner: abi uçakla gidip geleceğim .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dürümdöner: abi uçakla gidip geleceğim .
    sen de koray gibi fıııs motorculardan çıktın yani

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 13 kullanıcı var. (0 üye ve 13 misafir)

Bu Konudaki Etiketler