Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ghostcorc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gördüm ve cevapladım bide dün resim atmıştım farketmedin heralde zaten ben o resimleri zannedersem 1 ay öncede paylaşmıştım ..şimdi sana video çektim orada daha rahat anlayacaksın heralde youtube upload ediyor bitince atacağım
    tamam abi teşekkür ederim videoyu bekliyorum
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ghostcorc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    abi bana özel videoyu çektiysen çok teşekkür ederim ancak ismimi ramazan yapmışsın abi

birde abi elastik yapısından dolayı önden rüzgar geldiğinde yamulmaz mı abi yani yada olmadı senin motor gibi dört köşe yapacaz :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mavi siyah çift renk yapıcam motoru kafaya koydum yarı karbon siyah yarı mavi..egzos ön farla cam zaten folyo..ön çamurlukla arka kuyruğu da yapıcam beğenmezsem sökerım pampiş http://d1203.hizliresim.com/v/5/38j1p.jpg
    mrhb bu folyo kaplamaları nerden teemin edebilirz..birde egzoza da kaplanabiliomus bunlar ısıya dayanıklımı ??ismi ne olarak geçiyo bunların tesekler simdiden..son bi soru şimdi bunu kapladık diyelim çıkartçagımız zaman iz birakiyomu kalan iz hangi kimyasal madde ile temizlenir

psyche - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600
    Alıntı ümit_150_zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mrhb bu folyo kaplamaları nerden teemin edebilirz..birde egzoza da kaplanabiliomus bunlar ısıya dayanıklımı ??ismi ne olarak geçiyo bunların tesekler simdiden..son bi soru şimdi bunu kapladık diyelim çıkartçagımız zaman iz birakiyomu kalan iz hangi kimyasal madde ile temizlenir
    Folyo kaplamayı burdan temin edebilirsin bende bu arkadaştan aldım egzos dahil kapladım 3-4 ay oldu sıkıntı yok ;

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/k...yutlu-51781034

Isıya dayanıklı çıkarınca da iz yapmaz tek sıkıntı uygulaması tek kişi kapklamak imkansı yanında en az 1 kişi olmalı ve uygularken ısı tabancası gibi birşey kullanmalısın kıvrımlı yerler için
    "Önü yoktan sonu boktan bu kuru davadan,
    utanır gayret-i güfranla cehennem de geçer. "

Psychedelic Gececi

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    direksiyonu buldum Bu gün yarın resimleri atarım İnş

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    haybin kunduz bu beni yine atmışya sayfadan rudeboy hadi hayırlısı bakalım bayağı bekledin ama inşallah istediğin gibi olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:29 ----------

ben bi motorla turlayıp geleyim sıkıldım evde otur otur
    -Motor eroin gibidir, satsan bile, bıraktım desen bile, inleyen her Racing sesinde krize girersin...! ;))

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    Alıntı psyche adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Folyo kaplamayı burdan temin edebilirsin bende bu arkadaştan aldım egzos dahil kapladım 3-4 ay oldu sıkıntı yok ;

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/k...yutlu-51781034

Isıya dayanıklı çıkarınca da iz yapmaz tek sıkıntı uygulaması tek kişi kapklamak imkansı yanında en az 1 kişi olmalı ve uygularken ısı tabancası gibi birşey kullanmalısın kıvrımlı yerler için
    bu folyonun metresi 35 tl bu adam iki katına satıyor gidip bi reklamcıdan almak daha mantıklı

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX

Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Ramo tvs ortalığı kavuruyor.. valla alacağımı bildiğin için mi fotoları koyuyorsun..
    kıskandım haa..
    kanka alınır mı beya.. sağlam mı ybr gibi

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ramo tvs ortalığı kavuruyor.. valla alacağımı bildiğin için mi fotoları koyuyorsun..
    kıskandım haa..
    kanka alınır mı beya.. sağlam mı ybr gibi

bence alınmaz... ybr titreşimsiz sağlam makine...

tvs yakıtı az ... ilk 2 vites çok farklı hızlı ve atik ama vibrasyon var bilader... birde parçası pahalı ve bulması sıkıntışlı..... sence alınırmı....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://e1203.hizliresim.com/v/7/39srm.jpg

bence alınmaz... ybr titreşimsiz sağlam makine...

tvs yakıtı az ... ilk 2 vites çok farklı hızlı ve atik ama vibrasyon var bilader... birde parçası pahalı ve bulması sıkıntışlı..... sence alınırmı....
    Eğer sağlamsa alınır.. Titreşim çok değil ,kişiden kişiye değişir kanka.. bu tip motorlarda en rahatı cbf üstüne başka yok..
    Ama sağlamsa ,belli km ler sonra dökülme kırılma paslanma olmayacaksa alınır

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer sağlamsa alınır.. Titreşim çok değil ,kişiden kişiye değişir kanka.. bu tip motorlarda en rahatı cbf üstüne başka yok..
    Ama sağlamsa ,belli km ler sonra dökülme kırılma paslanma olmayacaksa alınır
    bana göre vibrasyon sağını solunu zamanla dökecektir... apache den ini ybr ye bindinmi bariz farkı anlşıyorsun....

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bana göre vibrasyon sağını solunu zamanla dökecektir... apache den ini ybr ye bindinmi bariz farkı anlşıyorsun....
    işte okumak istemediğim bir cümle dökülür..
    neyse ybr ye devam o zaman ,nerden aklıma girdi bende bilmiyorum ama burada birinde var, aldım sürdüm motor tok geldi bana..

Motosikleti
    rahat yakıtı az 1-2 vites i çok güzel ama vibrasyon olayı dökülmesine isaret bence... tabikide zaman gösterecek...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    rahat yakıtı az 1-2 vites i çok güzel ama vibrasyon olayı dökülmesine isaret bence... tabikide zaman gösterecek...
    beni cezbedeb ne biliyormusun ?
    aga beni motoru 3700 e okuturum.. tvs de sıfırı 3700 peşin..
    taktik iyi ama malzeme kötü ise giden geleni aratır misali olmasın

Motosikleti
    ben olsam bir kez daha düşünürüm... ama yapın benim gibi ise edeceğim zarara bakmadan alırsın... ben hyo yuda test için almıştım.... belli bir süre kullanıp satmıştım... bunuda öyle yaparım büyük ihtimasl...

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    evet resim kim istiyordu yeni bugün size bizim teknik servisin resimlerini atacağım sonrada bi arkadaş motorun gece görselliği ile ilgili birşey soruyordu onunla ilgili resim paylaşacağım bide xenonla ilgili yeni bir video var

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    evet resim kim istiyordu yeni bugün size bizim teknik servisin resimlerini atacağım sonrada bi arkadaş motorun gece görselliği ile ilgili birşey soruyordu onunla ilgili resim paylaşacağım bide xenonla ilgili yeni bir video var
    evet devam et abi...

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 esd '11
    Bu bizim motorlarla uğraştığımız teknik servis

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 18 kullanıcı var. (0 üye ve 18 misafir)

Bu Konudaki Etiketler