Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    kankam buldum resim(:
    bak eski motorum ve eski arabam....
    motoru özlemedim de arabayı çok özledim:(
    aptal kafam ahh duvarlara vurasım geliyor bunu sattım diye:(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    buda deli gibi yakıyordur ,ybr ye nazaran..

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    5 litre ile 160 km filan yapıyordu..
    öyle hatırlıyorum....(:
    honda ondan az yakıyordu düşün işte

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    spaydır men bırak bu işleri
    ya ben memnunum belki benim lastiklerden daha iyi olabilir ama ben almam...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 litre ile 160 km filan yapıyordu..
    öyle hatırlıyorum....(:
    honda ondan az yakıyordu düşün işte
    aynen arkadaşımda var ondan biliyorum

---------- Post added at 21:58 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    spaydır men bırak bu işleri
    ya ben memnunum belki benim lastiklerden daha iyi olabilir ama ben almam...
    kanka doğruları kabullenmek büyük bir erdemdir..michelen üstüne lastik yok..senin lastiklerde iyi ama benim tercihim michelen olur... sana başarılar virajlarda

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    url=http://bit.ly/c25MCx][/url]

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    kanka hala sinyalleri led yapmadın mı?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yapmayı çıkardım aklımdan ne bileyim gerek yok gibi geliyor bana boşuna masraf yapmak istemiyorum şuan durumlar bozuk ama iler de düşük bi ihtimal yani...
    şimdi bi boyacı var belki depo ya prof bi pasta cila uygulaması yaptırabilirim sezon başında olmadı egsoz u da tekrar parlattırabilirim hemde beleş...duruma göre belki de cila yı ben alırım kendim atarım pamukla uygulananlardan alabilirim...

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    yapmayı çıkardım aklımdan ne bileyim gerek yok gibi geliyor bana boşuna masraf yapmak istemiyorum şuan durumlar bozuk ama iler de düşük bi ihtimal yani...
    şimdi bi boyacı var belki depo ya prof bi pasta cila uygulaması yaptırabilirim sezon başında olmadı egsoz u da tekrar parlattırabilirim hemde beleş...duruma göre belki de cila yı ben alırım kendim atarım pamukla uygulananlardan alabilirim...
    led sinyalin maliyeti 15 tl kankam..pek bişey değil..cilayı bende yaza doğru düşünüyorum..parlatalım canavarı

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    parlatalım ama kendimiz mi? yoksa depoları söküp boyacıya mı verelim? evet 15 tl ama ya kanka 15 tl lik benzin alsam bi kefken yaparım daha güzel olur hem bu saatten sonra benim işimi görsün yeter artistlikle işim yok yani...

Xianxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM RC250(2016)
    Arkadaşlar herkese selam öncelikle ben a2 ehliyetimi aldım sayılır trafikten almak kaldı sadece şimdi kafamda bir soru var.Yamaha ybr 125 almaya karar verdim fakat acaba diyorum temiz 1000-2000 km kullanılmış ybr ler var 3800-3700 e veriyolar gerçekten temiz diğer yandanda 4000 tl ye sıfırlar var plaka sigorta derken galiba 4300 ü buluyo şimdi arada 500-600 tl fark var.Bütçem kısıtlı zaten onlarlada korumalıklarımı tamamlarım diyorum yalnış mı düşünüyorum. Yoksa işi riske etmeden sıfır mı alayım .Yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Bugüne kadar motorumu hep kendim parlattım..oto aksesuarcıdan cila alıyoruz, sonra pamukla her yerine nokta olarak vuruyoruz, daha sonra kurumasını bekleyip ardından mikrofiber bez ile güzelce siliyoruz..al sana sıfır ybr .. sinyal konusunda da bu kadar mezarcı olma yahu.. neredeyse depoya iş....ceksin

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 22:51 ----------

Alıntı Xianxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese selam öncelikle ben a2 ehliyetimi aldım sayılır trafikten almak kaldı sadece şimdi kafamda bir soru var.Yamaha ybr 125 almaya karar verdim fakat acaba diyorum temiz 1000-2000 km kullanılmış ybr ler var 3800-3700 e veriyolar gerçekten temiz diğer yandanda 4000 tl ye sıfırlar var plaka sigorta derken galiba 4300 ü buluyo şimdi arada 500-600 tl fark var.Bütçem kısıtlı zaten onlarlada korumalıklarımı tamamlarım diyorum yalnış mı düşünüyorum. Yoksa işi riske etmeden sıfır mı alayım .Yardımcı olursanız sevinirim.
    Kardeşim , motosiklette limitleri zorla ve sıfır al.. Bu benim tecrübelerime dayanarak söylediğim bir tez..Şimdi 500 tl çok büyük bulunmayacak bir para değil.. o bakımdan söylüyorum..1000-2000 km yapması o motorun çok temiz olacağı anlamına gelmiyor..motoru kasadan çıkarmanın ve üstüne binip gitmeninde ayrı bir heyacanı oluyor.İkinci el motor alınır mı? alınır neden alınmasın..ama nasıl kullanıldığını bilmiyorsun .Sonuçta bu aletler biraz hassas oluyor.Sonuç olarak eğer imkanlarını zorlayabilirsen kesinlikle sıfır almanı öneriyorum..Arada çok büyük fark yok çünki.. Zaten kış mevsimindeyiz.Çok motorada binemeyeceksin, o yüzden bahara doğru koruma ekipmanını da yavaş yavaş toplarsın

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    abisi benim depo da sanki renk solması var tam dizlerimi dayadığım nokta çizilme değil fakat sinyal konusuna gelince arkadaş durup dururken neden para harcayayım ki o kadar zengin değilim kanka be yaw

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    abisi benim depo da sanki renk solması var tam dizlerimi dayadığım nokta çizilme değil fakat sinyal konusuna gelince arkadaş durup dururken neden para harcayayım ki o kadar zengin değilim kanka be yaw
    O muhtemelen dizlerinle depoyu sıktığın için matlaşmıştır kankam..Güzel bi boya attıracaksın başka yolu yok.. sende varya tam mezarcı oldun..burda boş mezar var gel yat

arkadaşlar yakıtla ilgili bilgi almak istiyorum. daha önce yazıldı diyeceksiniz belki de 1270 sahife var yahu
    aslında sormamın sebebi cub motorlar kadar yakıyor ybr ler die aldığım bir bilgi. ben 13 tl benzin ile 120 km zor gidiyorum sizde durum nasıl bilgi verebilirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler.
    eğer bu kadar az yakıyorsa ybr neden cub a binelim o zamn değil mi

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet mavi motor durum uzun yolda daha da güzel oluyor eğer 8000 deviri geçmezsen cubtan az yakar ben daha önce cub kullandım karşılaştırmayı bizzat denedim gördüm ybr tavsiya ederim....
    kanka mezarın taşı varsa hemen geliyorum eğer taşı eksikse olmaz

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    evet mavi motor durum uzun yolda daha da güzel oluyor eğer 8000 deviri geçmezsen cubtan az yakar ben daha önce cub kullandım karşılaştırmayı bizzat denedim gördüm ybr tavsiya ederim....
    kanka mezarın taşı varsa hemen geliyorum eğer taşı eksikse olmaz
    taş yok kanka..kusura bakma

---------- Post added at 23:55 ---------- Previous post was at 23:39 ----------

Alıntı mavimotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yakıtla ilgili bilgi almak istiyorum. daha önce yazıldı diyeceksiniz belki de 1270 sahife var yahu
    aslında sormamın sebebi cub motorlar kadar yakıyor ybr ler die aldığım bir bilgi. ben 13 tl benzin ile 120 km zor gidiyorum sizde durum nasıl bilgi verebilirseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler.
    eğer bu kadar az yakıyorsa ybr neden cub a binelim o zamn değil mi
    son ölçümümde 0,08 kr yakıyordu sanırım.. yani 10 Tl ile 130 civarı yaptım..sen hesap et işte

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selamun aleykum hayırlı geceler herkese..bende yaza çıkmadan mıchelın alıyorum o zaman

Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı MrT ilhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamun aleykum hayırlı geceler herkese..bende yaza çıkmadan mıchelın alıyorum o zaman
    tabiki michelen.. sakaryalı bitane varya, iyiki prelli almış millete de aldıracak.. sakaryalı virajda sana başarılar..dönerken ben ayakkabımı bağlarım artık michelenle

MrT ilhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pırellide iyidir oda güzel marka

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler