Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Ybr 125 / Ybr 125 Esd Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı yhks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkeze merhaba benim bir sorunum var ve yardımınıza ihtiyacım var. yeberemin ön amortisöründen yağ aktı sol taraftaki borudan bence patladı tekınden gelıyo bunun değişimi nekadar , baska bıse olmus olabılırmı veya akıl verebilirmisiniz Teşekkür ederim
    keçe patlamıştır keçeyi alır kendim yapabilirim dersen 2-3 liraya halledersin ama servise yaptırırm dersen servise kalmış artık :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keçe patlamıştır keçeyi alır kendim yapabilirim dersen 2-3 liraya halledersin ama servise yaptırırm dersen servise kalmış artık :D
    içimi rahatlatğn için teşekkür ederim

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    selamunaleykum...
    beyler nasılsınız?
    Maxi madem alacaktın sana burda beğendiğimi alsaydık ya canavar gibi sıfırdan farksızdı....
    nasip kısmet gerçi...

birde bu akşam üç arkadaş çıktık gezmeye, çok beter ıslandık çok...

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    eyv sen nasılsın

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    arkadaslar kanuni windy kullanıyorum egsozun içi dazırılzırıl edıyor eskidi de zaten.uygun fıyatta ybr egsozu buldum bı tane.olurmu benım motora merak edıyorum.ona gore alıp takıcam.saygılar

Motosikleti
    Alıntı mekan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar kanuni windy kullanıyorum egsozun içi dazırılzırıl edıyor eskidi de zaten.uygun fıyatta ybr egsozu buldum bı tane.olurmu benım motora merak edıyorum.ona gore alıp takıcam.saygılar
    olur takan görmüştüm benim motorun formunda biri atmıştı resimlerini takmış o seninkide eski windy di galiba

http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

Motosikleti
    mondial 150 mr vulture
    evet 2007 wındy benımkı.daha eskısı varmı bılmıorum 50 lıraya kacırmamak lazım.motorun uzerındekı egsozun içi dağılık.susturucular delık.yakıta buyuk etkısı olur dıe dusunuyorum

Motosikleti
    Yamaha r6
    beyler dediğim gibi egsozu carbon folyo kaplattım bi türlü resim atamadım en sonunda attım yanlız motor fazla temizdi kusura bakmayın :D

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    yamaha_17 bunu beğendi.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamunaleykum...
    beyler nasılsınız?
    Maxi madem alacaktın sana burda beğendiğimi alsaydık ya canavar gibi sıfırdan farksızdı....
    nasip kısmet gerçi...

birde bu akşam üç arkadaş çıktık gezmeye, çok beter ıslandık çok...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...993262/detay/?

fiyatta 2 liraya yakın bişey yaparım gibi geliyor. eleman bu fiyata satamayacağını anlamış durumda. plaka ve şasi temiz tramerde. bununla vitesli motoru öğrenip para olunca da 0 km cbr 250 düşünüyorum.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dediğim gibi egsozu carbon folyo kaplattım bi türlü resim atamadım en sonunda attım yanlız motor fazla temizdi kusura bakmayın :D

http://<a href="http://imageshack.us...geShack.us</a>
    Jant şeridi yapsan çok daha güzel olur diye düşünüyorum.

---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:49 ----------

Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...993262/detay/?

fiyatta 2 liraya yakın bişey yaparım gibi geliyor. eleman bu fiyata satamayacağını anlamış durumda. plaka ve şasi temiz tramerde. bununla vitesli motoru öğrenip para olunca da 0 km cbr 250 düşünüyorum.
    Fiyat süper aslında. Motorda fena durmuyor. Hayırlısı olsun. 2.000e verirse süper valla.

Motosikleti
    Yamaha r6
    jant şeridi çektirdim bi kere çıktı fazla durmadım şimdi bi daha çektirecem turuncu yada kırmızı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2012 model ybr aldım bayiden çıktıktan 100 metre sonra ellerimi bıraktım baktım motor kafa sallıyor..servisi aradım 1000 bakımına qelince ustalar baksınlar dedi..tabi ben yamaha merkezi aradım durumu anlattım servise qidip şikayetinizi söyleyin yardımcı olur dediler..bu arada o bin km bana zehir zıkkım oldu..servise qittim bakımını yaptılar neyse ustam motor kafa sallıyor dedim yok canım yamaha yapmaz öyle sey dedi yanlışın var dedi tabi bu arada ön amortisör kafalarından birinin diqerine qöre yarım cm yukarıda durduqunu farketmiştim ben onu söyledim usta bundan yapabilir dedi sonra ikisini de eşitledi simdi kafa sallamaz dedi ben yine servisten çıktım ellerimi bıraktım tabi motor yine kafa sallıyor..yamaha merkezi aradım servise qötürün qerekeni yaparlar diyor ben de evet yaptılar o yüzden hala motorumda sorun var dedim..daha önceden aranızda böyle bir sorun yaşayan arkadaş oldu mu? varsa bir çözümü var midir? bu arada motor tamircisi bir arkadaşım var kendi 10 numara ustadır ankarada ona danıştım arka tekeri arka amortisörleri ön tekeri arka besiqi kontrol etti hepsi qevsek dedi ben tuttum hepsini kendim sıktım..ama hala düzelmedi..? yoksa motorun arka beşik ön masa ön borular tekerlekler neyi var neyi yoksa hepsini söküp tek tek itina ile kendim toplicam..en son ön lastiqi de deqiştiricem yine düzelmez ise mahkemeye kadar yolum var..bu arada motorun sübapları da qevsek olduqu icin çok sesli çalışıyor onu da servise söyledim bana sen nereden biliyorsun da bunu söyleyebiliyorsun diyorlar sonra ilk bakımda çalıştırırp sesi duyduklarında 4bin bakımına qel de bi sübap ayarı yapalım diyorlar..aqlanacak halime qülüyorum..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    hiç uğraşmana gerek yok.. bu güne kadar ilk kez böyle birşey duyuyorum.. mahkemeye ver iade et yenisini al keyfine bak bu kadar.. sökmeye takmaya uğraşma...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sen uğraşma götür servise bırak yapsınlar kafa sallaması tehlikeli sonucunda ölebilirsinde

Motosikleti
    okyanus_126'nın bir benzeri gibi sanki benimle aynı fikirde olan var mı? Yamaha böyle birşey yapıcak bir firma değil. Gözümle görsem inanmam yani.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okyanus_126'nın bir benzeri gibi sanki benimle aynı fikirde olan var mı? Yamaha böyle birşey yapıcak bir firma değil. Gözümle görsem inanmam yani.
    zavallı okyanusun da başı yamaha ile dertte idi

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zavallı okyanusun da başı yamaha ile dertte idi
    Arızalı da ondan. Yeni bir kullanıcı adı açmıştı. Yamaha almış yeni mavi duman yapıyormuş çalışırken. Laflara bak. Honda güzel alet ama insan kendi motorunu övmek için bu kadar uğraşır mı ya. Kaçtane hesabı vardı. Kabul etmiyodu birde insan bu kadar yüzsüz olamaz. Tamam foyan ortaya çıktı uzatma ama yok o değilmiş siz uyduruyormuşsunuz.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hiç sanmıyorum tanışma topicide açmış arkadaşımız okyanus ve türevlerinden farklı yani olurmu olur yahu sonuçta kul yapısı bu Allah yapısı değil ya her ne kadar sorunsuzluğu ile tanınsada motorlarmız arada bi çıkabilir böyle hatalar inş. en kısa zamanda düzeltilir.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    okyanus tam facia'ydı zaten deli etti beni ama en son bannnn
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım 2012 model ybr aldım bayiden çıktıktan 100 metre sonra ellerimi bıraktım baktım motor kafa sallıyor..servisi aradım 1000 bakımına qelince ustalar baksınlar dedi..tabi ben yamaha merkezi aradım durumu anlattım servise qidip şikayetinizi söyleyin yardımcı olur dediler..bu arada o bin km bana zehir zıkkım oldu..servise qittim bakımını yaptılar neyse ustam motor kafa sallıyor dedim yok canım yamaha yapmaz öyle sey dedi yanlışın var dedi tabi bu arada ön amortisör kafalarından birinin diqerine qöre yarım cm yukarıda durduqunu farketmiştim ben onu söyledim usta bundan yapabilir dedi sonra ikisini de eşitledi simdi kafa sallamaz dedi ben yine servisten çıktım ellerimi bıraktım tabi motor yine kafa sallıyor..yamaha merkezi aradım servise qötürün qerekeni yaparlar diyor ben de evet yaptılar o yüzden hala motorumda sorun var dedim..daha önceden aranızda böyle bir sorun yaşayan arkadaş oldu mu? varsa bir çözümü var midir? bu arada motor tamircisi bir arkadaşım var kendi 10 numara ustadır ankarada ona danıştım arka tekeri arka amortisörleri ön tekeri arka besiqi kontrol etti hepsi qevsek dedi ben tuttum hepsini kendim sıktım..ama hala düzelmedi..? yoksa motorun arka beşik ön masa ön borular tekerlekler neyi var neyi yoksa hepsini söküp tek tek itina ile kendim toplicam..en son ön lastiqi de deqiştiricem yine düzelmez ise mahkemeye kadar yolum var..bu arada motorun sübapları da qevsek olduqu icin çok sesli çalışıyor onu da servise söyledim bana sen nereden biliyorsun da bunu söyleyebiliyorsun diyorlar sonra ilk bakımda çalıştırırp sesi duyduklarında 4bin bakımına qel de bi sübap ayarı yapalım diyorlar..aqlanacak halime qülüyorum..
    kardeş saldığında direksiyon sağa sola yalpa yapıyorsa %90 lastikden olabilir benim motordada var çünkü ama daha lastiği değiştirmedim şimdilik sıkıntı yok bende birde varsa başka yamaha servisine götürün o götürdüğünüz serviste iş yok

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler